Жените Рак 2!

  • 22 142
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз съм суетна и без грим не излизам.Също не обичам обикновените дрехи,трябва да има някаква закачка и нещо красиво и стилно.
И аз надушвам раците.скоро си говорим с моя приятелка,че брат и винаги съм го чувствала много близък,а той се оказа раче. Laughing

# 61
  • Мнения: 2 456
Здравейте Simple Smile Приемате ли още една рачешка муцунка?
Аз съм типичен рак- много чувствителна, домошарка, обичам да готвя, да творя, търпението не ми е силна черта, но пък умея да мълча.  За мен мотото " Дойдох на този свят неразбран и си отивам неразбран, само един човек ме разбра и то погрешно.." -важи с пълна сила.
Сгодена съм за мъж Овен- трудна комбинация, той с рогата напред, аз крачка назад...
Баща ми е зодия везни и за негово съжаление жена му (майка ми ) също е рак, майка му (баба ми ) също е рак и дъщеря му - пак рак...  Mr. Green
Сигурно няма да ви изненадам ако ви кажа, че съм и суетна, до магазина не отивам без спирала и балсам за устни.. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 6 993
На горкото ми гадже Водолей освен кошмарната сестра Рак, се падна и гадже Рак...
Нея дори аз не мога да я понасям  Whistling А съм кротка, търпя много, понасям много.
А после тайничко злобея  Joy Тя злобее видимо, аз невидимо, той го отнася милият.... Laughing

# 63
  • Мнения: 1 296
А провокативни дрехи обичате ли?
Аз постоянно нося ризи и рокли със супер изрязани деколтета. Лишавам се от тях само ако трябва да съм на важна среща/оперативка. Случвало ми се е новозакупена рокля да я нося на шивачка за корекция и доизрязване, ако модела и материята го позволяват.

# 64
  • Мнения: 6 993
Много рядко, в студентските си години.
По принцип гледам да съм много покрита Rolling Eyes
Едно, че съм 20кг + Rolling Eyes, друго, че хич не обичам да ме заглеждат.
А като бях млада  Mr. Green и слаба, много ме заглеждаха и адски ме вбесяваше това  Confused

# 65
  • Мнения: 4 371
И аз не обичам да ме гледат, особено оценяващо Sick

# 66
  • Мнения: 0
Аз пък как гледам Рачешките очи... майко мила,. Абе, що сте толкова красиви бе, много. Кротки, свитички, мълчаливки, точно за Телетата. Много си ви обичкам. И най-важното - не изневерявате. Просто... Респетко

# 67
  • София
  • Мнения: 6 803
Обичам провокативните дрехи, обичам и да ме гледат оценяващо, но само хора, които имат значение за мен. Обаче случайни минувачи  Sick Sick Sick
Иначе да, верни сме.  Peace

# 68
  • Мнения: 6 993
Тук ще замълча. Crazy

# 69
  • Мнения: 1 296
Нали принципно дрехата трябва да подчертае хубавото в теб Peace, и да скрие недостатъците, ако има такива.

# 70
  • Мнения: 0
Кви недостатъци? - Само малко по-голям ханш имате, по-налети сте в дупетата, което подлудява Телюгата. Екстра сте си...

# 71
  • Мнения: 6 993
Да де, аз хубаво не виждам в себе си  Joy
Всъщност, права си - гърдите ми са хубави.
Обаче не искам да ме зяпат  Blush

Биволът позна, бая дупе имам  Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 6 803
Биволче, я си признай кой набор си? Laughing

# 73
  • Мнения: 1 296
Моят мъж казва, че другите жени дават по 6 хиляди за такива гърди като моите Joy.

# 74
  • Мнения: 0
Биволчето е набор '83

Общи условия

Активация на акаунт