Ледокаин-при кола маска?

  • 3 593
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Намерих една тема в която една от мамите пишеше че трябва да се изчака малко да подеиства.Явно трябва и много да се напруска Thinking
Е, чак много, не. Да не изпръскаш целия флакон, пък ти сега Mr. Green.НА листовката си пише - колко да пръснеш, след колко време почва да действа и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 234
Благодаря  magi99 Stop ще прочета хубаво какво пише като си го купя и дано се справя Laughing

# 17
  • Мнения: 130
Май и аз ще зарежа бръсненето, писна ми на втория ден и следа няма от бръснача. #2gunfire
Кофти е, че трябва да ги чакам да пораснат, колко  трябва да са дълги, за да стане ефикасно?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 857
Май и аз ще зарежа бръсненето, писна ми на втория ден и следа няма от бръснача. #2gunfire
Кофти е, че трябва да ги чакам да пораснат, колко  трябва да са дълги, за да стане ефикасно?
  а, е, туй и аз щях да попитам

и на мен ми писна
никога не съм си правила кола на триъгълника, а така ми се искааааа

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Искам да знам аз какво стана с лидокаина? Някой пробва ли вкъщи?

# 20
  • Мнения: 1 234
Искам да знам аз какво стана с лидокаина? Някой пробва ли вкъщи?
Аз не съм пробвала още,ама ако има някоя престрашила се мама да се обади Grinning
Кофти е, че трябва да ги чакам да пораснат, колко  трябва да са дълги, за да стане ефикасно?
и сега е ред да си призная-и аз не съм ходила на козметик за триъгълника,щото съм една такава страхлива ако някои трябва да ми прави нещо....... SickАма предполагам около сантиметър май ще стане Rolling Eyes.Ако не е така търпя киритики от по-вещите по въпроса Mr. Green

# 21
  • Мнения: 472
Боже , как се набутах самооооооооооо......
Ходих да аптеката и си купих въпросния спрей , да ама като се прибрах без да искам го бутнах и бадна на плочките и се счупи .Е изтръпнах Mr. Green от това , че се набутах 10 кинта само за едното добро утро, значи е подействало !
ще докладвам другия път с новата доза спрей , ама още 10 кинта сега не ми се дават ,ще почакам малко да ми мине ядъъъъъ  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 196
Преди малко се престраших и пробвах.Резултат : комшийката над нас , много ''услужлива'' жена, дойде да види какво става.Сега слагам лед и чакам нови предложения.

# 23
  • Мнения: 1 234
Я обясни по-подробно,че аз нещо не разбрах.Какво е станало? newsm78

# 24
  • Мнения: 472
Момичета когато си правите кола на онова място лепете лентичките или колата на по малък участък (например колкото клавиша ентер Mr. Green ) защото така по малко ще боли . Аз то принцип се правя със студената и процедурам така , но се туткам 1 час , та си мислех , че с този спрей има няма 20 мин ще ми стигнат затова реших да опитам ама малко по горе обясних какво ми се случи ......

# 25
  • София
  • Мнения: 166
Леле, "онова" място направо не си е работа да го самообслужваш:((( Аз пък купих паста Лидокаин за колежката (3лв.) - май не успяха да го потребят правилно, но поне психологически ефект имаше:)

# 26
# 27
  • Мнения: 10 758
Леле, "онова" място направо не си е работа да го самообслужваш:((( Аз пък купих паста Лидокаин за колежката (3лв.) - май не успяха да го потребят правилно, но поне психологически ефект имаше:)
С паста не става, защото е мазна. Кожата трябва да е суха.
Момичета, недейте пробва сами.Нали за това има козметички.Иначе ще се получи като Петранка.Аз никога не съм си правила сама.

# 28
  • Мнения: 472
хе-хе  Grinning , при мен нищо страшно не се е случило щото не се стигна до опити просто счупих шишето  #Cussing out!
На упътването пише , че този спрей може да се ползва при акушерство  (с по прости думи :да се зашие мястото от родилния път  до ануса ) но пръсканията трябва да са 15 - 20 на бр. Също така пише , че може да се използва при кожа и лигавици и предизвиква локална анестезия (метсно обезболяване ) на кожата и лигавиците , и още третирането на по големи участъци може да стане чрез намокряне на памучен тампон с лекарството . Обезболяването е само за 15 мин .
Така от мене толкоз,  мамите който опитат да кажат все пак има ли ефект !

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Казаха ми че въпросната безболезнена кола маска стръва около 30-40 лв.,което не ми се струва никак малко.А ледокаина в аптеката е около 7 лв.и затова се чудя-ако действа ще си взема,защото не знам дали има козметичка в Плевен която да прави такава кала маска newsm78
Не, никой в Плевен не прави такава кола маска.
За лидокаина - пробвала съм, не обезболява NaughtyАко много държиш да пробваш лично, обади ми се на кюто, ще ти подаря моя флакон.И без това само така си седи...

Общи условия

Активация на акаунт