ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 71 192
  • 632
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 283
Здравейте, момичета Hug

Виодиди, леко и безпроблемно раждане и прекрасен бебок  bouquet Hug


Танче  - на теб термина кога ти е:)  Как се чистваш ? Как то понася втората бременност? На мен сега като че ли ми е по-тежко.

Диди, и аз в началото - първите 3 м. - прегръщах "белия стол", но вече всичко отмина и съм доста по-добре Hug Flutter терминът ми е средата на юли! Иначе като цяло съм си ОК, качила съм 1 кг., нося си всички дрехи без проблеми за сега и така!!! Heart Eyes
И аз съм болнични и сме си в къщи с Коско, много ев хубаво, т.е. няма по-хубаво от това!!! Hug

Мечтание, стискам палци скоро да се похвалиш!!! Hug Hug Hug

Хубав ден!!!  bouquet

# 91
  • Мнения: 19
Mpulle, стига бе! Как колегите болни от варицела  Shocked

# 92
  • Мнения: 1 195
Mpulle, стига бе! Как колегите болни от варицела  Shocked
не знам Тони, във вторник 4 човека се обадиха, че няма да са на работа т.к. били болни от варицела ooooh! ужас...

# 93
  • Мнения: 318
Значи аз да стоя по-далеч от темичката  Laughing

И аз  Laughing далече, далечеееее. На нашият татко късмета от коледната баница беше "бебе", но няма да е от мен  Stop, ако ще го спохожда  #Crazy

Ей мого ви се радвам на всички, наистина има епидемия. Много хубаво! Трепет, очакване, коремче и на фианала най - прекрасният вързоп, топличък, а как хубаво мирише бебенце, лелееееееее:)

Мечтание от все сърце ти желая да те полази епидемията  babydust7

Бързо оздравяване на болните!

Поздрав от нас Simple Smile)http://www.facebook.com/photo.php?pid=2182788&l=c3eebb782e&id=1293415661

joly24 Не знам дали ще те успокоя, но моят Мишо имаше стръбизъм, сложи очила като нашите сега на 3,5 някъде. Правихме упражнения, лепенка на едното око и накрая на 5 направихме операция. Не се тревожи, много лека, козметична операция е. Почти няма дискомфорт за детето след операцията, няма рани. Най - неприятното е докато излезе от упойка, то и пълната упойка е единственият проблем на тази операция.
Носи очила после още около половин година, в първи клас вече беше без очила.  На последният преглед доктора каза, че ако си скрие епикризата и пилот може да стане. Това беше, когато Мишо бе на 8. До ден днешен не е имал никакви проблеми.
Хубаво е, че на време сте го усетили, предполагам в Александровска ходите, там са най-добрите детски очни лекари Peace.  PeaceУспех.

За храненето, ето как се случва при нас:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2188017&l=02b5b4edce&id=1293415661

 - Мамо, аз съм сладка, забавна и смешна! - твърди Еличето за себе си и от сутрин до вечер вика:
 - Сложи  ми чививо ( червило) и - Искам пуркотал от сок.

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 09:41 от маграт чеснова

# 94
  • Мнения: 1 195
Значи аз да стоя по-далеч от темичката  Laughing

И аз  Laughing далече, далечеееее. На нашият татко късмета от коледната баница беше "бебе", но няма да е от мен  Stop, ако ще го спохожда  #Crazy


ххихихихи Магратче и на нашия татко му се падна такъв късмет:) два пъти Simple Smile и резултата е на лице  Joy Joy

Еличка много е пораснала  Hug а храненето добре ви се получава   chef

Ние със Сани сме си в къщи, нещо много съм зиморничава напоследък и хич не ми се излиза в студа  Whistling добре че детето е много послушно на последък Simple Smile Помага ми да чистим с прахосмукачката помага ми да събираме дрехи от простора Simple Smile Само дето голям проблем имаме с учението Simple Smile опитвам се да го науча на няколко стихчета, ей като магаре на мост се е запънал повтаря само последната дума от изречението ooooh! предчуствам, че учението ще ни е проблем Rolling Eyes дай му да строи със строителя и да си играе с коли, да "забива" пирони и да майстори....мъжка му работа

# 95
  • Мнения: 228
Привет на всички Hug
Направих нов албум Актуални снимки за колаж и качих снимка на Мария.....
Иначе ние сме добре и се наслаждаваме на почивния ден ....

# 96
  • Мнения: 343
Браво на Снежанка за албума HugИ аз качих снимка на Бобката Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 1 849
Пак не съм в час Embarassed Къде е това албумче newsm78

Магратче, нашият татко предвидливо беше махнал всички късмети с бебета  Laughing

Любимото за ядене на моите юнаци в момента е кисели какички, т.е краставички  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 1 524
Мпуле, ЧЕСТИТОООО!!! Лека и безпроблемнна бременност. Ех че хубаво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А дано всички желаещи прихванат готиния вирус - а аз ще влизам в темата така   condomuu  Joy Joy Joy

От мен за сега толкова - утре пак, че ме боли коремчетооо- дойде ми  Sick 

Албумчето е в общия профил в снимка бг.

Танини  Joy Joy Joy Joy Joy умрях от смях
Маграт - страхотна е малката, пу, пу

Виодиди - айде много леко раждане.  Heart Eyes

НАДЕ -  Two Hearts Kissing Heart Two Hearts Kissing Heart  ох че сладък бееее

МЕн ме нямаше една седмица и имам да навксвам - егати кефа, оставям си го за утре с кафето.

# 99
  • Мнения: 157
Сложих снимка в албумчето. Чудя се не е ли по-добре Октомври07 да махне името на албума и паролата от началната страница и да го дава само на ЛС?! От съображения за сигурност Wink

Маграт, и ние си имаме "гримирове" (без р-то, де) и много обичаме да се клепем...  Crazy
Танини, кисели какички, а?  hahaha

Между другото и при нас късмета с бебето се падна на таткото още миналата година. Чудя се, като са на тяхно име късметите, защо не си ги раждат те?  newsm78  Joy

Благодаря за пожеланията за леко раждане, вярвам, че ще се сбъднат, щом са от вас. Тук пожеланията действат, от опит знаем.  Hug

# 100
  • Мнения: 1 919
viodidi   Hug Леко раждане и от мен!

# 101
  • Мнения: 318
Между другото и при нас късмета с бебето се падна на таткото още миналата година. Чудя се, като са на тяхно име късметите, защо не си ги раждат те?  newsm78  Joy
Аз обаче категорично ги подозирам "Татковците" в суеверност. Микля, че като им се падне подобен късмет те запретват "ръкави" и се втруват в реализация!

и от мен леко освобождаване!
Танини Joy Joy Joy

# 102
  • Мнения: 1 195
Ехооо
голямо затишие пак настана:( хайде всеки да се отчете стига сте се спотайвали.
Ние сме добре, нямам търпение да свърши тази седмица:) в петък вечерта със Сани ще летим със самолет към Бургас:) той е във възторг и всяка сутрин ме пита дали днес ще се качваме на самолета:) искам да питам който е запознат, чудя се в ръчния багаж мога ли поне парфюм да си нося?
Иначе ние сме добре напредваме ь ученето на стихчета:) забелязах че най-лесно учи като сме в колата:) така че сутрин и вечер в колата казваме стихчета, броим, повтаряме азбуката. Забелязвам, че без да съм го учила може да пише първите букви от азбуката, явно от сега са почнали изучаването и в градината.
И още едно въпросче ьмятате лие вече са достъчно големи дечицата за да ходят на спорт? Иска да запиша Сани на танци, забелязвам, че в момента танците го влекат постоянно подскача и все ме кара да му пускам  хоро нали в детската "ходи" на народни танци, но там ме съмнява да научи нещо...
Хубав  ден от мен:)

# 103
  • Мнения: 343
Mpulle на мен ми казаха в градината ,че от другата година могат да тренират или футбол или карате  newsm78но намен нещо не ми харесват и двата спорта   Thinkingаз бих предпочела да го запиша за плуване Winkно като гледам Бобо си е харесал вече топката Wink

# 104
  • Мнения: 270
Mpulle,може парфюм само да е до 100мл, дезодоранти май не дават. Иначе за танците, Ники ходи на народни танци в градината и много му харесва, и аз се съмнявах че ще научи но все подскача и показва какво правели. Иначе мисля че танци е добър вариант, за спорт незнам какво е удачно в момента. При теб как са неразположенията, отмина ли малко гаденето?

Маграт, радвам се че писа, страшни сладури сте всички  Hug

танини, голям смях с тези какички  Joy

Ники вчера тръгна на градина след варицелата. Снощи не мога да му затворя устата, не спираше да приказва, толкова превъзбуден беше. Явно доста му е липсвала градината.
А пък нашата мед.сестра в градината насред грипната епидемия решила да излезе отпуск и сутрин никой не преглежда децата (не че преди ги гледаше кой знае колко)  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт