Тема Незабравима (Unutulmaz) 149

  • 24 678
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Бобо, само аз не съм ти пожелала "Скорошно оздравяване"! Без мен няма да ти мине,начи! Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 2
Малко колажчета на съседите!




# 737
  • Мнения: 0
Бобо, само аз не съм ти пожелала "Скорошно оздравяване"! Без мен няма да ти мине,начи! Hug Hug Hug
Ама ти и да не кажеш, аз си знам, че го мислиш.  Hug Много сте мили, наистина. Почувстах се като Еда в болницата и всички кръжите около мене, кой супичка ми носи, кой чайче!  hahaha hahaha hahaha

# 738
  • Варна
  • Мнения: 475
Абе и съседите се справят добре , колажчето си е много добро , мерси Розичке

# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Ако беше тук Каламици, нямаше да хареса стайлинга на Серхан. newsm78 Аз, нали съм си
непретенциозна, си гледам стоката, а не опаковката!

# 740
  • Мнения: 570
Бобо, само аз не съм ти пожелала "Скорошно оздравяване"! Без мен няма да ти мине,начи! Hug Hug Hug
И аз се присъединявам , Бобо и лекарство ти пращам . Hug Hug Hug
http://www.dailymotion.com/video/xef7zp_serhan-yavay-bize-luks_people

# 741
  • Варна
  • Мнения: 475


Ако беше тук Каламици, нямаше да хареса стайлинга на Серхан. newsm78 Аз, нали съм си
непретенциозна, си гледам стоката, а не опаковката!
Вени и аз така , толкова е хубав ,че и чувал да му сложиш все ще му отива  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 742
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Бобо, само аз не съм ти пожелала "Скорошно оздравяване"! Без мен няма да ти мине,начи! Hug Hug Hug
Ама ти и да не кажеш, аз си знам, че го мислиш.  Hug Много сте мили, наистина. Почувстах се като Еда в болницата и всички кръжите около мене, кой супичка ми носи, кой чайче!  hahaha hahaha hahaha
Смъркай по 2 капки коняк в ноздра/другата алтернатива е сок от лук/. hahaha Това е за хрема.
За кашлица- 1 чаена луж. сода, канела 1 пак, и мед в бебешко бурканче.Когато ти скимне ,вземаш.
Няма доза. Това беше за кашлица.Стопли си сол на котлона /в чиния/ и в кърпичка, си топли синусите/чело, 3-то око,до носа. Топли напитки с лимон.
Не искаш утре да предадеш настинката си на героите ни, нали? А, напари си краката.

# 743
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Дружина, ако не се лъжа, епизода май ще се излъчи в стария час! Към 23.00.
Така е , Вени , а колкото до музиката   ааааааа  аааааа  аааааа  , сещам се за коя мелодия питат . hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
Че пусни ни я, бе Наде?! ааааааа    аааааа    аааааа hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 744
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Примъъъъъъъъъквам Нова тема към стр.50!

Дружина, хайде в Новата тема!

# 745
  • Варна
  • Мнения: 475
слънца , коя серия ще дават днес по Диема

# 746
  • Мнения: 2
слънца , коя серия ще дават днес по Диема
Мисля,че 28.

# 747
  • Мнения: 24
29 серия.

# 748
  • Русе
  • Мнения: 2 320
слънца , коя серия ще дават днес по Диема
29 или 30-а

# 749
  • Варна
  • Мнения: 475
слънца , коя серия ще дават днес по Диема
Мисля,че 28.
благодаря момичета

Общи условия

Активация на акаунт