Мека мебел -6

  • 132 089
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Ще гледам днес да кача снимки.
А иначе цената беше 2592 лв, което включва и механизъм за спане с 10 см матрак. Ние искахме тъмна кожа, че сме с малки деца, но всички мостри бяха светли цветове и ни казаха, че могат да го изработят от тъмна кожа, но ще трябва да я внесат и затова срока ще е 3 месеца. Избрахме черно, защото с кафяво, което не съм виждала не ми се рискуваше и в крайна сметка го изработиха за един месец.
По принцип стандартният срок е 1 месец.  Peace

# 16
  • Мнения: 3
Jes , Ket_G благодаря за отговорите. Много добро мнение има има в Интернет за Иввекс, все повече клоня към тях. Прочетои и старите теми.
Скоро мисля да проверя наживо какво предлагат Тедива Добрич. Какво мислите за тях?

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Благодаря за инфо,ние също се насочихме към черна кожа заради малко дете .моля сподели ,лесно ли се поддържа,кожата мекка ли е и като цяло какви са плюсовете и минуси на кожен диван ?
благодаря предварително   bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
ето снимки http://en.fotoalbum.eu/Ket_G/a574610/00000001

kokovi4, избрахме кожа точно заради лесната поддръжка. През ден почиствам отгоре праха с мокра микрофибърна кърпа, а ако има мазни ръчички със сапунена вода. Тъй като го имаме от един месец съм го подхранвала само веднъж с препарата за кожа на Сано. Доколкото знам се подхранва през 2-3 месеца, а през другото време само си го забърсваш. За мен лично кожения диван минуси няма. Нашата кожа е много мекичка не е от тези лъскавите опънатите по които се пързаляш. Възглавниците са с нещо като мемори пяна и са изключително удобни за гърба.  Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Блаодаря  bouquet,имахме малко колебания,но определено се спряхме вече на кожен диван,по точно черна кожа  Grinning,изг;лежда много добре !С здраве да си го ползвате!

# 20
  • Мнения: 0
Към това съм се насочила за новия ни хол:

(фирма Иввекс - Стара Загора, модел Корсика)

Един от любимите ми модели, само да имаше и ракла, щеше да е още по-добре. След внимателно изчитане на темите досега, изкристализираха и моите желания - ъглов диван с лежанка, спален механизъм и ракла, със седалки от пенолатекс и облегална част от пух или силиконова вата. С дамаска, а корпусът - екокожа. Подлакътниците - квадратни, за да могат да се ползват като масичка, с твърда плоскост на горната част. Купуването ще е чак наесен, но дотогава ще вися тук и ще следя за нови мнения   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 350
Момичета отдавна следя темите и имам нужда от вашата помощ.Наскоро си поръчахме дивани,комбинация между кожа на налакътниците и нещо като кадифе ли е ,де да знам за дамаска.Проблемът е ,че дамаската много се цапа и съм решила да поръчам нови калъфи за долната част ,там където се сяда и да запазя възглавниците.Но не съм сигурна какъв цвят да са седалките  newsm78
Ето снимка на дивана ,аз мисля нещо в тъмно оранжево да е ,но приемам съвети всякакви
http://img560.imageshack.us/img560/9872/picture416.th.jpg

# 22
  • Мнения: 84
Ето ме и мен в новата тема!

Към това съм се насочила за новия ни хол:


(фирма Иввекс - Стара Загора, модел Корсика)

Трябва да събера парите, междувременно ще чета тук и ще си крада мнения за цвят, дамаска и т.н.
Имаме го вече 2 години-доволни сме Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
моля за коментари ако някой има този модел ,пак е на ИВВЕКС Стара Загора
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:s4WakUiqrwg … &client=opera
колебаем се между него и един друг модел,само че ще бъде черна кожа Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
kokovi4, нашата чуденка беше между Лас Вегас и Манхатън Релакс и впечатленията са ми само от това, което съм видяла в магазина. Значи, има две разновидности на този диван. Едната е без подлакътник на лежанката (като черния от твоя линк). В този случай модела има ракла. А когато има подлакътник (като белия)-лежанката не е ракла.
Дивана е маалко по-мек от Лас Вегас-а, но на нас лично не ни хареса това, че е с възглавници на седалищната част, а големия ни син много обичаше на стария диван да ги маха и да си прави с тях къщичка  Crazy
Другото, което мога да споделя като мое мнение е, че кожата стои по-добре когато е капитонирана, а тези възглавници са гладки, но това вече си е въпрос на вкус.   Peace

# 25
  • Мнения: 452
Jes , Ket_G благодаря за отговорите. Много добро мнение има има в Интернет за Иввекс, все повече клоня към тях. Прочетои и старите теми.
Скоро мисля да проверя наживо какво предлагат Тедива Добрич. Какво мислите за тях?

За Тедива съм чела само положителни отзиви, за това поръчахме дивана си при тях. Ще бъде готов след 15-20 дни, тогава мога да дам мнение и аз. Диванът ни ще бъде бял, еко кожа. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3
В неделя претърпях първото си разочарование от Тедива.
Грабнахме се и отидохме до Добрич, за да видим какво предлагат. Оказа се, че в неделя не работят, но това няма нужда да се пише в сайта им, няма нужда и да се оправя работното време на входната врата на магазина (ама разбира се, нали все пак е затворена). И телефона за справки го вдигат само в работно време (е, за това може би имат право). Дори не се трогнаха от историята ми, камо ли да се извинят от куртоазия.
Искам да изхарча едни пари, а няма кой да ми ги вземе... ако така подхождат и към поръчките си.. не мерси!
Все пак ще посетя магазина. Съжалявам за мезсмисления пост, но ме ядосаха и исках да си излея мъката  Sad

# 27
  • Мнения: 452
След толкова обикаляне по магазините вече звъня предварително да попитам работят ли в събота и неделя. Може би е трябвало да го направите, за да не пътувате излишно.
Дано все пак посетите магазина и останете доволни. В магазина, в който поръчахме дивана /не е фирмен, само предлагат техни неща/  ми харесаха абсолютно всички показани дивани, говоря за качеството. Изработени са много прецизно.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
kokovi4, нашата чуденка беше между Лас Вегас и Манхатън Релакс и впечатленията са ми само от това, което съм видяла в магазина. Значи, има две разновидности на този диван. Едната е без подлакътник на лежанката (като черния от твоя линк). В този случай модела има ракла. А когато има подлакътник (като белия)-лежанката не е ракла.
Дивана е маалко по-мек от Лас Вегас-а, но на нас лично не ни хареса това, че е с възглавници на седалищната част, а големия ни син много обичаше на стария диван да ги маха и да си прави с тях къщичка  Crazy
Другото, което мога да споделя като мое мнение е, че кожата стои по-добре когато е капитонирана, а тези възглавници са гладки, но това вече си е въпрос на вкус.   Peace

Благодаря за инфо,ще отида тези дни лично да ги разгледам,и ще преценя кое ще е по-добър вариант за нас.Държа само да е с механизъм за спане,да е с ракла по възможност ,и да е естествена кожа . Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2
Нашия диван е на Тедива и съм много доволна и като визия и като качество. Спазиха си сроковете хората , а от магазина ни дадоха и 5% отстъпка, след като купихме и едно килимче от тях. Магазина от който го купихме са само представители на Тедива. Та така...
Бях пускала снимки в други теми, но ако искате ще ви го покажа.

Общи условия

Активация на акаунт