Отговори
# 720
  • Мнения: 17
Браво Амидалке,страхотно заглавие! Всички сме "ЗА" newsm44,мале вече за 3 дни и подновяваме темата  Mr. Green
И аз да кажа за пигментациите- нямам никакви такива
Стрии- засега удържам положението без нито една! bowuu
Линия негра- неззм какво е това животно все още Mr. Green
Само пъпчето си ми изкочи още в 4 месец и сега си е все още такова.
За плацентата- Анилеви както и на теб са ти казали и моята била съвсем свежа,а бебока,доколкото съм запомнила и твоя е доста голям и моя така върви,а и на Бенжди принцеската,дето й ги разправяха че малка била,можела да не се храни добре, та затова и тя такава голяма пухкавелка станала! Heart Eyes Малеее колко ли още ще растат тия бебшони? Направо започва да си ме досташава,ако удари 5 килца как ще го раждам... успокоявам се с факта, че главата му не била голяма,нали проблема бил тя да излезе, пък аз се бъзикам с мъжо,че при нас може главата да излезе,а шкембенцето да запецне Joy
Катерица дано да се оправи по-бързо и твоя проблем,че тия пусти бактерии не са шега работа и няма шанс да се оттървем от АБ за съжаление,но е по-малкото зло в случая! Peace
А и Йоанка вече си има датичка! Hug Ей, ще ме навиете имен да си избера и аз една, няма да остана по-назад я,само аз в неяснота кога ще е събитието... Hug

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 17:39 от Totoni

# 721
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен.
Честит рожден ден на АМИДАЛКА, много здрачве, любов и късмет и най-сладкото бебче скоро.
Заглавието за новата темичка е страхотно!!!

Досега съм купила едно пластмасово шише на Авент, както имаше на промоция помпа, стерилизатор и контейнерчета за кърма, които си взех. Козметика накупих на бебчо Мустела. Прах за пране - течен Тео бебе! Всичко вече изпрах и изгладих, както и спалното бельо на 30 градуса и понеже пералнята ми е комбинирана със сушилня ги пуснах и да се изсушат, така че да стават за гладене после. Сега остана само кошарката да сглобим почивните дни и да я накиприм да чака бебка:)) Кошарка взехме дървенка 120/ 60 см. като размер и на колелца с едно чекмедже отдолу - по-мъничка и компактна и така че да мога да я местя в хола. Едната и решетка се сваля надолу.

# 722
  • Мнения: 2 447
Привет...Днес голямо хайманосване му ударих...ама по болници... Sick Поне всичко ми е наред..
Кенгуру- предния път не ползвах,не ми беше удобно...За слинг..ще си помисля,ама най-вероятно и този път няма да ползвам...
Амидалка,заглавието е супер...  Hug
Болничните- този  от 28.11 до 28.12 ми е изплатен на 04.01 още...Другия ми е от 28.12 до 12.01 той е в процес на изработка,ама нормално,още сме януари...
Ласи,стой на място! И не се меси,където не ти е работа...
Лори,аз на твое място бих проверила,откъде идват тез парички в повече,че ако са преведени по погрешка от Нои,рано или късно ще си ги потърсят,че и лихва ще ти искат,нищо че грешката си е тяхна...Имам познати,дето си изпатиха така...
Стрии и пигментация- нямам
Шишета- не съм решила още.Силно се надявам и този път да се справим с кърменето и да не ми се наложи да ползвам.Ще си взема едно за всеки случай да имам...
За храните по време на кърмене- според мен,може да си ядем всичко,като забранените хапваме с повишено внимание и изчакваме за реакция...

# 723
  • Мнения: 17
Йоанка, страхотно!!! Наистина е много вълнуващо да знаеш момента!!!  HugСтискам палци от сега! И никакви притеснения!

# 724
  • София
  • Мнения: 721
Както винаги сте the best дами Hug Маалко по-добре ми е след прочетеното тук.... Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 88
katerica9 не ти ли пускат антибиограма, кой антибиотик върши работа  newsm78

много станахме за итали, ще е весело  Party, с частен полет май ще сме  Grinning дубай също звучи много приятно, има какво да се види определено  Party

амидалка
, новто заглавие и на мен ми допада  Peace

joana_an спокооойнооо, не е страшно, всичко ще е наред! минава и заминава за 4 дни цялата история и на 5тия вече си вкъщи с детенце Hug

и аз кенгуро съм ползвала и съм доволна, слинг не съм..

# 726
  • Мнения: 192
Привет и от мен Hug
Имам някаква болка горе от вътрешната страна на краката,дали ми се разтяга таза или кво ли newsm78  Като ставам от стол или от леглото ме боли,като ходя не толкова,като лежа - боли малко и повече като си местя краката Sick  Оф,май вече ми се ражда  Ама имам още до термин - 01/02, а до операцията десетина дни /ако устискам дотогава /
Не са ми падали нито тапи,нито води изтичат,но пък имам някакво обилно влагалищно течение.По няколко пъти на ден ми стават мокри петна по бельото newsm78  Според направената микробиология няма гъби или нещо такова Grinning

Е,набързо ви се оплаках Crazy И отивам да ви чета Grinning

# 727
  • Мнения: 991
Йоанка, няма да се плашиш!  Peace То май е по - добре да знаеш кога ще е събитието, отколкото да тънеш в неведение.
А пък така като гледам май повечето ще сте януарки!  newsm78 Mr. Green

# 728
  • Мнения: 2 447
Йоанка, с теб сме.... Hug Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте, момичета! Минавам да се разпиша преди да е свършила темата - изчетох я, ама е трудно човек да ви насмогне.
Амидала, честит празник! Да си много щастлива, леко раждане ти желая и едно прекрасно бебе   bouquet!
Лори, добре си ни дошла  Hug.
А по темите от последните страници:
Кенгуру смятам да взема, слингът ми се вижда по-неудобен. Впрочем от кой месец могат да се ползват?
Болничните от декември още не са ми ги внесли в НОИ - ще стане към 20-ти, не е заради празниците, а просто такава е практиката във фирмата. Сигурно си има обяснение, не съм питала какво е. Само взех да се чудя дали няма да родя преди да си видя парите.
Стрии -  засега нямам, но не бързам да се радвам, има време да заприличам на зебра.
Пигментация - линия негра светла, но и над пъпа, а и разни петънца около  пъпа. Засега няма на други места.
Коластра - нямам. И гърдите не ме болят. Дори не съм сменила чашката на сутиена. Но се надявам да имам кърма (по принцип жените от рода ми всички са като дойни крави). Затова и си взех кремче на Авент, да видим колко и дали ще свърши работа да няма рагади.
Ааа, и все забравям да питам - ако ще се ражда секцио, пие ли се чай от малинови листа? Аз нали още не знам как точно ще се случи събитието  ooooh!...

# 730
  • Мнения: 41
Момичета, току-що си направих ето тази напитка, че кафе не пия и реших да ви почерпя, докато е още топло ! newsm53

# 731
  • Мнения: 5
здравейте!

Lily_G ти направо ми прочете мислите. Днес цял ден се чудя- ами докато кърмя какво ще мога и какво няма да мога да ям???  newsm78.. че вече ми писна от тея киселини, напоследък съм почти само на хляб, краставици и вода  Sad Sad добре, че са българските бисквити житен дар та да разнообразявам менюто  Tired

Йоана И мен ме е шубе от секциото, ама не сме първите, няма да сме и последните с такава операция. Пък и имайки предвид колко става модерна навсякъде, не само в България, явно не е толкова страшно нещо..На 24.01 ще сме с теб, за да си обградена само от положителна енергия  Hug

# 732
  • Мнения: 88
да се похваля, лансиноха вчера го пробвах, много съм доволна, съвсем малко понамазах (не съм се вихрила с лампата на аладин  Laughing ), не усетих да имам повече контаркции и продължавам  Grinning

забравих за шишетата - взела съм 2 стъклени на нук, малки, аз съм си за тази марка, само бибите този път са каучук, не знам кои са по-добри, Стефан все си беше със силиконови, ще видим.

# 733
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 791
заглавието на новата тема е супер  Peace
на мамчето, което ще ражда 24.01, много успех. леле колко е скоро, след няма и седмица и половина.  Confused
аз току що се връщам от консултация. изследванията са ми в норма. дори хемоглобинът ми е 125  Shocked само едно нещо ме притесни. за точно седмица съм качила 2 кг.  Confused нормално л ие това/ не ме разбирайте погрешно, не ми пука, че съм напълняла. имам предвид от здравословна гл.т. и за бебето?  newsm78

# 734
  • София
  • Мнения: 721
Софи, и мен ме вълнува силно позволените храни по време на кърмене- знам, че не трябва цитруси, бобови, прясно мляко и кафе да се приемат, ама за други?? Може би Клото ще каже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт