Отговори
# 705
  • Мнения: 548
Ето и моето предложение:
Скоро всяка юнска мама ще знае
момиче или момче в коремчето играе!

# 706
  • Мнения: 0
здравейте момичета,аз сега се връщам от фм.всичко с бебчо е ок,тежи цели 390гр,и даже с два дена напред се развива.гледам много сте писали сега се връщам да ви препрочитам.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 56
Chin, благодаря че си ме включила в началната страница. Токущо виждам и затова чак сега ти благодаря. : Peace
Ходих при моята лекарка сега да ми разчета резултата от втория БХС и се оказа че ме е накарала да направя втори имено заради т.нар. Интегриран риск, на които стойностите ги писха някъде по напред. Каза че изследването е супер и аз съм много :lol
Сега остава ФМ на 25 всичко да е ОК и да разбврем пола.
А за темата от мен предложението е:
Зимата продължава,а Юнските ритници се увеличават


# 708
  • София
  • Мнения: 142
"Всяка бъдеща мама мечтае си вече за юнския ден с  гушнато мъничко човече"- не ме бива в римите, така че ако не го харесвате никак няма да се обидя  Mr. Green

Аз гласувам за това  Peace
Хич ме няма в творчеството, затова само ще гласувам Blush

# 709
  • Мнения: 158
Здравейте и от нас. Simple Smile
Още един изпит мина  ooooh! още 4 и сме готови.Междувременно почнахме да ходим на кормуване най-после и да ви се похваля добре се справям.Дано само не ме хване изпитващия на изпита,че съм с корем,че ще ми спре правата за бая дълго време.  Praynig
Като гледам доста сте изписали докато аз съм учила,но ще чета по-късно.Момичета при вас бебетата почнаха ли повече да шават?На изпита не спря да гъделичка,а аз не можех да се съсредоточа,но важното е,че мина,само да излезе оценката.  

"Юни бавно наближава,а бебето шава ли шава"
"Юнчето какво ще е?Знае ли се?"

Това ми идва на акъла,не мога да мисля много вече.Тежък беше деня.

# 710
  • Мнения: 2 456
А, Бюти, аз казах, че няма да се обидя ако не ви хареса  Wink

Макензен, успех на 25-ти.

# 711
  • София
  • Мнения: 13 226
Бъни, на мен обаче ми хареса това с престоя 12 часа в болницата и после вкъщи. Супер! Голяма досада ми беше да стоя там 2 нощи. Пак добре, че родих през нощта, родените след 12 на обяд ги държали 3 нощи.  Crazy Разнасянето на бебета на 1-2 дни сред колеги и молове ми се вижда прекалено.  Laughing

При нас се стои 72 часа най-малко, защото на бебетата се взима пробата за генетичните заболявания на щитовидната.  Wink Аз родих преди 12 на обяд и спах 2 нощи. И на мен ми беше досада честно казано.

За алергиите... искам да ви кажа, че фактори има много за алергиите. Един от тях наистина е тази стерилност. Моята е гледана като селянче в добрия смисъл на думата  Crazy Аз дори й позволявах да шляпа в локвите, а като ми се тръшнеше на улицата я прескачах и отминавах  Sunglasses

Айде нали може да се оплакваме  Confused Днес моята калпазанка ме извика от училище щото се напишкала  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Изпаднах в потрес. Чака ме в тоалетната да й донеса сухи дрехи, а по пътя аз сглобих картинката. От вчера ми се оплаква, че като пишка и я боли. Още днес мислх да й пусна сутринта една урина, но викам, чакай да видим, може да се е замърсила. Да, ама като каза, че се е напишкала и непрекъснато й се пиша викам ясно.. и беж при докторката ни. Даде урина... малеее аз като видях такова мътно нещо не бях виждала.. че то левкоцити, то белтък..   ooooh! Оставих детето у нас и висях около час и половина да изпишат антибиотик. В грипната епидемия дишах през шала и се проклех, че не си купих маска. Сега се нашмърках със сребрна вода... брррр. Никога не съм била паника, ама сега толквоа кихащ и калящ народ... Confused
Детето с антибиотик и Неоренал за деца, който никъде не можем да намерим  Confused
TinaT, не позволяват ли на бременни да изкарват книжка?  #Crazy

# 712
  • Мнения: 2 456
Ваче, милата моя любимка Саша... Бързичко да минава на детето, освен антибиотика можеш  и чай от мечо грозде да и даваш, добре пречиства пикочния канал...  Hug
Много кихащи и кашлящи има, наистина...

# 713
  • София
  • Мнения: 142
Ваче, милото дете Sad  Ама и ти добре си се подредила при всички болни ooooh!  Добре си се сетила за сребърната вода, аз и за гаргара със солена вода съм чувала, че се прави  newsm78  Голяма отпуска изкара ти... Hug

# 714
  • Мнения: 0
Тина, много си дейна...Милото детенце ще разбира от доста неща Wink То и аз като се замисля от доста време не ми се беше случвало да уча толкова и да посещавам толкова много университета, отколкото откакто съм бременна  smile3529 Дано поема детенце  Wink
 Милата Саша, дано се оправя бързичко, че е толкова гаднооо smile3518
От кихащите и кашлящите направо изпадам в ужас, дано успея да се опазя, че навсякъде само плюят бацили  ooooh!

# 715
  • софия
  • Мнения: 1 305
Чин ти избери заглавието, всичките са хубави Wink,много си ни разглезила все на теб чакаме за тема, ама така е като ги правиш такива хубави.
makenzen радвам се за добрите новини.
Ваче настинала ли е, милата, дано се оправи, представям си колко и е било гадно в тоалетната и на теб в поликлиниката Hug
Тина честит изпит
Хубава вечер.

# 716
  • Мнения: 36
Chin покрай твоето предложение за име на новата тема се сетих за друга подобна с рима "Всяка юнска мама мечтае си вече да гушка своето мъжко или женско човече."
Незнам ще се хареса ли  Laughing

# 717
  • Мнения: 2 456
Хайде, моля Ви да гласуваме.  Ето ги предложенията :


"Юни бавно наближава,а бебето шава ли шава"
"Юнчето какво ще е?Знае ли се?"
ТинаТ

"Зимата продължава,а Юнските ритници се увеличават"
Макензен

"Скоро всяка юнска мама ще знае
момиче или момче в коремчето играе!"
Силвия

"Всяка бъдеща мама мечтае си вече за юнския ден с  гушнато мъничко човече"
Чин

"Юнското човече започва да се оформя"
Мунди

"Зимата отива ли си вече, че Юни е далече!"
Теди




Последна редакция: ср, 19 яну 2011, 19:50 от chin

# 718
  • Мнения: 181
Aз гласувам за предложенията на Тина-т. Много ми аресаха  newsm10

# 719
  • Мнения: 2 456
Aз гласувам за предложенията на Тина-т. Много ми аресаха  newsm10
тя има 2

Общи условия

Активация на акаунт