Кога измина се година - ФЕВРУАРЧЕТО ни първа тортичка ще има! (26)

  • 21 643
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 1 067
Бръмби направо ме натъжи  Laughing  ,аз им харесвам дрехите на Некст,ама здраве да е ще обиколя по другите магазини Twisted Evil
Ника няма да оставя нещата така,ще я разходя из магазините и ще му купи нещо свясно пък ако ще и едно да е Naughty Иначе тя е по тънките сметки,два пъти му е подарявала блузки(ужасни) и гордо оставя етикета с цената ,на стойност 4,80 лв. Laughing Аз пък ги дава на някой щото ме е яд,че на внучето си такив боклуци подарява Crossing Arms

# 722
  • До Балкана
  • Мнения: 100
А, Ника, мерси, мерси! Дано пералнята възкръсне и те огрее за топчето, че и Любезното манИкенчи и него!
Слънчо честити ходещи крачета на Кали   bouquet
Любезно Миме, нИ мога ти повярва аз! Като гледам какви фотоси пускаш у фейса, направо си си манИкенчи, тамън Убаво гадженце! Heart Eyes
Крис, много сте хубави и двамата с Калата!
Аз си пийвам тука едно вермутче и си мисля за ползите от това да си разведен! newsm78

# 723
  • Мнения: 7
..моите или изобщо не подаряват, или ако подаряват са боклуци. Ама какво да се прави.. Днес ми се обаждаха да ме питат защот не съм им изпратила Алекс да стои при тях през грипната ваканция, а то отговора е ясен - щото не са си отрепали бълхите! Няма всеки път да я тъпча с лекарства я! И т.н. .. Laughing

# 724
  • Мнения: 1 067
Далче какви са тези размисли бе жена  Laughing
Как е Бо?
Кристинче много ти е хубав Калата -пу-пу Hug

# 725
  • Мнения: 36
Моята пък (по-принцип свясна свеки) подари на Калоян риза(нещо като бархетна) с качулка за 4-годишно дете!Това бил най-малкият размер Laughing То до като стане време да я носи(не че ще я носи),ще изгние.
Един малко личен въпрос!
Преди няколко дни забравих да си пия противозачатъчното, а и забравих да кажа на мъжо #Crazy , та нашия ходи през нощите до аптеката да ми купи от онези хапченца Embarassed едно време бяха Постинор, а пък аптекарката му е дала Ескапел.
Та въпросът ми е някой пил ли го е и има ли някакви странични ефекти?


П.С-ако ме засечете при ''септември 2011'', да знаете, че съм вдовица!!!! #Cussing out

# 726
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Еми, спонтанни са Мики, от вътре ми идват, сигурно има защо! Mr. Green Ще ви разкажа друг път да се посмеете на мой гръб!
Бо е като кучка в каручка и отгоре тежки камъни, благодаря, че питаш. Задръстен е от секрети, не може да спи, реве, пръхти, жално вие - сърцето ми се къса! Утре ще отида и ще му взема от гадните черни капки да изсуши всичко, защото се не трае тази работа. До сега не сме ги ползвали, предполагам от един път нищо няма да му стане! Sad
Крис, разсмя ме! Ескапела са добри, нямат пропуск от познати знам!

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 22:40 от Dallcheto

# 727
  • Мнения: 7
То Ескапела е едно към едно с Постинора, не знам защо ония ги спряха, сигурно са били по-евтини.. Пила съм Ескапел, никакви странични ефекти не съм усетила, но го пих само веднъж, то си има ограничение - не повече от 4 в месеца. А иначе.. сега ми изписаха Логест, но още не съм ги почнала, не знам как ще е. Ти какво пиеш?

# 728
  • Мнения: 210
Абе Бръм, абе твойте Ора да не се занимават с архитектура бре, че подозрително ми напомнят на едни дето работиха по наща вила  Thinking Въпросните идат у нас две години след като е построена къщата да видят кво се случва, Ради още лази на поразия и аз поддържам много чист ламината в хола, жената влиза и казва "Абе вие да нямате стийммоп?"  #Shocked "Не, нямаме!" казвам, а тя "Че как ви е толкова чисто?"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Не можаФ да отговоря на тоз въпроз Joy
Кристинче, ти изглеждаш доста добре, макър и ти кат мен да имаш забелеШки  Peace
А за това как изглеждам, ОСТАЙТЕ ТАЗ ПЕСЕН ЛИБОВНА  Stop искам аз да си извадя чувалЯ с дреЙте и гордо да ги подносвам, ма за таз заветна цел е нужно да сваля още макс 12 кг. , мин 9 кг. Спряла съм се на 9, щото казват,че за всяко раждане жената е нормално да прибавя по 2,5 кг. към теглото сиииии  Crossing Arms Бих си затворила очите и за всичките проклети 9 кг. ама ако се матрИялизират на гъзица или бедърца  Flutter на корем, палазки и цици ги неща  Naughty
А този салон е до  дома ми, има договор с Нова ТВ и там тренират, фризират и глезотят като цяло екипа на Нова... Днес засякоф проклетата Никол ( според която, ние от Габрово трябва да станем "магазинерки: в Габрово а не да идем тук в София, като това важи за всички останали градове bowuu), както и тази Мария Игнатова, все още ходи там, много ми е сладка Flutter, преди година водих Дината да я пострижат и видях Гала... Ами тези всичките да тежат наааай-много по 33 кила барабар с екстейшъна  Thinking та как дан съ засрами чиляк  Laughing

# 729
  • Мнения: 36
Бръм, аз пиех линдинет, но от няколко месеца пия Логест.Доволна съм много, даже мога да кажа, че свалих 3кг от както ги пия.Явно добре ми вляят на хормоните.

Малеее таз моята ''четина'' няма изсушаване!!Направо ушите ми се запалиха.

Далче, Коларкол 2% съм давала на Калоян два пъти, добре му се отразиха.Но последният път слагах от тези за очи-Тобрекс ли бяха....та от тях за един ден му се изсуши нослето.

# 730
  • София
  • Мнения: 209
Аз съм пила Ескапел веднъж. След няколко 2 дни ми дойде нещо като цикъл но много по-слабо и за 2 дни. Следващия месец нещата си се наместиха пак ( с цикъла де)

# 731
  • Мнения: 98
 За Ескапела да кажа...2 мой приятелки и 2-те пиха и 2-те правиха аборти после...като едната след това доста кила качи изведнъж...за други ефекти незнам

# 732
  • Мнения: 7
Аз се надявам тайно от тях да ми се оправи кожата на лицето, защото докато бях бременниа нямах кьорава пъпка, а сега пак започна да ми се омазнява т-зоната и там все някакви гадни ми се явяват, които са си напълно на хормонално ниво. А за килата не смея и да си мечтая.. То по принцип при мен нещо много интересно се е получило - влизам си в старите дрехи, макар че съм 4-5 кила отгоре сравнено с това как съм била като забременях, та влизам си, даже панталоните надолу по краката са ми широки, обаче на талията и по-точно паласките е трагедия. Имам чувството че всичките тия 4-5кг са там и честно казано вече даже започнах да се съмнявам дали някога ще ги сваля. А е много тъпо защото ми стават дрехите, но точно там едва си закопчавам панталоните и ми стягат, не ми е удобно просто.
Мимс, ти си същата история, само че не са 4-5 ами 9, но пак - аз очаквах едва ли не да видя слон на РД на Митко, а то ти си си много добре, само дето се оплакваш. Е, има какво да се желае, ама не е трагедия.. абе ще ги преборим все някакси тия кила, само дето няма гаранция че ще ги свалим от там от където искаме. както и да е, аз почнах да се примирявам. Confused

# 733
  • Мнения: 210
http://www.slackpack.net/2006/06/07/iq-тест-за-блондинки/
Да се посмеете малко  Laughing
Кристинче, мисля,че трябва де е по-добър от Постинор-а , аз си бях объркала цикъла като студентка, една година не можеше да се нормализира  Tired  Разсмя ме със "фб статуса ти " (евентуален) при евентуален сакатлък  hahaha Остави го да живей човека , с две деца не се умира, виж мамите с по три се затриха  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 7
Мани бегай... То няма лошо де, ама не столкова скоро едно след друго.. Нищо де, дето се вика - депривана много хубаво приспива, направо не ти се иска да се събуждаш. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт