Отзиви за кухни Диалог - София.

  • 61 879
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 269
От нашата кухня всичко е точно, нямам никакви оплаквания. Ползваме я 1г и половина вече. Сега ще поръчаме даже още 1 долен шкаф, че ще махаме пералнята.
Кажете как да кача снимки тук. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5
Здравейте, приятели! И аз се присъединявам към групата. И така... поръчах си кухня от КУХНИ ДИАЛОГ. Комуникацията с тях бе на ниво. Веднага ни предложиха няколко варианта. Съобразиха се с желанията ни. Консултантът Радост Вълкова е изключителен професионалист. Даде ни страхотни идеи, направи проекта, обсъдихме и най-малките детайлчета. В процеса на договаряне направихме промени. В момента моята кухня се изработва и аз тръпна от нетърпение да я видя в действителност. Монтирането ще бъде от 06.06.-10-06.2016 г. За сега са изключително коректни от фирмата. Вярвам, че ще е така и с изработката и монтажа на кухнята. Когато бъде монтирана, ще опитам да направя снимки. Между другото - кухнята ми е светла "Дария".

# 47
  • Мнения: 173
Здравейте, приятели! И аз се присъединявам към групата. И така... поръчах си кухня от КУХНИ ДИАЛОГ. Комуникацията с тях бе на ниво. Веднага ни предложиха няколко варианта. Съобразиха се с желанията ни. Консултантът Радост Вълкова е изключителен професионалист. Даде ни страхотни идеи, направи проекта, обсъдихме и най-малките детайлчета. В процеса на договаряне направихме промени. В момента моята кухня се изработва и аз тръпна от нетърпение да я видя в действителност. Монтирането ще бъде от 06.06.-10-06.2016 г. За сега са изключително коректни от фирмата. Вярвам, че ще е така и с изработката и монтажа на кухнята. Когато бъде монтирана, ще опитам да направя снимки. Между другото - кухнята ми е светла "Дария".

Супер! Ще чакаме снимки. Каква е цената на кухнята и имате ли представа дали фирмата работи извън София и Пловдив?

# 48
  • Мнения: 5
Аз съм от Ямбол! Първо установих контакт по телефона. След уговорка се срещнахме в шоурума на Кухни Диалог в гр. Пловдив /има шоурум и в гр. София, но Пловдив ми е по-близо/. Обясниха ни стъпките по които трябва да вървим. Когато сключихме договора, фирмата прати специалисти, които взеха фините размери. При сключване на договора се превежда 50% от стойността на кухнята, 45% преди монтажа и последните 5% при монтажа. До колкото знам, работят с клиенти от цялата страна. Цената на моята кухня за дървенията е към 6000 лв., като имате предвид, че не е мн голяма - 3.00м/1.75м. Има обаче такива глезотийки към кухненските шкафове, че цената доста се покачва  Grinning . Но в крайна сметка си поръчах най-необходимото. Както всички знаем, качествените неща имат цена.   

# 49
  • Мнения: 503
Здравейте на всички в групата Simple Smile
И на нас ни предстой избор на кухня. Много неща изчетох из Интернет и пак съм объркана. За сега съм се спряла на Кухни Диалог. Май излизат по скъпичко от другите фирми, но като четох тук си заслужават цената, няма оплакали се. Искам да питам какъв плот си избирате, дали във фирмата идват на място да вземат точните мерки и колко е цената да ти направят проект. Консултантите дали съветват кое е най подходящо за направа като материал и практичност. Ако някой може да качи и някоя друга снимчица на кухнята си, ще съм много благодарна Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 179
Дават много добри съвети консултантите им.
Ето моята кухня

http://hris75.snimka.bg/properties/apart-lulin.696883.28501157

Тези снимки са отпреди 4г. След толкова ползване...нямаме нищо разхлабено и потрошено, нито увиснали врати, нито нищо..
Много съм доволна.  bouquet

# 51
  • Мнения: 503
Дават много добри съвети консултантите им.
Ето моята кухня

http://hris75.snimka.bg/properties/apart-lulin.696883.28501157

Тези снимки са отпреди 4г. След толкова ползване...нямаме нищо разхлабено и потрошено, нито увиснали врати, нито нищо..
Много съм доволна.  bouquet
Благодаря ти много Simple Smile Наистина е страхотна като дизайн, а плота от какъв материал е.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 179
Дават много добри съвети консултантите им.
Ето моята кухня

http://hris75.snimka.bg/properties/apart-lulin.696883.28501157

Тези снимки са отпреди 4г. След толкова ползване...нямаме нищо разхлабено и потрошено, нито увиснали врати, нито нищо..
Много съм доволна.  bouquet
Благодаря ти много Simple Smile Наистина е страхотна като дизайн, а плота от какъв материал е.


Те ми предложиха това - МДФ ли е, или по-дебело  ПДЧ ?? Нямам представа как се казва. Но това е специално за плотове - дебело и термоустойчиво.

# 53
  • Мнения: 5
Така... кухнята ми трябваше да бъде доставена от 06.06. до 10.06.2016 г. Днес, 06.06.2016 г. кухнята вече е у нас Joy . За сега фирма "Диалог" е изключително коректна! Мнооого съм впечатлена! Утре ще е големия ден - монтажът! След това ще споделя  Grinning .

# 54
  • Мнения: 503
Така... кухнята ми трябваше да бъде доставена от 06.06. до 10.06.2016 г. Днес, 06.06.2016 г. кухнята вече е у нас Joy . За сега фирма "Диалог" е изключително коректна! Мнооого съм впечатлена! Утре ще е големия ден - монтажът! След това ще споделя  Grinning .
Позравления, много ще се радвам ако качиш и някоя снимка Simple Smile

# 55
  • Мнения: 269
И нашият допълнителен шкаф пристигна. Всичко е точно до мм, а размери са вземали преди 2г. Simple Smile като правихме основните неща.

# 56
  • Мнения: 5
Здравейте отново! Кухнята ми е едно малко бижу. Много си я харесвам. Не е още готова, защото сега ще ми правят плота (реших да го поръчам от камък), след това ще ми слагат плочките за гръбче, ел. уредите... и тогава ще ви споделя Simple Smile, когато е завършено всичко!

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте, мами!
Специално си направих акаунт в сайта, за да изразя впечатленията си от кухни Диалог.
Знам, че вече си мислите: ето още един, който се е регистрирал, за да прави реклами, но просто проявете малко търпение и четете по-надолу.
Първо искам да кажа, че ако сте жена на средна възраст като мен, никога не си поръчвайте кухня от Диалог - ами то не се знае дали ще сте жива, когато кухнята ви стане готова. Подписах договор преди 4 месеца, а кухня все още нямам. Вероятно ще бъде готова в края на юни, а това е оптимистична прогноза.
Започнахме разговори още в началото на февруари тази година. Мина доста време докато вземат размери - ту тази стена не била готова, ту нещо друго. Толкова много претенции и изисквания имаха, че по едно време започнах да си задавам въпроса: чакай сега, кой е клиентът - аз , или те?
В уречения ден и час, когато трябваше да дойдат да монтират част от щкафовете, не се появи никой. Обадих се по телефона да питам какво става и от реакцията им останах с впечатление, че просто ме бяха забравили.
Постът ми стана доста дълъг, не искам да ви отегчавам, но ако проявите интерес, ще ви дам няколко практически съвета на какво да обърнете внимание, ако все пак решите да подписвате договор с тази фирма.
 

 

# 58
  • Мнения: 503
Здравейте, мами!
Специално си направих акаунт в сайта, за да изразя впечатленията си от кухни Диалог.
Знам, че вече си мислите: ето още един, който се е регистрирал, за да прави реклами, но просто проявете малко търпение и четете по-надолу.
Първо искам да кажа, че ако сте жена на средна възраст като мен, никога не си поръчвайте кухня от Диалог - ами то не се знае дали ще сте жива, когато кухнята ви стане готова. Подписах договор преди 4 месеца, а кухня все още нямам. Вероятно ще бъде готова в края на юни, а това е оптимистична прогноза.
Започнахме разговори още в началото на февруари тази година. Мина доста време докато вземат размери - ту тази стена не била готова, ту нещо друго. Толкова много претенции и изисквания имаха, че по едно време започнах да си задавам въпроса: чакай сега, кой е клиентът - аз , или те?
В уречения ден и час, когато трябваше да дойдат да монтират част от щкафовете, не се появи никой. Обадих се по телефона да питам какво става и от реакцията им останах с впечатление, че просто ме бяха забравили.
Постът ми стана доста дълъг, не искам да ви отегчавам, но ако проявите интерес, ще ви дам няколко практически съвета на какво да обърнете внимание, ако все пак решите да подписвате договор с тази фирма.
 

 
Здравей,
радвам се че си изразила мнение за кухните. На мен ще ми бъде интересно да разберем подробности за Диалог.

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте, отново! От 1 месец вече си ползвам кухнята. Страхотна е! Обещах, че ще прикача снимки, но  newsm78 честно казано, не зная как да кача снимките от телефона. Ако ми помогнете  Grinning, обещавам, че ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт