Отзиви за кухни Диалог - София.

  • 61 891
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 681
Genni, аз само информативно питам, горе луфта, който се е получил между тавана и лайсната търсен ефект ли е?
Genni ще каже защо в случая е направена така, но на мен от Диалог ми казаха, че между горния шкаф и тавана трябва да останат поне 7 см заради начина на монтаж( закачане) на горните шкафове.

Не съм сигурна дали правилно съм си задала въпроса, но нямах предвид задължителното отстояние от тавана до горната плоскост на шкафовете, а дупката, която се получава от лайсните. Т.е. самите лайсни не са плътно до тавана и не изглеждат като слепени с него.

# 91
  • Мнения: 9 713
Нека Genni да каже, но предполагам, че защото ширината на корниза е някаква стандартна.

# 92
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Точно така. Корниза е стандартен и нямаше как да стигне до горе в нашият случай. Модела кухня и шкафовете, това ми беше опцията максимално нагоре са ми го качили, но пак има луфт...

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Отговора е,че Диалог са добри,но работят по стандарт,а не по размер на клиента.Това е причината поради,която не се спрях на тях.Иначе правят страхотни кухни

# 94
  • Мнения: 6 391
Изцяло съм на същото мнение, дори съм го споделяла по-назад в  темата. По тази причина и аз не ги избрах.

# 95
  • Мнения: 64
Страхотна е. Да си я ползвате със здраве. Много ми харесва.
[/b]
Здравейте, покрай вс ремонти все нямах време да кача снимки и отзиви. Изключително сме доволни от обслужването, а от крайния резултат съм очарована. Точно както си я представях


Модела се казва "Амбра" Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 25
Отговора е,че Диалог са добри,но работят по стандарт,а не по размер на клиента.Това е причината поради,която не се спрях на тях.Иначе правят страхотни кухни
Cocha и second,
коя фирма избрахте? Аз не намирам някой да работи по размери, всички комбинират (крайно ограничен брой) модули.... Не че изглеждат лошо, ама няма допирни точки с дизайна, пък даже и за крайно скромни отклонения от модулите да става дума, не могло било, само с модули работели...
Отщя ми се кухнята...

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Отговора е,че Диалог са добри,но работят по стандарт,а не по размер на клиента.Това е причината поради,която не се спрях на тях.Иначе правят страхотни кухни
Cocha и second,
коя фирма избрахте? Аз не намирам някой да работи по размери, всички комбинират (крайно ограничен брой) модули.... Не че изглеждат лошо, ама няма допирни точки с дизайна, пък даже и за крайно скромни отклонения от модулите да става дума, не могло било, само с модули работели...
Отщя ми се кухнята...
Повикахме неволята и сами се захвана ме,че даже съм и супер удовлетворена от резултата. Естествено в началото получихме малко помощ в сметките за разкроя и част от сглабянето от приятел мебелист

# 98
  • Мнения: 642
Цитат на: chocha
[/quote
Повикахме неволята и сами се захвана ме,че даже съм и супер удовлетворена от резултата. Естествено в началото получихме малко помощ в сметките за разкроя и част от сглабянето от приятел мебелист
Може ли да покажеш резултата?

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 6 941


Не е по темата за Диалог ,но става Simple Smile

# 100
  • Мнения: 642
Браво на вас! Справили сте се прекрасно! Плотът от коя фирма е? Камък е, нали?

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Камък е,Стоун център

# 102
  • Мнения: 25
Повикахме неволята и сами се захвана ме,че даже съм и супер удовлетворена от резултата. Естествено в началото получихме малко помощ в сметките за разкроя и част от сглабянето от приятел мебелист
То така е най добре , при дадените обстоятелства.

# 103
  • Мнения: 20
Здравейте! Някъде четох, че за да вземат размери при вече съществуваща кухня е нужно тя да бъде демонтирана. А също и че поставят шкафовете, след като вече са монтирани гърбовете.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 482
Здравейте, насочила се бях към кухня Икеа, но проблемите с доставките и липсата на информация кога определени модули ще са налични ме отказа. Прочетох хубави отзиви за кухни Диалог и имам едно питане ако някой е сравнявал - как са им цените спрямо Икеа?

Общи условия

Активация на акаунт