Работа в "Британика"

  • 20 906
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Aко аз съм един работодател, бих се ровила по форуми и фейсове, за да видя нивото на грамотност на бъдещите кандидати. Tired

А то, горкото ниво, е.... Sick

# 16
  • Мнения: 796
Преди около 3 години кандидатствах за офис мениджър. Минах 2 интервюта и после обучение 3 дни. Заплатата мисля че беше около 500-600 / не съм сигурна/. Отказах, защото имах и друго предложене, а работното време изобщо не ми допадаше. И тогава имаха текучество и това ми направи лошо впечатление, то и за това имат непрекъснати набирателни обяви.

# 17
  • Мнения: 251
Преди малко повече от година бях пратила CV за същата позиция-асистент мениджър.Бях си написала образование-магистър.Поканиха ме на интервю,на което в общи линии ме запознаха с работата на "асистент мениджъра".На въпроса за заплата ми отговориха,че това се обсъжда на следващо интервю.Много мило момиче ми проведе интервюто,говорихме доста и накрая се разделихме с уговорката да ме уведомят за решението си независимо дали е положително,или отрицателно за мен.След около седмица,още не бяха ми отговорили,а се появи отново обява за същата длъжност.След още една седмица ми пратиха мейл,в който изразяваха съжаление,че не могат да ми предложат работа при тях,защото образованието ми не било подходящо newsm78
Ама нали си бях написала какво образование имам,те се предполага,че са го прочели,канят ме на интервю,а после.........
И оттогава не знам колко пъти все се появава обява,че търсят асистент мениджър  Laughing

# 18
  • Мнения: 8
 При кандидатстването се бях абонирала да получавам на имейла обяви побликувани от тях. През 3-4 дни се побликува същата обява, за която ходих на интервю, плюс още 3 за учители....и това в продължение на месец и половина. Нищо, че на следващия ден получих писмо, че са намерили по-подходящ кандидат. Не плюя по тях поради причината, че не са ме одобрили, по-добре че стана така, но се дразня на лъжите. Като сте намерили кандидата, що обявата продължава да се пуска. Ще гледам само кога ще си намерят кандидат.
   Преди да кандидатства някой за работа, ще е добре да погледне какво се пише в интернет пространството....а не да си губи времето да ходи по интервюта.

# 19
  • Мнения: 62
Не знам за работа,но относно курсовете-нивото им е паднало драстично, но високите цени си стоят.
Изкарах курс upper -intermediate във филиала на 5-те кьошета и с ръка на сърцето ви признавам, че е под всякаква критика, а сумата ми излезе 2 пъти по-висока отколкото същото ниво ,ако го бях записала в конкурентна на тях школа.
 Казах им го и на тях когато ми се обадиха по телефона след приклю4ване на курса с оферта да съм запишела следващото ниво.
Уведомих ги, че вече съм го сторила и карам следващо ниво в друга школа и съм крайно разочарована от тях. Не само защото не  си оправдаха парите за курса,но и заради "обучението" им . От групата, която бяхме (8-9 човека от 17 до 37 г. бяхме събрани - нямаше доволен. причините изобилстват)
Мога да бъда много подробна,но като цяло искам да ти кажа, че Британика не е онова,което е била навремето!

и аз не съм доволна от британика клон бургас Twisted Evilбях начинаеща в група от12 човека  преподаването им не е на ниво Twisted Evilинтерисуват се само от таксите  а пък кои разбрал кои не разбрал това им е на втори план #Cussing out

# 20
  • Мнения: 164
Момичета,вдигам темата,защото Британика търсят асистент-мениджър в Пловдив.Дано нещата са се подобрили,защото като гледам коментарите ви от 2011,лошо ми става...
Отзиви за пловдивския клон? newsm78

# 21
  • Мнения: 4
И аз да вдигна темата Laughing  В момента във Варна си търсят офис асистент на половин работен ден и тъй като е подходящо за студенти мисля да кандидатствам. Някой ако е запознат как стои въпроса със заплащането може ли да сподели?  Живея под наем и е добре да не падам под някаква граница. И още.. малко ме е срам да питам, ама може ли да дадете съвет към кой да си адресирам мотивационното писмо  Laughing Имам доста ограничен опит с тях и в сайта им нищо по-конкретно не намерих

# 22
  • София
  • Мнения: 38 620
Мотивационно писмо?
Колко сладко!
Я мани и бегай от тия.

# 23
  • Мнения: 4
Мотивационно писмо?
Колко сладко!
Я мани и бегай от тия.

И аз не съм голяма фенка. Доста си е безсмислено даже, но такива са им изискванията  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 031
Ходила съм при тях на интервю за асистент мениджър София или нещо подобно. Преди около година и нещо беше. Попитаха ме какво заплащане очаквам. Казах 1000 и интервюиращата така се опули все едно поисках торба с пари.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 374
Завършила съм англ. филология и имам няколко колеги, които преподаваха там докато бяхме 2-3-4 курс. Текучеството е постоянно, таксите са големи, а в същото време парите, които дават на преподавателите са смешно малко. Качеството е ниско.

Лично аз, нито бих отишла да работя в Британика, нито бих допуснала някой близък да учи там.

Общи условия

Активация на акаунт