Относно "птичи гърди"

  • 10 808
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Моля всички да ме извинят за OFF-a, но мисля, че е важно да се свържа с една мама, която пише тук!
veleva,
опитвам се да ви изпратя съобщение на лична, но системата отказва да го приеме заради запълнен лимит на личните съобщения. Може да ми напишете имейл и ще ви го пусна там.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Светле - вече са ти казали. Плуване му е майката. Ако в Монтана няма басейни, то във Вършец има със сигурност. Стискам Ви палци Peace

# 17
  • Мнения: 1 858
ЕЕЕе Шани та за да има ефект той трябва да плува поне 3 пъти в седмицата.Нямам възможност 3 пъти в седмицата да го водя в Вършец.А и по-големия проблем е с на намирането на човек ,който да го учи защото е малък .Но тиблагодаря за подкрепата! Hug

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
То е ясно, че трябва постоянно да се плува, а не временно.
Ама аз си мислях, дали нямаш начин да намериш някоя карта за почивка във Вършец и тогава той да плува 10 дни нон-стоп(примерно). Пък все ще се намери и треньор - то все пак в тез басейни не може да няма по някои такъв?! И след някой и друг месец - пак така. Просто защото е още малък.

Ей - успех  Peace от мен и дано се оправи дечко  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 858
Благодаря ти от сърце за подкрепата!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 155
малко късно се включвам, но направиха ли снимка на детето? защото и на нас ни казваха хлътнали гърди бла-бла. пък след снимка излезе липса на половин ребро. не че има грижа, но има лека разлика. при вдълбнати гърди трябва да се следи ребрата да не "отиват" към сърце или дроб, докато липсата е ... нищо (освен козм. дефект)
факт, че плуване и спорт за засилване на гръдните мускули биха пооправили нещата.

# 21
  • Мнения: 1 858
това за което говориш се нарича обущарски кош...
Птичите гърди  са изпъкнали силно снимки сме правили много на рентген ако имаш в предвид за друга снимка ...знам ли?!Тук в форумите има още една тема май по въпроса ако те интересува прегледай.В другата тема е писал и един лекар.Можеш да прегледаш и сайта  и форумите на Пирогов.

# 22
здравейте,нашето бебе е на 10 месеца.когато бяхме на 3 месеца ни откриха рахит,и то по вина на педиатърката, недопустимо за медицината на 21 век.лекувахме го.и уж го излекувахме ,но остана,хлътването на гърдите,или така нареченото "обущарски гърди".сега след последната консултация, се оказа че проблема пак се е задълбочил и има нужда от преглед при хирург.уж се беше оправил а ето че пак се появи,незнам дали е лекарска небрежност.може ли да се стигне до оперативна намеса и какво представлява тя.и моля ако може да ми кажете как мога да се свържа с този доцент доктор Бранков.благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт