Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXV

  • 46 980
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
И ние снощи гледахме у нас 127 часа, определено е от филмите , които ти остават в съзнанието дълго след като си загасил екрана! Хареса ни и на двамата , но също така ни "разтресе"!
Днес чета статията за Ерин и продължавам да му се възхищавам на този човек!  Peace

В събота гледахме един корейски - Човекът от никъде - много тежък, като история и много кървища , не е лош , но ме натовари и след него се чувствах все едно ми е заседнала буца на гърдите.

# 46
  • Мнения: 4 370
Записвам се и аз в новата тема!

# 47
  • Мнения: 11 747
Гледах и аз "Септемврийски брой" / The September Issue (2009), много ми хареса, любопитен беше, но е само за хора, които се интересуват от мода. Другите не знам какво биха намерили в този филм  Simple Smile  Чак ми се догледа пак Дяволът носи Прада. Не знам обидена ли е останала от този филм Ана, но аз бих била повече от поласкана Мерил Стрийп да ме изиграе, ако ще и в най- отрлицателен план да съм показана  Laughing
Грейс е показана като доста по- човечен образ, за разлика от Ана, която си остава студена и недостъпна. Явно сама си се одобрява така. Харесва ми стила й, без прическата. Тия роклета, с които се мота през целия филм, както и саката, не бяха ли актуални втората половина на 80-те? Сякаш виждам гардероба на майка ми от този период, хем скромна жена от пролетариата.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
По ваша препоръка гледах и аз 127 часа.
Заслужа си.... Изключителен

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Гледх и новия филм с Робърт Дениро Stone и честно казано нищо не разбрах, а смея да твърдя, че това рядко ми се случва. Ако някой може да ми обясни защо изобщо е сниман този филм, бих се зарадвала.
Подобни смесени чувства и размисли остави у мен както Stone така и
 Не се обръщай назад
http://www.imdb.com/title/tt1075113/


# 50
  • Мнения: 11 747
Гледх и новия филм с Робърт Дениро Stone и честно казано нищо не разбрах, а смея да твърдя, че това рядко ми се случва. Ако някой може да ми обясни защо изобщо е сниман този филм, бих се зарадвала.
Подобни смесени чувства и размисли остави у мен както Stone

Приех го като филм за човешките слабости. Как небезгрешните отсъждат чуждите прегрешения, как опитните допускат елементарни пропуски. Също са показани две коренно различни семейства, от различни социални слоеве, но и двете с проблеми, като в крайна сметка оцелява това, което всеки е предполагал, че е вече разпаднато.

# 51
  • Мнения: 1 992
Гледах True Grit. Имам слабост към уестърните, а уестърн + братя Коен предизвика любопитството ми веднага. Хареса ми, добре заснет, добра актьорска игра, не липсваше и типичния сарказъм и чувство за хумор на братята(пиян едноок шериф, еднорък тексаски рейнджър и 14-годишно момиче преследват банда убийци).

# 52
  • Мнения: 3 922
Гледах "Австралия" по HBO онзи ден. Напомни ми "Отнесени от вихъра".
Същите епични сцени, красиви актьори, драматична любовна история, впечатляваща природа.
Препоръчвам! Heart Eyes
 

# 53
  • Мнения: 34
Моите адмирации за всички успели да изгледат Stone - спрях го и повече никога няма да си спомня за него.
За "Прекършени цветя" и Джим Джармуш мога да убеждвам с часове, но няма да има смисъл - неговите филми /а и не само/трябва да се усетят и изживеят, но май той също много категорично влиза в онази графа с определението "или ти харесва или не, няма средно положение".
При мен нищо ново на кинофронта, заела съм се един сериал по любима книга, бих ви го препоръчала, ако си падате по Англия, английска история, интересните исторически истории /хихи каква игра на думи/ - " The pillars of the Earth"

# 54
  • Мнения: 2 254
... заела съм се един сериал по любима книга, бих ви го препоръчала, ако си падате по Англия, английска история, интересните исторически истории /хихи каква игра на думи/ - " The pillars of the Earth"
Точно него издирвам... опасявам се, че ще го има единствено в арена и замунда.  Confused

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
... заела съм се един сериал по любима книга, бих ви го препоръчала, ако си падате по Англия, английска история, интересните исторически истории /хихи каква игра на думи/ - " The pillars of the Earth"
Точно него издирвам... опасявам се, че ще го има единствено в арена и замунда.  Confused

Има го и в Аксел и Мастерс:

http://axelbg.net/browse.php?search=The+pillars+of+the+Earth& … amp;place=intitle
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+pillars+of … =1&searchrs=0

и в други торентни гледам, че го има.

# 56
  • Мнения: 1 726
Какво ще кажете за наградите "Златен глобус"? Аз съм разочарована, не съм гледала само "Речта на краля", дано поне той да си заслужава наградата. Има го вече в Замунда, но без субтитри.

# 57
  • Мнения: 2 660
Експериментът с Мориц Бляйбтрой.

Разказва се за някакъв университетски експеримент, в който събират доброволци, за да наблюдават развитието на агресия у човека. Карат ги да си "играят" на затвор, където половината са затворници, другата половина надзиратели. Много е интересен, но е малко брутален. За това е и забранен до 18 години (до колкото си спомням нямаше груби сцени, по-скоро самият замисъл е психиращ.)

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=130919&hit=1

# 58
  • Мнения: 2 254
ЗлаВещица, благодаря! Набавих си 6 епизода, пишеше, че това бил "пълен" торент, пък да видим...

# 59
  • Мнения: 3 988
Експериментът с Мориц Бляйбтрой.

Разказва се за някакъв университетски експеримент, в който събират доброволци, за да наблюдават развитието на агресия у човека. Карат ги да си "играят" на затвор, където половината са затворници, другата половина надзиратели. Много е интересен, но е малко брутален. За това е и забранен до 18 години (до колкото си спомням нямаше груби сцени, по-скоро самият замисъл е психиращ.)

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=130919&hit=1

Не е "някакъв" експериментът, а един от най-известните в психологията.
Инфо на български и на английски

Общи условия

Активация на акаунт