ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 52

  • 42 036
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 4 526
 newsm10 Сладурски снимки!  Joy    newsm78 И като гледам... Къванч най-много ми харесва в този вид,т.е. какъвто беше в Перла. Naughty Поне сравнен с визията му напоследък.

# 692
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимоли, струва ми се, че истинската магия между Киво и Сонгюл , ама наистина истинската започва някъде в този период- и погледът му, и желанието да си я гушка непрекъснато са някъде от това време Thinking
Виктори, и аз харесвам момчето така най-много  yes Е, на снимките на ELLE бг също- по обясними причини Simple Smile

# 693
  • Мнения: 0
mimola    mrstraetz
Прекрасни снимки,дарлинг!!! Става ми леко като ги гледам  tooth


# 694
  • Perla
  • Мнения: 6 427
http://www.youtube.com/watch?v=iVG4_E0vlWE

Поздрави от Шри Ланка, където съм на почивка в този следодобед с наши общи познати Laughing

# 695
  • Мнения: 5
vikktory,пожелавам ти милиони пъти щастие от 17 мига-прекрасна песен,дано и моята ти е харесала.То ние сме като един батальон,та по този повод направо си е за нас(шегувам се, песента е за други хора,за друго време,за друг живот,но посланията в нея са вечни) Laughing

Dore,хайде топни краченце,и не се преструвай,че ще се давиш,защото спасителят го няма,нали знаеш,аз го дебна тук,но днес нищо не мога да уловя.  Hug

# 696
  • Мнения: 5


 




   
   
   

 

 
 
 

 


 
 

   
 

 


 
 

 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 


 

 

 
CommentJames Cameron says 'Avatar' sequels coming in 2014 and 2015: report
NEWSCORE

Last Updated: 1:29 PM, January 24, 2011

Posted: 1:28 PM, January 24, 2011

Comments: 1 More  Print Director James Cameron is currently writing two sequels to his 3D blockbuster “Avatar,” which he plans to release a year apart in 2014 and 2015, Entertainment Weekly reported Monday.

“We are planning to shoot them together and [do post-production work on] them together, and we will probably release them not quite back to back, but about a year apart,” Cameron said. “Christmas ’14 and ’15 is the current plan.”

Cameron said the characters who were still alive at the end of “Avatar” will return for the sequels, “at least in some form.”

He first confirmed the two sequels to the highest-grossing film of all time back in October. At the time, he said the two films would be “self-contained stories that also fulfill a greater story arc” and “continue to explore [‘Avatar’s] themes and characters, which touched the hearts of audiences in all cultures around the world.”

 
Director James Cameron is currently writing two sequels to his 3D blockbuster “Avatar,” which he plans to release a year apart in 2014 and 2015, according to a report.News Corp owns Twentieth Century Fox, which produced "Avatar," and NewsCore

pkaneva,вчера бях много изморена и не можах да ти кажа откъде съм прочела новината за Аватар.Ето я статията,извинявам се закъснението
  Peace

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 17:05 от 1957rumi

# 697
  • Мнения: 4 526
 newsm53 smile3502  Ехооо,всички ли ще гледате безмълвни от там?! newsm62

 Naughty Една от най-хубавите мелодии от Плод-а, за да се настроим:

# 698
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ВИКТОРИ, ДОБРЕ, ЧЕ СЕ ПОЯВИ! Hug Помислих, че всички са бегали и са ме оставили сама на фронтовата линия срещу отбора "Мелих"!  То вярно, че е петък, ама как пък всички изчезнаха тихомълком newsm78 Пък освен мене и Руми май няма никого в темата?

# 699
# 700
  • "Перла"
  • Мнения: 1
"Всичко е ясно,да влезе убития!"
Минахме през Бешир,сега е ред на Мадмоазел.Такаа,ако се заформи около всеки  по една интрига+откъсването на плода,тамън филма ще свърши.


vikktory скъпа ,разсейваш ме с тези прекрасни моменти,тамън исках нещо смислено да напиша за "Плода" Mr. Green

# 701
# 702
  • Мнения: 4 526
 newsm78 Ще има ли коментрари или не? Laughing
Тази серия беше ок. И Берен се пробуди,най-сетне!Досега само маркираше присъствие.Мисля,че в любовните сцени не е особено добра или може би, защото все още няма създаден синхрон между нея и Къванч.А той със сигурност е по-добрият там.Той е водещия,тя просто го следва и бледнее до него когато са заедно в по-задушевните моменти.Никак не ми е убедителна  нито когато трябва да покаже вътрешна борба със себе си,нито когато трябва да ни убеди че е влюбена.Обаче днес момичето сериозно се развихри.Браво на нея!Силата и е когато го играе хитруша и проклетница... Joy  smile3501Тази част от ролята и се получава страхотно.
Мимоли-та,видях те! #Crazy Сега пък ти ме разсейваш. Joy
 newsm78ПП.Сега ако ме прочете някой от другата тема ще има пак да се възмущава,че критикувам... Mr. Green  Sad

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 21:28 от vikktory

# 703
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Много ни е малък форумът тази вечер Thinking Всички да не готвят като Инджито newsm78
А за Плода- ами "Мойто си е мое, но чуждото не ви го давам"- не че вече искам Аднан, но няма и да го дам, пък Бехлюл -хич #2gunfire Започна голямото кокорене на Б-Р , което предполагам докарва до екстаз феновета на жената, но дублажът унищожава съскането през зъби Mr. Green Всъщност от няколко серии дубльорите изглежда са сменени и звучат ужасно ooooh! Но Киво тази вечер повече ми хареса- умерен и по-истински. Изглежда , че това пъшкане и охкане, и гледане нагоре е режисьорско решение, защото попаднах на един клип от другия филм на Берен- за Фатматюл, чийто режисьор е същият и там имаше един също такъв страдалец като Б-Л, а Берен по същия начин лежи връз едно легло и бавно и продължително премигва. Може актьорите да не са толкова виновни. Общо взето, да му мислят вече честните, възпитаните, почтените и невинните. Отборът започва да се вихри smile3512
Виктори, аз от известно време насам това казвам- че Берен се справя добре със скандалджийските и интригантските роли, докато в любовните не и се получава. Нои ти имаше едно по-предишно обяснение за нейната същност, което подкрепих

# 704
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимоли, този филм ще бъде много страшен, не като за хора със слаби сърца. А артистката къде другаде е играла, знаеш ли?

Общи условия

Активация на акаунт