"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ и новите проекти на актьорите - TEMA 8

  • 31 805
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
абе никой не обръща внимание на ухажора на Хандан,мисля че много й подхожда Mr. Green
Аз съм впечетлена от дрескода му, направо изкърти гранитогреса. hahaha hahaha hahaha
Сакото му беше размер..."Мъртвеца е бил по як и висок". Joy Joy Joy Joy Joy

rotfImbo rotfImbo rotfImbo той нали участваше в любов назаем

# 61
  • Мнения: 10
Зизу като заговори за дрескод ,на Филиз парцалките нещо не ми допадат, изключвам 1-2 сцени, допада ми  сцената където отидоха с Джем на вечеря и се засякоха с Йълмаз, като я замъкна в къщата с лозите ,там Филиз много ми харесва с черната рокля, прическата много е сладка smile3521

# 62
  • Мнения: 10
за Йълмаз просто нямам думи  Heart Eyes костюмите с които се снима във филма са много добре подбрани,също и сцените в които е облечен в спортно-елегантен стил , абе той човека си е красив каквото и да облече му отива newsm10 smile3503

# 63
  • Мнения: 84
хаха аз го харесвам много..той играеше и в любов на заем  Joy Joy сладуркото

# 64
  • Мнения: 84
Зизу като заговори за дрескод ,на Филиз парцалките нещо не ми допадат, изключвам 1-2 сцени, допада ми  сцената където отидоха с Джем на вечеря и се засякоха с Йълмаз, като я замъкна в къщата с лозите ,там Филиз много ми харесва с черната рокля, прическата много е сладка smile3521

и аз не харесвам дрескода н а Фелиз.. Sick а иначе дизайнерка  hahaha hahaha

# 65
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Еее, ма и вие...ся кво нема женицата само да маа спретната кат фолкпевица...пък и обедня, веке не пазарувя у бутикя а на сергията на "Ориндж каунти-Гаази"
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Оххх,вие тук аако не и харесвате дрехите,незнам каквоще кажете за Аси и първия  сезон  на ПС Mr. GreenМилата,само талибанка не са я правили още hahaha

# 67
  • Мнения: 10
сещате ли се в началото Филиз ква прическа имаше - бретона й един странен, къс като на психично болна, не харесвах също и косата но Елиф , приличаше я на гръмнал бойлер

# 68
  • Мнения: 84
в интерес на истината нещо в турските сериали като цяло старнно ги обличат../мое мнение де/

# 69
  • Мнения: 10
Оххх,вие тук аако не и харесвате дрехите,незнам каквоще кажете за Аси и първия  сезон  на ПС Mr. GreenМилата,само талибанка не са я правили още hahaha
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Аси съм го гледала,другия сериал несъм , там все едно е облечена в 5-та употреба дрехи пък доколкото се сещам като се роди дъщеря двете с еднакви дрехи ходеха - голям резил

# 70
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
сещате ли се в началото Филиз ква прическа имаше - бретона й един странен, къс като на психично болна, не харесвах също и косата но Елиф , приличаше я на гръмнал бойлер
Молим те не говори за гръмнали бойлери...аз съм същата. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Злати, аз с дрескода на Аси плашех щерката. Joy Joy
Виках й: " Учи маме, че иначе ти прайм една клош пола, тургяш гумени ботуши и коланче над туниката, слагам ти две диско вАшки у косата и те пращам на село да се прайш на Аси... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 71
  • Мнения: 10
в интерес на истината нещо в турските сериали като цяло старнно ги обличат../мое мнение де/
незнам дали си гледала Незабравима, по - точно епизодите които дават сега там дрехите им са супер и в началото бяха добре ама сега всички са облечени прилично

# 72
  • Мнения: 10
сещате ли се в началото Филиз ква прическа имаше - бретона й един странен, къс като на психично болна, не харесвах също и косата но Елиф , приличаше я на гръмнал бойлер
Молим те не говори за гръмнали бойлери...аз съм същата. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
докато не видя не вярвам  newsm62

# 73
  • Мнения: 10
незнав за вас ама по- грозен актьор от Джемил не съм виждала, то няма такова същество

# 74
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
сещате ли се в началото Филиз ква прическа имаше - бретона й един странен, къс като на психично болна, не харесвах също и косата но Елиф , приличаше я на гръмнал бойлер
Молим те не говори за гръмнали бойлери...аз съм същата. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
докато не видя не вярвам  newsm62
Па не си ли ме виждала? newsm09 newsm09 newsm09
Питай Златцето...тя ще ти каже... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт