На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 37 950
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
Олче Hug
 Лаконично щот не искам да се оплаквам- и тук при нас май се намира епидемия от болести.
Тамир беше и все още е 7 ден с Т/ днес слава богу е по ниска и спада от самосебе си- тоес няма пикове като 40 градуса/. Иначе преминахме един куп изследвания да се разбере от къде идва Т даже и пункиция за минингит правиха  Tired
 Иначе стягаме багажа да се приберем след месец при вас на Бг земя.Надявам се времето да е хубаво  Praynig. Така че ако запланувате една пролетна национална среща мможе и да се класираме  Laughing
 Много усмивки на всички ви и скорошно оздравяване на всички болни  Hug
 

# 16
  • Мнения: 80
Искам да попитам момичетата, които са с две дечица- ако сте пускали първото си детенце на ясли, да ми кажете родителски срещи провеждат ли се? Много е важно за мен, че не съм наясно с тези неща.
Няма.





Благодаря.

# 17
  • Мнения: 36
Нани, Олче, Еми, аз отвреме навреме се поразписвах и тук, ама някакси реших, че не съм в тон с останалите и на народа не му е интересно и прекратих  Embarassed Благодаря, че се сещате за мен   bouquet Ми то, Олче, хубава страна на живота в момента е трудно да се каже, засега мога само да вметна, че тази бременност ми е с доста повече дискомфорт от предната, като тръгна да се разхождам (силно казано) съм като някое зомби - а-ха да ми се откачи някой крак от таза  Laughing Последните метри са ми свързани повече с болежки, отколкото с хубави емоции. Още не можем да измъдрим име на бебешора, пък той може да си тръгне всеки момент и какви ще ги диплим тогаз и аз не знам, най-много като на братовчед ми сина, дето чак на 3-тия ден му измислиха името   hahaha
Зузчето я пратих в Сливен докато мине варицелата в яслата, пък на нея там добре й понесе, а на мен тук - още по-добре, че като сме заедно мама все трябва да бъде развеждана за пръстче из къщата и да се искат разни работи, или пък да застане на дивана в поза, удобна за принцесата да я ползва вместо фотьойл, а върха като почне да ме кара да сядам по пода и само след секунда да ставам, и ако имам неблагоразумието да не стана моменталически, се почва сърдене  Crazy а аз с тоз огромен корем, познайте колко съм повратлива  Laughing Та, вече втора седмица е на бабин лагер, чудя се дали да не поседи там до раждането, че наистина ми е трудно да се гледаме с нея в момента чисто физически макар много да ми липсва. Бебока напъва да излиза, имам почти постоянни бодежи в шийката, когато съм права, вечер контракцийки, скача ми по червата изотвътре, бе все такива готини работи, ама аз нали съм го помолила да изчака до рождения ми ден, че да сме една зодийка, та засега си седи на топло. Последно като ходих на запис в петък докито искаше да ме проверява за разкритие, ама аз като им знам хитростите, че така ускоряват раждането и хич не се дадох Simple Smile
Нани, страхотни къдрички има Калинката, а за розовата серия на Ени просто нямам думи, много е сладка  Heart Eyes Рони, твоя хумор край няма, дори и в кофти ситуации, дано се оправи бързичко Марийчето, че и Зузи изкара един вирус, тъкмо се пооправи и сега с майка ми дружно май почват следващия  #Cussing out
Чудя се скоро като сме с и с бебето, и с малката вкъщи как ще спим. Зузчето спи много леко, аз ще трябва да ставам да кърмя малкия, пък тя ако се буди и иска внимание....направо не знам  newsm78 Майчетата с две деца да споделят опит, моля, много ще ми е от полза!

Последна редакция: ср, 19 яну 2011, 00:17 от brilliantine

# 18
  • Мнения: 13
ВериНайс големи трепети по тези лексикони бяха едно време и за мен Heart Eyes
Брилянтин малко остана стискай Hug я кажи с какви букви искате имена може да помогнем с идеи? Peace

# 19
  • Мнения: 444
Брилянтин, ех, трепети, препети, бебчо ще си дойде с името, като му дойде времето. Не, че не трябва да мислите и вие в тази насока де... Laughing   Hug Hug Hug
За спането съвет не мога да ти дам, тъй като Дани спи като пън и дори Кико да се дере пак спи непробудно. По-скоро проблемът е обратен - да накараме Дани да е тих заради брат си, но и с това се преборихме. И вие ще се нагодите.
Белбей, на Тамирчо бързо да му минава! Hug Последно от какво се оказа тази дълга Т.?
Дано днес му е била и последна!
brawneye, рони, оздравявайте! Hug
Цитат на: very nice
Много момчета харесва, не може да си избере кой да й е гадже, хеле накрая избра едно. И ние го удобрихме
Laughing Ти се радвай че не е избрала две, че иди удобрявай тогава! Laughing Hug


Хайде, лекинка и наспивна най-вече за Рони, че има да наваксва! Heart Eyes

# 20
  • not found
  • Мнения: 581
Момичета , в последно време ми е препълнено времето и не смогвам с нищо  Rolling Eyes
 cook cook малка почерпка за вече миналия имен ден на Тони  Hug

Нани , Калинката има страхотни къдрички  Heart Eyes оййй какъв хубав , сладък къдравелко  Hug

Момичета , какъв е периода в който се подават документи за ДГ ?

# 21
  • Мнения: 3 211
Golden*Carnival, подават се документи в началото на годината, вкоято ще навърши 3 г., т.е. ние ще подаваме 2012г. Peace

Брилянтин, отделете я в друга стая, тя нали си спи по цяла нощ? Ох, само да можеше и моето диване да спи по цяла нощ и щеше да е при кака си в детската. Габи я отделихме като беше на 6 месеца и аз по цяла нощ обикалях от едната в другата стая, но сега с Вики не ми се ходи. Ако те притеснява дали ще я чуваш, сложете си бейбифон.
Не знам дали ви казах, че сложихме едно единично легло залепено за спалнята и Вики спи така. Беше почнала да мрази кошарата и спеше само при нас, сега там си е добре. В новия апартамент реве-не реве ще спят с кака си в една стая, все се надявам дотогава да е започнала да спи Tired просто в спалнята няма място за друго легло.

Нани, не съм виждала скоро да си пускала снимки, изпуснала ли съм?

# 22
  • Мнения: 36
Ех, Вери, къде да имахме друга стая...Единствената друга стая е холът, а там все пак е добре човек да може да цъка на компа, да гледа ТВ и да слуша музика (цялата ни мултимедия е събрана само в хола), да не говорим, че и котарака е там.
Лошото е, че не спи по цяла нощ, буди се често, реве, пие мляко, такива работи. А ако се окаже извън семейното ложе при тези среднощни будения, се изправя в кошарата си и рев до откат  Confused
Ще опитаме 1-2 нощи заедно, пък ако не стане, тя с баща си ще спят в хола, а аз с бебето в спалнята, гадно, ама ако няма друг вариант...
Ах, навън какво хубаво време, де да можех и да ходя  Mr. Green Който може да се впуска навън!   bouquet

# 23
  • Мнения: 169
Привет момичета   bouquet
Нани, Температурата казват е на основа вирус  Peace. Така или нищо не откриха друго при всичките изследвания.Тук няма кръв от пръста, така че беше надупчен  от вената.Миличкия все още има средношни кошмари след този ден  Tired
 За сега е много по- добре.Даже сутринта ме пита за градината, но ще трябвада почака поне до другата седмица  Peace.
Брилиантин,по-добре е за теб беба да постой малко с баба- така като дойде момента няма да се притесняваш и за нея  PeaceДобре си го измислила.
Миме, я кажи как мина полета при завръщането ви към къщи, наближаваи нашето пътуване и почвам дасе чудя дали ще е мирен, дали ще може да изтърпи двата полета по 2 часа  Thinking
Момичета хубав ден и дано е топличко да се разхождате с дребчовците  Hug

# 24
  • Мнения: 285
Здравейте мамчета
Вчера бихме на малките ваксината за морбили дано всичко е наред  Praynig
цял ден сочеха къде са им били инжекцията и как щели да набият дружно докторката  Mr. Green
Брилянтинче връщаш ме 22 месеца назад  Crazy
Днес ставаме на 1г и 10 м   party023 малка почерпка от нас
Деси много хубава тема си спретнала  Hug
Приятен ден на всички  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 243
Ч да се разпиша,че ще ви изпусна Mr. Green
Олче дано бързо ви минават притесненията Hug PraynigДа го покажа ма няма пресни снимки Embarassed няма време затова
Чоки разкошна раница и само да вмъкна,че купих страхотна серия и аз-несесера се падаше 65 лева оригинална цена аз го взех с намаление и сега е за боклука точно 4 месеца след първия учебен ден ooooh! Crazy Crossing ArmsТака че май да знаеш,че както е писала Вери найс само  ние се радваме на нещата Wink
Мимето радвам се че питаш за снахата-болни са сега с висока температура Confused
Вери найс а дано да почнете да спите,че ние с тая детска го обърнахме режима и цяла нощ се реве и яде а там спял по 3-4 часа ooooh! Tired
Много хубави снимки сте показали всички,наслади ми се окото  Heart Eyes
Рони да се оправяте бързо и да успееш и ти да се наспиш,че е много гадно на работа недоспал-от опит казвам Hug Heart Eyes
Брилянтин-хубаво е че има на кой да я оставиш и аз смятам,че докато не родиш няма смисъл да я взимаш. Hug
на мене мамочка ми се губи от поглед нещо newsm78
белбей,Брaуней дано бързо оздравяват и вашите слънца
На десито за темата  bouquet

отивам да бачкам  bouquet

# 26
  • Мнения: 7 111
Много целувки на наборчето ни Бубчето. Да й минава бързо гадната болест.  Tired
На Тамир и Ивчето също.
Нани, снощи го видях това вашето доообре и с голям смях си представих Каинката как го реди.  Grinning
Вери, ами честита ти забележка, лексикон, кандидат-зет и всичко, както си му е реда.
Нашата ужасТна температура и подробности от сорта на повръщане и безапетитие преминаха за 30 часа точно. Но си беше критично и страшно. Няма да свикна, когато е болничка и това си е.  Confused
Майка й на Мария толкова е спала, че може да си позволи да се разхожда ден-два като муха без глава. Най-много да й намалеят сантиметрите на някои части от телосложението.  Wink
Брилянтинче, аз щях да започна с разпитите къде си изчезнала, когато влезеш във Водолея.  Wink Не го мисли сега това как ще се спи, защото Зузи покрай новата й позиция на кака може много рязко да ти направи завой в поведението.
Йо-Йо, аз от прочетеното видях, че ще има кандидатстване от 1-ви март само за групи от реколта 2008 и 2010.  Rolling Eyes Всъщност може би този сайт за детските градини е един от най-зле създадените откъм начинът на набавяне на информация.  Outta Joint

# 27
  • Мнения: 13
Ха добър ви ден мили мои!

Енигма много оздравителни целуФки на снахата и Томчо-бонбончо и той да спре да плаче нощем и да остави мама му да почива Hug
Белбей задължително Тамир трябва да е уморен преди полет иначе ти е спукана работата Joy от опит ти казвам Peace Диди не можа да си вземе обедния сън в БГ и на малкия полет подскачаше от крак на крак из самолета, и като се качихме на големия полет от 10,30 часа тя спа 9 направо разкош Peace а на отиване към БГ баба и я беше приспала на обяд и ние тръгнахме от Чикаго към 6 след обяд(най-кошмарния ми полет) от 8,30 часа полет тя рева на ръцете ми 6,30(накрая и аз с нея ревях) Whistling Дано да пътувате леко Hug Peace
Дани Натева честити ви 1г и 10мес Peace да са здрави, весели и много да ви радват двете куклички Ники и Мади! Heart Eyes (снимки по случая?)
Рони едва ли някой от нас ще свикне с мисълта за болно детенце, но трябва да се яде от време на време и да се спи Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 444
Дани Нетева, да ви е честита годинко - месечинката! Hug

Цитат на: Рони
Всъщност може би този сайт за детските градини е един от най-зле създадените откъм начинът на набавяне на информация.

И аз забелязах този пропуск. Преди 1-2 дни чак зацепих как се кандидатства за определена градина и то го видях показно в друг сайт, а не че съм получила прозрение. И сега незнам, въведени сме в системата, избрали сме градини, определена дата ли да чакаме за кандидатстване или ще ни запишат автоматично? Интересува ме дали е нужна предстартова позиция с пръст в/у бутона, както беше преди година... newsm78 Laughing

Енигма, поздрави на Абрикотинчето ако се чуете и специални целувки на Томчо и Бобката /нейните лековити ги пращаме/. Heart Eyes

Belbey Hug

Вери, в старата темичка са снимките, може би затова не си ги видяла.

рони, Представи ли си Кико - Доообрето! Laughing Голям смях пада и вкъщи.
А ти гледай да похапваш, че и обиколки не ти останаха за сваляне, съсем ще се изгубиш. Naughty
И на мен така ми действат болежките на децата, но орпавят ли се, бъричко наваксвам.  Embarassed




# 29
  • Мнения: 172
 Два дена се чудя защо сте така неактивни..а то аз съмизтървала че има нова тема.
 Дес , благодарско за темичката страхотна   bouquet
 При нас...нищо кой знае какво различно. мина възпалението на очето и сега кашляме дружно и тримата в къщи...и май и когато се оправи ще отложа ходенето на градина с една две седмици да отминат грипавите напасти. А на дребен душичката му се стяга в къщи. Редим кули, караме коли, рисуваме патки  Crazy Вече познава своята буквичка и тази на тати си тиши...моята още не съм му показала, защото не знам коя е моя всъщност  Mr. Green М на мама или И на Ини  Joy...та когато реша коя е точно моята буква ще му я покажа  Mr. Green
 Вери найс, звучи наистина много вълнуващ момента с лексикона...май момчетат си нямат такива кирийки  Thinking...а как ми се искаааа и аз да правя такъв  Mr. Green
 рони, белбей, брауней и всички др болнички, скорошно оздравяване
 Брилянтин не ни лишавай от емоциите покрай бебепоявяването. Толкова е вълнуващо, въпреки всички неудобства около ставане сядане и разходките. добре си решила да пратиш беба на бабиндом , за да си отпочинеш преди събитието.
 Чоки, раницата наиситна е разкошна! Мони ще бъде една много горда ученичка с нея  Heart Eyes
 дани нетева, много се смях като си представих куклите как искат да се саморазправят с докторицата която ги е боцкала  hahaha
 за малко да си скроя онзиденшния номер и да затворя форума без да натисна побликувай  ooooh!
 Хайде дами, лек и хубав ден на всички.
 

Общи условия

Активация на акаунт