На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 37 946
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 581
Аз вчера мернах че има нова тема и днес гледам старата я няма. Изписахте я бързо!

Чоки
, Пипо е голям сладур с оранжевата шапка и оранжевото колело. Раницата за Мони също е много хубава. Нали и мен ме влечат подобни трепети бъдещи ученически. За сега раница не сме избирали има време за това. По мое време нямаше никакъв избор а сега да се чудиш какво да избереш.

Брауни
, бързо оздравяване. И аз ще ти кажа, че при нас не е имало радителски срещи в Дя. Въобще не пускаха родителите в стаите, спалнята и т.н. Можеше само от вратата да погледнеш и толкоз. Сега едва ли нещата ще са се променили.
Рони, и на двечките с Мария ви пожелавам бързо оздравяване.
Моите когато се разболеят и аз усещам тяхната болка. Давам си сила, че трябва да се яде спи за да се оправят бързо и те. Мама боледува с тях.
Вери Найс
, и при теб ученическите трепети са много хубави.Те децата днес растат по бързо от нас едно време. Спомнам си лексикон имах в 4 клас.
Белбей, какви са тези вируси?  #Cussing outС това вземане на кръв пък при вас  Cry Sad ShockedДано не боледува вече Тамир  Praynig
Брилянтин сега си в най вълнуващите дни в трепет и очакване. И аз се върнах назад в бременния период. Абе, хем хубави хем и ....болезнени Зузи ще порасне като дойде бебето и ще спи по цяла вечер. Аз се надявам да е така  От познатите които имам с малка разлика в годините на децата, казват че първите месеци е най трудно и после нещата си идват на мястото си. И все се намира някой да им помага, дано и ти да имаш помощници.
Пак ли започваме темата с болести ?  newsm78
Пожелавам на всички скорошно оздравяване!

# 31
  • Мнения: 285
Миме специално за теб  Mr. Green
любимата игра

на въртележката


така слушаме навън

и двечките

Благодаря за поздравленията  Hug
Приятна вечер

# 32
  • София
  • Мнения: 1 535
В този късен час ще се опитам да кача малко снимки - за пръв път се пробвам и хич не съм наясно  Embarassed. Дано се получи.
http://jiju.snimka.bg/children/decata.565039.22146111
Оставих албума публичен, за да го видите, но може ли да помоля някой да ми прати паролата на лични, за да го заключа впоследствие.
Покрай емоциите на бремеленките се върнах и аз назад и се нагледах на бебeшорски снимки. Та ви пуснах и малко стари снимки на госпожицата  Simple Smile
Brilliantine, желая ти бебока да се появи в най-удачния момент за теб и него. Моите деца са с по-голяма разлика и вкъщи баткото е в отделна стая, та не съм много подходяща да давам съвети, но на всички почивки откакто я има беба спим в една стая по хотели и той не се буди, а тя плачеше доста като по-малка, сега продължава да се буди и само гушкане я успокоява, та затова и аз отлагам пренасянето й в детската.
Very nice, благодаря ти за идеите за коластрата - излъгах я да я пие от лъжичка със съвсем малко вода и съм доволна Simple Smile Междувременно вчера ни  мина и прегледа при хомеопата и Гергана се повлия много добре - и бързо пресъхна носа и кашлицата до днес вечерта спря. Даже утре мисля да я пускам пак на ясла. Дано се задържи по-дълго този път.
Желая бързо оздравяване на всички дечица и хубаво наспиване на майките. И аз отивам да се пробвам.

П.С. Извинете глупавия ми въпрос  Embarassed, но сега погледнах, че линка към снимките се е получил - вижда се албума, но и има възможност да се редактира и добавят снимки - това нормално ли е? или се получава така понеже не е с парола ? Не знам дали го обясних добре, но ако някой ме е разбрал, ще съм благодарна за разяснение   bouquet

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 01:14 от Jiema

# 33
  • Мнения: 44
Преди да съм влязла в "ОНЯ списък" да кажа две думи  Mr. Green
Ние сме добре. Предишната седмица и тук имаше екшън-уикенд - точно както при Рони, но като цяло сме здрави. След тези будувания резултата- двата долни кучешки са на показ(няколко дни бяха страшни мехури там) плюс от снощи и връхчето на единия горен. Четвъртия кучешки ще излезе много скоро и 4-те кътника са понадули венеца...т.е....може да предположите в какво прекрасно настроение е Александър...
Добре дошли на новите мами. Jiema- спокойно, албума ти не може да се редактира от другите- просто когато ти си отворила снощи линка(за проверка) си била все още "логната"т.е. само ти виждаш опциите за редактиране и добавяне.  Peace Вери вече ти е отговорила за АФА-та, така че няма да се повтаряме... Само да вметна- според моята докторка е задължително в момент на влошаване, разболяване да се увеличи дневната доза(конкретно -Зелена енергия или Коластра- тях винаги ги имам). Целта е да се пресече заболяването и да не се стига до други средства.Аз съм стигала до 10 - еднократен прием за деня. На Саши съм давала макс.4-5 при двете му по-сериозни разболявания.
Мен ме обхваща "гнезденето" за сега само ментално-лежа и гледам къде и какво искам да направя или да променя...за щастие знам, че това е само временно- в ремонт в последния момент НЯМА СИЛА която да може да ме вкара  Naughty
То това "лежа и гледам" е изключително рядко- само когато Саши спи. А малкия Мишо расте като по учебник. В петък бях на консултация-24 г.с. младежа според УЗ тежи към 730гр. Баткото го питам"къде е бебето?" и той(за сега) само поглежда към корема ми. В моменти на нежност спира играта си и с боен вик тича към мен с разперени ръце 9 където свари ме прегръща и се опитва да целува  Heart Eyes Или след като се е метнал върху мен ми гали корема.
Имам чуството, че от около седмица прави опит за говорене, че към познатите звуци има нови комбинации  Wink . С гърнето сме до никъде- мама предлага, а Саши крещи като че го колят още при свалянето на памперса...
ммммм...имаше и още... newsm78 ... скоро пак ще се включа... а сега ви пожелавам прекрасен ден!
ПП. Еми  Hug уникална си (намираш за всеки утешителна дума), обичам те!

ППП Оооо, да- нашия тати днес е рожденик- да ми е жив и здрав и все така грижовен.

# 34
  • Мнения: 3 211

Вери найс, звучи наистина много вълнуващ момента с лексикона...май момчетат си нямат такива кирийки  Thinking...а как ми се искаааа и аз да правя такъв  Mr. Green
 
ще, ще Simple Smile с второто, което ще е момиченце bowuu

Jiema, снимките се виждат. А ти можеш да ги редактираш и добавяш, защото си си влязла в профила, аз не мога. Пускам ти парола на лични.

Брилянтин, аз пак да си продължа за различните стаи Blush Щом нямате друга спалня, изнасяте се вие с таткото в хола, а спалнята правите детска. Зузи спи там, а по-късно пренасяте и бебка. Няма друг начин. Няма винаги да спите 4мата в една стая, я Wink Освен, ако не правите планове да сменяте апартамента с по-голям.  Peace

# 35
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Ивче  Hug голяма приятелка си -няма що  Rolling Eyes.Като си пуснала таз вкусотия и раздразни лъва сега беж към нас да ми донесеш!!!Незнам какво става ма от как родих почнах за първи път след 4 раждания да се лакомя.До сега таквоз чудо не е имало ,ни по време на бременост ни след това  Naughty.А да ти е жив и здрав Васко да си ви гледка и обичка още много много дълги и славни години !И аз си те обичам ,знаеш  Hug Heart Eyes.
Та аз май съм пропуснала да поздравя Jiema   Embarassed.Добре дошла сред нас и дано се чувстваш удобно.Ние тук сме си като едно много голямо семейство без което незнам какво щях да правя.Дано си го съхраним още много години  Peace.
Щях да пиша още,но тук в скута ми има един цицеман дето не ме оставя на мира,а е време да ходя и да излюпвам бяса,че кое време стсна вече.Нощем ми изнася концерти ,а денем диването спи  ooooh!.Аз само да се похваля,че тая нощ мама ми беше на гости да гледа певиците в хола и ние с Жоро да поспим  newsm44.Изчезвам ще пиша пак.  love001  love001  love001  love001  love001

# 36
  • Мнения: 2 090
Рони, Poem, Брауни, Белбей, Маймунка 07, дано са по-добре дечицата ви вече, а и вие също.  Hug
Гадни вируси върлуват навсякъде, направо ужас. Моите дребчовци са добре, пу-пу, но направо ме втриса като знам, че нищо такова не пропускат без да го лепнат. Саши от другата седмица ще си поостане вкъщи, точно по тази причина. Масово и тук са болни децата, кои вкъщи, кои на градина... Ще се опитам да предотвратя този път поне болежките, като си се гледаме дружно по домашному. Не че е гаранция, ама...

Emilli, Олче, Chockolina, Nanny, Jiema, прекрасни младежи и девойки показвате. Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes. Чоки, вЕрно 2 години вече сме ''заедно''... преди няколко дни се бях размечтала даже за националната ни среща и си мислех как ли ще е този път - децата вече не са бебета, ами дечица, с характер, предпочитания, изисквания... Mr. Green. Много са различни от миналото лято... Rolling Eyes

Рони, браво на бърборанка Мария. Party Анелия също е дресирана да вика за ''Йески'' (''Левски'') и "Теси'' ("Челси''). От няколко дни на питане как се казва, отговаря: "Нелия'', а на "Колко годинки си?'' - "Не!!!" Ами тъй де, една дама никога не се пита за възрастта й. Laughing Нанни, пък вече всеки път като чуя ''Доообре'', и все за вас се сещам. Joy

Друг път ще пиша повече, че вече се изморих. Mr. Green Майсторът на компютъра ми идва да го гръмна, освен всичко дето трябваше да направи, съвсем се е престарал и в други неща. ooooh! Уиндоусът е друг, фонетиката - също, половината програми ги няма, или са заменени с други. Или поне не можем да открием къде са старите. Като някои индианци сме с половинката. Embarassed Aaa... и навсякъде де що сме имали автоматично запаметени пароли, вече ги няма. (Аз доволен от което донякъде, защото 90% бяха сайтове за гледане на мачове  Twisted Evil).Добре, че някои от нашето семейство са предвидливи и си пазят разни неща в пощата. Иначе и форОм нямаше да имам. Crazy

П.П. Ако искате да сменим заглавието на темата, само кажете. Това е измислено за 30 секунди, без да е умувано много-много. Blush

# 37
  • Мнения: 444
Desiree, добре си е заглавийцето предвид скороочаквания сняг. Peace

Кико пък се отпуска да реди по цели изречения от сорта:
" Мамо, иж, аз пика канче бати" /в превод - Мамо, виж, аз ще пикая в канчето на батко/ има си едно за среднощни спешни нужди.
'Йейа има коса." - леля има коса;
"Саи има чиуа" - Слави имал очила, а пък ако случайно няма, веднагически това се отбелязва поне по 23344 пъти. Дори понякога сравнява ако види някой събеседник без:" Саи има, чичо няма"
И такива разни. А ако мама не слуша и говори с друг, извърта ми главата и казва:" Мамоооуу, чуй, чуй" Батко му не беше чак такъв бърборко мисля. Thinking
Дани Нетева, и ти си имаш едно къдрушче и едно не баш. Laughing Hug
Емили, мойте певици никой не ги приютява да поспим и с моя Жоро една нощ като бели хора. Crossing Arms Да не говоря, че и това кекс на легло вече незнам какво беше. Joy Кико окупацията е превзел територията онаследена от брат му и няма мърдане. За нас остава по една педя място от двете страни, че то шутове, юмруци, не знае човек, какво може да го сполети, докато спи. Crazy Ама да не се оплаквам, ще почакам търпеливо до 2-3г. пък дано се очовечи малката буба Мара.
i√k@, браво на малкия Мишо! Да расте и да слушка! Hug
Jiema, много ти е сладка госпожичката!
Поем, да ви минава пак така дружно кашлящия период! Hug

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кико, Мария и Анито много приказват - направо съм изумена! Shocked Понякога си мисля, че само Пипо е като бебе все още, така плямпа, че нищо не му разбирам.  Crazy

Деси, сега се сетих, че не съм качила снимки от русенската ни срещичка, ще се поправя след малко. Embarassed Не сменяй заглавието, много е хубаво! Naughty

i√k@, да ти е жив и здрав рожденика! И много да те слуша! Wink

За раниците - май сте прави, че ние повече се радваме, очаквам я с такъв трепет, все едно аз ще ходя на училище Crazy

Като казахте национална среща - да вземем да се организираме вече, така повече хора ще разберат отрано и може да се посъберем по-голяма тумба този път?! Thinking

# 39
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Влизам да си поплача малко и на вашето рамо  smile3518. Майка ми се обади в 9.30. Кучето ни умира. Десет минути по късно бях натоварила цялото домочадие в колата и на литър бира седнах зад волана,но Жоро беше пил една,две ракий та ептем не ставаше. Преди около месец на Лора и откриха тумор,но все си мислех, че повече ще изкара. Гледаме я от бебе на 23 дни.Хранехме я с биберон,никога не сме си представяли живота без нея.За три седмици си отиде ей така,а можеше поне още 1-2 години да изкара.Точно направи 14,не са много все пак..Сутринта майка когато се е прибрала от нас я намерила да лежи в хола зад барчето,което не е обичайно за нея.Винаги е по леглата.Цял ден не е мръднала от там.Отказва храна и вода.Когато пристигнахме беше почнала да се надува.Не съм много запозната,но доколкото знам това е от пукане на органите.Съмнявам се да изкара до сутринта.Въпрос на часове е. Зори остана при майка да не е сама и си представям само каква нощ ще изкарат.Аз на своя страна съм също съсипана,къде от умора,къде от мъката за Лора.Съжалявам,че ви занимавам с мойте си болежки,но нали казват че споделена болка е половин болка.........................е пак си ме боли много ........................ newsm45 newsm45 newsm45 ето я и нея ,една от последните и снимки
http://emiliarie.snimka.bg/family/izlet.547510.21354304

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Еми, миличка, съчувствам ти! Знам какво е, нали в деня, след този, в който се роди Пипо, моето кечнце също умря, на 13 години беше и аз го отгледах от 30-дневен. Ужасно е... Tired Все пак, може би има надежда, нали все още е жива?! Praynig Много, много приятелски прегръдки от мен!

# 41
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Чоки,благодаря ти много миличка,но..всичко свърши.......Зори ми се обади току що  newsm45 newsm45 newsm45......паля колата обратно

# 42
  • Мнения: 2 090
Eми, съжалявам...   action032

i√k@, малко със закъснение, да ви е жив и здрав татито!  bouquet
Брилянтин, не го мисли спането и събуждането отсега. Всичко ще се нареди когато му дойде времето. Hug Саши спеше много леко като беше по-малък, но бебето ме му пречеше. То не че и много плачеше де, но все пак до 6-я месец си се будеше по няколко пъти нощем за цокане, не е смущавала брат си.
A иначе за отделянето на децата самички в стая, направихме точно така, както е писала Вери - ''изнесохме'' се с половинката в хола, а спалнята направихме детска стая.Погалете коремчетата от мен, ти и Ивка. Heart Eyes Heart Eyes

Дани Нетева, снощи нещо не ми се отваряха снимките, но сега - да. Много са пораснали и променени куклите, и не са вече онези пухкави бузанки, ами едни елегантни млади дами. Heart Eyes Heart Eyes

Чоки, Вери, Енигма, много трепети има с ученическия живот, очевидно. Grinning

... ''Мамоооуу, чуй, чуй". Батко му не беше чак такъв бърборко мисля. Thinking
Ахам. Laughing И речникът не беше толкова цветущ. Mr. Green Думички като ''гадост''(гаднусь) и ''прекрасно''(пикас'ну) се използваха доста по-късно, примерно. А сега всекидневно ми се прави анализ на храната с тях. Crazy




Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 09:01 от Desirée

# 43
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
И аз да благодаря за темата   bouquet
Макар да не пиша знаете, че ви следя  Crazy

Emilli Arie - Съжалявам  Hug . Поне няма да се мъчи миличката. Нашето куче беше много старо и един ден избяга (явно защото усещаше Sad )

Вери - Ама Дейвид ще ревнува. Бива ли такива работи. Брей не го харесахте нашето момченце Sad . Нищо, че е по малък 1-2 г. не са от значение  Laughing  Wink  Хайде друга ще си търсим  Laughing . Голямо вълнение е този 1-ви клас. Чак ме е шубе ама няма на къде.
 Йо -йо - и ние сме без количка от края на лятото някъде. Не, че сме се спукали да ходим някъде ама така сякаш на нас ни е по удобно. Нормално е преди 2 да се махне.

Момичета я кажете, че явно това съм го изпуснала как сте с гърнето?
Вики не го иска. Знам, че може и да е рано ама писна ми вече от тези памперси Sad . А като гледам няма да стане скоро. На Дейвид на втория р.д. го махнах ( дневния). Иначе Вики казва кога е пиш и кога е аки ама не ще да седи.

А във Връзка с приказването Вики също бърбори много. Няма дума която да не се опитва да каже. Някои не ги докарва добре ама смятам, че ако някои непознат го гледа може да разбере всичко което казва. Лелите в яслата много се забавляват с него  Laughing
. Единствено "В" му е трудна буква ама мисля, че и нея скоро ще я оправи.

Брилянтин- И аз ти желая всичко да стане както и когато го искаш и дано да е по безболезнено.

Днес става 1 месец от както нашият тати се прибра (след 10 месечно отсъствие) . Много ни е хубаво , но все още не знаем до кога ще е тук  Thinking
От една страна ни е много хубаво да сме си всичките от друга трябва да се работи, че любов къща не храни Sad

Хайде болните да оздравяват бързо  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 9
Еми, много съжалявам за кученцето ви. Гооляма утешителна прегръдка имаш от мен.

Деси, много си е хубава темичката, и заглавието също.

Много оздравителни прегръдки от мен за всички болни дечица и много целувки за бременните мами.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт