На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 37 978
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТ МАЛЪК ЮНАК НА БРИЛЯНТИН!ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ ЗА РАДОСТ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА БРИЛЯНТИН,ДА БЪДЕШ МНОГО ОБИЧАНА ОТ ЛЮБИМИТЕ МЪЖЕ И ОТ МАЛКАТА ТИ ПРИНЦЕСА!
Еми много съжалявам имах сиамска котка живяхме с нея 18 години и накрая се разболя от раки се наложи да я приспим Cry
Майнмунка хайде бързо да оздравеете и стига с тея вируси аман Close Praynig Hug
Вери найс дано това ви е последна болест за цялото семейство Praynig Hug Heart Eyes
Не ми се пише много вчера ме обраха в нашта аптека и ми взеха всичко-карти банкови всякакви,личната карта,шофьорската и т.н.,висяхме до 8:00 ч вечерта в районното и нищо не можели да направят а се налага и да чакам да минело производство в 7 работни дни срок и тогава да си вадя нови документи и банкови карти,дотогава няма да съм шофьорка да не ми напишели акт Shocked Close Tired Cry

# 61
  • Мнения: 7 128
Добре дошъл, Кристиан! Бъди здрав и расти щастлив!    bouquet
Честито на мама Брилянтин и кака Зузи!  Grinning
Еми, сигурно там горе някое детенце вече си има свой четириног приятел.  Hug
Енигма, съжалявам за тревогите, които са ти уредили.  Hug Тази гадост аз я проиграх в края на август. Добре, че книжка не нося с мен, че не обичам да карам. Така поне имах достъп до парите си. Вери, дано мъжът ти да се повлияе от лечението и да не му се налага да го бодат отново. 

# 62
  • Мнения: 285
Брилянтинка честито ти синче  Hug да расте здраво и послушно детенце и Честит рожден ден няма по хубав подарък от този който сама си си направила  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 444
                                     Честит Рожден Ден, Брилянтин!
Нека двете ти цветчета Зузи и Крис те окрилят, усмихват и правят истински щастлива!


                                             


Енигма,  Hug

# 64
  • Мнения: 169
Брилиантиче, Честит ти юнак! Да си най- щастливата мама на Двама   bouquet
 Бързо и леко възстановяване  Hug
 ЕнигмаHug много неприятна ситуация.
  Миме,мерси за инфото но още не мога да го измъдря това с пътуването как да стане- полета ни е в 6ч. сутринта  Thinking, нямам си идея по късно ли да го приспя, но пък при мен не трябваи да е много кисел, че ако е кисел ми е спукана работата на Рим.Там трябва да минем една проверка, и аз ще съм сама с Тамир.Не мисля да вземам количка/ Така или иначе не сме я ползвали от лятото /
 Имамама, мерси но така е при нас  Hug
Маимунка бързо оздравяване на Ванката.
Деска, дано домашното гледане да даде резултати  Hug
На всички   bouquet

# 65
  • Мнения: 581
Брилянтин, честито ти бебенце Кристиян. Да ти е жив и здрав и малко да плаче !!!. На кака Зузи пожелавам да е една много послушна кака!!!  bouquet  bouquet

Енигма, много неприятна ситуация с откраднатите документи. Twisted EvilНе е ли имало камера в аптеката? Shocked

Вери Найс, дано се оправи съпруга ти и не се налагат по сложни интервенции, като бодене и т.н  Praynig Praynig

Емили, и моите съболезнования за кучето . И ние също сме големи кучкари. Винаги сме имали куче, но не в къщи в града а на село.Английски сетер.Специално сестра ми е много привързана към кучето и основно тя се занимава с него.

Гришко се събуди и затова ви оставям, исках повече да пиша.....

# 66
  • Мнения: 395
Само запис, че ви изпуснах   bouquet

# 67
  • Мнения: 444
  Никакви ви няма, ей! Naughty

Айде на кафето, кой както го обича!



Да ви се похваля, не че съм убедена за правилния си избор: Баткото ни е приет в ДГ. Уж на шега кандидатствахме, дори не бях сигурна, че въобще сме кандидатствали, поглеждам сега - приет по 1-во желание в една градина и имаме 5 дневен срок да го запишем, иначе мястото му няма да се пази. Дойде ми като гръм от ясно небе, още не ми е увряло в главата. Сега трябва да свикна с мисълта, че ще се гледаме с Кико, докато Дани е на градина. Rolling Eyes Но вече е голям де, трябва да свикнем един без друг. А и предпочитам тази година в градина, отколкото догодина в у-ще.
Сега рабирам как се чувстват мамите, на които децата им ходят на градина. Така ми се сви душата, че все едно войник го пращам. Laughing
Да попитам за документите: Здравно -профилактичната карта и имунизационният паспорт от книжарниците ли се закупуват?

# 68
  • Мнения: 2 090
Nanny, честито. Laughing Hug . Кафенцето ти тъкмо навреме ми дойде. Здравно-профилактична карта се купува от книжарница, а имунизационният паспорт се издава от личния лекар (то е един лист просто, не е като здравния картон), поне при нас е така (и такъв се издава всяка календарна година). За изследванията обясниха ли ви?

Аз пък започнах да водя Ани в двора на бъдещата й ясла, там да играе, да опознава обстановката, пътят до там...  Rolling Eyes Говоря и как ще ходи там да играе с децата, тя се смее, щастливааааа, щастливаааа. Казва: "Ани гай тука, и мама гай тукааааа''. Как ли да й обясня, че мама няма да играе там?
Саши се разболя, чу ме дяволът проклет. Tired   Засега го лекувам с чай, черна ряпа с мед, и сироп от бира, лимон и небет шекер. Ще видим до къде ще я докараме.

Енигма, гуш. Hug Много е гадно това... не знам, обаче напоследък от все повече места чувам за обири - джебчийски, на коли, на апартаменти...  Confused Каква е тази активизация?!

# 69
  • Мнения: 75
Здравейте от мен! Доста се поизгубих, ама имах си хубави причини. Но първо да честитя на мама Брилиантинка (вчера я мислих между другото)! Да ти жив и здрав малкия принц Кристиан, много щастие да има цял живот! На теб честит рожден ден! Много здраве и сили в отглеждането на хубавите дечица, много любов в семейството!!!  bouquet

Аз  цял месец имам пълна къща, което хем изморява, хем много радва. Моите баби и тати заминаха на 4-ти, и в същия ден започна сесията. От 6-ти насам в къщи обитаваха двете ми съученички, към които Маги и Миша направо се пристрастиха  Laughing защото ги забавляваха по цял вечер!
Вече официално си взех диплома  за бакалавър bowuu Родителите ми май са по-доволни от мен Grinning Сега софрата пак има всяка вечер, защото дойде сестра на мъжа ми от Англия, и всяка вечер при нас. Направо вече ако няма гости става някакси скучно. Дълга чаках ме такава къща за да е пълна, и это че мечтата се сбъдна.
Мишенка расте и започна повечко да говори, все така чете по цял ден и където може дори на гърне. ПРеди седмица вика на баба си :"Баба ,чети!" А майка ми я пита, защо ми не говориш на руски? И Миша вика :" Баба, читай!"  Joy Говори: "пойдем", "гулять", "конче", стана голяма кокона, иска прическа и определени дрехи, а какво става като види обувките..... Крием ги нашите вече  Crazy
Снимките ще пусна, само че те са на друг компютер  Embarassed

# 70
  • Мнения: 444
Деска, гледах в Гугъл за този имунизационен паспорт, че си е цяла книжка:
http://www.bgbg-mamma.com/files/images/products/custom/d7e8d56fa … aeba8f561269.jpeg
Помня, че като подавах документи за детски, ми направиха забележка, защо е написано в/у мед. бележка, че детето има всички иунизации, а не напечататно по техен образец. Rolling Eyes
А за изследванията предполагам, че като отидем да го записваме в градината ще ми обясняват, тамън мама да се адаптира. Whistling

Мамочка, честита ти бакалавърска степен! Със здраве да си я ползваш! Wink
Целувчици за любознателното Мише и оздравителни такива за Саши! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 090
За първи път виждам този паспорт, извинявам се, че те подведох тогава. Саши няма такъв, а само му напечатват на един лист А4(по някакъв образец) всички имунизации, в началото на всяка учебна година (когато е за ДГ, а за детските надбавки - и на мен ми беше написано само на една хвърчаща мед. бележка, с печат). Rolling Eyes

Мамочка, честито и от мен!  bouquet

# 72
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Мамочка, честита бакалавърска степен и от мен.  Hug
Ванката не е болен-днес забелязах ново попълнение в устата-десен долен кътник и левия прозира.  ooooh! Явно зъбните болки го правят крив и сополив  Tired Честно казано не смея да го пусна на ясла-навсякъде тръбят, че има грипна вълна. Пък и децата в групата ни за по 3-4 на ден-останалите 10 са си в къщи болни.
Много обича да четем приказки и да пеем песни, че и танцува  Heart Eyes На майка си се е метнал!  Laughing
Nanny напълно те разбирам за чуденето. Аз доста мислих дали да пускам Ванката на ясла. Знаех, че ще се разболява и че ще му е доста трудно и неприятно в началото. От друга страна той доста дръпна в развитието си и стана по-самостоятелен от както ходи на ясла. Мисля, че направих правилния избор за момента. Иначе отнасям доста караници от личната му лекарка-малък бил, не ми ли свиди..., щом имаме баба в къщи защо го пускаме... и т.н. Вече спрях да го водя на прегледи-знам как да го оправя и сама. Пък и мама е (вече пенсионирана) мед.сестра. За сега се справяме.  Peace

# 73
  • Мнения: 3 211
Nanny, този имунизац.паспорт е като тези, които дават от родилния дом и, в които нанасят ваксините.
Прави се копие на всички стр., на които има отбелязани ваксини, отделно личната разпечатва имуниз. карта.
Най-добре питай на място, когато го запише, че са доста неща.

Честито на Мамочка bowuu

Деси, по-добре не я води в яслата, ще свикне, че там играе с теб и всеки път ще иска да е с теб. Това е мое мнение.



Енигма, ужасно е това, направо те връщат в първи клас, пу голяма гадост  Twisted Evil.

Вики има вече 2 нови кътника, останаха и още 2 от всичките 20, всеки момент ги чакам.

# 74
  • Мнения: 65


Мамочка, честита бакалавърска степен!
Брилянтин, честит рожден ден на патерици! Да си здрава и все така грижовна мама вече на двама!

Вчера забелязах, че кожата по главичката на Преси се лющи. Не прилича на крустичките, а по-скоро е много суха, побеляла и на места се отлющва. От малко повече от месец ползваме шампоанът на Мустела с лайка и си мисля, че е от него, защото преди това кожата й беше добре. Мием й главата през две вечери, като така се пада по 2 миения на седмица. Моля, ако някоя мама е имала същия проблем, да пише как се е справила с него, какъв шампоан ползва за това. Замислям се дали да не минем пак на А-Дерма. Ако има по-евтин вариянт от А-Дерма пишете.

Общи условия

Активация на акаунт