Детето ми не млъква за 10 секунди дори ...

  • 13 736
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 5 658
Моите и двамата са Везни!  Grinning

# 256
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
И моя щеше да е Везни, ако не го бях преносила и се роди Скорпион Simple Smile

# 257
  • Мнения: 54 802
И моя щеше да е Везни, ако не го бях преносила и се роди Скорпион Simple Smile

Моята е обратно , трябваше да е Скорпион , но избърза доста и се роди Дева ! Grinning

# 258
  • Мнения: 985
Моята бърборина е Дева ! Heart Eyes

Септемврийска Дева Heart Eyes

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 16:46 от LidiS

# 259
  • Мнения: 15 379
Ей, много Деви Heart Eyes. Аз съм септемврийска Дева. Не мога да млъкна.

Синът ми е първа декада Лъв. Роден е на 1.08. Типичен представител на котките Heart Eyes.
Освен, че не спира да говори, няма начин да не опита всячески да спечели вниманието и аплодисментите на околните.

# 260
  • София
  • Мнения: 20 208
Моята бъбривка е Козирог.  Grinning

# 261
  • Мнения: 149
моите бебоци са близнаци (по зодия) - малкия и той така обича да гука... Crazy
понякога се шегувам, че в къщи имам не 2, а 4 дечица  Simple Smile Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 8 256
Не мисля, че зодиите имат кой знае каква връзка.  Wink Моят малкият е Дева. Изобщо не обича да си отваря устата. Много-много не  епо приказките. Големият обаче компенсира. Той наистина не млъква и за секунда  ooooh! Най-страшно е, ако пътуваме някъде с колата и малкият го няма с нас да привлича приказките към себе си. Последният път за 3ч пътуване не млъкна изобщо. То въпрос след въпрос, край нямата. И всеки отговор от наша страна води само до следващ въпрос.

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 1 813
И моята философка е Дева, ама според мен това едва ли има особено значение. Ние сме Лъв и Везни, ама не сме от бъбривите.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 455
 Май преобладават есенни бъбривци  Laughing
Ние с мъжа ми също сме везни и също сме доста приказливи, но малчо води в класацията  Mr. Green

# 265
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
моите са скорпиони,но и аз не съм съгласна с класификация по зодиак  Peace

# 266
  • София
  • Мнения: 1 455
 Мисля, че сме далеч от каквито и да е класификации, просто ми се стори забавно  Flutter

# 267
  • Мнения: 985
Около мен е пълно със скорпиони. Само двама са мълчаливи. Другите не можеш да им вземеш думата, даже и като вдишват- говорят. Аз съм козирог- говоря само с и пред много близки хора. Девите (детето, майка, приятелки)- много бъбриви. Като събера на една маса скорпитата с девите и става...

# 268
  • Мнения: 54 802
Мисля, че сме далеч от каквито и да е класификации, просто ми се стори забавно  Flutter

 newsm10

LidiS ,

Начинът по който си изписала Пловдив е страхотен ! Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 7 673
Рак, Телец и Дева от мен за статистиката.
Ракът вече си мълчи повече, ама това е от възрастта.  Mr. Green /но пък ме потупва лекичко по ръката, ако не му обърна внимание на момента  Joy/

Общи условия

Активация на акаунт