ФЕВРУАРКИ вече с нетърпение , чакат мъжкото си попълнение!

  • 20 498
  • 718
  •   1
Отговори
# 60
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Хей я,не се ядосвай! PeaceИ при нас положението не е розово,но поне си мсиля позитивно и се надявам някой ден да се оправят нещата. HugНа мен болничните от 4 дена за декември ми ги изплатиха на 4.01.

# 61
  • Мнения: 60
Добро утро и от нас.  Hug Hug Hug
Много сте писали не знам дали ще смогна да изчета всичко.
На всички с поводи за празнуване тези дни едно голямо ЧЕСТИТО.
Аз най-накрая в събота се срещнах с акушерката при която ще раждам и съм много очарована и доста по- спокойна вече.
Нищо , че багажа не ми е стегнат , но почти всичко съм купила и просто трябва да се събере на едно място.
За бременността. Смея да кажа , че тази ми е направо приказка в сравнение с предишната. Тогава хем бях доста по- млада/ не че сега не съм  Laughing/ но качих 50кг., два месеца лежах в болница с кръвно 140/90 което подържах с хапове имах  два + албумин в урината не ми се ядеше нищо а дебелеех само от мисли а бе  с една дума ужас. Сегашната ми бременност беше много чакана и желана /не че първата не беше/ и смея да кажа за сега прекрасна. Е вече имам болежки тук таме но е друго все пак съм на финалната права  Wink.
Не се сещам друго което сте коментирали , но по- късно ще пиша пак.
Хайде това от нас

# 62
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен и хубав ден на празнуващите днес!
Тази сутрин и аз се събудих рано, преди 5 часа и до тук със съня, поне снощи бързо и рано заспах, та определено съня ми е стигнал.
Да споделя и за моето първо раждане: 7 дни след термин и 2 дни след изпадане на тапата, предизвикано със система окситоцин. Първата ми я сложиха към 7,00 ч., контракциите не закъсняха, след 9 ч. си бяха доста болезнени и на често, за малко да ме срежат, защото малката не искаше да излезе и си беше горе високо. През цялото време лежиш, което си е гадничко, но пък в крайна сметка в 11,10 бебка излезе на 4-ия напън. Така общо взето мъките ми не бяха за дълго и като за първо раждане - 3-4 часово си беше направо супер!
Сега юнакът не знам как мисли да излиза, имам усещането, че и той няма да бърза.......... Само да прескочи 02,02 Laughing

# 63
  • Мнения: 7
Извинявам се за повторното включване, но нали все си забравяме по нещо.....
Искам да помоля някой да ми пусне парола за албумчето на ЛС.
Благодаря предварително!!!

# 64
  • Мнения: 727
Днес православната църква чества Св. Атанасий....честито на имениците   bouquet

НОИ-изплатиха всичко за 12.2010 последно на 14,01...чакам вече 45 дневния ама доста ще го почакам Crazy


Така да се отчета...имах контрайкции и се сетих вече какво беше Whistling...според док са подготвителните (което още повече ме плаши-ако така болят подготвителните,какво ли ме чака) newsm78

Румила-да аз бях с предизвикано раждане  bowuu...отидах 3 дни след термин,бях с 2 см разкритие,клизма,мехур и система ми сложиха да достигна до 5см разкритие,после епидурална и хоп бебо се роди(престоя в болницата ми от упойката до раждането беше два часа...и беше РАЙ,не ме болеше нищо Peace)

Сега док иска с хапче да предизвика раждането обаче по-рано от термина...и да си призная нямам представа какво ще е??? Страха се оказва голям и май пак ще си отида за епидурална Joy Joy,то при мен няма един ден с друг да си прилича по мнение #Crazy

Дано не изпускам нещо или някой с повод....
Софи-гледах снимки-супер сте Hug

# 65
  • Мнения: 186
lechugitka, кога постъпваш?  Hug

# 66
  • Мнения: 727
lechugitka, кога постъпваш?  Hug
мисля днес каза... а утре е операцията й newsm78

СТИСКАМЕ ПАЛЦИИИИИ Hug

# 67
  • Мнения: 87


На всички, които празнуват днес!

# 68
# 69
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Момичета, днес, ден преди операцията реших, че ще бъда супер майка. Спрях с лошите мисли, само полоителни емоции имам в главата си. Отивам на фризьор и на маникюр... Искам утре да изглеждам добре и моето момче да види една хубава мама. Ще влизам в болницата в 12 ч. на обед, а в 14 ч. ще започне операцията. Имам телефона на едно от момичетата тук и веднага щом мога ще му пратя съобщение как сме с малкия Симеон.
Не помня дали тук е коментирана една тема - за първия ден у дома и роднините,както и за първото къпане на бебето. Аз съм категорична, че икам ние с таткото да си изкъпем бебето, не искам много акъл от бабите. И без това съм нервна от хормоните, че да ми пилят на главата още хора...
  

# 70
  • Мнения: 88
Else, Клото имам въпросче, бях писала в по-педната тема, но не видях отговор, та да го задам тук:
навсякъде чета, колко много е полезна коластрата, с това цедене преди да засуче бебето не я ли изхвърляме и в крайна сметка лишаваме детето от нея с идеята да има повече мляко след това?

за завивките, имам 2 олекотени, 2 одеалца 90/90 - полар, едно по-голямо, пелена-порт бебе и мисля, че ще ми стигнат и за 2те деца, приготвила съм си и повече чаршафчета и протектор за маткак.

за нои - сега си проверих, днес са ми изплатили за декември (болничния, който ми е за 1вото дете, коъто иначе е 240лв)  Grinning, за периода до 28ми декември 207,27лв и за останалите 3 дни 16,36лв., от 28ми ми започва 45 дневния, за него още нищо.

за клипчето на смеещото се бебе - Стефан се е влюбил в него от месец насам и само виси на компютъра и вика - бебе, бебе, бебе, други като му пускам не ги гледа и се сърди, ако нашето не е ката това не знам хахха

# 71
  • Мнения: 88
Момичета, днес, ден преди операцията реших, че ще бъда супер майка. Спрях с лошите мисли, само полоителни емоции имам в главата си. Отивам на фризьор и на маникюр... Искам утре да изглеждам добре и моето момче да види една хубава мама. Ще влизам в болницата в 12 ч. на обед, а в 14 ч. ще започне операцията. Имам телефона на едно от момичетата тук и веднага щом мога ще му пратя съобщение как сме с малкия Симеон.
Не помня дали тук е коментирана една тема - за първия ден у дома и роднините,както и за първото къпане на бебето. Аз съм категорична, че икам ние с таткото да си изкъпем бебето, не искам много акъл от бабите. И без това съм нервна от хормоните, че да ми пилят на главата още хора...
  

успеееххх!
само маникюр няма смисъл да си правиш, ще те накарат да го махнеш, по ноктите следят за разни неща!

# 72
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
За маникюра знам - аз искам само лек маникюр, френски, с безцветен лак...

# 73
  • Мнения: 88
ааа оки  Blush

# 74
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
lechugitka,много хубаво си решила за разкрасяването! PeaceОперацията ще мине и ще замине,важното е ти да си настроена добре емоционално както сега.Утре значи започваме с честитките.... Party

Общи условия

Активация на акаунт