Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 291
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • бургас
  • Мнения: 624
и с кърменето сме проблемни  Sad не иска да суче от гърда изтормозихме се и неще  ooooh! цедя се и така му давам в шише но редувам с NAN 1 защото нямам достатъчно кърма   Cry

# 691
  • Мнения: 3

Много хора изпонародиха, много нещо Simple Smile Нещо май само аз нямам никакви симптоми, ни тапи, ни болки, нищо  newsm78 Само по-силно течение, но е бяло   Thinking

   Rolling Eyes Клечо,то пък аз като съм със симптоми от 2 седмици ГОЛЯМ ПРАЗ!!!Сигурно е по-добре всички симптоми да дойдат изведнъж,точно преди раждането....Защото и това с ежедневните контракций и болки не е работа....пък както виждаш не е и гаранция за нищо...

# 692
  • Мнения: 123
Поздрави на мамите  Чопи, Полинезия ,Бианка ,Брилянтин, Мамита и Shamsina за отлично свършената работа   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet, нека малките вързопчета растат живи и здрави и големи късметлии. newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51

Разбирам, че Нощни е в очакване и се сетих, че си беше харесала 22 като дата идеална за появата на малкия човек, стискам палци за бързичък успех  Praynig   Peace, и блага новина!   bouquet

Моя бебчо отказва да сложи в уста всичко различно от цица, нито вода мога да дам нито биба, ака на всяко ядене и се чудя това дали е нормално  newsm78 много ми се вижда да не би аз да го растройвам от овесените ядки например  Money #Crazy?

# 693
  • Мнения: 333
Честита радост на Брилянтин, Мамита, Чопи, Полинезия, Бианка и Шамсина! Да са ви живи и здрави малките момченца и момиченцаbouquet

Бубе, и на теб да ти е жив и здрав рожденика и да сте много щастливи заедно  bdbaloni

И аз стискам палци при Нощни всичко да мине така, както тя си мечтае!  Praynig

Момичета, и аз се присъединявам към борбата за последно бебе  Laughing
На записа на тонове се оказа, че имам контракции, които аз изобщо не усещам (явно съм много злее  Grinning), а след прегледа в четвъртък се оказа, че съм с 2 см. разкритие, та според докторката може и да не дочакам до следващия запис във вторник, но кой знае... нямам никакви симптоми, нито паднала тапа, води не ми изтичат, да не говорим, че и да имам контракции, не ги усещам  Thinking Притеснявам се да не пропусна момента  hahaha

# 694
  • Мнения: 6 446
Бианка, Полинезия, честит ви госпожици!   bouquet Hug

Shamsinaр, честит ви Огнян!  Hug

Бенджи, не се сърдя, разбира се! Аз даже и писах на Чопи, но явно вече е била тръгнала да ражда  Hug

Добро утро, според мен си е съвсем нормално, не се притеснявай!

# 695
  • София
  • Мнения: 273
Здравейте Simple SmileМале,колко странички съм изпуснала ooooh!обаче само се въртя около бебка и баткото  ooooh! и няма време за компютъра.
Честита радост на всички мамчета,които са се сдобили с бебчета докато ме е нямало  bouquet А на тези,които са ое в очакване-леко раждане и прекрасни бебчета на финала Hug

# 696
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен. Simple Smile И ние сме си още 2 в 1 Simple SmileИмам си всякакви екстри - и контракции /особено вечер Blush/ и болки от вътрешната страна на бедрата/явно таза се разширява/,и някакво бяло течение от време на време,абе въобще... Но малко остана до срещата ни с бебка Hug Peace
Като гледам има още мами които не сме родили. Simple Smile

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ НОВОРОДИЛИ МАМИ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!  bouquet

# 697
  • Мнения: 1 687
здравейте, момичета!
аз зачезнах, но откакто сме си вкъщи лудницата е тоооотална, а разпокъсаният сън ми разказва играта. на всичкото отгоре в болницата се разкашлях и по цял ден се размотавам с една маска - ужасна досада! да не говорим бебочка как се стряска като се разкашлям.

освен това не мога да се справя с пустото кърмене и това си му е!
имам един въпрос към вас и към ЛЛЛ:
Възможно ли е в едната гърда да нямам никаква кърма?
всичко си вървеше супер, докато в болницата не се изпопритесних и почти ми спря преходната кърма. откакто сме в къщи пробвам да я слагам на гърда, но след 5-10 минути сучене тя изтерясва, защото сигурно нищо не излиза. като се цедя от едната гърда излиза около 20, максимум 30 мл., а от другата - не повече от 2-3. там дори няма струйка. Sad много се притеснявам да не стане някой проблем, а и искам бебчето ми да получава някаква кърма все пак Sad

п.п. нощни, бях сигурна, че ще си родила вече Simple Smile

# 698
  • Мнения: 180
Честити бебчета на Брилянтин, Мамита, Чопи, Полинезия и Бианка!!! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват! На мамите - бързо възстановяване!
Какво ли става с Нощни очи? Rolling Eyes Praynig Praynig PraynigДано всичко и върви по план Praynig

# 699
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Здрасти мацки!

Честити бебочета на мама Брилянтин, Мамита 81, Чопи, Бианка и Полинезия!

Shamsina , браво и на теб! Айде идвай си да разхождаме мъжете заедно!  Hug

Сакси, аз бих оставила баткото в къщи. Бих умряла от яд и чувство за вина, ако го пратя при баба, а 2 дни по-късно мъж ми ми домъкне вирус от работата си.  ooooh!

Етомира, много гадно, защо не се консултираш с доктор?  Rolling Eyes Защото не си застрахована, че няма да се повтори...

... цялата болница оврещях и смешното в случая беше, че в почивките м/у контракциите и писъците се извинявах...
Ох, Пепинка,  hahaha (ша ма прощаваш че така на твой гръб)


Баси и пияницата, само по кръчми мъкне детето, не те е срам  afwitch Седни си малко на д-то  hahaha
Клечоооу, срам ме е, ама търпя  Mr. Green

... даже рева по комедии, да не почвам да описвам и другите си позори!
Е, сподели де, сподели, наши пора сме си, ние само тихичко ще се хихикаме  Twisted Evil Hug


На мен днес ми беше първата безсънна нощ. Е, време си беше и аз да разбера какво е да имаш бебе. Такъв безколиков късмет като с баткото надали щеше да ме огрее втори път. Та спането приключи в 2  Mr. Green ... за мен, де. В остатъка от нощта Тервел спа като бебе върху корема ми, а аз се стараех да гледам нещата от положителната страна - поне е тихо  Mr. Green

# 700
  • София
  • Мнения: 311
Честито на обебилите се днес! Да са здрави и късметливи бебоците!
На останалите 2 в 1 стискам палци всичко да мине леко, а дотогава им пожелавам да се наспиват и разхождат мнооого! При мен определено целодневната разходка по магазини доведе до това супер бързо и лесно раждане през нощта.
И мен ме боли гърлото, пак да помоля да кажете къде беше списъкът с позволени при кърмене лекарства! Ще пробвам с корзалия и чай,а вчера пих и Тайлол хот - мисля, че не е противопоказно.
И каката леко подкашля явно пак от прословутата задна хрема. Гледам по-малко да се вре при бебето, но не мисля да я пращам никъде (естествено горещо с надявам нищо да и няма!!!). Само я следя за симптоми на ревност и откривам такива, представям си ако я изпратя някъде... Но всеки си знае и детето и бабата...

# 701
  • Мнения: 369
ЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ НОВОРОДИЛИ МАМИ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!   Heart Eyes

Antoaneta Simple Smile Hug
kamelia_petkova,leprikon,Бира с таратор,Бенджолина,mariya_84,ral_r
Мацкии не знам как ще се преборим за последно бебе!
Аз наистина взех си мисля, че февруари ще стане! Дано не ме изритате от януарския отбор!  Joy

Понеже съм програмист направих си страничка с календар и залози! Айде да залагаме кой кога ще ражда!  Crazy

# 702
# 703
  • Мнения: 180
Момичета,нормално ли е лохията да намалее рязко(почти изчезнала е)още на 7-я ден. Rolling Eyes
......Предният път се влачи 3 месеца Shocked

# 704
  • Мнения: 443
Честити бебчета на Брилянтин, Мамита, Чопи, Полинезия и Бианка!!!  Да са ви живи и zдрави бебоците и само радости да ви носят   bouquet

Аz се чувствам неЩо гадно ,неzнам  сигурно е нормално zа последните седмици , не вървя а се  влача,пухтя ,zадъхвам се ,гледам все да полегна , да поседна ,не ми се прави ниЩо , мър3и ме  , едва се обувам вече 

Общи условия

Активация на акаунт