Хубава и усмихната седмица: 21-27 ноември

  • 2 334
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 698
Включвам се да ви кажа, че от книжарница Пингвин може и от тук http://www.pe-bg.com/ да се пазарува / за мамите от провинцията, и тези с много ангажименти /, аз съм си поръчвала, много бързо ми дойде книжката и то в Кюстендил /доколкото си спомням за два дни/.

# 31
  • Мнения: 2 543
Ieppe, Надя, ама Вие сте толкова благородни! Как само се впускате да помагате на напълно непознати хора. Прекланям се пред добротата Ви.
Дано бебенцето на този татко се е оправило. Със сигурност знам, че който прави добрини, те му се връщат стократно.

bebiradi, ама аз предложих помощ от името на всички Embarassed! Ясно е, че не мога да съм сигурна, че ще съм полезна, ама от толкова хора тук , все бихме могли да се съберем и да помогнем с нещо. Работата е там, че таткото май не иска помощ, а само да сподели! Thinking

# 32
  • Мнения: 313
Ние от днес си имаме нова количка...рингова. Огромната изненада дойде от това, че Камен може да си я движи сам. Сега ще се учи да се разхожда из къщата...за пръв път сам

# 33
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, пиша тука, защото повечето са в течение на историята на Нейка. Тя е добре. Но детенцето няма много дрешки. Аз съм посъбрала това онова, но при Мими дрехите са четвърта употреба и почти не е останало нищо здраво. Та исках да ви помоля, ако някой има умалял гащеризон(космонавт) като за дете до шест месеца или годинка.  Но момата дълга расте та по- добре по- големичък. Аз имам един- не е много здрав, но и него ще и изпратя. И ако имате други зимни дрешки моля ви пишете ми тука или на лични да се организираме някак. Благодаря ви. bouquet

# 34
  • Мнения: 3 698
Не мога да не споделя с вас, най-страхотната песен, която съм слушала:
http://free.data.bg/kreideiky/music/Vrabcheta_-_Banski_na_Laleta.mp3

# 35
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
ако някой има умалял гащеризон(космонавт)bouquet
Имам гащиризон шушляков, космонавт, само кыде да се видим...

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте момичета Simple Smile
На днешния ден преди една година на бял свят се появи моето слънчице Петко.
По този повод Ви черпя виртулно.
 newsm38 beer Wine Glass
Днес празнуваме една годинка благодарение на грижите на цялото Интензивно неонатологично отделение на ВМИ Пловдив с ръководител доц. Мая Кръстева. Те спасиха моето бебче - цял живот ще им бъдем признателни
Утре лично ще идем да ги видим и да им кажем отново едно огромно БЛАГОДАРЯ
  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 4 412
Честито!!! Здрав и късметлия да е Петко!!!

Общи условия

Активация на акаунт