Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 480
На 1.11 родих в Света Марина, раждането ми беше 950 лв

# 481
Това е за здравноосигурените.

# 482
Клиничната пътека за раждане (без значение естествено или оперативно) във Втора база е 600 или 650 лева.

Предполагам, ако не си здравноосигурена - ти си ги поемаш. Избор на екип по желание, е допълнитено 900 лева.

Във Втора база има и самостоятелни стаи по 30 лв на нощувка, иначе обикновената е вкл. в цената на пътеката.

За Св. Марина нямам престава, но мисля че вече са ти отговорили.

# 483
Здравейте,
предстои ми да избера между Света Марина и УМБАЛ втора база.
Клоня към Втора база, заради добрата неонатология. Не съм се следила там. Моля да ми препоръчате лекар, раждането ще е секцио заради автоимунно заболяване. Кога трябва да се срещна с него и как става записването на час? За сумата при избор на екип мога ли да получа фактура, тъй като имам допълнително здравно осигуряване и ще покрият част от разходите.
Благодаря

# 484
Доктор Иванова препоръчвам аз.
Фактура мисля, че дават. Не е нужно да си се следила там. Звънни на лекарката и се разберете, ще ти обясни.

# 485
Добро утро, момичета ! В нито една държавна болница раждането не се плаща и нямат право да ви искат пари,освен ако не сте  с екип,който е 700лв във втора база. Това ми го каза акушерката на моя АГ и то без аз да питам.Вече в частните се плаща ,без значение дали си здравно -осигурена,или не .Аз ,обаче имам въпрос,..Някоя от вас знае ли ,дали може да си наемеш само акушерка и на каква цена?Благодаря и хубав ден💝🍀🌷

# 486
Здравейте, тази година ми предстои раждане и искам  да е в "Света Марина" Плевен някой може ли да каже актуални цени за раждането (секцио и нормално)  и доволни ли сте от персонала и условията.

# 487
Родих в Света Марина на 1.11.2019 при др Партенов и др Янева-страшно съм доволна. Акушерките и сестрите са страхотни. Чувствах се много добре, обгрижвана постоянно. Платих 1000 лв (950 лв е раждането с избор на екип плюс прегледа на бебето) и 50 лв за вип стая. Няма да сгрешите!

# 488
Родих в Света Марина на 1.11.2019 при др Партенов и др Янева-страшно съм доволна. Акушерките и сестрите са страхотни. Чувствах се много добре, обгрижвана постоянно. Платих 1000 лв (950 лв е раждането с избор на екип плюс прегледа на бебето) и 50 лв за вип стая. Няма да сгрешите!

А тези 50 лв на ден ли платите или За целия престой.

# 489
За целия престой се плащат и са за самостоятелна стая. Самостоятелната стая НЯМА самостоятелна баня и тоалетна, да знаете.

# 490
Здравейте!И на мен живот и здраве ми предстой раждане и съм избрала Втора база,без избор на екип.Има ли  майки определени за юни?

Общи условия

Активация на акаунт