МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 7

  • 55 768
  • 725
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 15
Фотографът ти прави около 50 снимки на един диск, може и малко повече да са, и това ти струва 15лв.

По-нагоре в дискусията една майка казва, че фотографът идва при теб няколко пъти докато си в болницата, предлага ти всевъзможни пакети и цени и ти си избираш какво да направи при изписването.

Ако може Мери последно да изясни плаща ли се допълнително или 15 лв струва заснемането + качването на диск? Пратила съм и запитване на сайта на болницата, но все още нямам отговор оттам. А се интересувам защото самата аз се занимавам с фотография и може би ми е професионално изкривяване, но в деня на раждането едва ли ще ми е до това  Grinning

# 286
  • Мнения: 378
Ние не си наехме фотограф, има си стая, където може да се снимаш и със собствен апарат  Flutter
Но профес снимки ще е най-хубаво Simple Smile

# 287
  • Мнения: 73
Didi_Alex, когато раждах /септември 2010/ правеха снимки и подаряваха албумче. Аз допълнително поисках диск със заснетото и платихме 15 лв. Иначе си снимахме и ние, там където акушерката преоблича бебето, а в стаичката за снимки само от фотото снимаха. Може да са се променили нещата сега. Дано получиш отговор скоро и да си изясниш нещата, но както е писала 30god това ще ти е последна грижа, уверявам те! Леко раждане и здраво бебче!

# 288
  • Мнения: 15
Някой знае ли дали в болницата дават празни декларации за припознаване на бебето, които след това се заверяват нотариално или се взимат само от общината? И въобще може ли да ми обясните каква е процедурата по изписването и какви документи са нужни, защото аз всеки ден научавам различни неща.

# 289
  • Мнения: 0
i men sa6to me interesyva kakvi  dokymenti 6e triabvat, osobeno za pripoznavane  na bebeto, niakoi koito e minal po tozi pat da spodeli s nas .  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 319
Аз мислих,че ако родителите имат сключен граждански брак трябва само свидетелството...Ако греша нека ме поправи някой.... а за двойките,който нямат трябва нотариално заверен документ на който пише,че таткото припознава детето......
Имам познати,които се бяха разделили и жената си живееше с друг мъж...роди дете от него и тъй като с бившия нямаха развод,детето беше писано не на баща си, а на бившия и мъж... После беше много смешно как прехвърляха детето,все едно е къща... Mr. Green

# 291
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Че защо и свидетелтсвото за брак ще трябва?  newsm78 Не стига ли, като попълня документите да отбележа, че имаме брак  newsm78

# 292
  • Мнения: 186
Трябва да знаете ЕГН-то на бащата за акта за раждане и амболаторната карта/ за да впишат болничния/. Това е за тези които имат брак.

# 293
  • До морето :)
  • Мнения: 328
 А болницата нали издава бележка, кога е изписано бебето?  newsm78 По закон бащата има право на отпуска след изписването, но за тази цел май трябва някаква бележка от болницата?  newsm78

# 294
  • Мнения: 1
Мери,можеш ли да ми дадеш информация на 7.03 кой Анестезиолог е на смяна дежурен,защото ми предстои секцио сутринта и бих искала да знам кой ще бъде анестезиолога.
Благодаря предварително!

Здравейте, на 7 март дежурния анестезиолог е д-р Янев.

# 295
  • Мнения: 1
i men sa6to me interesyva kakvi  dokymenti 6e triabvat, osobeno za pripoznavane  na bebeto, niakoi koito e minal po tozi pat da spodeli s nas .  Rolling Eyes

За припознаване на бебето е необходимо е да представите нотариално заверена декларация за припознаване. Това обикновено се случва в деня на раждането.

# 296
  • Мнения: 1
Фотографът ти прави около 50 снимки на един диск, може и малко повече да са, и това ти струва 15лв.

По-нагоре в дискусията една майка казва, че фотографът идва при теб няколко пъти докато си в болницата, предлага ти всевъзможни пакети и цени и ти си избираш какво да направи при изписването.

Ако може Мери последно да изясни плаща ли се допълнително или 15 лв струва заснемането + качването на диск? Пратила съм и запитване на сайта на болницата, но все още нямам отговор оттам. А се интересувам защото самата аз се занимавам с фотография и може би ми е професионално изкривяване, но в деня на раждането едва ли ще ми е до това  Grinning


Здравейте, към момента момичето от Фото Цък не посещава ежедневно родилките в болницата, ако някоя от вас желае да ползва услугите им ние ще го организираме и това ще се случи. Т.е. като постъпите в болницата заявете на рецепция, че желаете фото услуги /те са описани в сайта/ и това ще се осъществи. Повече информация за това, което предлага фотото може да на мерите в офиса им.

# 297
  • Мнения: 15
Фотографът ти прави около 50 снимки на един диск, може и малко повече да са, и това ти струва 15лв.

По-нагоре в дискусията една майка казва, че фотографът идва при теб няколко пъти докато си в болницата, предлага ти всевъзможни пакети и цени и ти си избираш какво да направи при изписването.

Ако може Мери последно да изясни плаща ли се допълнително или 15 лв струва заснемането + качването на диск? Пратила съм и запитване на сайта на болницата, но все още нямам отговор оттам. А се интересувам защото самата аз се занимавам с фотография и може би ми е професионално изкривяване, но в деня на раждането едва ли ще ми е до това  Grinning


Здравейте, към момента момичето от Фото Цък не посещава ежедневно родилките в болницата, ако някоя от вас желае да ползва услугите им ние ще го организираме и това ще се случи. Т.е. като постъпите в болницата заявете на рецепция, че желаете фото услуги /те са описани в сайта/ и това ще се осъществи. Повече информация за това, което предлага фотото може да на мерите в офиса им.

Значи все пак заснемането и качването на диск са две различни неща, т.е заплащат се отделно...

# 298
  • Мнения: 15
i men sa6to me interesyva kakvi  dokymenti 6e triabvat, osobeno za pripoznavane  na bebeto, niakoi koito e minal po tozi pat da spodeli s nas .  Rolling Eyes

За припознаване на бебето е необходимо е да представите нотариално заверена декларация за припознаване. Това обикновено се случва в деня на раждането.

Все пак не ми стана ясно такава празна бланка мога ли да намеря в болницата или трябва да отида в общината?

# 299
  • Мнения: 319
А болницата нали издава бележка, кога е изписано бебето?  newsm78 По закон бащата има право на отпуска след изписването, но за тази цел май трябва някаква бележка от болницата?  newsm78

и мен това ме интересува,че и нашия тати ще се възползва от тази отпуска

Общи условия

Активация на акаунт