Искаме и ние вече да държим в прегръдки февруарското човече!-Тема 26

  • 19 912
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 192
Здравейте момичета,аз от известно време съм цанила мъжа ми за бръснар  Simple Smileкъде с бръсначката,къде с депилатоар,но се справя човека PeaceКола маска е абсурд да издържа сега...

За завивките - ще ползвам одеалце в началото. С каката още ползвам чувал,макар че е вече на 5 години и съм взела най-големия размер CrazyНо започнах да го ползвам след третия месец мисля newsm78 Преди това ми се струва че не е много удобно,пък то и бебето не се върти много че да се отвива,но все пак това е мое мнение Hug А за олекотените завивки,които продават в комплектите - в началото бебка изглеждаше като карфичка на фона на голямата завивка Heart Eyes

За гладенето на дрешките - без пара,на втора или трета степен на ютията. И на каката така съм гладила Peace

Отивам да ви изчитам,че направо не мога да ви насмогна Wink

# 61
  • Мнения: 991
Чудя се дали са качествени тези колички и никъде в описанието не пише дали има покривало за крачетата, та някоя от вас ако има инфо или наблюдения от първа ръка, ще съм благодарна да сподели! Hug Peace

И аз доста се чудя по повод количката, но съм решила като стане време да я купувам направо да се мятам в някой магазин и там да разузнавам на място.

Тези модели, които си показала мисля, че са летен вариант без покривало. Някъде бях срещала модел на Екс Лендър и много ми хареса. Цената беше 511 лв. мисля, но като се зачетох и се оказа, че количката се продава без никакви екстри, които ако се закупят отделно и цената става майка си и баща си!  Naughty

# 62
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте и ние сме оставили количката за по-нататък, набелязала съм си 2-3 модела сред които тази на X-Lander XT. Модела XT се продава с включено чувалче за крака ето тук: http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-x-lander-xt-arctic-bg-1611.html  Ако смятате, че не ви е нужен коша за новородено, то цената 511 лв е доста сносна.
Не съм ги разглеждала на живо, но скоро мисля да го направя  Sunglasses Другата, която сме си харесали е на Пег Перего Уно, ако някой може да изкаже мнение за този модел, ще се радвам.
 Между другото любопитна съм колко от вас ще раждат с избор на екип?

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 18:11 от orvalho

# 63
  • Мнения: 17
Изчетох ви! newsm44
Честита ни нова темичка!Благодарности на Лолитка и Стани!  bouquet
И от нас много fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за Евридика! дано всичко вече е приключило благополучно и скоро да си получим благата вест! Heart Eyes Praynig
Честит Виктор и на мама Gali&presi!Да им е жив и здрав и мнооого да ги радва!  bouquet
За Игуана- и аз несмогвам с четенето,но преди да ви изчета не пиша де Rolling Eyes Вчера тя беше писала в старата тема,че бебето се е обърнало и е заело правилната позиция и точно както са обърнали внимание Стани и Софт ще й предизвикат утре евентуално раждането нормално! Лолитка е пуснала новата темичка и е писала, че има още някои промени,просто не е успяла явно в бързината да махне днешната дата на Игуана  Wink.
Отностно въпроса на Катерица- и аз не ползвам козметик за тая цел. Аз доколкото знам козметиците правят почистване на бикинизоната, което според моите разбирания означава само отстрани, където аз се епилирам, а останалата, по-чувствителна част- със самобръсначката, не се виждам,но не се и режа засега Mr. Green Карам го спомен Mr. Green
На въпроса на Юлето- аз вчера си харесах много едно такова оделаце от 100% памук,пере се на 60 градуса, изглежда като плътно плетено,но пише че се и глади и струваше 15 евро от Икея и си го купихме, много ми хареса! Обаче незнам в БГ отвориха ли вече Икея Embarassed Ако не- мога от тук да помагам,купувам и изпращам,само кажете Wink Както и за витамин Д,за племенницата също изпращахме от тук.
Браво на мамите с добрите новини! Hug А за измерванията кое на коя седмица отговаря- изобщо не ги гледайте тези неща,ако док. казва, че всичко е ок,значи е ок и не се товарете, при никое бебе всичките измервания не отговарят точно на седмицата от бремеността Wink. И на нашето главичката му е по-малка,но проблем няма,просто ще излезе по-лесно! Hug
Амидалке евала за това, че не си мълчиш- всички трябва да действаме по този начин! Точно така се бори човек за правата си- само да мрънкаме и да се оплакваме колко ни е зле- файда няма, няма как да се променят нещата,ако ние сами не помогнем това да се случи!Браво на теб! как така ще ви прецакват в последния момент с финансите бе? #Cussing out #2gunfire Много се ядосах като прочетох за тези неща!Какви са тия здължителни дарения?И какво,ако не ги внесете?След като договорката ви е била такава, че да могат после да ви ги осребрят??? Неразбирам много от тия недомислици и страшно много ме е яд!Стискам палци нещата да минат при вас както трябва и ако няма да ви осребряват паричките-да нямат право и от болницата да ви ги вземат Crossing Arms
За другото което щях да пиша-забравих вече.Хайде чао засега от мен,че се стъмни,а аз още нищо не съм свършила вкъщи- мързел и половина- поне да поизчистя и да сготвя нещо Blush
П.П. За гладенето на дрешките- без пара! Аз ги гладя също на най-висока степен,парата размножава микробите- Снежинка е много права! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 8
Мимиченца-кокиченца!  Hug Имам нужда от съвет! Знам, че сме говорили на тази тема, но днес цял ден гледам колички. Та съм се спряла на два модела http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xT и http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xRun. Моля ви да изкажете мнение. Чудя се дали са качествени тези колички и никъде в описанието не пише дали има покривало за крачетата, та някоя от вас ако има инфо или наблюдения от първа ръка, ще съм благодарна да сподели! Hug Peace

Количките са полски и четох доста хубави неща за тях, в НЕта добри отзиви открих за тази марка.Ноември месец x-lander имаха промоция , подаряваха коша за новородено и чанта и не помня още какво(впрочем трябва да се провери, още може да са  в промоция)
Така де, много ги бях харесала и то точно триколката и тръгнахме тогава с мъжа ми да я купуваме.Тук във Варна ги има в М-н Сладури.Но като отидохме там и като я подкарах в магазина...незнам тежка ми се видя, голяма  и не толкова маневрена колкото ми се искаше(модела им с 4 те колелета е по маневрен).
И тогава точно до нея видях количката в кяото се влюбих от пръв поглед... и я купихме .Аз мисля,ч е се похвалих тогава, сега нямам търпение да я подкарам.

# 65
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Мимиченца-кокиченца!  Hug Имам нужда от съвет! Знам, че сме говорили на тази тема, но днес цял ден гледам колички. Та съм се спряла на два модела http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xT и http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xRun. Моля ви да изкажете мнение. Чудя се дали са качествени тези колички и никъде в описанието не пише дали има покривало за крачетата, та някоя от вас ако има инфо или наблюдения от първа ръка, ще съм благодарна да сподели! Hug Peace
Според мен е с чувалче за крака. Но не те бърка да звъннеш едно телефонче и да питаш. А за качеството са много качественни. Аз си взех такава но по-стар модел. Новите ми се стуваха много скъпи а и аз исках и кош за новородено, а с него наистина стават майка си и баща си. И отделно се купуват чанти, дъждобрани и т.н
Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245945.0 можеш да си зададеш въпросите и да ти отговорят Simple Smile

# 66
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Привет и от нас  Hug
Палци за Евридика и честит Виктор на Гали и Преси.
И аз нямам търпение вече, но трябва да устискам поне още 3 седмици, такъв срок съм си дала, но ще видим младежа какво мисли  Mr. Green
И аз като Финти, първото нещо, което купих, беше слинга:
http://www.sladurite.com/product.php?ProductID=291
Аз най-накрая се наканих и изпрах дрешките и всички аксесоари към тях, сега ме чака гладенето, което мисля да правя постепенно. Всеи се успокоявам , че има доста време Simple Smile
Иначе днес ми е явно ден за сън отново  Crazy Понеже след ранното сутрешно ставане имам още две спанета до сега , едно по обяд и от второто станах преди малко.
Аз пък сякаш исках да си направя една кола маска, ама ме е срам да ходя на козметик, а мъжа ми не иска и да чуе за съдействие... И аз така почти слешешката и колкото-толкова, по-добре , от колкото да те метнат акушерките в болницата. Виждала съм жена, която е бръсната в болницата, доста я бяха понарязали. А така, каквото си направиш, ти си си го направил.

# 67
  • Мнения: 95
Здравейте и ние сме оставили количката за по-нататък, набелязала съм си 2-3 модела сред които тази на X-Lander XT. Модела XT се продава с включено чувалче за крака ето тук: http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-x-lander-xt-arctic-bg-1611.html  Ако смятате, че не ви е нужен коша за новородено, то цената 511 лв е доста сносна.
Не съм ги разглеждала на живо, но скоро мисля да го направя  Sunglasses Другата, която сме си харесали е на Пег Перего Уно, ако някой може да изкаже мнение за този модел, ще се радвам.
 Между другото любопитна съм колко от вас ще раждат с избор на екип?



Благодаря!  Hug Ако наистина е с чувалче  ще е супер и хич няма да се замислям повече! В същия сайт я има и с кош за новородено на промоция 699лв., но аз стигнах до заклюението, че ще се ползва доста кратко време и не ми е необходимо.

Снежи, днес попитах там и видях чак сега че са ми отговорили. Но аз искам с вас да го обсъдя също. Hug Най-вероятно утре ще отидем до магазина за да ги погледна и ако ми хареса толкова на живо, колкото  в нета мисля да купувам>

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 18:23 от Shine On You Crazy Diamond

# 68
  • Мнения: 431
Без да споря ,само да споделя опит ,тъй като вече имам едно зимно бебе-страхотна полза има от коша за новородено(аз го наричам зимен)!Въобще не е за подценяване  Naughty .Другите мами ,с които се разхождахме в Морската градина по онова време ,се чудеха как да си зазимят комбинираните колички-то одеяла ,дунапрени... ooooh! ,духа и влиза вятър вътре при бебето  Rolling Eyes .
За зимно бебе,според мен,не става без този кош ,освен ако си стоите вкъщи до май месец  Sick ...

И утре ще се молим за Игуана,то е ясно  Hug !
Дано трудното при Евридика е минало вече и вс. е наред  Praynig !

# 69
  • Мнения: 137
Здравейте и от нас, все още 2 в 1.
В сряда бях на лекар и се оказа, че моя док в отпуск излязъл и минах само на тонове, които акушерката прецени, че били ок. надявам се да е така. питах дали да спирам магнезия, че нали при предния преглед бях с 2 см разкритие. тя каза, да си чакам доктора следващата седмица да ми каже. ама аз самосибдикално си намалих дозата и я спрях. свърши ми опаковката и няма да купувам пак. пък и вече си наближава времето.
за оделацата и чувалчета - баткото и до сега си спи в чувал и с едно оделаце детско квадратно на Азиз бебе трикотажно, вътре с вата. 4 години и повече нон стоп пране и ползване(че ни е лщбимо) и още е цяло. за лятото си има летен тънък трикотажен чувал и леко одеалце трикотажно. за беба сега пак така ще процедирам - имам чувалче, но малко ще изчакам. баткото като новороден вечер го завивах с върпоснот одеалце, а отдолу, за да му е топло на раменцете му слагах плетено елече. но вечер намалявах емп. в стаята на макс 21 градуса, през деня на 22-23 градуса.
за лампата - аз пробвах различни варианти предния път, но при ставане за преобличане и кърмене трябва поне малко светлинка. сега ще пробвам с малка лампичка за контакт и ще я изключвам след всяко ставане.

# 70
  • Мнения: 88
ехааа, нова тема и 5 стр  Shocked

само мернах за нашата количка  Party

Shine On You Crazy Diamond  имам хт, доволна съм много, сега пак ще я ползвам, но ако щях да купувам нова бих се спряла на рън-а, заради спирачката, разбира се около нас има доста стръмни улици и по нанадолнище е много удобно, количката си тежи и бебето вътре, но има положителна страна, ако е без спирачка - фитнеса  Grinning

връщам се да чета назад  Simple Smile

# 71
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Shine On You Crazy Diamond Аз се влюбих в тази марка. Една приятелка има и винаги съм се кефила как с едно пръсче бута количката, но както са казали и аз знам че триколките не са толкова маневрени. А за тежкото да малко по тежки са но не чак толкова. На място най-добре ще си прецениш Hug

# 72
  • Мнения: 727
моля ви стискайте всички палците сииииииии Praynig Praynig Praynig Praynig

Имам 4см разкритие,дано да не е днес,че цялата треперя ooooh!


Доктора иска да вляза веднага като почнат болките,засега са много лекички и се чудя до кога да си стоя у нас
Бебо е 3400-3600 кг най-много


Страхувам се....

# 73
  • Мнения: 186
Леле милото Анилеви, а ние я мислехме, дето се е порязала с бръснача... Hug Имаш всички палчета, дано всичко мине по план и болчиците закъснеят поне до утре  Praynig Прегръдки и много положителна енергия  Hug

# 74
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
моля ви стискайте всички палците сииииииии Praynig Praynig Praynig Praynig
Имам 4см разкритие,дано да не е днес,че цялата треперя ooooh!
Доктора иска да вляза веднага като почнат болките,засега са много лекички и се чудя до кога да си стоя у нас
Бебо е 3400-3600 кг най-много
Страхувам се....
Hug Hug Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано всичко мине добре, когато ида дойде момента. Все някога ще излезе мила, защо се страхуваш Hug

Общи условия

Активация на акаунт