Празника на любовта с Юлчето посрещаме сега!

  • 19 832
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 272
да попитам, след като ви се възстанови цикъла, редовен ли е ? На мен ми дойде за първи път по нова година и сега го чакам, но никакъв го няма. И нали се сещате в какъв филм съм се вкарала? Рано ми е за второ Confused

На мен ми дойде на 4м и от тогава си ми идва редовно, но има отклонения с няк дни. Единия месец и аз се бях психирала, защото закъсня с 5-6 дни...

# 706
  • Мнения: 361
Хм,вижда се татуса....странно newsm78
http://uhaaa.com/snimki2/sexytatoos/30.jpg
Я вижте така....

Ще си правя само частта с пеперудите и ангелчето.От долу където е надпиа,ще напиша имената на децата.Това със завъртулките,ще го пропусна.

Мързел,много гадна работа.Какви са тези хора,направо не знам ooooh!

Елена,специално се интересувах дали боята вреди.НЕ!!!Съставена е от по-големи молекули,които не преминават през кожата,за това й татуса не може да бъде изтрит.Общо взето,по-безвредно е от боя за коса Peace

# 707
  • Мнения: 6
Мързелче много неприятно наистина,съжалявам много  Hug
А за зъбчето да ви е честито   bouquet
Звездичка и на мене ми дойде за нова година-на 29 ( за първи път)и сега и аз го чакам...ама няма никой  Embarassed, но на мене по принцип си ми закъсняваше с няколко дена.
Алена това са ебати селяните-може и да не са им трябвали играчките ама ей така да са нямали работа и да са ги взели  Sad
Аз пък да се "похваля" днес оставих Боби за 5 мин. баща и да я гледа-беше на дивана, и познайте падна...понеже е кожен и явно се е изхлузила...направООООО ми причерня добре че нищо и няма. Е, поплака си , но явно беше от уплаха миличката ми тя Hug А нашия дан изтарвекакво дават по детския канал Simple Smile и направи белята..по бетер е от малко дете  Whistling

Това е от мен надух ви главите, а сега отивам на гости на мама.

Приятен ден на всички!!!

# 708
  • Мнения: 361
Аааааа,да-цикъл нямам още.Дано и да нямам докато кърмя.Ич и не го ща.Достатъчно ми е ,че така от горе Laughing

# 709
  • Мнения: 2
Ади, аз и тази страница не мога да отворя...

# 710
  • Мнения: 7
***Ади*** аз татуса не го виждам,ама да си кажа че е голяма зарибявка-направиш ли един все ти се иска още някой и друг да направиш.Ама то си е и до човек де.
Ren4i не сте единствени,и ние паднахме.Да са живи и здрави като проходят ще има да падат и да стават....

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 10:54 от asq80

# 711
  • Мнения: 361
После, ще я кача в моя Фейс,че сега излизаме:)
Тя е големичка тази,почти на целият гръб,тъй,че сигурно няма да се рисувам повече,ама знам ли......имам и пиърсинг,и няколко дупки на ушите ,и камъче на зъба........Както вика майка ми-"на дърти години се орезили" Laughing

# 712
  • Мнения: 2 011
Здравейте.  Grinning

Не съм ви чела,не съм влизала отдавна, защото за съжаление с Роско лежахме в болница.
Той се разболя - двустранна бронхопневмония.  Tired От вчера сме си вкъщи вече.
За жалост, след тиквата и моркова, захраних бебока с антибиотици и урбазон... Cry  но... това е животът... радвам се, че поне каката е здрава.
Надявам се всички бебоци и мами да са добре.  Hug

# 713
  • Мнения: 2 369
и аз нямам цикъл още.

дунайке,съжалявам Hug дано не с еповтаря!

не съм ви чела и сега бебето м исе събуди,та опита м ид апиша бе брутално прекъснат....до после!

# 714
  • Мнения: 423
scarly Hug благодаря , ще поверя при първа възможност не се бях сетила
Цикъла в повечето случаи , не винаги разбира се поне при мен е така  идва когато намалеят кърменията . А това едва ли ще ми се случи до едногодишната възраст на чавето . при батковците беше друго по- рано се захранихме и съответно по-рано пристигна  Mr. Green .. но разбира се всичко си е до организъм  Wink
дунаика Hug спокойно и ние бяхме така ..само че като ни повтори бяхме бая зле .. ноо важно е да минава без последици , а иначе се забравя . Е появяват се по един две бели косъм ..ама така е  Laughing

И на мен ми се иска отдавна да си направя тату , ама не ми достига кураж .. Чудила съм се къде ще ми е най-подходящото място , щото един ден когато одъртея подобаващо само да не изветрея подобаващо Mr. Green..Та да не си опъвам кожляка и да се фукам на внуците -Я виж баба прочети кво си е написала баба ,кът беше убава и млада .. та просто да си личи от раз . И ако правя тату , най вероятно ще е в глезнния регион  Laughing .. то и там има риск от лавинообразно свличана ..ама  Heart Eyes

 И най.важното ми за деня днес Макс ме зарадва , е децата всеки ден радват ..ноо днес по-по . Та днес се изправи на четира лапи и направи две почти истински изпълзявания  newsm30 и се изтъркаля настрани смееики си и кефеики от себе си  Mr. Green Laughing  И вчера го направи еднократно , ама си казах случайност , а днес цели два пъти  bowuu VВдигна си тялото полюля се няколко пъти напред-назад и направи нещо като орГинално пълзене , ама не съвсем . Е беше много гот  newsm44  Еееххх колко е хубаво да се радваш на дребните сладки нещица особено когато са свързани със чаветата е то няма подходяща дума една ... Hug

# 715
  • Мнения: 69
dunaika много е лошо че сте били в болницата ,но важното е че сега бебчо е добре.
murzel неприятна работа че са ви обрали.
Цикъл още и аз нямам.
За кашите аз давам на Слънчо,на Марти много му харесват ,на мен също.
За пюретата давам на Ганчев също ни харесват,вчера опита и месно прие го добре.Да ви кажа честно хич не гледам със захар ли е, с мляко ли е.Щом е бебешко пюре все ще има някакъв контрол.Това си е лично мой  избор ,да не вземете пак да хванете някой спор.

# 716
  • Мнения: 80
Ние се разболяхме от таткото и 3 дни бях много зле,бебка за 1 денонощие се пребори и сега само леко покашля на моменти,но е много жизнена и весела.
Аз за 4 дни съм изпила 8 лимона и съм изяла към 200 гр мед с чая ,бебка няма проблеми със стомахчето.
Относно КГ след раждането аз до 15 ден бях -13,сега съм си върнала 10 от тях и не виждам докато кърмя как ще ги сваля,такъв глад ме гони...А и при мен качването си е изцяло на хормонална основа.Като си почна лекарствата и диетата ще трябва да сваля даже към 25 кг,но това не ме плаши.Преди да забременея с тази диета и разходки свалих 10кг за 3 месеца.Таза се връща в нормалното си положение 1 година след раждането,както и нивата на хормоните!
Юлка дори и болна не си загуби апетита и само 1 ден не и давах пюрета.Педиатърката каза,че ни е малко нисък Хемогломина 107 и каза като оздравее да почваме месни пюрета.Аз съм много доволна и от нея и от моята ЛЛ,защото ни излекуваха без атибиотици,а и на двете Т ни се покачваха до над 39.Панадол давах само 4-5 приема като повечето не бяха цялото количество.
Утре,ако има консултации ще се отчета колко сме пораснали.

# 717
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Дунайка, много е кофти, че сте лежали в болница. Аз забелязах, че те няма, но се надявах да сте по-палави и игриви и за това да не ти остава време  Rolling Eyes
А пък за обирите и при мързел и при Алена...нямам думи. Нас като ни обраха бях в шок и после ми трябваше много време да започна да спя спокойно  ooooh!
Сега да си дойдем на думата, на вниманието на всички майки от Бургас и  Бургаска област : разбирайте Сл.Бряг, Несбър и т.н. да не се скатават!  Laughing  Предлагам втори февруари, сряда или четвърти февруари, петък като дати за среща. Ако някой има други предложения да казва  Hug  Може да се видим пак в мола или в някое кафе за непушачи  Simple Smile 
Хайде, че ви се затъжих вече  Hug 

# 718
  • София
  • Мнения: 351
леле, какво ни се случи само, преди малко

Тото заспа на бънджито, както си подскачаше; изведнъж просто заспа супер дълбоко и непробудно.
Ето малко снимки





# 719
  • Мнения: 253
Сега да си дойдем на думата, на вниманието на всички майки от Бургас и  Бургаска област : разбирайте Сл.Бряг, Несбър и т.н. да не се скатават!  Laughing  Предлагам втори февруари, сряда или четвърти февруари, петък като дати за среща. Ако някой има други предложения да казва  Hug  Може да се видим пак в мола или в някое кафе за непушачи  Simple Smile 

Привет и от мен. Simple SmileАз съм  Peace за които и ден да решите,стига да мога да се добера до него  Thinking,че ако е към центъра малко трудно ще е за мен,но ще се помъча да се добера Simple Smile.така че нека и другите майчета да кажат и да се уговорим Hug

Общи условия

Активация на акаунт