ДОБЪР СТОМАТОЛОГ В РУСЕ,МОЛЯ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯ

  • 182 977
  • 227
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Честно казано вече нямам спомен  Embarassed
аха значи не било нещо фрапантно иначе щеше да запомниш навярнно

# 91
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Сигурно newsm78 май по-скоро отношението  newsm78

# 92
  • Мнения: 657
Влизам в темата специално за да похваля и кажа възхищението си от д-р Ченко Сотиров.Изключителен специалист и човек.Препоръчаха ми го от няколко места и не съжалявам, че започнах да правя всичко при него.Всяка стъпка която предприема я казва и предупреждава, предлага голяма информираност на пациента.


Ако имаше черен списък за отношение -добавям клиника Св Аполония.Изключително некоректно отношение, въпреки предварителните ни  уговорки които направихме  още преди да пристигна в България .След това бях прехвърлена на един нервак Савов.Без да е запознат с моя проблем, без да ми даде и дума да кажа,съответно нито той  за какво става въпрос грабна инструментите и докато се опитва да работи  калкулира сметка 1050 лв.Станах  и напуснах прехвалената клиника.За същите неща платих при д-р Сотиров 900 лв.
Ще си копирам поста и в темата за лекарите в Русе.

# 93
  • Мнения: 28
Здравейте мами.Имам голям проблем със зъбите-трябва да правя мост на предни зъби.Моля да ми препоръчате някой който е добър в протезирането.Прочетох добри отзиви за д-р Сотир Ченков, но не намирам повече информация с какви материали работи и дали е добър в протезирането.Моля да споделите информация.Благодаря.

# 94
  • Мнения: 657
Едно от нещата които правих аз е мост.метало керамика 250 лв за зъб.Може да отидеш на консултация и той ще ти отговори търпеливо на всички въпроси.

# 95
  • Мнения: 5 892
Аз правих 4 предни горни самостоятелни корони(метало-керамика)при Деан Славов, много съм доволна

# 96
  • Мнения: 5
   Ако решите да посетите Дентално студио д-р Димитрови, освен повече от благосъстоятелни, трябва да сте и  достатъчно близо до божествената природа на д-р Емил Димитров. В противен случай рискувате да ви се изпразни джобът, а насреща да получите не точно това, за което сте се уговорили.
   Направих грешката да отида в  Дентално студио д-р Димитрови, и платих на доктор Емил Димитров  4250 (няма грешка в цифрата, четири хиляди двеста и петдесет) лева за мост, който не беше направен както трябва. След оплакването ми от болки, докторът отговори, че ще ми умъртви зъбите, и готово! Мен този вариант не ме удовлетвори. Не смятам, че ако не усещам проблема, то проблем няма.За доктор Емил Димитров, обаче, явно това е  стандарт на лечение, защото междувременно поисках и друг мост, за който бях с болки в единия зъб. Каква беше огромната ми изненада, когато за сумата от 720 лева получих само два умъртвени зъба, но пък за сметка на това върху болния зъб кариеса си стоеше. След като стигнах до Комисията по професионална етика, част от дадените пари за моста ми беше възстановена. Естествено, доктор Емил Димитров трябваше да свали моста. Като се наложи да го реже. Та се чудя, ако се бях съгласила да ми умъртви зъбите, дали щеше да го прави през мозъка ми, защото мостът не се оказа толкова временно залепен, колкото ми обясни. Много държа да спомена и за грубото отношение и липса на всякаква човечност, които бяха проявени към мен от момента, в който платих хиляди, а си позволих „наглостта” да имам претенции. Това ми говори, че високопарните думи и любезните усмивки в Дентално студио д-р Димитрови са висша форма на лицемерие. Не мога да приема за нормално, че хора с такова високо мнение за клиниката и себе си, всячески се постараха да вземат от мен пари, давайки ми нереални обещания, които дори не се опитаха да изпълнят. Смятам, че клиентите на доктор Емил Димитров наистина трябва да са с ранг от Бог нагоре(като самият него), за да получат качествено и адекватно лечение.  А такива като мен, простосмъртни, да си търсят други стоматолози.

# 97
  • Мнения: 77
  Ако решите да посетите Дентално студио д-р Димитрови, освен повече от благосъстоятелни, трябва да сте и  достатъчно близо до божествената природа на д-р Емил Димитров. В противен случай рискувате да ви се изпразни джобът, а насреща да получите не точно това, за което сте се уговорили.
   Направих грешката да отида в  Дентално студио д-р Димитрови, и платих на доктор Емил Димитров  4250 (няма грешка в цифрата, четири хиляди двеста и петдесет) лева за мост, който не беше направен както трябва. След оплакването ми от болки, докторът отговори, че ще ми умъртви зъбите, и готово! Мен този вариант не ме удовлетвори. Не смятам, че ако не усещам проблема, то проблем няма.За доктор Емил Димитров, обаче, явно това е  стандарт на лечение, защото междувременно поисках и друг мост, за който бях с болки в единия зъб. Каква беше огромната ми изненада, когато за сумата от 720 лева получих само два умъртвени зъба, но пък за сметка на това върху болния зъб кариеса си стоеше. След като стигнах до Комисията по професионална етика, част от дадените пари за моста ми беше
възстановена. Естествено, доктор Емил Димитров трябваше да свали моста. Като се наложи да го реже. Та се чудя, ако се бях съгласила да ми умъртви зъбите, дали щеше да го прави през мозъка ми, защото мостът не се оказа толкова временно залепен, колкото ми обясни. Много държа да спомена и за грубото отношение и липса на всякаква човечност, които бяха проявени към мен от момента, в който платих хиляди, а си позволих „наглостта” да имам претенции. Това ми говори, че високопарните думи и любезните усмивки в Дентално студио д-р Димитрови са висша форма на лицемерие. Не мога да приема за нормално, че хора с такова високо мнение за клиниката и себе си, всячески се постараха да вземат от мен пари, давайки ми нереални обещания, които дори не се опитаха да изпълнят. Смятам, че клиентите на доктор Емил Димитров наистина трябва да са с ранг от Бог нагоре(като самият него), за да получат качествено и адекватно лечение.  А такива като мен, простосмъртни, да си търсят други стоматолози.


Не съм доволна въобще от така нареченото Дентално студио д-р Димитрови.Явно по погрешка бях питала в темата  "Къде в Русе" за тях.Съответно никой не ми отговори аз отидох да видя за какво става дума.Еми лукс голям,гръмки приказки и самочувствие на единствени и най компетентни за Русе и региона(ходят и в Разград).Махнаха ми зъбния камък за 86 лв,а за останалите ми проблеми в устата казаха да си приготвя около 5000 лв. #2gunfireТова съм го писала на 23.02.2013година.За почти 3 години явно нищо не се е променило.Освен това в пощата ми периодично се появяват съобщения от д-р Ани Димитрова,която явно се изживява  като диетолог и специалист по здравословен начин на живот.Не сме се срещали ,но предполагам че услугите и са също толкова скъпи и некомпетентни колкото и в стоматологичното студио.Чудя се  само няма ли начин тия хора да се спрат, да обират хората newsm78

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 20:37 от Galina blanka6259

# 98
  • Мнения: 1
Напълно вярно е всичко за Димитрови! През 2012-та ми падна преден зъб,счупи се почти 90%,ходих там и се искаше цена 500лв.Питах на вноски ли? -отговорът беше имам работа  за един път тъй че се оказа 500лв да се носят на момента. Цената на прегледа беше 20лв,чудно ниска като че ли......... Правиха и снимка на място, на остатъка от зъба апарата струвал 15000евро или нещо такова.
Зъбът направи д- р Золкова работи зад Общината в кооперация за 104лв и до днес не е паднал не знам какъв материал сложи за изграждане ,но не е мръднал.
Не знам кой ходи при Димитрови при тези цени,че и  на персонал трябва да се плаща и др разходи, чудя се направо.......
И определено преценяват по човека и дрехите,не си ли с бутиково облекло и джип за 100 000 отношението на Димитров е грубовато!!!А повечето богаташи са стиснати и не ми се вярва да си дават парите за нещо струващо 100лв, а са му поискани 1500.

# 99
  • Мнения: 1
Някой има ли представа как работи д-р Антоанета Вълканова? Препоръчаха ми я, но все още не съм се решила искам да чуя и други мнения.

# 100
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой има ли представа как работи д-р Антоанета Вълканова? Препоръчаха ми я, но все още не съм се решила искам да чуя и други мнения.

Прецизно работи  Peace
Кабинетът и е зад Американското пазарче.
Заедно с нея са  синът и снаха ѝ,но с различен график.

Преди седмица я посетих за да махам зъбен камък.Излезе ми 35лв.общо.Работи със НЗОК.
Няма да сгрешиш!

# 101
  • Мнения: 174
Д-р Илия Дамянов и д-р Цветан Трендафилов!

# 102
  • Мнения: 60
Потвърждавам негативните мнения за д-р Емил Димитров от Русе. Срещу цена от 30 лева за профилактичен преглед не получих насреща абсолютно нищо освен оправдания, че снимката не била  ясна и не можел да бъде сигурен в това, което се вижда на нея. А специално заради този преглед си направих панорамна снимка на диск. При това положение му предложих да разгледа другите снимки, които носех със себе си, но той не пожела, понеже не признавал снимки на плака.

# 103
  • Мнения: 1 555
Тихомир Вичев, бавно и спокойно работи, но е доста добър. Ходим при него от 4-5г. и се доволни. Работи с касата, а и не взема скъпо.

# 104
  • Мнения: 1
Не ходете при Черкезова дори да е последната зъболекарка в този свят.

Общи условия

Активация на акаунт