ДОБЪР СТОМАТОЛОГ В РУСЕ,МОЛЯ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯ

  • 183 312
  • 227
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ  ПОНЕЖЕ СЪМ ГОЛЯМА БЪЗЛА КОГАТО ТРЯБВА ДА СЕ ХОДИ НА ЗЪБОЛЕКАР, НО ЕТО НА , ЧЕ МИ СЕ НАЛАГА! МАЛКО СЛЕД БРЕМЕННОСТА МИ СЕ НАЛОЖИ ДА ОТИДА, НО ВСЕ ОТЛАГАМ ЗАРАДИ СТРАХА СИ, ЧАК СИ СЕ ЧУДЯ НА МОМЕНТИ :Х МОЛЯ, ПРЕДЛОЖЕТЕ НЯКОЙ СВЕСТЕН СТОМАТОЛОГ В ГРАД РУСЕ Sad ДА Е ВНИМАТЕЛЕН И ДОБЪР, КАТО ЦЯЛО .. .СВЕСТЕН ЧОВЕК ДА Е, ЧЕ СЕ УМОРИХ ДА СИ ПАТЯ  Tired ...  0Т НЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, НЕ ЧЕ РАЗБИРАМ КОЙ ЗНАЕ КОЛКО, НО ДОСТА СИ ИЗПАТИХ, И ЛОШОТО Е ЧЕ НЕ САМО АЗ А И ДЕТЕТО Sad  ooooh! ooooh! МОЛЯ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯ.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО. Tired

# 1
  • Мнения: 2 755
В клиника Дукови, мисля че ще останеш доволна.

# 2
  • Мнения: 8
В клиника Дукови, мисля че ще останеш доволна.

къде се намира тази клиника ?  Hug

# 3
  • Мнения: 2 755
В попския блок до църквата Св. Троица

# 4
  • Мнения: 8
ДАВАЙТЕ И ДРУГИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ  Hug Hug

МЕРСИ 3А TOBA HA acer  Hug

# 5
  • Мнения: 8
 Whistling здравейте, днес се поразтърсих малко из интернет и попаднах на Д-р Елида и Димитър Таневи  ул. “Александровска
Кабинетът му е залепен до бившата сладкарница \"Малина\".Там където сега е Бар-Пица \"Мястото\"

някой да е чувал нещо като цяло за някои от двамата, ще буда благодарна за всякакви мнения Simple Smile
благодаря предварително.  Blush

# 6
  • Мнения: 672
Само хубави неща съм чувала за Таневи. Мои близки са много доволни от услугите.

# 7
  • Мнения: 8

_Nat_ a случайно да знаеш, дали работят със здравната каса ? и кой по-точно от двамата преръчваш?  Hug

# 8
  • Мнения: 672
Адрес: ул.Александровска №97
Телефон: 824412; 824461; 0889524250
 
     1 Димитър Минков Танев - Обща стоматология
           Първична и детска извънболнична стоматологична помощ
 
     2 Елида Станева Танева - Обща стоматология
           Първична и детска извънболнична стоматологична помощ

Танева работи със здравната каса, но най-добре звънни първо и питай. Аз нямам лични наблюдения, но моя приятелка ходи там и е изключително доволна. Според нея и двамата са много добри.
 

# 9
  • Мнения: 8
 Confused Днес ходих, в кабинета на доктор Танев, но попаднах на сестрата, защото него го нямаше.
А тази сутрин говорих с него по телефона и го питах дали работят със здравната каса и така нататак и той ми каза да. Но днес като отидох в кабинета реших пак да попитам сестрата да се усигоря и тя казва - ами не не работим със здравната каса все още и започна да ми обеснява нещо .. и останах супер объркана.  Confused Confused Confused Confused Като цяло отношението  на сестрата днес никак не ми допадна  Thinking Thinking Naughty

# 10
  • Мнения: 1 589
Аз от поста на Нат разбрах,че жената-Д-р ТаневА работи със здр. каса,а мъжа и-не

# 11
  • Мнения: 672
Точно така. Танева работи със здравната каса, но пак казах за по-сигурно да се попита първо.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз въобще не съм доволна от др. Танева  #Cussing out Първо водих големия и беше страшно мила с него. Хареса ми отношението й към него и реших да се прегледам и аз въпреки че цените й са доста високи. Казах й че планирам бременност и искам всичко да ми е наред. Намери някакъв зъб дето имал нужда от лечение и се започна едно ходене по мъките  ooooh! Не знам какво му прави на зъба но по едно време реши че трябва да направи съседните на които нищо им нямаше. Уж щяла да ми прави коронка  Shocked За никаква коронка не бяхме говорили. Както и да е.. Забременях и си останах с неоправени 3 зъба и 600 лв. дадени за нищо. Към 4-тия месец болката не се траеше. Чрез познати попаднах на др. Еленкова. Закрепи положението и след раждането оправи 3-те зъба. При нея водя и големия. Работи със ЗК. Последният път ходих с двете хлапета та се наложи докато ми прави пломба да пее песнички че децата ми бяха полудели  Mr. Green

От  др. Дуков съм доволна като хирург. Вече не е в попския блок ами някъде по " П.Д. Петков"

# 13
  • Мнения: 8
 Hug да и аз чух за доктор еленкова, че е добър специалист. Но една моя колежка ми каза, че ходила онзи ден при някаква друга ( не и помня името ) и отидохме просто ей така профилактично. Жената беше много усмихната и като цяло добра. Утре в 12ч. имам час, ще пиша как е минало.
 ooooh! Този път, ще мина първо аз и после хлапето  Blush дано всичко да мине успешно.
Сигурно хлапето не го е страх колкото мен  Laughing но това е, страха е голям минус  #2gunfire #2gunfire

# 14
  • Мнения: 8
Здравейте, чак не мога да повярвам, че се пристраших да отида на зъболекар   Flutter Flutter     толкова баника му брах, още като влязох и като ми видяха изражението  ме посрещнаха със валериянче и течен аналгин   Mr. Green Mr. Green Пръснаха ми упойка и ми изтръпна ченето  Blush но докато стане да ми я пръсне, големи уговорки  Mr. Green Какво да направя паника съм си  Crossing Arms Crossing Arms таа  почистиха ми едно зъбче и ми сложиха лекарство и временна пломбаа.  Mного беше внимателна  Flutter Flutter  За сега добре. Каза ми да ида другата седмица във вторник  Crazy Stop толкова много време с това лекарство  newsm78 отвратително е  newsm78 
 
С Това зъбче добре, ама с другото .. на което трябва да му се вадят 3 нерва незная...  #Crazy #Crazy #Crazy сигурно ще трябва да посетя доктор Еленкова, че до колкото подразбрах, мъжът и е там и е анестезиолог и да ми го  направят с пълна упойка.  Sick Някой да си има на представа на какви цени са доло-горе тези пълни упойки ? Flutter

благодаря предварително., Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace

# 15
  • Мнения: 2 755
Никой не прави пълна упойка за зъб, опасно е!

# 16
  • Мнения: 1 589
Лудост е за един зъб да ти слагат пълна упойка.Не знам и кой стоматолог би се навил на това.Локална упойка е напълно достатъчна.

# 17
  • Мнения: 0
В русе, изключителен стоматолог е др. М.Божинова! Много положителни отзиви. Успех

# 18
  • Мнения: 2 755
Търся зъболекар, който има опит и подход към децата, има ли такъв в нашия град?

# 19
  • Germany
  • Мнения: 1 262
за възрастни - най-добрия зъболекар в града е д-р Димитров от Дентално студио Димитрови. Детски - при Дукови  Peace

# 20
# 21
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
В русе, изключителен стоматолог е др. М.Божинова! Много положителни отзиви. Успех
Аз съм една от недоволните ѝ пациентки,но сагата е дълга.
Никой скоро не е писал тук,но да попитам за д-р Еленкова,работи ли със ЗК и къде приема?

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Работи. Зад Библиотеката. Клиника "Света Аполония"

# 23
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Работи. Зад Библиотеката. Клиника "Света Аполония"
Hug
Благодаря Ели.

# 24
  • Мнения: 1
В клиниката на др Славов идва един стоматолог  от София-много е добър.На мен ми сложи импланти, но мисля, че всичко работи. Клиниката се намира около хотел Рига(не знам точно как се казва улицата, но ако някой се интересува ще проверя)

# 25
  • Мнения: 962
Всички зъболекари от клиника Св Аполония с две ръце сме за тях !! Д-р Савов ,д-р Витанова !! Peace
Аз съм ужасно страхлива .. мога да кажа че там ходя с кеф!! А малкия там за първи път  ходи 2 зъбчета му вадиха,1 пломба и винаги с усмивка излиза от кабинета ....

# 26
  • Мнения: 77


Не съм доволна въобще от така нареченото Дентално студио д-р Димитрови.Явно по погрешка бях питала в темата  "Къде в Русе" за тях.Съответно никой не ми отговори аз отидох да видя за какво става дума.Еми лукс голям,гръмки приказки и самочувствие на единствени и най компетентни за Русе и региона(ходят и в Разград).Махнаха ми зъбния камък за 86 лв,а за останалите ми проблеми в устата казаха да си приготвя около 5000 лв. #2gunfire
Повече не се видяхме.Препоръчаха ми д-р Анелия Лазарова.Кабинетът и е зад Хавана и съм много доволна.Цените са поносими,работи със здравната каса,а самата докторка е много мила. Peace

# 27
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Цитат

Препоръчаха ми д-р Анелия Лазарова.Кабинетът и е зад Хавана и съм много доволна.Цените са поносими,работи със здравната каса,а самата докторка е много мила.
Невероятен професионалист  Peace
Имам фотополимерна пломба от нея на 16г и не е мръднала.
Бях и изгубила координатите,но сега ще знам къде приема.

# 28
  • Мнения: 962
За детски стоматолог д-р Витанова от клиника Аполония. Малкия там си ходи ,без проблем. Има си отделно детски кабинет , срещу стола има плазма пускат им детски филмчета.Има много играчки,внимателна е самата зъболекарка. Обяснява всичко. Дори като приключи пломбичката на малкия му подари четка за зъби Simple Smile  Работят със здравната каса .

# 29
  • Мнения: 34
Аз моето детенце го водя в Одонтоя,намира се уличката на траурна агенция небесна,пада се на ъгъла с/у Математическата гимназия,къщата е червена,ако някой иска номер да пише на лични.

# 30
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм нова тука и от скоро ходя при нов зъболекар , и искам да го похваля , т.к. е много добър и работи изключително внимателно и обяснява всичко, което прави по зъбите. Дълбоко го препоръчвам. Казва се Д-р Ченко Сотиров, кабинетът ми се намира на бул.Борисова 40, номерът му е : 0898 377 677. Доколкото разбрах от скоро работи в България, а преди това е практикувал в Норвегия. Няма да съжалявате ако отидете при него Simple Smile))

# 31
  • Мнения: 2
аз също водя сина си и племенницата си в клиника Света Аполония при Д-р Исмаилова,тя е много внимателна и тарпелива кам децата.синът ми отказваше да си отвори устата но тя успя да му пречупи страха.Много сме доволни от целия персонал.

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте,от години ходя на зъболекар в кл."Дукови".В гр.Русе няма по добри специалисти.Всички доктори в клиниката са истинскки профисионалисти,не само докторите,но и техните асистенти.Целия екип са на високо ниво.
Успех на всички!

# 33
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от Д-р Иванова.Има кабинет в СОУЕЕ-бившата руска гимназия.Жената е със специалност "Детска стоматология" и работи много внимателбно с децата.Работи събота и неделя,когато родителите почиват и могат да придружат децата си.Работи със здравната каса и не взима никакви пари-нито доплащане,нито потребителски такси!Работи само с фотополимерни пломби,а на временните зъби,поставя цветни пломби,които излъчват постоянно флуор.Ако желаете да се свържете с нея позвънете на 0897846442 или отидете до кабинета,защото работи с предварителен график.

# 34
  • Мнения: 2
Здравейте,

Изключително доволна съм от Света Аполония. Намира се зад математическата гимназия. Еленкова работи изключително прецизно, разполага със страхотни упойки, от които не усещаш абсолютно нищо. Аз също съм доста страхлива, по отношени на зъболечение, но при нея си ходя с кеф вече от доста време. Това е сайтът на кабинета http://sveta-apolonia.bg/ в който може да се направи и безплатна консултация.

# 35
  • Мнения: 1
Аз също ходя при д-р Сотиров на Борисова в алфадент му е кабинета. Мога да кажа, че доста съм си патила докато не попаднах на него, истината е че определено работи по-доста различен за БГ начин страшно съм доволна. Хубавото е че вниманието и човешкото отношение е преди всичко. Мислех че съм за коронка на няколко зъба а той ми предложи един вид изграждане след което аз трудно мога да различа кой зъб е мой и кой е правен.

# 36
  • Мнения: 1
ето и номера му момичета 0898377677- д-р Сотиров

# 37
  • Мнения: 0
Някой посещавал ли е д-р Слатински (клиника Дукови)? Предстои ми правене на предни зъби (фасети,корони) и съм много притеснена ...

# 38
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой посещавал ли е д-р Слатински (клиника Дукови)? Предстои ми правене на предни зъби (фасети,корони) и съм много притеснена ...
Нагласи си солидна сума....бръснат яко... Mr. Green
Друго няма да коментирам...

# 39
  • Мнения: 0
Някой посещавал ли е д-р Слатински (клиника Дукови)? Предстои ми правене на предни зъби (фасети,корони) и съм много притеснена ...
Нагласи си солидна сума....бръснат яко... Mr. Green
Друго няма да коментирам...

Говори за сума от 450 лв. на фасета. Коментирай, моля...

# 40
  • Мнения: 1
Някой посещавал ли е д-р Слатински (клиника Дукови)? Предстои ми правене на предни зъби (фасети,корони) и съм много притеснена ...
Нагласи си солидна сума....бръснат яко... Mr. Green
Друго няма да коментирам...

Говори за сума от 450 лв. на фасета. Коментирай, моля...

Веднъж се доверих на известното име.... повече не бих! Печелбари вече всичко е само пари там...

# 41
  • Мнения: 0
Nikoga ne hodete pri Eva Atayan , mnogo e gruba, na men mi se razvika, a az vse pak sym pacient,koito shte i dava pari...mnogo sym vuzmutena i ne q preporuchvam!!!

# 42
  • Мнения: 22
Nikoga ne hodete pri Eva Atayan , mnogo e gruba, na men mi se razvika, a az vse pak sym pacient,koito shte i dava pari...mnogo sym vuzmutena i ne q preporuchvam!!!

След известно ходене по мъките при други от познати научихме за нея. Още в самото начало ни се стори малко темерут, но вече съм на път да се откажа да я посещавам. С детето страхотно се справя като отношение, но нищо не обеснява. Като я питаме нещо отговаря през зъби. Имаме един спешен зъб ( който само е отворен), но тя започна с друг.
Иначе аз и съпруга ми сме при Анелия Лазарова - потвърждавам мненията тук, че е невероятна! Simple Smile
Ако с Атаян "не потръгне" мисля да се обърна към д-р Еленкова.

Последна редакция: пн, 27 яну 2014, 22:26 от Jenny_

# 43
  • Мнения: 0
Zdraveite, az specialno hodih pri D-r Ilyq Damqnov  imah golemi problemi sas zybite si mn kariesi, kurvq6ti venci no sled pose6tenieto si pti nego problemite mi sprqha! Raboti leko i vnimatelno personala e privetliv, specialno az sum mn dovolna ot nego Grinning

# 44
  • Мнения: 77
д-р Лазарова е невероятна!  bouquetЗа мен по- добър стоматолог в Русе няма!

# 45
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
д-р Лазарова е невероятна!  bouquetЗа мен по- добър стоматолог в Русе няма!
Подкрепям  Peace
Zdraveite, az specialno hodih pri D-r Ilyq Damqnov  imah golemi problemi sas zybite si mn kariesi, kurvq6ti venci no sled pose6tenieto si pti nego problemite mi sprqha! Raboti leko i vnimatelno personala e privetliv, specialno az sum mn dovolna ot nego Grinning
Галя Ефтимова,днешната ви регистрация специално за похвала ли направихте?
И в форума се пише на кирилца,моля!

# 46
  • Мнения: 1 589
Моля за тел.за връзка с Д-р Анелия Лазарова и къде се намира кабинета й

# 47
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моля за тел.за връзка с Д-р Анелия Лазарова и къде се намира кабинета й
ул. "Константин Величков" № 4, ет. 1

Телефон: 082 820304; 0885 835635
Улицата е успоредна на тази която е зад Здр.каса,ще се ориентираш  Peace

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте,

Изключително доволна съм от Света Аполония. Намира се зад математическата гимназия. Еленкова работи изключително прецизно, разполага със страхотни упойки, от които не усещаш абсолютно нищо. Аз също съм доста страхлива, по отношени на зъболечение, но при нея си ходя с кеф вече от доста време. Това е сайтът на кабинета http://sveta-apolonia.bg/ в който може да се направи и безплатна консултация.
Здравей, Искам да попитам като ходиш там,скъпо ли работят  или с нормални цени ? Благодаря предварително!

# 49
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Нормално към леко скъпо. Определено има и по-евтини и по-скъпи от тях.
Аз все ходя при др. Еленкова но и за др. Витанова чувам все хубави отзиви. Мился да я пробвам следващият път. От др. Исмаилова не съм доволна  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 413
Здравейте , търся отзиви / добри или лоши / за д-р Савов от Св. Аполония , как е като лекар , добре ли работи и за породонтоза може ли да се разчита на него ? newsm78 newsm78 Или да търся друг специалист   bouquet

# 51
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз не съм очарована от него. добре че той не успя да се справи с моя проблем и ме насочи към Еленкова.

# 52
# 53
  • Русе
  • Мнения: 48
здравейте, а за д-р Коцева от Св.Аполония има ли някой впечатления

# 54
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Пак аз Simple Smile
Предната седмица попаднах на нея за проф. преглед на малкото. Оказа се че има две развалени зъбчета, така че започна работа по тях. Беше много любезна и внимателна с малкото. Всичко му обясни, говори му, забавлява го, въобще никакви забележки.
След нас беше една малка дама, която веднага дойде в кабинета да  поздрави с усмивка  докторката. Значи и други доволни има.

# 55
  • Мнения: 408
Вече над 10 години посещавам д-р Ева Атаян, наистина характерът и е малко особен, но пък си върши работата отлично и професионално. Все пак не си търся гадже, а зъболекар. Предпочитам да ми се тросне и да си свърши работата отлично, отколкото като някои други /няма да споменавам имена/ да ти се мазнят и да ти мечат и на следващия ден половината ти пломба да е паднала.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 48
много благодаря Simple Smile)

# 57
  • Bulgaria
  • Мнения: 89
Доктор Дуков ми прави зъбите от малка. Може цениет в клиниката да не са ниски, но пък работата му като хирург е безупречна. И понеже съм си патила от по-евтини варианти, които ми костваха зъби сега предпочитам да дам повече пари, но да знам, че качеството на работа е на ниво.

# 58
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз пък имам по-различно мнение за д-р Дуков и за услугите в  неговата клиника,но то си остава за мен... Simple Smile
Специалисти различни-доволни и не такива също  Peace

# 59
  • Мнения: 1 589
Аз вече започнах да търся дентист,който работи чисто и държи на стерилни инструменти.Оказава се,че е почти невъзможно да се намери такова чудо.Последното ми посещение(преди 4-5 месеца) ме отврати.Няма да и пиша името,но станах от стола и си тръгнах.Работи без ръкавици,преди мен бърка с голи ръце в устата на един дядо да му взима мярка за протеза.Извади инструментите от мивката(не от стерилизатора,а имаше такъв),подсуши ги с кърпа и ги сложи на една наплюта табличка пред мен.В мивката,в която пациента ползва,имаше кръв и разни други секрети,къде засъхнали,къде по-пресни.Поуплакна си ръцете на мивката,докато си плакнете чашата от кафе и дойде да ми бърка в устата.Това всичко докато си говорише по телефона.

# 60
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз вече започнах да търся дентист,който работи чисто и държи на стерилни инструменти.Оказава се,че е почти невъзможно да се намери такова чудо.Последното ми посещение(преди 4-5 месеца) ме отврати.Няма да и пиша името,но станах от стола и си тръгнах.Работи без ръкавици,преди мен бърка с голи ръце в устата на един дядо да му взима мярка за протеза.Извади инструментите от мивката(не от стерилизатора,а имаше такъв),подсуши ги с кърпа и ги сложи на една наплюта табличка пред мен.В мивката,в която пациента ползва,имаше кръв и разни други секрети,къде засъхнали,къде по-пресни.Поуплакна си ръцете на мивката,докато си плакнете чашата от кафе и дойде да ми бърка в устата.Това всичко докато си говорише по телефона.
Сподели?
Този който ти препоръчах преди време с какво мнение остана?
Дано не е последното?!

# 61
  • Мнения: 77
Аз вече започнах да търся дентист,който работи чисто и държи на стерилни инструменти.Оказава се,че е почти невъзможно да се намери такова чудо.Последното ми посещение(преди 4-5 месеца) ме отврати.Няма да и пиша името,но станах от стола и си тръгнах.Работи без ръкавици,преди мен бърка с голи ръце в устата на един дядо да му взима мярка за протеза.Извади инструментите от мивката(не от стерилизатора,а имаше такъв),подсуши ги с кърпа и ги сложи на една наплюта табличка пред мен.В мивката,в която пациента ползва,имаше кръв и разни други секрети,къде засъхнали,къде по-пресни.Поуплакна си ръцете на мивката,докато си плакнете чашата от кафе и дойде да ми бърка в устата.Това всичко докато си говорише по телефона.
Сподели?
Този който ти препоръчах преди време с какво мнение остана?
Дано не е последното?!


 #2gunfireНека да се знае коя е тази "стоматоложка"

# 62
  • Мнения: 1 589
Не знам дали е редно да споменавам имена.Не е само една-в три кабинета проверих,защото исках и детето да водя за пломба и на трите места една и съща мизерия.На последното място от което си тръгнах имах запазен час за почистване на зъбен камък-70 лева.Е,за тези пари не може ли да подсигури чифт ръкавици и стерилни инструменти?


Девичка,
Зъболекарката,която ми препоръча преди време,не съм я посетила още.Тогава още се обадих ,но нямаше свободни часове.Преди няколко дни пак звъннах-излиза отпуска.

# 63
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Щастлива мама,така е..д-р Лазарова има доста пациенти и се чака определено,освен ако не е нещо спешно  Peace
Мисля,че ще останеш доволна  Hug

А ти напиши..нека знаят и други кой е този 'специалист'.... Tired

# 64
  • Мнения: 2
Щастлива мама,така е..д-р Лазарова има доста пациенти и се чака определено,освен ако не е нещо спешно  Peace
Мисля,че ще останеш доволна  Hug

А ти напиши..нека знаят и други кой е този 'специалист'.... Tired
  За пръв път ми бе отказан преглед за час и лечение с думите : " Идете и се лекувайте там където са ви лекували досега".  И това ми бе казано от Анелия Лазарова -зъболекар ул.К.Величков 4 . Всъщност кабинета и чакалнята бяха празни даже и сестрата бе излязла някъде и се върна 10-15 минути докато чаках . В България вече честно казано малко лекари останаха , всички други са еднолични търговци .

# 65
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Щастлива мама,така е..д-р Лазарова има доста пациенти и се чака определено,освен ако не е нещо спешно  Peace
Мисля,че ще останеш доволна  Hug

А ти напиши..нека знаят и други кой е този 'специалист'.... Tired
 За пръв път ми бе отказан преглед за час и лечение с думите : " Идете и се лекувайте там където са ви лекували досега".  И това ми бе казано от Анелия Лазарова -зъболекар ул.К.Величков 4 . Всъщност кабинета и чакалнята бяха празни даже и сестрата бе излязла някъде и се върна 10-15 минути докато чаках . В България вече честно казано малко лекари останаха , всички други са еднолични търговци .
И това без да има някаква причина или ни спестяваш останалото?Ей така първосигнало изречени думи?
Не агитирам,просто ми е странно и бих изкала и аз да узная защо?
Странно и за регистрация с днешна дата може би на конкуренция.... Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3
Д-р Малина Димитрова...много готина, внимателна, знаеща..., абе с една дума - става Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2
Горната реплика предполагам че за мен се отнася . Ако под причина се разбира че съм искал да си сменя лекаря заради един "проклет" зъб който е "лекуван","лекуван" в продължение на 3 год. и от което джоба ми олекна с повече от 1 000лв. , тогава разбирайте го като да. Но по отношение конкуренция , и дума не може и да става защото аз съм само един пациент търсещ помощ , а конкуренция съществува м/у браншовете . Между другото хареса ми блогчето където всеки се старае да помогне, нещо от рода "Не слушай старило,а патило" . Но ако може нека се уточняват малко със съветите . Ето например по-долу срещаме отзив за Малина Димитрова като готина,внимателна който не топли никого , а не се уточнява че е специалист-хирург и не преглежда. Е, за мене остава да се надявам да намеря подходящия лекар който да ме отърве от болката . Поздрави!!!  bouquet

# 68
  • Мнения: 77
Д-р Малина Димитрова...много готина, внимателна, знаеща..., абе с една дума - става Simple Smile
Е все пак,трябва да се знае и какви пари взема NaughtyВ така наречената клиника Димитрови дерат яко кожи!

# 69
  • Мнения: 36
Моля за информация за цени за изваждане на мъдрец и също препоръка за дентален хирург, ако сте използвали скоро (в рамките на година-две примерно).

# 70
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моля за информация за цени за изваждане на мъдрец и също препоръка за дентален хирург, ако сте използвали скоро (в рамките на година-две примерно).
Уф,за цена мога да кажа,но за специалист не смея да препоръчам... Confused
Знам,че по здравна каса вземат 20лв.само.Аз се прецаках с 50лв....да,точно така,при ''специалист''хирург на частно.
И неговото име е Красимир Миланов-ужасен грубиян и недодялан ''стоматолог''
Казвам го най-открито за да се предпази поне някой...
Ето го :
http://milanoff.stomatolozi.bg/
Успех и безболезнена манипулация желая  Hug

# 71
  • Мнения: 36
Благодаря за отговора, devi4ca.
Аз чух за някакви баснословни трицифрени суми...
А сайтовете на стоматолозите, в които влизах нямат обявени цени.

# 72
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Позната вади мъдрец и корените на зъба преди мъдреца  предната седмица. Мъдрецът е бил изваден с цепене на венеца и всички останали екстри  Sick Това за 150 лв. Дукови й искали 300 или 400 лв  newsm78 Познатата е още жива, без болки или други гадории. Освен утре да я питам как се казва тоя доктор

# 73
  • Мнения: 36
Такива суми чух и аз.
Ще съм благодарна за името на зъболекаря.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 7 794
др. Миланов. Някъде около Арда. Дано има координати в нета

# 75
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
др. Миланов. Някъде около Арда. Дано има координати в нета
Ха,въпросния специалист дето го цитирах по горе..... Mr. Green
Точно там е ,зад Арда уличката-ул''Николай Здравков''
Дисни,ако ти стиска отивай,но пак казвам отвратителен грубиян  Sick

# 76
  • Русе
  • Мнения: 7 794
ооооо  Sad
Пиша от тел. и не съм го видяла Sad

# 77
  • Мнения: 2
Моля за информация за цени за изваждане на мъдрец и също препоръка за дентален хирург, ако сте използвали скоро (в рамките на година-две примерно).
Уф,за цена мога да кажа,но за специалист не смея да препоръчам... Confused
Знам,че по здравна каса вземат 20лв.само.Аз се прецаках с 50лв....да,точно така,при ''специалист''хирург на частно.
И неговото име е Красимир Миланов-ужасен грубиян и недодялан ''стоматолог''
Казвам го най-открито за да се предпази поне някой...
Ето го :
http://milanoff.stomatolozi.bg/
Успех и безболезнена манипулация желая  Hug

Относно д-р Миланов лично мога да изкажа мнение, понеже това лято се наложи да ми прави операция на долен десен мъдрец, който беше в легнало положение и нямаше вариант да избие, а само да прави проблеми.

Лично аз съм доволен от работата и отношението му.
Много внимателно пипаше и ме успокояваше по време на операцията, понеже аз съм доста голяма паника, след което ми обясни внимателно, какво е правил и защо, което малко стоматолози го правят.
Цената на това удоволствие беше: 300 лв.

# 78
  • Мнения: 2 732
запис и обратно да чета

# 79
  • Мнения: 5 892
Аз съм доволна от д-р Деан Славов  Peace

# 80
  • Русе
  • Мнения: 244
За вадене на зъби (мъдрец и кътник до сега ) ходя само при д-р.Христов . Доверие на друг за такава манипулация нямам.

# 81
  • Мнения: 77
За вадене на зъби (мъдрец и кътник до сега ) ходя само при д-р.Христов . Доверие на друг за такава манипулация нямам.
Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2
Регистрирах се специално заради тази тема. Имам проблеми с един зъб, наполовина липсва, от 2-3 дни ме боли доста силно, и болката е по цялата дясна страна. Та ща - неща трябваше да ида на зъболекар. Не знаех къде ( не съм от Русе ) и се поразрових из нета за мнения. Видях, че имаше доста положителни коментари за " Света Аполония ". Записах си час при д-р Савов. Когато ми дойде реда, седнах на стола и му казах какъв е проблема. Той погледна, но след това не ми каза, какви са ми вариантите, нито какво следва в няколко стъпки, да не говорим, че за парите нищо не спомена. Започна да работи по зъба, и когато спря само успях да го попитам, дали зъба е за вадене или може да се направи. Отговора беше, че може да се направи, но трябва да му се извадят нервите(да се умъртви). След което си продължи работата (точно 15 минути) с упойка. Накрая ми каза, че трябва да ида отново след няколко дни, за да махне лекарството и т.н. Попитах го за ден, за да знам и аз как да си наредя работите. След като се уточнихме за ден, си стана от столчето и си излезе от кабинета и каза само, че дължа 30 лв. и да ги оставя на сестрата. Попитах нея, колко пари ще ми струва цялата процедура и тя ми каза - " ами за такава процедура - 150 лв. ". След което си заминах. Като цяло доктора си работеше добре, но останах разочарован от отношението му, не ме остави нито да го питам каквото ме интересува, нито нищо, като че ли бързаше за някъде. Можеше преди да започне да работи по зъба, да каже какви са ми вариантите, колко ще ми струва и т.н. На всичкото отгоре, ми искаха здравната книжка, а накрая не бяха писали нищо в нея, и не знам дали изобщо я взимат под внимание ( а ако я взимат, и пак ми искат 150 лв., е ще ме извинявате, но са си живи кожодери. И дали имаш парите за тези процедури - не те питат..щом си седнал на стола едва ли не, значи се предполага, че имаш парите..ама на ..като нямах кристална топка да гадая колко ще ме изръсят.. ). Зъба ще ти мине, но ще те заболи сърцето, като им платиш. Така де, в моя град за 50-60 лв. ще ми направят същите процедури и отношението ще е къде, къде по - добро. Просто ми беше належащо да го направя сега и нямаше как да пътувам 250 км. за да си го направя в моя град. Първото(а може би и последното) ми впечатление за тях, е че са прехвалени, може да работят добре, но и "скубят" здраво. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 5 892
Нищо не разбрах. Да беше питал. Аз искам да знам абсолютно всичко, когато ми правят някаква процедура.
Ако е щял да ти слага коронка за 150лв е направо безплатно.
Не знам какво правят в твоя град за 50-60лв, моя зъболекар само за умъртвяване на нерви ми взе по 70лв на зъб, като той работи доста евтино...

# 84
  • Мнения: 1 181
EdinPriqtel, Савов си е такъв. Той така работи - бързо и малко нервно. Това не значи, че не е добър. Наистина е трябвало да питаш какво следва след като ти е погледнал зъба. Относно цената - не мисля, че е някаква космическа. Поне по това, което съм чувала от мои познати, на другите места цените не са много по-различни. Направи си сметката, че само упойката ти е около 15-тина лева на посещение.  А здравна книжка са ти я искали най-вероятно, защото ти е първо посещение при тях, изготвят ти нещо като личен картон. Иначе вписването на манипулацията по ЗК е на последното посещение.

# 85
  • Мнения: 2
Здравейте относно клиника Дукови, бихте ли ме ориентирали прегледа при тях какви пари е......

# 86
  • Мнения: 36
Monika Lazarova, не знам по принцип колко е прегледа за сваляне на зъбен статус, но мога да ти кажа аз какво правих при тях и на какви цени беше.
Консултация за изваждане на горни мъдреци - 20 лв. Изваждане на горен мъдрец- 55 лв. с включена анестезия в цената.
Информацията ми е от декември-януари.
 

# 87
  • Бостън/Провидънс/Ню Йорк
  • Мнения: 33
Здравейте,

С радост бих препоръчала - д-р Ченко Сотиров! Работи в Alphadent, на ул. Борисова 40а!
Изключително доволна съм от вниманието, което има към индивидуалността на пациентите си! Адекватността и прецизните съвети, които дава! Радвам се, че мога да му се доверя и ходенето на зъболекар се превърна в нещо приятно, изчезна онова ужасно усещане за посещението при стоматолог!

Радвам се, че попаднах на него и екипа му! Сестрата също е много внимателна!

Поздрави от мен!

# 88
  • Мнения: 2
Нормално към леко скъпо. Определено има и по-евтини и по-скъпи от тях.
Аз все ходя при др. Еленкова но и за др. Витанова чувам все хубави отзиви. Мился да я пробвам следващият път. От др. Исмаилова не съм доволна  Crossing Arms
ЗАЩО НЕ ОСТАНА ДОВОЛНА ОТ ДР ИСМАИЛОВА,АЗ ИМАМ ЧАС ПРИ НЕЯ ,МОЖЕ ЛИ ДА РАЗКАЖЕШ

# 89
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честно казано вече нямам спомен  Embarassed

# 90
  • Мнения: 2
Честно казано вече нямам спомен  Embarassed
аха значи не било нещо фрапантно иначе щеше да запомниш навярнно

# 91
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Сигурно newsm78 май по-скоро отношението  newsm78

# 92
  • Мнения: 657
Влизам в темата специално за да похваля и кажа възхищението си от д-р Ченко Сотиров.Изключителен специалист и човек.Препоръчаха ми го от няколко места и не съжалявам, че започнах да правя всичко при него.Всяка стъпка която предприема я казва и предупреждава, предлага голяма информираност на пациента.


Ако имаше черен списък за отношение -добавям клиника Св Аполония.Изключително некоректно отношение, въпреки предварителните ни  уговорки които направихме  още преди да пристигна в България .След това бях прехвърлена на един нервак Савов.Без да е запознат с моя проблем, без да ми даде и дума да кажа,съответно нито той  за какво става въпрос грабна инструментите и докато се опитва да работи  калкулира сметка 1050 лв.Станах  и напуснах прехвалената клиника.За същите неща платих при д-р Сотиров 900 лв.
Ще си копирам поста и в темата за лекарите в Русе.

# 93
  • Мнения: 28
Здравейте мами.Имам голям проблем със зъбите-трябва да правя мост на предни зъби.Моля да ми препоръчате някой който е добър в протезирането.Прочетох добри отзиви за д-р Сотир Ченков, но не намирам повече информация с какви материали работи и дали е добър в протезирането.Моля да споделите информация.Благодаря.

# 94
  • Мнения: 657
Едно от нещата които правих аз е мост.метало керамика 250 лв за зъб.Може да отидеш на консултация и той ще ти отговори търпеливо на всички въпроси.

# 95
  • Мнения: 5 892
Аз правих 4 предни горни самостоятелни корони(метало-керамика)при Деан Славов, много съм доволна

# 96
  • Мнения: 5
   Ако решите да посетите Дентално студио д-р Димитрови, освен повече от благосъстоятелни, трябва да сте и  достатъчно близо до божествената природа на д-р Емил Димитров. В противен случай рискувате да ви се изпразни джобът, а насреща да получите не точно това, за което сте се уговорили.
   Направих грешката да отида в  Дентално студио д-р Димитрови, и платих на доктор Емил Димитров  4250 (няма грешка в цифрата, четири хиляди двеста и петдесет) лева за мост, който не беше направен както трябва. След оплакването ми от болки, докторът отговори, че ще ми умъртви зъбите, и готово! Мен този вариант не ме удовлетвори. Не смятам, че ако не усещам проблема, то проблем няма.За доктор Емил Димитров, обаче, явно това е  стандарт на лечение, защото междувременно поисках и друг мост, за който бях с болки в единия зъб. Каква беше огромната ми изненада, когато за сумата от 720 лева получих само два умъртвени зъба, но пък за сметка на това върху болния зъб кариеса си стоеше. След като стигнах до Комисията по професионална етика, част от дадените пари за моста ми беше възстановена. Естествено, доктор Емил Димитров трябваше да свали моста. Като се наложи да го реже. Та се чудя, ако се бях съгласила да ми умъртви зъбите, дали щеше да го прави през мозъка ми, защото мостът не се оказа толкова временно залепен, колкото ми обясни. Много държа да спомена и за грубото отношение и липса на всякаква човечност, които бяха проявени към мен от момента, в който платих хиляди, а си позволих „наглостта” да имам претенции. Това ми говори, че високопарните думи и любезните усмивки в Дентално студио д-р Димитрови са висша форма на лицемерие. Не мога да приема за нормално, че хора с такова високо мнение за клиниката и себе си, всячески се постараха да вземат от мен пари, давайки ми нереални обещания, които дори не се опитаха да изпълнят. Смятам, че клиентите на доктор Емил Димитров наистина трябва да са с ранг от Бог нагоре(като самият него), за да получат качествено и адекватно лечение.  А такива като мен, простосмъртни, да си търсят други стоматолози.

# 97
  • Мнения: 77
  Ако решите да посетите Дентално студио д-р Димитрови, освен повече от благосъстоятелни, трябва да сте и  достатъчно близо до божествената природа на д-р Емил Димитров. В противен случай рискувате да ви се изпразни джобът, а насреща да получите не точно това, за което сте се уговорили.
   Направих грешката да отида в  Дентално студио д-р Димитрови, и платих на доктор Емил Димитров  4250 (няма грешка в цифрата, четири хиляди двеста и петдесет) лева за мост, който не беше направен както трябва. След оплакването ми от болки, докторът отговори, че ще ми умъртви зъбите, и готово! Мен този вариант не ме удовлетвори. Не смятам, че ако не усещам проблема, то проблем няма.За доктор Емил Димитров, обаче, явно това е  стандарт на лечение, защото междувременно поисках и друг мост, за който бях с болки в единия зъб. Каква беше огромната ми изненада, когато за сумата от 720 лева получих само два умъртвени зъба, но пък за сметка на това върху болния зъб кариеса си стоеше. След като стигнах до Комисията по професионална етика, част от дадените пари за моста ми беше
възстановена. Естествено, доктор Емил Димитров трябваше да свали моста. Като се наложи да го реже. Та се чудя, ако се бях съгласила да ми умъртви зъбите, дали щеше да го прави през мозъка ми, защото мостът не се оказа толкова временно залепен, колкото ми обясни. Много държа да спомена и за грубото отношение и липса на всякаква човечност, които бяха проявени към мен от момента, в който платих хиляди, а си позволих „наглостта” да имам претенции. Това ми говори, че високопарните думи и любезните усмивки в Дентално студио д-р Димитрови са висша форма на лицемерие. Не мога да приема за нормално, че хора с такова високо мнение за клиниката и себе си, всячески се постараха да вземат от мен пари, давайки ми нереални обещания, които дори не се опитаха да изпълнят. Смятам, че клиентите на доктор Емил Димитров наистина трябва да са с ранг от Бог нагоре(като самият него), за да получат качествено и адекватно лечение.  А такива като мен, простосмъртни, да си търсят други стоматолози.


Не съм доволна въобще от така нареченото Дентално студио д-р Димитрови.Явно по погрешка бях питала в темата  "Къде в Русе" за тях.Съответно никой не ми отговори аз отидох да видя за какво става дума.Еми лукс голям,гръмки приказки и самочувствие на единствени и най компетентни за Русе и региона(ходят и в Разград).Махнаха ми зъбния камък за 86 лв,а за останалите ми проблеми в устата казаха да си приготвя около 5000 лв. #2gunfireТова съм го писала на 23.02.2013година.За почти 3 години явно нищо не се е променило.Освен това в пощата ми периодично се появяват съобщения от д-р Ани Димитрова,която явно се изживява  като диетолог и специалист по здравословен начин на живот.Не сме се срещали ,но предполагам че услугите и са също толкова скъпи и некомпетентни колкото и в стоматологичното студио.Чудя се  само няма ли начин тия хора да се спрат, да обират хората newsm78

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 20:37 от Galina blanka6259

# 98
  • Мнения: 1
Напълно вярно е всичко за Димитрови! През 2012-та ми падна преден зъб,счупи се почти 90%,ходих там и се искаше цена 500лв.Питах на вноски ли? -отговорът беше имам работа  за един път тъй че се оказа 500лв да се носят на момента. Цената на прегледа беше 20лв,чудно ниска като че ли......... Правиха и снимка на място, на остатъка от зъба апарата струвал 15000евро или нещо такова.
Зъбът направи д- р Золкова работи зад Общината в кооперация за 104лв и до днес не е паднал не знам какъв материал сложи за изграждане ,но не е мръднал.
Не знам кой ходи при Димитрови при тези цени,че и  на персонал трябва да се плаща и др разходи, чудя се направо.......
И определено преценяват по човека и дрехите,не си ли с бутиково облекло и джип за 100 000 отношението на Димитров е грубовато!!!А повечето богаташи са стиснати и не ми се вярва да си дават парите за нещо струващо 100лв, а са му поискани 1500.

# 99
  • Мнения: 1
Някой има ли представа как работи д-р Антоанета Вълканова? Препоръчаха ми я, но все още не съм се решила искам да чуя и други мнения.

# 100
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой има ли представа как работи д-р Антоанета Вълканова? Препоръчаха ми я, но все още не съм се решила искам да чуя и други мнения.

Прецизно работи  Peace
Кабинетът и е зад Американското пазарче.
Заедно с нея са  синът и снаха ѝ,но с различен график.

Преди седмица я посетих за да махам зъбен камък.Излезе ми 35лв.общо.Работи със НЗОК.
Няма да сгрешиш!

# 101
  • Мнения: 174
Д-р Илия Дамянов и д-р Цветан Трендафилов!

# 102
  • Мнения: 60
Потвърждавам негативните мнения за д-р Емил Димитров от Русе. Срещу цена от 30 лева за профилактичен преглед не получих насреща абсолютно нищо освен оправдания, че снимката не била  ясна и не можел да бъде сигурен в това, което се вижда на нея. А специално заради този преглед си направих панорамна снимка на диск. При това положение му предложих да разгледа другите снимки, които носех със себе си, но той не пожела, понеже не признавал снимки на плака.

# 103
  • Мнения: 1 557
Тихомир Вичев, бавно и спокойно работи, но е доста добър. Ходим при него от 4-5г. и се доволни. Работи с касата, а и не взема скъпо.

# 104
  • Мнения: 1
Не ходете при Черкезова дори да е последната зъболекарка в този свят.

# 105
  • Мнения: 5
Здравейте, регистрирах се само заради тази тема. Изчетох всички мнения и не мога да реша къде да отида... И аз не съм по-различен от останалите пациенти. Страшно много ме е страх! Дори в момента като си мисля за това и ми треперят мартинките и стомаха ми се свива... Преди 8 години ходих при д-р Гриша Цеков (не знам името на улицата, където е кабинета му). Имах счупен зъб, който ми изгради. Досега нямам проблеми, но ваденето на нервите болеше ЗВЕРСКИ! Все едно ми бъркаше в мозъка. Сега питах двама приятели, единия ходи при д-р Черкезова (точно последното мнение е за нея и не е положително... така че отпадна), другия ходел (със семейството си) при д-р Христова. Нейният кабинет е "на Борисова", също не знам името на улицата, една успоредна малка е, в блок на 2-ри етаж. Третият ми вариант е д-р Кремена Босева. Мой колега от университета ми каза за нея. Има си сайт, в този форум я имаше спомената с добри мнения. Майка ми ходила при някакъв д-р Димитров (до Альоша), доволна е уж. Тук на няколко пъти се споменава д-р Ченко Сотиров. ПОМОЩ! Искам единствено да не ме боли като ми правят зъбите. И ако някой може да даде съвет за някой работещ с пълна упойка ще съм много благодарен, защото имам един счупен зъб (просто липсва зъба над венеца), но за него лягам под ножа САМО И ЕДИНСТВЕНО с пълна упойка! Благодаря ви предварително!

# 106
  • Мнения: 657
При д-р Ченко Сотиров наистина не боли  Grinning Не вярвам да има по страхлив от мен, но е възможно.Аз съм говорила с него за поставянето на  един имплант и съответно пълна упойка.Каза ми, че ако се наложи и толкова исам могат да извикат от болницата срещу съответното заплащане.

# 107
  • Мнения: 60
Здравейте, регистрирах се само заради тази тема. Изчетох всички мнения и не мога да реша къде да отида... И аз не съм по-различен от останалите пациенти. Страшно много ме е страх! Дори в момента като си мисля за това и ми треперят мартинките и стомаха ми се свива... Преди 8 години ходих при д-р Гриша Цеков (не знам името на улицата, където е кабинета му). Имах счупен зъб, който ми изгради. Досега нямам проблеми, но ваденето на нервите болеше ЗВЕРСКИ! Все едно ми бъркаше в мозъка. Сега питах двама приятели, единия ходи при д-р Черкезова (точно последното мнение е за нея и не е положително... така че отпадна), другия ходел (със семейството си) при д-р Христова. Нейният кабинет е "на Борисова", също не знам името на улицата, една успоредна малка е, в блок на 2-ри етаж. Третият ми вариант е д-р Кремена Босева. Мой колега от университета ми каза за нея. Има си сайт, в този форум я имаше спомената с добри мнения. Майка ми ходила при някакъв д-р Димитров (до Альоша), доволна е уж. Тук на няколко пъти се споменава д-р Ченко Сотиров. ПОМОЩ! Искам единствено да не ме боли като ми правят зъбите. И ако някой може да даде съвет за някой работещ с пълна упойка ще съм много благодарен, защото имам един счупен зъб (просто липсва зъба над венеца), но за него лягам под ножа САМО И ЕДИНСТВЕНО с пълна упойка! Благодаря ви предварително!


Ако ти трябва зъболекар за този счупен зъб е най-добре да се ориентираш към стоматолог-хирург. Препоръчвам ти д-р Цветан Трендафилов. Работи в стоматологията.

# 108
  • Мнения: 5
Благодаря за бързите отговори! Номера на д-р Сотиров същия ли е? Гледам, че е даден преди 3 години и затова питам.

# 109
  • Мнения: 42
Здравейте, регистрирах се само заради тази тема. Изчетох всички мнения и не мога да реша къде да отида... И аз не съм по-различен от останалите пациенти. Страшно много ме е страх! Дори в момента като си мисля за това и ми треперят мартинките и стомаха ми се свива... Преди 8 години ходих при д-р Гриша Цеков (не знам името на улицата, където е кабинета му). Имах счупен зъб, който ми изгради. Досега нямам проблеми, но ваденето на нервите болеше ЗВЕРСКИ! Все едно ми бъркаше в мозъка. Сега питах двама приятели, единия ходи при д-р Черкезова (точно последното мнение е за нея и не е положително... така че отпадна), другия ходел (със семейството си) при д-р Христова. Нейният кабинет е "на Борисова", също не знам името на улицата, една успоредна малка е, в блок на 2-ри етаж. Третият ми вариант е д-р Кремена Босева. Мой колега от университета ми каза за нея. Има си сайт, в този форум я имаше спомената с добри мнения. Майка ми ходила при някакъв д-р Димитров (до Альоша), доволна е уж. Тук на няколко пъти се споменава д-р Ченко Сотиров. ПОМОЩ! Искам единствено да не ме боли като ми правят зъбите. И ако някой може да даде съвет за някой работещ с пълна упойка ще съм много благодарен, защото имам един счупен зъб (просто липсва зъба над венеца), но за него лягам под ножа САМО И ЕДИНСТВЕНО с пълна упойка! Благодаря ви предварително!

Може да проверите в "Св. Аполония", там работеха точно така.
Ако имате нужда от информация, може да потърсите в сайта им. Имат и раздел за лечението под упойка http://sveta-apolonia.bg/services/zubolechenie-bez-bolka

# 110
  • Мнения: 5
След гаврите, които изтърпях от Емил Димитров и половината русенски зъболекари, и които описах по-рано, вече мога да предложа не поросто добър, а най-добрия стоматолог в Русе. За мен това е  д-р Деян Славов! Имайки предвид почти безизходната ми ситуация, той намери решение. Успя да овладее безумния ми страх и да си свърши работата изключително професионално. Ако се интересувате от цените -  явно на д-р Славов не му е идея да  съдира кожи, за разлика от доста негови 'именити' колеги. Цените са повече от прилични. Не мога да намеря толкова хубави думи, с които да изразя благодарността си към д-р Деян Славов и всички, които работят в кабинета. Те направиха така, че да се чувствам човек. Усмихнат човек.

# 111
  • Мнения: 5
След гаврите, които изтърпях от Емил Димитров и половината русенски зъболекари, и които описах по-рано, вече мога да предложа не поросто добър, а най-добрия стоматолог в Русе. За мен това е  д-р Деян Славов! Имайки предвид почти безизходната ми ситуация, той намери решение. Успя да овладее безумния ми страх и да си свърши работата изключително професионално. Ако се интересувате от цените -  явно на д-р Славов не му е идея да  съдира кожи, за разлика от доста негови 'именити' колеги. Цените са повече от прилични. Не мога да намеря толкова хубави думи, с които да изразя благодарността си към д-р Деян Славов и всички, които работят в кабинета. Те направиха така, че да се чувствам човек. Усмихнат човек.

Една жена от форума ми препоръча д-р Славов. Ходих при него в петък и бях учудващо спокоен при положение, че изтръпвах само при мисълта за зъболекар. Не е приключил работата по първия зъб така че ще изказвам по-обективно мнение след 2-3 седмици може би. Лошото е, че се чака наистина по около 2 седмици. Има МНОГО пациенти.

# 112
  • Мнения: 5 892
Много се радвам, че сте доволни!  Hug

# 113
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

Една жена от форума ми препоръча д-р Славов.
Дайте координати на този стоматолог:адрес,телефон?!

# 114
  • Мнения: 5

Една жена от форума ми препоръча д-р Славов.
Дайте координати на този стоматолог:адрес,телефон?!

Това е сайта на кабинета. Има цялата необходима информация. http://www.mydento.com

# 115
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

Една жена от форума ми препоръча д-р Славов.
Дайте координати на този стоматолог:адрес,телефон?!

Това е сайта на кабинета. Има цялата необходима информация. http://www.mydento.com
bouquet

# 116
  • Мнения: 1 589
Къде почиствате зъбен камък?

# 117
  • Мнения: 767
Да споделя мнение за Гриша Цеков-доста време ходех при него,невероятно внимание към хигиената,но качеството на работата му е под всякаква критика.Прави мост на майка ми,като под него е затворил развалящ се зъб,който за две -три години се е скапал,съответно се сваля моста,вади се разрушеният зъб и се прави нов мост (при друг зъболекар,разбира се).Докато е със старият мост,който е временно залепен,майка ми има болки,при което той го сваля ,почиства и залепя за постоянно!!! без да забележи или поне без да каже нищо за разваления зъб.В крайна сметка майка ми има един мост на цената на два.

# 118
  • Мнения: 174
За Русе - д-р Илия Дамянов е много добър.

# 119
  • Мнения: 60
За Русе - д-р Илия Дамянов е много добър.



Хубаво е да се аргументирате, когато давате препоръки! Вие бил ли сте пациент на Илия Дамянов, който доколкото знам е начинаещ зъболекър?

# 120
  • Мнения: 174
В интерес на истината, да. Правил ми е един кариес на шести зъб, падна ми обтурацията докато бях на една лекция в Русе. И понеже имам, така да се каже, поглед към професията отвътре, мога да кажа само хубави неща за него. А и той самият ми е бил пациент, което обаче няма връзка с това дали е добър или не.

# 121
  • Мнения: 81
Здравейте, моля ви за съвет. Ужасена съм от мисълта да ходя на зъболекар, голяма бъзла съм. Имам зъб с голяма дупка и вътре се показва нещо като израстък венец ли е, какво е не знам ама боли... Имам и за фасади, май така се нарича процедурата, в предните ми зъби между тях почнало да чернее и се разпространява това. Та четох, четох и се колебая между св. Аполония и д-р Славов. Обиколила съм доста зъболекари и ми писна да ми четат конско защо съм чакала толкова време, защо съм била толкова несериозна и т.н. Последно ходех при д-р Кинова - отношение прекрасно, обяснява всичко, чисто място, усмихнати и приятелски настроени и няма болка, но.... няма и една година пломбата ми падна а и много време за един зъб, т.е. на месец 1 път те вика, понеже мноого хора, няма свободен час скоро, иначе съобразява с пациента, кога може и кога не може. Св. Аполония преди ходих за вадене на мъдрец - хубаво място, но не ми хареса отношението на д-р Савов, той ми махна конците, темерут, не обяснява кое как е, даже се забравили да ме пишат в деня, което д-р Кацаров (този, който ми извади мъдреца)  ми каза да ида за махане на конците, но иначе чета добри отзиви, че са професионалисти. Честно казано съм много отчаяна и моля за съвет. Предварително благодаря.

# 122
  • Мнения: 657
По назад сме обсъждали д-р Ченко Сотиров.Аз ходя при него по препоръка от тук и съм доволна.Предупредих го , че имам панически страх.Каза, че ще направи така, да се почуствам на спа център, не в зъболекарски кабинет. LaughingИ действително работи така.
Попаднах веднъж при  Савов,толкова груб и недодялан човек не бях срещала.Само където не ме почна с шамарите на стола.Без никакви обяснения какво ще се случва се засили направо да работи-Станах и си тръгнах.Успех ти пожелавам, знам какво е да намериш нормален зъболекар, особено за нас страхливите.

# 123
  • Мнения: 5
Малко късно се сещам да пиша, но все забравям да вляза тук. Ходих при д-р Славов. Направи ми два зъба. Ходих 5-6 пъти за втория зъб, защото нещо бяха объркали лекарството сестрите и зъба ме болеше. Чисто, добро отношение, НИЩО не усетих, обяснява. Като цяло съм доволен като изключим това, че за вторият зъб (вадене на нерви и пломба) отидоха 210лв. (с някаква отстъпка за второ посещение). Имам за още доста зъби да ходя, надявам се да е скоро. Една приятелка ми препоръчва д-р Димова, но като чух че не ползвала упойки и се отказах веднага.

# 124
  • Мнения: 5
Започвам да се чудя дали д-р Ченко Сотиров не си е организирал платена агитка. Причините са следните - 1. Кабинетът му е празен. Като е толкова добър, къде са му пациентите, питам... 2. Колко години практика е натрупал, за да му е името най-тиражирано в интернет, и то само с положителни коментари. Да реши човек, че на целия град е оправил зъбите. 3. И най-важна причина. Ходих при него за мнение за поставен вече мост. Той ме убеждаваше, че по-хубав мост не съществувал. А аз бях с болки и с усещане, че устата ми е пълна с гайки. Ама от онези най-големите, дето са за камиони. Да не говорим, че приличах на кон. За мен е абсурдно да изкаже такова мнение, искайки да защити някакъв си негов смотан колега. Нали първата идея би трябвало да е да покаже собствения си професионализъм, а не да ме убеждава в глупости. А ако пък наистина е смятал, че онова извращение в устата ми е чудесно, то значи няма понятие от зъби, и с огромно удоволствие бих му помогнала да си изгради такова, като му покажа сегашния си мост - нека пък и той разбере какво означава качество и професионализъм. И след гореизписаното искам да посъветвам тези, които си търсят стоматолог - не подценявайте това, че определени доктори просто си имат хора, които да пишат за тях. И ако винаги има свободни часове при зъболекаря и фризьора Ви, то просто ги сменете.

# 125
  • Мнения: 60
A такива като доктор Ралев правят реклама на търговските си партньори:).

# 126
  • Мнения: 1 463
Петя Петрова Д., кажи кой е кадърният зъболекар, при който си ходила, за да знаем.

# 127
  • Мнения: 9
Здравейте, извинявам се ако не е тук мястото, но може ли някой да ми препоръча добър зъболекар в Русе, който да поставя керамични фасети и на какви цени. Ще се радвам ако има някой , който да сподели своето мнение.

# 128
  • Мнения: 5 892
Аз имам 4 предни горни металокерамични коронки при д-рСлавов и са много красиви. По 200лв бяха.

# 129
  • Мнения: 16
Започвам да се чудя дали д-р Ченко Сотиров не си е организирал платена агитка. Причините са следните -......

Това е чудесно предположение! Аз бих предположила същото и за д-р Славов Simple Smile Дори бих предположила, че ти си един от хората, които платено или по приятелски го промотират. Понеже аз лично съм абсолютно недоволна и меко казано ужасена от непрофесионализма и работата му, реших да потърся информация в интернет (след дъжд качулка), дали просто аз съм имала този късмет или е широко известно, че въпросният стоматолог не става. Хората, които го хвалят обикновено имат само по 4 мнения като цяло. И звучат някак си.... странно. Постоянното повтаряне на името му в коментарите им звучи като вид опит за индексиране в търсачките и придобиване на по-голяма известност в интернет Simple Smile И още по-забавното е, че коментиращите и подкрепящите го звучат доста наясно с много аспекти от стоматлогията, които един средностатистически човек не знае. Това, което ме забавлява много е, че след като всички хвалещи Д.С. се изразяват толкова компетентно, как са стигнали до там, че да ги "изиграят" останалите зъболекари, които плюят?  Shocked (А, да, тези "за" стоматолога имат по 4 мнения само свързани с даден стоматологичен проблем, в които не пропускат да плюят колеги на този човек). Човекът явно работи здраво за популяризацията си, защото освен сайт и профили във всички възможни сайтове, има и платена, възхваляваща го статия във в-к Утро. Браво, докторе, ако никой не ви помага за това и сам се справяте, евала - имате поне един талант (SEO)!  Grinning

Както и да е. Не съм доволна от Д.С., мога да изредя и още няколко русенски стоматолога и един хирург, които ми направиха такива поразии в устата, че ще ми трябват хиляди левове и може би година, за да се оправят.
И аз си търся добър стоматолог в Русе, но след като се опарих толкова от няколко предложени тук вече, май ще се оглеждам за някой във Велико Търново, Варна или София. Предпочитам да давам пари за квартира известно време (работя от вкъщи) и да ми оправят усмивката, отколкото да плащам и плащам на тукашни "светила" и всеки нов да оправя проблемите оставени от предходният. Иначе аз също ходих на консултация при д-р Сотиров и отношението му, препоръките му и коментарите му бяха на ниво, но не се върнах. Просто вече ме е страх да отида при някой непроверен от мой приятел зъболекар.

И само да вметна, че въпросният д-р Д.С. освен че всеки път отказваше да ми прави по-наложителните зъби, с които исках да започне, а си избираше някакви други, по негово усмотрение (нямам идея защо?!) Сложи пломба на здрав зъб без да му има нищо и ако не бях с упойка, щях да разбера какво точно прави и на кой зъб (мислех, че прави съседен). И всеки път като отидех все рентгена му не работеше и накрая, когато предложих да отскоча да ми направят снимка на друго място той ме увери, че следващият път ще ми направи. При което, следващият път трябваше да ми завърши зъб, но ме прати при неговата асистентка/калфа или не знам каква му е точно и тя ми сряза устната с машинката за полиране. Изрових снимката:

Тогава спрях да ходя там и по-късно си направих снимка (по препоръка на д-р Сотиров и той видя, че в един от зъбите ми правени от Д.С. има забравен инструмент (онова, с което се маха нерва при умъртвяване, отчупено и оставено там)  Joy Разбира се, няма как той да не е видял тази "малка подробност", когато е извадил инструментчето и част от него е липсвала. Толкова е отчайващо, че чак е смешно Simple Smile И така разбрах защо, след като ми е оставил това нещо в корена на единия зъб, после е отказвал снимките толкова настоятелно Simple Smile Човек не може да се остави в ръцете на "професионалист" без самият той да завъшри магистратура по "дентална медицина" явно.

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 21:26 от Fashionista

# 130
  • Мнения: 5 892
Аз съм много доволна от д-р Славов. Хапливите ти забележки са нелепи- за всеки доктор или специалист си има и положителни и отрицателни мнения, не виждам нищо странно. Моите мнения са доста повече от 4, качвала съм снимки какви красиви зъби ми направи.
Ходих при друг да ми чисти зъбния камък- остави си ръцете.
Не можеш ли да си изкажеш мнението без да се правиш на интересна? Тук уважаваме добрия тон...

# 131
  • Мнения: 60
Започвам да се чудя дали д-р Ченко Сотиров не си е организирал платена агитка. Причините са следните -......

Това е чудесно предположение! Аз бих предположила същото и за д-р Славов Simple Smile Дори бих предположила, че ти си един от хората, които платено или по приятелски го промотират. Понеже аз лично съм абсолютно недоволна и меко казано ужасена от непрофесионализма и работата му, реших да потърся информация в интернет (след дъжд качулка), дали просто аз съм имала този късмет или е широко известно, че въпросният стоматолог не става. Хората, които го хвалят обикновено имат само по 4 мнения като цяло. И звучат някак си.... странно. Постоянното повтаряне на името му в коментарите им звучи като вид опит за индексиране в търсачките и придобиване на по-голяма известност в интернет Simple Smile И още по-забавното е, че коментиращите и подкрепящите го звучат доста наясно с много аспекти от стоматлогията, които един средностатистически човек не знае. Това, което ме забавлява много е, че след като всички хвалещи Д.С. се изразяват толкова компетентно, как са стигнали до там, че да ги "изиграят" останалите зъболекари, които плюят?  Shocked (А, да, тези "за" стоматолога имат по 4 мнения само свързани с даден стоматологичен проблем, в които не пропускат да плюят колеги на този човек). Човекът явно работи здраво за популяризацията си, защото освен сайт и профили във всички възможни сайтове, има и платена, възхваляваща го статия във в-к Утро. Браво, докторе, ако никой не ви помага за това и сам се справяте, евала - имате поне един талант (SEO)!  Grinning

Както и да е. Не съм доволна от Д.С., мога да изредя и още няколко русенски стоматолога и един хирург, които ми направиха такива поразии в устата, че ще ми трябват хиляди левове и може би година, за да се оправят.
И аз си търся добър стоматолог в Русе, но след като се опарих толкова от няколко предложени тук вече, май ще се оглеждам за някой във Велико Търново, Варна или София. Предпочитам да давам пари за квартира известно време (работя от вкъщи) и да ми оправят усмивката, отколкото да плащам и плащам на тукашни "светила" и всеки нов да оправя проблемите оставени от предходният. Иначе аз също ходих на консултация при д-р Сотиров и отношението му, препоръките му и коментарите му бяха на ниво, но не се върнах. Просто вече ме е страх да отида при някой непроверен от мой приятел зъболекар.

И само да вметна, че въпросният д-р Д.С. освен че всеки път отказваше да ми прави по-наложителните зъби, с които исках да започне, а си избираше някакви други, по негово усмотрение (нямам идея защо?!) Сложи пломба на здрав зъб без да му има нищо и ако не бях с упойка, щях да разбера какво точно прави и на кой зъб (мислех, че прави съседен). И всеки път като отидех все рентгена му не работеше и накрая, когато предложих да отскоча да ми направят снимка на друго място той ме увери, че следващият път ще ми направи. При което, следващият път трябваше да ми завърши зъб, но ме прати при неговата асистентка/калфа или не знам каква му е точно и тя ми сряза устната с машинката за полиране. Изрових снимката:

Тогава спрях да ходя там и по-късно си направих снимка (по препоръка на д-р Сотиров и той видя, че в един от зъбите ми правени от Д.С. има забравен инструмент (онова, с което се маха нерва при умъртвяване, отчупено и оставено там)  Joy Разбира се, няма как той да не е видял тази "малка подробност", когато е извадил инструментчето и част от него е липсвала. Толкова е отчайващо, че чак е смешно Simple Smile И така разбрах защо, след като ми е оставил това нещо в корена на единия зъб, после е отказвал снимките толкова настоятелно Simple Smile Човек не може да се остави в ръцете на "професионалист" без самият той да завъшри магистратура по "дентална медицина" явно.




Съветвам те да се отправиш в София:). Съвет от личен опит:)!

# 132
  • Мнения: 5
Не е лошо да се обърне внимание, че в цитираното мое мнение от хапливата дама, изобщо не съм споменала името на този, който ми е оправил зъбите. Тогава за каква реклама и какви 5 лева говорим??? Да, имам само няколко мнения, като първото от тях съвсем целенасочено написах в този сайт, и то касаеше некомпетентността на Емил Димитров. И изобщо, ако изчетете всичките ми мнения, не знам къде ще намерите препоръка при кого да отидете. Винаги съм се старала да изказвам собствената си оценка с ясната мисъл, че всеки лекар си има и постиженията, и провалите. Някак се убедих, че за да се случат нещата, трябва и немалка доза късмет. А относно доказателство за истинността на думите ми - нямам стари снимки. Но пък имам доста панорамни такива, скенери, жалби до измислени комисии и още по-измислените им решения. Имам и сегашната си усмивка. Затова много моля следващия, който реши да ми вменява разни неща, нека първо поиска да види някои от гореспоменатите неща, и тогава да преценява. P.S. Отново не споменавам име.

# 133
  • Мнения: 10
Тихомир Вичев, бавно и спокойно работи, но е доста добър. Ходим при него от 4-5г. и се доволни. Работи с касата, а и не взема скъпо.

Работи бавно и спокойно и те пита: ''И сега какво да правим? Да вадим нерв или не?''. Човече, щом ме питаш мен, значи не си за тази работа или пък аз трябва да си сменя професията. Пломбите му издържаха около 6 месеца, паднаха, а накрая все пак се наложи да се вади нерв на единия зъб, а на другия имах инфекция и щях да умра. Единствената процедура, от която съм доволна, беше почистването на зъбния камък. Явно всеки си има част, в която е по- добър.

# 134
  • Мнения: 10
Та по темата де- видях, че има добри отзиви за д-р Деян Славов, но нищо по- конкретно. Имам записан час за утре сутринта, защото моята стоматоложка е в отпуска до четвъртък, а съм с гной в горен преден зъб. Може ли някой негов пациент да сподели по- подробно за него, много ще съм благодарна! Simple Smile

# 135
  • Мнения: 5 892
Имам 4 предни Горни корони, Мн красиви. Лекувал ми е пулпит. От мен това. Аз имам час за 8ми  Peace

# 136
  • Мнения: 10
Имам 4 предни Горни корони, Мн красиви. Лекувал ми е пулпит. От мен това. Аз имам час за 8ми  Peace
А като парички- много ли е скъпо при него? При пулпита с какво ви умъртви нервите- с арсен ли? Засипвам с въпроси, но така съм се напатила, че..

# 137
  • Мнения: 5 892
Короните ми бяха по 200, лечение/ умъртвяванр по 70лв на зъб. Бяла пломба е 60лв, друго не помня. Упойките 10лв. Не помня с какво умъртвява, но на друг зъб имам корона, а на следващия вместо голяма пломба ми сложи нещо, наречено илеа май...

# 138
  • Мнения: 10
Добре, горе- долу да имам представа какво ме чака. Ще пиша след като мина през него утре. Надявам се всичко да мине ок, защото сега усетих, че ми се е подул и лимфен възел под челюстта.
П.П. Някой да знае дали има дежурен стоматолог в Медика( през нощта имам предвид)?

# 139
  • Мнения: 2
Такива суми чух и аз.
Ще съм благодарна за името на зъболекаря.

# 140
  • Мнения: 2
Такива суми чух и аз.
Ще съм благодарна за името на зъболекаря.

# 141
  • Мнения: X
Здравейте! И аз съм в търсене на добър стоматолог.
Засега май съм се ориентирала към д-р Еленкова в Света Аполония, но още събирам отзиви.
В момента ходя при д-р Кинова (намира се в една сграда с д-р Славов), но не съм доволна, защото твърде много се чака и то след като вече е започнала да работи зъба. Дава час за след минимум 2 седмици и ако един зъб трябва да се направи за 4 - 5 посещения, реално до окончателното му затваряне минава месец и половина! Това е ужасно за мен, тъй като все пак един отворен зъб (с временна пломба) си боли поне малко докато лечението не приключи. Не мога да ям спокойно, а няма как да се тъпча с обезболяващи 45 дни заради нейния натоварен график  Naughty

Иначе е внимателна, но до там. За качеството й на работа не мога да кажа нищо, но това чакане ми е непоносимо.

Та ако може да ми препоръчате някой, при който дори и да се чака повече за първи преглед, поне да приключва в рамките на някакво поносимо време лечението на един зъб (без Дукови и Димитрови) и по възможност да работи със здравната каса?  Rolling Eyes

# 142
  • Русе
  • Мнения: 7 794
При др. Еленкова също се чака, има много пациенти. Ние вече ходим при някой от другите. Нямам оплаквания засега а ходим вече 10-тина години.

# 143
  • Мнения: 1 557
Ние сме доволни от д-р Т. Вичев. Работи бавно и спокойно. Винаги ни приема ако е нещо по-спешно  и работи с часове. При него сме от около 5 г.

# 144
  • Мнения: 11
Аз също не намирам добър зъболекар в Русе.След работата на всеки,трябва да ходя при друг да оправя проблемите,които предния е задълбочил.Масово се пломбират зъби без да направят снимка на каналите,дали са добре почистени и запълнени.Понеже съм голяма бъзла и аз последно дадох над 1000 лв на Еленкова да ми ги оправи с пълна упойка.2 от "оправените" зъби не ми минаха изобщо,а сега никой не иска да се захваща с тях,защото ги е окепазила достатъчно.Все пак й дадох шанс и исках да се подложа на същата процедура,за да си оправи грешката,но останах потресена от отношението й и повече няма да стъпя там.Първо ме нарече "тази",а после ми се разкрещя по телефона,защото съм я обезпокоила в 11 сутринта в работен ден!Мотото на повечето стоматолози в града е:"алчността преди всичко".На никой реално не му пука дали ще успее да ви излекува.Ако открия някой,който да е свестен и кадърен,непременно ще пиша.Сменила съм много наистина и ако някой иска мнение за конкретно име,да ми пише на лични-най-вероятно съм била при него.Има свестни и внимателни,които обаче са млади и можете да им се доверите за не много сериозни проблеми.

# 145
  • Мнения: 1 463
Мнения за д-р Кинова, моля. Имате ли впечатления от нея?

# 146
  • Русе
  • Мнения: 7 794
4 приятели ходят при нея и все доволни. Но ходят за импланти, брекети и подобни по-сложни процедури.

# 147
  • Мнения: 1 463
Благодаря, Ели! То и моите процедури са все сложни.

# 148
  • Мнения: 4
Моля за информация за цени за изваждане на мъдрец и също препоръка за дентален хирург, ако сте използвали скоро (в рамките на година-две примерно).
Уф,за цена мога да кажа,но за специалист не смея да препоръчам... Confused
Знам,че по здравна каса вземат 20лв.само.Аз се прецаках с 50лв....да,точно така,при ''специалист''хирург на частно.
И неговото име е Красимир Миланов-ужасен грубиян и недодялан ''стоматолог''
Казвам го най-открито за да се предпази поне някой...
Ето го :
http://milanoff.stomatolozi.bg/
Успех и безболезнена манипулация желая  Hug

Относно д-р Миланов лично мога да изкажа мнение, понеже това лято се наложи да ми прави операция на долен десен мъдрец, който беше в легнало положение и нямаше вариант да избие, а само да прави проблеми.

Лично аз съм доволен от работата и отношението му.
Много внимателно пипаше и ме успокояваше по време на операцията, понеже аз съм доста голяма паника, след което ми обясни внимателно, какво е правил и защо, което малко стоматолози го правят.
Цената на това удоволствие беше: 300 лв.


И аз да се оплача от въпросния "специалист". Първо държа да кажа ХОРА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕГО!!! Значи отиваш, първи преглед естествено трябва да ти се направи панорамна снимка и бам - 25 лв с големи хвалби за скенера, който вади снимка, на която трябва да се кокориш доста, за да видиш нещо. После сядаш на стола (тук държа да подчертая, че вътре е много чисто и спретнато, за да замажат очите на клиента) и се започват едни разговори и мрънкания под носа с асистентката като на теб не ти се обръща внимание и все едно те няма. Много високомерно и арогантно се държи. Ръцете не го слушат, сгафи ли хваща упойката, за да не разбереш и после се оправдава, че то така било. Не говори в лицето на човек а на пода, пълна некомпетентност абсолютна отвсякъде. Здравна каса не признава, даже не е питал за книжката. Приключва с тебе, ти си в стаята и говори на асистентката "кажи и да дойде еди кога си". Не знам откъде е вземал дипломата си, но никак ама никак не го бива. Само може да ви осакати и да ви прати вкъщи с болките и това е! А и преди да ви прати естествено ще ви таксува с касова бележка както си му е реда.

# 149
  • Мнения: 4
За мен най-добрия в Русе, при който ходя още от дете, е д-р Огнян Димитров. Страшно съвестно работи, разбира си от работата, усоокоява те, ако те види, че си изнервен. При необходимост изчаква. Много добре работи, голям професионалист. Четири коронки ми е слагал и всичко е ок. Двете са на предни горни зъби - страхотна работа, страхотен човек! Малко скъпичко таксува, но работи и със здравната каса. Цената естествено е свързана с качеството. Кабинета му е в уличката зад халите вляво след легналия полицай на партера на една кооперация. Ако се чудите още за добър зъболекар -  специалист  това е човека! Тел. 087 889 9285 Частно работи по всяко време може да се отзове!

# 150
  • Мнения: 4
Аз също не намирам добър зъболекар в Русе.След работата на всеки,трябва да ходя при друг да оправя проблемите,които предния е задълбочил.Масово се пломбират зъби без да направят снимка на каналите,дали са добре почистени и запълнени.Понеже съм голяма бъзла и аз последно дадох над 1000 лв на Еленкова да ми ги оправи с пълна упойка.2 от "оправените" зъби не ми минаха изобщо,а сега никой не иска да се захваща с тях,защото ги е окепазила достатъчно.Все пак й дадох шанс и исках да се подложа на същата процедура,за да си оправи грешката,но останах потресена от отношението й и повече няма да стъпя там.Първо ме нарече "тази",а после ми се разкрещя по телефона,защото съм я обезпокоила в 11 сутринта в работен ден!Мотото на повечето стоматолози в града е:"алчността преди всичко".На никой реално не му пука дали ще успее да ви излекува.Ако открия някой,който да е свестен и кадърен,непременно ще пиша.Сменила съм много наистина и ако някой иска мнение за конкретно име,да ми пише на лични-най-вероятно съм била при него.Има свестни и внимателни,които обаче са млади и можете да им се доверите за не много сериозни проблеми.

Върви при д-р Огнян Димитров. Оправя проблемите, които всички останали причиняват. Малко скъпо от обикновено, но качествено работи. Психически успокоява, изчаква да се приспособиш, говори какво прави. Голям специалист. Няма да сбъркаш. 087 889 9285 му е телефона. Частно работи, но и по здравната каса. От малка съм при него. Налагало ми се един-два пъти да ходя при други, които само са ме осакатявали. Той е човека.

# 151
  • Мнения: 657
Вие се регистрирахте днес да ни кажете колко е лош д-р Миланов, и да оставяте номера на друг.
Аз и моята майка сме на противоположно от вас мнение.Доволни сме много от работата на д-р Миланов, защото в случая на майка ми никой друг хирург в Русе не се наемаше да я свърши.Да, не е пял песни и не я успокоявал, но работата беше свършена повече от добре.От лекарите винаги има и ще има доволни и недоволни пациенти.

# 152
  • Мнения: 5 892
Доктор Славов винаги ми прави снимка, преди да работи. Има си уреда при него.
Есента ходих д-р Ева Атанян( или нещо подобно й беше името зад МГ_то), почисти ми зъбния камък. Попитах имам ли кариеси за правене, че се местя да живея в Испания-намери 2. Върнах се при Славов да ми ги почисти- каза, че нямам кариаеси...

# 153
  • Мнения: 179
д-р Д.Славов преглежда ли деца -за 5 годишно става въпрос?

# 154
  • Русе
  • Мнения: 7 058
д-р Д.Славов преглежда ли деца -за 5 годишно става въпрос?
Той прави пломба на дъщеря ми, но тогава тя беше на 9 г.

# 155
  • Мнения: 2
Току-що си запазих час при др. Трендафилов в Стоматологията, не съм ходила досега, но моя приятелка го препоръча. А др. Анелия Лазарова май се е взела много насериозно - сестрата ми заяви, че нямали нужда от нови пациенти, тъй като имали достатъчно, и няма да ми дадат час и да ме лекуват. Това е положението.

# 156
  • Русе
  • Мнения: 50
Току-що си запазих час при др. Трендафилов в Стоматологията, не съм ходила досега, но моя приятелка го препоръча. А др. Анелия Лазарова май се е взела много насериозно - сестрата ми заяви, че нямали нужда от нови пациенти, тъй като имали достатъчно, и няма да ми дадат час и да ме лекуват. Това е положението.

Дай след това отзиви, че главата ми е вече пълна каша от противоречиви мения (което си е нормално де Laughing)

# 157
  • Русе
  • Мнения: 50
Някой да има мнение базирано на опит, а не с цел популяризация на стоматолог за вадене на мъдрец с операция, и за слагане на брекети (за 15-годишно момиче)?

# 158
  • Мнения: 1 557
Някой да има мнение базирано на опит, а не с цел популяризация на стоматолог за вадене на мъдрец с операция, и за слагане на брекети (за 15-годишно момиче)?
Ние сме доволни от д-р Т. Вичев. Работи бавно и много добре. Но сме си правили други интервенции при него, но не пречи да видите и там.

# 159
  • Мнения: 11
Някой да има мнение базирано на опит, а не с цел популяризация на стоматолог за вадене на мъдрец с операция, и за слагане на брекети (за 15-годишно момиче)?

Просто не ходете при Енчева за мъдреца,а за брекетите май ще се наложи в друг град да търсите специалист.

# 160
  • Мнения: 919
Здравейте,

 Интересувам се от скорошни мнения на хора, които са ходили при Дукови или Миланов. Също така ще оценя и препоръка за ортодонт ( на 26 години съм ).

# 161
  • Мнения: 4
Вие се регистрирахте днес да ни кажете колко е лош д-р Миланов, и да оставяте номера на друг.
Аз и моята майка сме на противоположно от вас мнение.Доволни сме много от работата на д-р Миланов, защото в случая на майка ми никой друг хирург в Русе не се наемаше да я свърши.Да, не е пял песни и не я успокоявал, но работата беше свършена повече от добре.От лекарите винаги има и ще има доволни и недоволни пациенти.

Аз не говоря за доволен или недоволен пациент много моля. Става дума за осакатен пациент от д-р Миланов. Отидох за обикновена пломба и излязох с шевове и кръв по дрехите, защото Господина Миланов си изтърва инструмента от ръката понеже се разсея предполагам знам ли, а аз си стоях кротко и гледах как хвърчи кръв от устата ми. След това започнаха ужасните болки и подувания на шията, защото господина Миланов ми е зашил канала на слюнчената жлеза и не можех да отделям слюнка, което повярвайте е много много много болезнено. След обикаляне по болници във Варна и София ми съобщиха, че ще съм така цял живот и че няма как да се оправи това, което Миланов ми причини. Цял живот осакатена от този господин. И не, аз не хваля другия доктор, аз просто казвам, че той е добър, разбиращ си от работата, внимателен и кадърен за разлика от онзи господин, който ме осакати за цял живот... Пък да не говорим каква психическа травма ми нанесе след този случай... Бъдете си доволни от него, лошо няма, но знайте, че този човек освен да оправя и осакатява хората.

# 162
  • Мнения: 205
Здравейте, имам проблем с коронки и мисля ще е нужно обличане (не знам как точно се казва)'на други два зъба.
Търся препоръки за добър заболекар при такива проблеми.
От някой ,който е ходил и с години след това не е имал проблем.
Изчетох в темите ,и така и не успях да се спра на конкретен доктор.
Благодаря

# 163
  • Мнения: 11 836
Здравейте, имам проблем с коронки и мисля ще е нужно обличане (не знам как точно се казва)'на други два зъба.
Търся препоръки за добър заболекар при такива проблеми.
От някой ,който е ходил и с години след това не е имал проблем.
Изчетох в темите ,и така и не успях да се спра на конкретен доктор.
Благодаря

Аз ходя при д-р Светлана Бурова, опитах да я сменя във времето (т.е. инцидентно съм ходила при други двама зъболекари),но пак при нея се върнах. Доволна съм наистина от работата й също и от цените. Та по въпроса имам правена корона при нея от преди 19години не е мръднала до сега. Това лято си правих нова коронка, че ми се счупи зъб. Малко е темерутеста и не обяснява чак много, но аз съм й свикнала.

# 164
  • Мнения: 205
Благодаря mibobo!

# 165
  • Мнения: 6
Силно не препоръчвам Илия Дамянов. Направи ми снимка на всички зъби и ми обясни колко много кариеси имам и колко е важно каналите да са почистени докрай. "Направи" ми зъба. Продължи да ме боли. След две седмици отидох пак. Казвам на женичката на информация за проблема си и ми отговаря, че може да ме приеме след седмица. Направих си снимка на зъба. Отидох при друг. Без да ми казва се виждаше, че каналът не е почистен и дополовина. Пари на вятъра. Загубата на време е още по-лошо. Колкото по-скъпо вземат, толкова по-вероятно е да не свършат нищо. Като си помисля, че искаше да ми сменя всички пломби.

# 166
  • Мнения: 4 008
За вадене на зъб трябва ли ми направление от личния за да мина по здравна каса? Не знам каква е процедурата, досега не ми се е налагало?

# 167
  • Русе
  • Мнения: 7 058
За зъболекари не се ползваг направления от ЛЛ. Отива се със синята здравна книжка. Не знам обаче дали касата покрива вадене на зъб на възрастен.

# 168
  • Мнения: 208
Аз ходя само със синята книжка, без никакви направления.Всяка година имаме право на един безплатен преглед и лекуване безплатно на три зъба, доплащала съм си само около 10 лв.за бяла пломба, за вадене на зъб не ми се е налагало, но мисля че би трябвало да се поема от касата.

# 169
  • Мнения: 1 589
За вадене на зъб се заплаща упойката

# 170
  • Мнения: 1 557
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ? Звъня му по телефона от 1м, но все не вдига...

# 171
  • Мнения: 6
Здравейте!Някой може ли да ми даде мнение за доктор Ервин Чакърян? Simple Smile

# 172
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте!Някой може ли да ми даде мнение за доктор Ервин Чакърян? Simple Smile
В зората на кариерата му, съпругът ми беше много доволен от него. За сега мнение не мога да дам.

# 173
  • Мнения: 6
Благодаря за мнението! Simple Smile

# 174
  • Мнения: 205
Последния път ,когато писах тук е да потъпся мнение за добър стоматолог.Дълбоко съжалявам ,че не се вслушах в съветите ,които ми дадохте тук,а реших са отида в модерна ,рекламирана клиника. Деян Славов , гаранция с горчив опит ,заявявам ,че всеки добър отзив за това място,не мога да го нарека клиника,са фалшиви и роднино-приятелска реклама!!!
Мина доста време /ноември/ от както имах глупостта да попадна в това място.Препоръчвам за хора със слаби нерви да не четат от това,което ще напиша!!
*****
Резултатът от това ми посещение е загуба на 3 зъба,забита игла в бузата ми,операция по спешност на следвящият ден във Варна,под пълна упойка,прорязан венец,изпилени зъби до такава степен,че не може да се сложи коронка.Кълна се ,не ми е "хоби"да пиша по форуми,но се чувствам длъжна да споделя некъдарността и надменното поведение на "докторите" на това място.
Започнам с първо посещение, при Деян Славов ,отивам за коронки на два съседни зъба,запжчва пилене като с бормашина,порязва ми венеца и прави коментар ,"много аспирин ли вземаш мното ти кървят венците",/изобщо нямам проблем с кървящи венци/,но той не признава че ме е порязал.Сл.коментар "големи ,квадратни зъби😐",изобщо нормални са ми зъбите ,но тук вече започна дй ми светва лапичката ,че съм на много грешно място. Но си мисля,вече съм тръгнала,ще изтърпя ..
Второ посещение,за зъб за пломба ,някаква "докторка "М.Стефанова,заради такива всички се съмняваме как и кой им дава дипломи на някой ,еле медицински!!! И така тази ,ще ми прави зъба,и при опит за поставяне на упойка ...забива 2,5 игла в бузата ми!!!Не можех да повярвам какво ми се случва,не можех да повярвам кой дявол ме доведе в това място на ужасите!!Последва операция,истинска операция ,с дълго и болезнено възстановяване...
След известно време вече посетих др.стоматолог,/не е в България,иначе ще го препоръчам/, когато й показах документацията от това ,което съм преживяла,по лицето и видях изписан ужас,докато четеше.И не спря да ми повтаря колко съжелява за всичко ,което ми се е случило.Но едно изречение  изпусна само веднъж:"наистина сте попаднала на много лош зъболекар",това ми е достатъчно,т.к.тук са любезни до лицемерие ,дори,и за да каже за колега такова нещо,значи наистина го мисли.
Оказа се ,че Славов е щял да ми сложи корона на зъб с кариес,абсолютно опасно и тепрофесионално ,+твърде много изпилени зъби ,до корен ,невъзможно да се постави корона..,дори този ми зъб който е здрав ,толкова много е изпилил ,че дори да сложа корона ,няма да изтрае дълго и т.н.
Резултат :загубих 2 зъба,стрес и ужас ,застрашен живот дори,знаем че всяко операция под пълна упойка ,носи риск. В Св.Марина беше операцията.
Да спомена ,че в мястото Славов ,не чух дори едно извинение,само повтаряше келешки ,че се случвало..Не ,не се случва често,изобщо даже,във Варна един по млад доктор ми каза ,че ще присъства на операцията ,защото само е чел в книгите за такова нещо,но не е виждал никога,а може би поне 5 год.работи в челюстно-лицева хирургия ...Същият коментар имаше и 2 ма стоматолози тук,че никога не са и чували за такъв случай .да забиеш игла в бузата на човек..Съдете сами за какво става въпрос..
Дълго мислих,дали да пусна този пост,оставих да мине време да обмисля по трезво ситуацията,и в крайна сметка реших ,че съм длъжна ,когото става въпрос за здравето на хората да сигнализирам!! Това не е като да не са те обслужили добре в сладкарницата...
Това е моят горчив опит с това така добре фалшиво рекламирано място Деян Славов
,не се подлъгвайте по "терличките",които ви раздават при влизане,не го правят зоради вас,заради тях си е,да не чистят..и голите задници от "хита"на Папи ханс от екраните също няма да ви помогнат за кадърно отношение,дори го прави още по отвратително...Надменния ,троснат говор също..но това са все знаци ,които забелязах ,но подминах...и резултата го описах вече.
Да вметна,че скоро след случката,писах коменгар във Фб страницата им ,не след дълго мненията във фб вече не бяха видими.Не ми отговориха нищо,просто скриха коментарите.Не съм проверяла скоро,тяхна си е страницата да правят каквото си искат,но възхвалите там са от роднина,приятел,роднина..Не са истина..
Стана дълго,но всяка дума е самата истина Заглавието на темата ,не съответства на моето преживяване,но нека има и истински мнения!!!
Здраве да е,и дай Боже да попадаме на съвестни и кадърни доктори ,вярвам ,че ги има!

# 175
  • Мнения: 505
Здравейте ! Днес ходих при Д-р Ервин Чакърян. За първи път. Прегледа ме и реши,че два от горните ми зъба трябва да се извадят. Моля ако някой е вадил зъб при него да сподели дали е доволен.

# 176
  • Мнения: 179
Имате ли впечатления от дентални кабинети ПОЛИДЕНТ,по-конкретно д-р Йорданова?

# 177
  • Мнения: 1
Здравейте, Нова, Съм Във Този Уникален. сайт и искам съвет от 2 дни, ме боли зъб, и можете ли да ми препоръчате зъболекар който, да не работи с здравната каса, и да обяснява какво прави, да се държи добре, защото това, ще ми е първото вадене на зъб, и ме е шубе, благодаря Предварително!

# 178
  • Мнения: 4 008
Аз съм минала през поне 10 зъболекаря в Русе, и в крайна сметка се спрях на двама. Доктор Велчев (кабинетът е в Евас) работи много внимателно и чисто, обяснява, съобразява се с теб за всичко.
Като отношение за обяснение ти препоръчвам и доктор Милчев в клиника Дукови. Ако нещо не е по силите им, ще ти обясни кого да търсиш, какво да кажеш, ще ти препоръча хора дори. И клиника Димитрови - доооста скъпичка, и не стигнах до след първичен преглед, но пък той си беше на ниво.  

# 179
  • Мнения: 179
Някой да има впечатления за д-р Десислава Хорозова-стоматолог?

# 180
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой да има впечатления за д-р Десислава Хорозова-стоматолог?

Преди 10 г.съм я посещавала,кабинета и беше зад сладкарница Мариела Сони в кооперацията.
Ще оставя без  коментар мнение,само ще попитам:нормално ли е да седнеш на зъболекарския стол;да не се използват ръкавици и да ти бръкнат в устата с нестерилен инструмент/последното не го допуснах,станх и си излязох/......
 smile3505

# 181
  • Мнения: 11 836
Feeling за инструмента съм съгласна...но аз неведнъж в годините съм била при зъболекари работещи без ръкавици, но винаги измивайки си ръцете преди да започнат да ме работят.

# 182
  • Мнения: 1
Скрит текст:
Последния път ,когато писах тук е да потъпся мнение за добър стоматолог.Дълбоко съжалявам ,че не се вслушах в съветите ,които ми дадохте тук,а реших са отида в модерна ,рекламирана клиника. Деян Славов , гаранция с горчив опит ,заявявам ,че всеки добър отзив за това място,не мога да го нарека клиника,са фалшиви и роднино-приятелска реклама!!!
Мина доста време /ноември/ от както имах глупостта да попадна в това място.Препоръчвам за хора със слаби нерви да не четат от това,което ще напиша!!
*****
Резултатът от това ми посещение е загуба на 3 зъба,забита игла в бузата ми,операция по спешност на следвящият ден във Варна,под пълна упойка,прорязан венец,изпилени зъби до такава степен,че не може да се сложи коронка.Кълна се ,не ми е "хоби"да пиша по форуми,но се чувствам длъжна да споделя некъдарността и надменното поведение на "докторите" на това място.
Започнам с първо посещение, при Деян Славов ,отивам за коронки на два съседни зъба,запжчва пилене като с бормашина,порязва ми венеца и прави коментар ,"много аспирин ли вземаш мното ти кървят венците",/изобщо нямам проблем с кървящи венци/,но той не признава че ме е порязал.Сл.коментар "големи ,квадратни зъби😐",изобщо нормални са ми зъбите ,но тук вече започна дй ми светва лапичката ,че съм на много грешно място. Но си мисля,вече съм тръгнала,ще изтърпя ..
Второ посещение,за зъб за пломба ,някаква "докторка "М.Стефанова,заради такива всички се съмняваме как и кой им дава дипломи на някой ,еле медицински!!! И така тази ,ще ми прави зъба,и при опит за поставяне на упойка ...забива 2,5 игла в бузата ми!!!Не можех да повярвам какво ми се случва,не можех да повярвам кой дявол ме доведе в това място на ужасите!!Последва операция,истинска операция ,с дълго и болезнено възстановяване...
След известно време вече посетих др.стоматолог,/не е в България,иначе ще го препоръчам/, когато й показах документацията от това ,което съм преживяла,по лицето и видях изписан ужас,докато четеше.И не спря да ми повтаря колко съжелява за всичко ,което ми се е случило.Но едно изречение  изпусна само веднъж:"наистина сте попаднала на много лош зъболекар",това ми е достатъчно,т.к.тук са любезни до лицемерие ,дори,и за да каже за колега такова нещо,значи наистина го мисли.
Оказа се ,че Славов е щял да ми сложи корона на зъб с кариес,абсолютно опасно и тепрофесионално ,+твърде много изпилени зъби ,до корен ,невъзможно да се постави корона..,дори този ми зъб който е здрав ,толкова много е изпилил ,че дори да сложа корона ,няма да изтрае дълго и т.н.
Резултат :загубих 2 зъба,стрес и ужас ,застрашен живот дори,знаем че всяко операция под пълна упойка ,носи риск. В Св.Марина беше операцията.
Да спомена ,че в мястото Славов ,не чух дори едно извинение,само повтаряше келешки ,че се случвало..Не ,не се случва често,изобщо даже,във Варна един по млад доктор ми каза ,че ще присъства на операцията ,защото само е чел в книгите за такова нещо,но не е виждал никога,а може би поне 5 год.работи в челюстно-лицева хирургия ...Същият коментар имаше и 2 ма стоматолози тук,че никога не са и чували за такъв случай .да забиеш игла в бузата на човек..Съдете сами за какво става въпрос..
Дълго мислих,дали да пусна този пост,оставих да мине време да обмисля по трезво ситуацията,и в крайна сметка реших ,че съм длъжна ,когото става въпрос за здравето на хората да сигнализирам!! Това не е като да не са те обслужили добре в сладкарницата...
Това е моят горчив опит с това така добре фалшиво рекламирано място Деян Славов
,не се подлъгвайте по "терличките",които ви раздават при влизане,не го правят зоради вас,заради тях си е,да не чистят..и голите задници от "хита"на Папи ханс от екраните също няма да ви помогнат за кадърно отношение,дори го прави още по отвратително...Надменния ,троснат говор също..но това са все знаци ,които забелязах ,но подминах...и резултата го описах вече.
Да вметна,че скоро след случката,писах коменгар във Фб страницата им ,не след дълго мненията във фб вече не бяха видими.Не ми отговориха нищо,просто скриха коментарите.Не съм проверяла скоро,тяхна си е страницата да правят каквото си искат,но възхвалите там са от роднина,приятел,роднина..Не са истина..
Стана дълго,но всяка дума е самата истина Заглавието на темата ,не съответства на моето преживяване,но нека има и истински мнения!!!
Здраве да е,и дай Боже да попадаме на съвестни и кадърни доктори ,вярвам ,че ги има!

За пореден път пиша отговор, който явно няма как да бъде прочетен, защото винаги след като го публикувам бива изтриван. Ако имате претенции към някого, който Ви е причинил нещо, потърсете него. Не намесвайте моето име и мен в неща, които са Ви причинени от други. За разлика от Вас, аз ще запазя добрия тон.
Професионализмът и репутацията ми са доказани на Национално ниво от оторизираните за целта институции . Относно частта за протетичното лечение, нищо от изложеното не отговаря на истината. Справка: гипсовият модел, на който са изработени короните е запазен в кабинета, както и самите корони. Единствено не става ясно, как от един доволен пациент, посещаващ кабинета за пореден път, след причинената Ви от др.Стефанова неприятност, рязко и безпричинно се озлобихте към мен?
Относно други ваши търсения, обърнете се към точния колега, който много отдавна не работи при нас.

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 08:08 от AnMary

# 183
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Feeling за инструмента съм съгласна...но аз неведнъж в годините съм била при зъболекари работещи без ръкавици, но винаги измивайки си ръцете преди да започнат да ме работят.
Първата си пломба направих през далечната 1996г.в кабинета на д-р Анелия Лазарова/тогава се намираше в бл.Париж на партера/
Изключително стерилен кабинет с инструменти,професионалист работещ с хигиенни ръкавици и качествена работа.Тя беше първата в града,която поставяше фотополимерни пломби,до тогава всичко беше амалгама.
Вече 23г.този зъб не е мръднал.
Е,какво повече да кажа...
В интерес на истината от 2014г не съм я посещавала и не знам на какво ниво е сега.

# 184
  • Мнения: 268
Някой може ли да ми даде цена за пломба при Илия Дамянов

# 185
  • Мнения: 205
Скрит текст:
Последния път ,когато писах тук е да потъпся мнение за добър стоматолог.Дълбоко съжалявам ,че не се вслушах в съветите ,които ми дадохте тук,а реших са отида в модерна ,рекламирана клиника. Деян Славов , гаранция с горчив опит ,заявявам ,че всеки добър отзив за това място,не мога да го нарека клиника,са фалшиви и роднино-приятелска реклама!!!
Мина доста време /ноември/ от както имах глупостта да попадна в това място.Препоръчвам за хора със слаби нерви да не четат от това,което ще напиша!!
*****
Резултатът от това ми посещение е загуба на 3 зъба,забита игла в бузата ми,операция по спешност на следвящият ден във Варна,под пълна упойка,прорязан венец,изпилени зъби до такава степен,че не може да се сложи коронка.Кълна се ,не ми е "хоби"да пиша по форуми,но се чувствам длъжна да споделя некъдарността и надменното поведение на "докторите" на това място.
Започнам с първо посещение, при Деян Славов ,отивам за коронки на два съседни зъба,запжчва пилене като с бормашина,порязва ми венеца и прави коментар ,"много аспирин ли вземаш мното ти кървят венците",/изобщо нямам проблем с кървящи венци/,но той не признава че ме е порязал.Сл.коментар "големи ,квадратни зъби😐",изобщо нормални са ми зъбите ,но тук вече започна дй ми светва лапичката ,че съм на много грешно място. Но си мисля,вече съм тръгнала,ще изтърпя ..
Второ посещение,за зъб за пломба ,някаква "докторка "М.Стефанова,заради такива всички се съмняваме как и кой им дава дипломи на някой ,еле медицински!!! И така тази ,ще ми прави зъба,и при опит за поставяне на упойка ...забива 2,5 игла в бузата ми!!!Не можех да повярвам какво ми се случва,не можех да повярвам кой дявол ме доведе в това място на ужасите!!Последва операция,истинска операция ,с дълго и болезнено възстановяване...
След известно време вече посетих др.стоматолог,/не е в България,иначе ще го препоръчам/, когато й показах документацията от това ,което съм преживяла,по лицето и видях изписан ужас,докато четеше.И не спря да ми повтаря колко съжелява за всичко ,което ми се е случило.Но едно изречение  изпусна само веднъж:"наистина сте попаднала на много лош зъболекар",това ми е достатъчно,т.к.тук са любезни до лицемерие ,дори,и за да каже за колега такова нещо,значи наистина го мисли.
Оказа се ,че Славов е щял да ми сложи корона на зъб с кариес,абсолютно опасно и тепрофесионално ,+твърде много изпилени зъби ,до корен ,невъзможно да се постави корона..,дори този ми зъб който е здрав ,толкова много е изпилил ,че дори да сложа корона ,няма да изтрае дълго и т.н.
Резултат :загубих 2 зъба,стрес и ужас ,застрашен живот дори,знаем че всяко операция под пълна упойка ,носи риск. В Св.Марина беше операцията.
Да спомена ,че в мястото Славов ,не чух дори едно извинение,само повтаряше келешки ,че се случвало..Не ,не се случва често,изобщо даже,във Варна един по млад доктор ми каза ,че ще присъства на операцията ,защото само е чел в книгите за такова нещо,но не е виждал никога,а може би поне 5 год.работи в челюстно-лицева хирургия ...Същият коментар имаше и 2 ма стоматолози тук,че никога не са и чували за такъв случай .да забиеш игла в бузата на човек..Съдете сами за какво става въпрос..
Дълго мислих,дали да пусна този пост,оставих да мине време да обмисля по трезво ситуацията,и в крайна сметка реших ,че съм длъжна ,когото става въпрос за здравето на хората да сигнализирам!! Това не е като да не са те обслужили добре в сладкарницата...
Това е моят горчив опит с това така добре фалшиво рекламирано място Деян Славов
,не се подлъгвайте по "терличките",които ви раздават при влизане,не го правят зоради вас,заради тях си е,да не чистят..и голите задници от "хита"на Папи ханс от екраните също няма да ви помогнат за кадърно отношение,дори го прави още по отвратително...Надменния ,троснат говор също..но това са все знаци ,които забелязах ,но подминах...и резултата го описах вече.
Да вметна,че скоро след случката,писах коменгар във Фб страницата им ,не след дълго мненията във фб вече не бяха видими.Не ми отговориха нищо,просто скриха коментарите.Не съм проверяла скоро,тяхна си е страницата да правят каквото си искат,но възхвалите там са от роднина,приятел,роднина..Не са истина..
Стана дълго,но всяка дума е самата истина Заглавието на темата ,не съответства на моето преживяване,но нека има и истински мнения!!!
Здраве да е,и дай Боже да попадаме на съвестни и кадърни доктори ,вярвам ,че ги има!

За пореден път пиша отговор, който явно няма как да бъде прочетен, защото винаги след като го публикувам бива изтриван. Ако имате претенции към някого, който Ви е причинил нещо, потърсете него. Не намесвайте моето име и мен в неща, които са Ви причинени от други. За разлика от Вас, аз ще запазя добрия тон.
Професионализмът и репутацията ми са доказани на Национално ниво от оторизираните за целта институции . Относно частта за протетичното лечение, нищо от изложеното не отговаря на истината. Справка: гипсовият модел, на който са изработени короните е запазен в кабинета, както и самите корони. Единствено не става ясно, как от един доволен пациент, посещаващ кабинета за пореден път, след причинената Ви от др.Стефанова неприятност, рязко и безпричинно се озлобихте към мен?
Относно други ваши търсения, обърнете се към точния колега, който много отдавна не работи при нас."

Г-н Славов, не разбирам изненадата Ви от това ,че споменавам името Ви ,когато съм писала за преживения ужас в клиниката Ви. Във вашата клиника г-н Славов !!!естествено е да спомена вашето име,не ме интересуват имената на служителите Ви,когато някой прави оплакване или похвала от някаква фирма /компания/,клиника и т.н. назовава името на тази компания ,а не имената на напр.Мария,Иван и т.н. Аз дойдох във Вашата клиника,Вие ме препратихте при колежката Ви,която ми заби игла 2,5см в бузата и ме докара до операция под пълна упойка, 2часова операция!!! Вие не видяхте ,или видяхте ,но не ме информирахте че има кариес на зъба ,който планирахте да сложите корона,и което е дори опасно! Вие ми изпилихте здравия съседен зъб до корен,което прави поставянето на корона безмислено т.к.няма да издържи дълго,т.к.изпиленият зъб е много ниско  от другите и т.н. И след всичко това ,не разбирам  кое име трябва да спомена?!!
Не ме интересува кой и къде работинямам намерение да издирвам служителите Ви ,аз си направих изводите ,преживях ужаса ,но не съм го забравила,просто се опитвам да не мисля за случилото се вече...
И къде видяхте "лош тон",какъв тон очаквахте от пациент преживял такова нещо,Вие сте лекар емпатията би трябвало да Ви е  силна страна ! И тогава ,и сега в този Ви коментар не чух и не видях това!
Когато има грешка трябва да има извинение ,а не обнинение към потърпевшия.
А и тонът ми, е по скоро упрек към самата мен ,за наивността ми!
Ако наистина това което се случи с мен е инцидентно ,не виждам защо са притисненията Ви относно моя преразказ на преживяното,винаги има доволни и не доволни клиенти /пациенти/,от Вас си зависи кои ще са  повече,и един коментар в бг мама не би повлиял особено.
Желая да приключа с тази неприятна случка и всичко свързано с нея .Написах достатъчно...надявам се ,че сте ме разбрал!

# 186
  • Мнения: 1 463
Очаквам мнение за д-р Лора Димитрова, ул. Мостова. Някой лекувал ли се е при нея?

# 187
  • Мнения: 6
На някой да са му поставяли имплант в Русе? При кого и за колко?

# 188
  • Мнения: 11 836
Познат поставя преди няколко години при д-р Мичева в Одонтоя (мисля, че така се казваше).

# 189
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте.
И аз съм в търсене на добър стоматолог. Обиколила съм доста, но не съм открила "моят".
Важно ми е да работи качествено, да има добро отношение към пациента и да работи след 17ч и в почивни дни. Като с последното мога да направя компромис, стига да отговаря на другите две. Моля за предложения.

# 190
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Д-р Николов със сигурност работи и след 17 ч., а по изключение може и в събота да приеме, но тогава е сам, без сестрата. Лошо отношение също няма да срещнете при него. За качеството - там вече имам разни забележки, обаче ако зъбите ви не са от най-проблемните на света, вероятно качеството на работата ще ви задоволи. Ако вече сте били при него, успех с намирането на вашия зъболекар!

# 191
  • Мнения: 268
Някой има ли мнение за д-р Галя Стоянова

# 192
  • Мнения: 1 858
Здравейте, търся мнения за д-р Илия Дамянов?

# 193
  • Мнения: 6
Здравейте, търся мнения за д-р Илия Дамянов?

Върни се страница назад и ще разбереш.

# 194
  • Мнения: 1
Здравейте, от няколко месеца ходя при д-р Татяна Христова Иванова кабинета и се намира в блок в дясно от историческия музей на 4ти етаж за сега ми е направила една коронка и 2пломби и нямам оплаквания за тях но последно ми умъртвява зъб след което се появи дразнене там но през един зъб от него ми никне мъдрец и не мога да определя дали не ми създава той това усещане, в момента съм я накарала да ми го почисти и пломбира наново на 3ти съм при нея за поставяне на някакво лекарство преди да го затвори, моля ако някой има мнение за нея или е имал подобен проблем да сподели много ще съм ви благодарна и още нещо имам един липсващ зъб за който тя ми предлага да направи мост ползвайки само този до него чудя се подобна процедура възможна ли е.

# 195
  • Мнения: 45
Трябва бързо да избера дентален хирург за вадене на скрит мъдрец?
Дотук се чудя между д-р Христов и д-р Йорданов? Появи се и д-р Нестор Илиев?

# 196
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Съпругът ми преди 2 години ходи при Миланов. Остана доволен(освен от цената Joy) Предстоеше ни пътуване в чужбина и се притеснявахме да не възникнат усложнения. На втори, трети ден беше забравил, че са му вадили корени.

# 197
  • Мнения: 45
Оказа се, че цената навсякъде се е вдигнала, а д-р Миланов е просто велик!!!

# 198
  • Мнения: 7
Здравейте!Бихте ли споделили мнение за доктор Мариета Георгиева Боянова-стоматолог.Благодаря!

# 199
  • Мнения: 2
Здравейте, търся мнение за д-р Еленкова за поставяне на фасети. Моля споделете мнения?

# 200
  • Мнения: X
Здравейте, отзиви за д-р Нели Колева, работи в стоматологията.
Благодаря на отзовалите се!  Flowers Hibiscus

# 201
  • Мнения: 1 858
Здравейте, търся мнения за д-р Велков?

# 202
  • Мнения: 4 008
Много съм доволна. От всички които обиколих в града съм доволна само от него. Не работи със здравната каса. Много е внимателен, работи чисто, съобразява се с клиента.

# 203
  • Мнения: 61
Здравейте, търся мнения за д-р Велков?

Здравейте, малко късно ще ви отговоря, но съм много доволна от Д-р Велков . Проведе ми лечение на гранулом. Изключително внимателен, свърши чудесна работа и има уникална апаратура.

# 204
  • Мнения: 2
Здрайвейте, търся мнение за д-р Витанова, намира се до пазара. Гледах в интернет преди е работила в Света Аполония. Мерси предварително.

# 205
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Беше много внимателна с децата, докато беше в Аполония.

# 206
  • Мнения: 1 318
Здравейте, търся мнения за д-р Велков?
Късно се включвам, но мен д-р Сотиров ме насочи към него за кореново лечение и наистина много си разбира от работата.
Аз приключих лечение на пореден зъб при д-р Сотиров и съм изключително доволна от него и екипа му. Четох назад положителни мнения за него и действително има защо. Толкова внимателно и професионално работи, че съжалявам само защо продължих да ходя при д-р Х въпреки грешка след грешка в устата ми.

При последната цялото ми семейство ходеше преди демокрацията да дойде. От дете съм била при нея и твърдя, че никога не съм получавала лошо отношение. Евтино работеше, извънредно ме е включвала в график. Дотук с хвалбите. С години занемари съществуващ проблем, който просто нямаше как да пропусне, след като твърдях, че го има - две съседни корони с разстояние помежду им, където влизаше храна. Започна да ме боли, с конец като чистех, миризмата беше лоша. Твърдеше, че няма такова нещо и съм с чувствителни венци (?!?) Дори не си направи труда да погледне по-внимателно мястото. Съответно от устата ми се носеше зловоние, аз чистех с конец, жабурех и просто не ми беше комфортно, ама не - при нея ходим семейно, там си се знаем. Имах два липсващи зъби без зародиши, за които ми каза, че няма как да сложим импланти, така да си стоят. Задните зъби се разместиха и изкривиха, но и това е нищо в сравнение с последствията от разстоянието между коронките. Последно като ходих при нея август миналата година, ми сряза с машинката под езика и ми каза, че аз съм мръднала (понеже не е почитател на упойките и реши, че на живо ще ме дере). Поне седмица имах дупка под езика, не можех да се храня и реших повече да не ходя при нея... Тогава мъжът ми се вбеси, каза че е супер доволен от Ченко Сотиров и се наканих да го посетя. На снимката лъсна истината. Имах гангрена на зъба под коронката, където от разстоянието между двете влизаше храна и не можеше да се почисти. В съседния зъб: забравен инструмент в корена. От март до сега ми направиха зъбите в студиото на д-р Сотиров (тук държа да отбележа, че случаят пое д-р Мария Цанкова, която е невероятен човек и специалист).
Уви, няма как да съдя д-р Х, защото по документи никъде не е писала, че ми е правила корони. Всичко се свежда до кодове за кариес и пулпит.
Да не си помислите, че съм някакъв прецедент: баща ми също е потърпевш. Той осъмна с жестоки болки в облечен зъб, ходи, снимка си прави, тя му каза, че няма абсолютно нищо на зъба и е с чувствителни венци (какви сме такива, не знам...) Той в пристъп на болки, отиде при д-р Сотиров и там установиха счупен инструмент в корена, съответно го пратиха при д-р Иван Велков, където той си свърши чудесно работата и баща ми спаси зъба си, за разлика от мен. Моят зъб вече е изваден, тъй като дълго време е имало процес и коренът беше изгнил, съответно нямаша как да се спаси.

Последна редакция: пт, 02 юли 2021, 12:04 от Shirley-Ann

# 207
  • Мнения: 1 858
Здравейте,
Може ли мнение за д-р Босева?
И ако може да препоръчате зъболекар за смяна на стара корона?

# 208
  • Мнения: 37
Здравейте и аз влизам да търся скорошни отзиви за добър стоматолог, важното е да работи качествено.

# 209
  • Мнения: 419
Здравейте? Някой има ли мнение за Елида Танева?

# 210
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ауу, тази хич не искам да я чувам даже.

Планирах бременост и отидох за профилактика. Намери ми кариес. Започна го - реши, че ще го маха, щото бил зле зъба. После стана ясно, че ми подготвя съседните зъби за мост без да сме го коментирали и без да има нужда.  Явно беше решила да ме изцеди финансово до дупка.
Та, накрая кариеса се оказа пулпит, аз вече бременна и въпросният зъб го довършиха в Аполония, като се оказа, че зъба само е отворен, без да е работено по него.

# 211
  • Мнения: 11 836
От към работа не мога да се оплача, правила ми е една пломба и ми е вадила 2 мъдреца, но е страхотен кожодер. Говоря за години около 2004-2005г за една плобма без лечение ми взе 70лв

# 212
  • Мнения: 1 858
Здравейте? Някой има ли мнение за Елида Танева?


Бягайте далеч от тази жена! Един зъб ми е правила, държа се ужасно, през цялото време ме заплашва, че езикът ми й пречи (на долен краен зъб) и щяла да го отреже с машинката! Дори ми показва режещия диск и ме пита знам ли колко силно реже и как за секунда щяла да го клъцне! Като във филм на ужасите. Била съм при доста зъболекари, но подобни дивотии никой не ми е казвал и подобно отношение не съм срещала!

След 3 месеца отидох при нея да си поискам панорамната снимка (правена в лаборатория), която тя беше задържала, за да я покажа на друг зъболекар. Тя отказа да ми я даде с думите, че това било медицински документ и не ми принадлежал! Вдигнах скандал, разправяхме се доста, каза да дойда с полиция ако искам, тогава щяла да ми я даде!

Писах на зъболекарския съюз и от там ми казаха, че няма право да ми задържа снимката и ме посъветваха да подам жалба. Щях да я съдя, ама ми предстоеше пътуване и го отложих, после пък не ми се занимаваше (и до ден днешен малко съжалявам, че я оставих така)

За капак, зъба който ми прави след 6 месеца пломбата падна и ходих да ми го лекуват на ново.

# 213
  • Мнения: 419
До тук - само лоши мнения за Елида Танева. А на Вас струва ли Ви се, че нарочно бави процедурите по един зъб (постоянно слагане на нови лекарства и почиствания) само и само, за да печели от това. И изобщо така и така работи доста скъпо, качествено ли е? Случвало ли Ви се е след нейна работа, да имате проблеми?

# 214
  • Мнения: 14 133
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ?
Разбутвам темата със същото чудене и питане. Някой да знае нещо по въпроса? Евентуално за след Нова година...

# 215
  • Мнения: 1 557
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ?
Разбутвам темата със същото чудене и питане. Някой да знае нещо по въпроса? Евентуално за след Нова година...

Работи да, но трябва лично да отидете и да си запазите час. Лятото ходих при него.

# 216
  • Мнения: 14 133
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ?
Разбутвам темата със същото чудене и питане. Някой да знае нещо по въпроса? Евентуално за след Нова година...

Работи да, но трябва лично да отидете и да си запазите час. Лятото ходих при него.
Много благодаря за бързия отговор!

# 217
  • Мнения: 14 133
Някой да знае актуално работно време на д-р Христов, хирурга в Стоматологията?

# 218
  • Мнения: 4 660
Може ли мнения за д-р Венелинова от св. Аполония, записах час за 4 г си дете има лек кариес на 2-3 зъба.

# 219
  • Мнения: 1 463
Аз пък питам за д-р Магдалена Витанова. Доволни ли сте он нея?

# 220
  • Мнения: 4 660
Здравейте в началото на месеца д-р Павлин Панев ми направи един зъб. Нормално ли е да боли при хранене?
Уж вади нерви лекува но ме боли докато ям, след известно време минава после пак боли.

# 221
  • Мнения: 1 557
Здравейте в началото на месеца д-р Павлин Панев ми направи един зъб. Нормално ли е да боли при хранене?
Уж вади нерви лекува но ме боли докато ям, след известно време минава после пак боли.

Според мен не. Отидете при него да ви види най-добре.

# 222
  • Мнения: 14 133
Здравейте в началото на месеца д-р Павлин Панев ми направи един зъб. Нормално ли е да боли при хранене?
Уж вади нерви лекува но ме боли докато ям, след известно време минава после пак боли.

Според мен не. Отидете при него да ви види най-добре.

И според мен качествено лекуван зъб не трябва да боли...

# 223
  • Мнения: 4 660
Незнам колко е качествено днес отвори утре затвори направи пломба. Ходих прегледа изписа ми антибиотик.

# 224
  • Мнения: 14 133
Незнам колко е качествено днес отвори утре затвори направи пломба. Ходих прегледа изписа ми антибиотик.
Дано всичко да е наред!

# 225
  • Мнения: 2 019
Здравейте,живея в чужбина и лятото искам да си дойда в Русе за няколко седмици имам доста проблеми със зъбите като разстояние, криви зъби и кариеси.Препоръчайте ми моля клиника където би станало бързо и качествено,бих искала да си направя и консултация за изправяне с алайнери . Много благодаря.

# 226
  • Мнения: 6
Някой знае ли къде се намира зъболекарския съюз?                                                           Интересува ме, ако пациент отиде при зъболекар с болка и подут венец-какво трябва да направи зъболекаря-достатъчно ли е да му каже купи си гранофурин и мажи, ако няма видим проблем на зъба.

# 227
  • Мнения: 1
Д-р Малина Димитрова...много готина, внимателна, знаеща..., абе с една дума - става Simple Smile
Е все пак,трябва да се знае и какви пари взема NaughtyВ така наречената клиника Димитрови дерат яко кожи!
Не знам за вниманието и, но знам, че за Здравей взема 50 лева и допълнително за "план на лечение" 70 лева.   не работи със здравна каса, Не съм сигурна колко добър специалист е, и по-важното колко е съвестен.  За Дуков - за Здравей взема САМО 40 лева, като можеш да чакаш цяла сутрин, няма да ти се извини, и накрая можеш и да не влезеш, ако така му е кеф.   За Славов - безсъвестен човек е най-краткото ми определение, при положение, че можеш да си направиш панорамна снимка за 1 лев в стоматологията, той ще ти иска 40 лева в кабинета си, че "не работел със здравна каса" .   А " асистентките"  му само те оглеждат преценяващо дали имаш пари или не.

Общи условия

Активация на акаунт