ДОБЪР СТОМАТОЛОГ В РУСЕ,МОЛЯ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯ

  • 182 401
  • 227
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Ауу, тази хич не искам да я чувам даже.

Планирах бременост и отидох за профилактика. Намери ми кариес. Започна го - реши, че ще го маха, щото бил зле зъба. После стана ясно, че ми подготвя съседните зъби за мост без да сме го коментирали и без да има нужда.  Явно беше решила да ме изцеди финансово до дупка.
Та, накрая кариеса се оказа пулпит, аз вече бременна и въпросният зъб го довършиха в Аполония, като се оказа, че зъба само е отворен, без да е работено по него.

# 211
  • Мнения: 11 786
От към работа не мога да се оплача, правила ми е една пломба и ми е вадила 2 мъдреца, но е страхотен кожодер. Говоря за години около 2004-2005г за една плобма без лечение ми взе 70лв

# 212
  • Мнения: 1 851
Здравейте? Някой има ли мнение за Елида Танева?


Бягайте далеч от тази жена! Един зъб ми е правила, държа се ужасно, през цялото време ме заплашва, че езикът ми й пречи (на долен краен зъб) и щяла да го отреже с машинката! Дори ми показва режещия диск и ме пита знам ли колко силно реже и как за секунда щяла да го клъцне! Като във филм на ужасите. Била съм при доста зъболекари, но подобни дивотии никой не ми е казвал и подобно отношение не съм срещала!

След 3 месеца отидох при нея да си поискам панорамната снимка (правена в лаборатория), която тя беше задържала, за да я покажа на друг зъболекар. Тя отказа да ми я даде с думите, че това било медицински документ и не ми принадлежал! Вдигнах скандал, разправяхме се доста, каза да дойда с полиция ако искам, тогава щяла да ми я даде!

Писах на зъболекарския съюз и от там ми казаха, че няма право да ми задържа снимката и ме посъветваха да подам жалба. Щях да я съдя, ама ми предстоеше пътуване и го отложих, после пък не ми се занимаваше (и до ден днешен малко съжалявам, че я оставих така)

За капак, зъба който ми прави след 6 месеца пломбата падна и ходих да ми го лекуват на ново.

# 213
  • Мнения: 419
До тук - само лоши мнения за Елида Танева. А на Вас струва ли Ви се, че нарочно бави процедурите по един зъб (постоянно слагане на нови лекарства и почиствания) само и само, за да печели от това. И изобщо така и така работи доста скъпо, качествено ли е? Случвало ли Ви се е след нейна работа, да имате проблеми?

# 214
  • Мнения: 14 133
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ?
Разбутвам темата със същото чудене и питане. Някой да знае нещо по въпроса? Евентуално за след Нова година...

# 215
  • Мнения: 1 548
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ?
Разбутвам темата със същото чудене и питане. Някой да знае нещо по въпроса? Евентуално за след Нова година...

Работи да, но трябва лично да отидете и да си запазите час. Лятото ходих при него.

# 216
  • Мнения: 14 133
Здравейте, някой знаели  дали д-р Вичев работи още ?
Разбутвам темата със същото чудене и питане. Някой да знае нещо по въпроса? Евентуално за след Нова година...

Работи да, но трябва лично да отидете и да си запазите час. Лятото ходих при него.
Много благодаря за бързия отговор!

# 217
  • Мнения: 14 133
Някой да знае актуално работно време на д-р Христов, хирурга в Стоматологията?

# 218
  • Мнения: 4 660
Може ли мнения за д-р Венелинова от св. Аполония, записах час за 4 г си дете има лек кариес на 2-3 зъба.

# 219
  • Мнения: 1 460
Аз пък питам за д-р Магдалена Витанова. Доволни ли сте он нея?

# 220
  • Мнения: 4 660
Здравейте в началото на месеца д-р Павлин Панев ми направи един зъб. Нормално ли е да боли при хранене?
Уж вади нерви лекува но ме боли докато ям, след известно време минава после пак боли.

# 221
  • Мнения: 1 548
Здравейте в началото на месеца д-р Павлин Панев ми направи един зъб. Нормално ли е да боли при хранене?
Уж вади нерви лекува но ме боли докато ям, след известно време минава после пак боли.

Според мен не. Отидете при него да ви види най-добре.

# 222
  • Мнения: 14 133
Здравейте в началото на месеца д-р Павлин Панев ми направи един зъб. Нормално ли е да боли при хранене?
Уж вади нерви лекува но ме боли докато ям, след известно време минава после пак боли.

Според мен не. Отидете при него да ви види най-добре.

И според мен качествено лекуван зъб не трябва да боли...

# 223
  • Мнения: 4 660
Незнам колко е качествено днес отвори утре затвори направи пломба. Ходих прегледа изписа ми антибиотик.

# 224
  • Мнения: 14 133
Незнам колко е качествено днес отвори утре затвори направи пломба. Ходих прегледа изписа ми антибиотик.
Дано всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт