ДОБЪР СТОМАТОЛОГ В РУСЕ,МОЛЯ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯ

  • 182 373
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Никой не прави пълна упойка за зъб, опасно е!

# 16
  • Мнения: 1 583
Лудост е за един зъб да ти слагат пълна упойка.Не знам и кой стоматолог би се навил на това.Локална упойка е напълно достатъчна.

# 17
  • Мнения: 0
В русе, изключителен стоматолог е др. М.Божинова! Много положителни отзиви. Успех

# 18
  • Мнения: 2 755
Търся зъболекар, който има опит и подход към децата, има ли такъв в нашия град?

# 19
  • Germany
  • Мнения: 1 262
за възрастни - най-добрия зъболекар в града е д-р Димитров от Дентално студио Димитрови. Детски - при Дукови  Peace

# 20
# 21
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
В русе, изключителен стоматолог е др. М.Божинова! Много положителни отзиви. Успех
Аз съм една от недоволните ѝ пациентки,но сагата е дълга.
Никой скоро не е писал тук,но да попитам за д-р Еленкова,работи ли със ЗК и къде приема?

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Работи. Зад Библиотеката. Клиника "Света Аполония"

# 23
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Работи. Зад Библиотеката. Клиника "Света Аполония"
Hug
Благодаря Ели.

# 24
  • Мнения: 1
В клиниката на др Славов идва един стоматолог  от София-много е добър.На мен ми сложи импланти, но мисля, че всичко работи. Клиниката се намира около хотел Рига(не знам точно как се казва улицата, но ако някой се интересува ще проверя)

# 25
  • Мнения: 962
Всички зъболекари от клиника Св Аполония с две ръце сме за тях !! Д-р Савов ,д-р Витанова !! Peace
Аз съм ужасно страхлива .. мога да кажа че там ходя с кеф!! А малкия там за първи път  ходи 2 зъбчета му вадиха,1 пломба и винаги с усмивка излиза от кабинета ....

# 26
  • Мнения: 75


Не съм доволна въобще от така нареченото Дентално студио д-р Димитрови.Явно по погрешка бях питала в темата  "Къде в Русе" за тях.Съответно никой не ми отговори аз отидох да видя за какво става дума.Еми лукс голям,гръмки приказки и самочувствие на единствени и най компетентни за Русе и региона(ходят и в Разград).Махнаха ми зъбния камък за 86 лв,а за останалите ми проблеми в устата казаха да си приготвя около 5000 лв. #2gunfire
Повече не се видяхме.Препоръчаха ми д-р Анелия Лазарова.Кабинетът и е зад Хавана и съм много доволна.Цените са поносими,работи със здравната каса,а самата докторка е много мила. Peace

# 27
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Цитат

Препоръчаха ми д-р Анелия Лазарова.Кабинетът и е зад Хавана и съм много доволна.Цените са поносими,работи със здравната каса,а самата докторка е много мила.
Невероятен професионалист  Peace
Имам фотополимерна пломба от нея на 16г и не е мръднала.
Бях и изгубила координатите,но сега ще знам къде приема.

# 28
  • Мнения: 962
За детски стоматолог д-р Витанова от клиника Аполония. Малкия там си ходи ,без проблем. Има си отделно детски кабинет , срещу стола има плазма пускат им детски филмчета.Има много играчки,внимателна е самата зъболекарка. Обяснява всичко. Дори като приключи пломбичката на малкия му подари четка за зъби Simple Smile  Работят със здравната каса .

# 29
  • Мнения: 34
Аз моето детенце го водя в Одонтоя,намира се уличката на траурна агенция небесна,пада се на ъгъла с/у Математическата гимназия,къщата е червена,ако някой иска номер да пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт