Боледуват ли често децата ви

  • 3 065
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 354
до годинка почти не е боледувал. 2 грипа и една пикочна инфекция...
от както ходи на градина много боледува...между една и три...умерено.

# 31
  • Мнения: 1 354
До сега не беше боледувала, но преди коледа се възпали ухото,оправи се без антибиотик, но сега преди 2 седмици я хвана грипа и този път обаче не се разминахме без АБ.

# 32
  • Мнения: 4 615
Две, три леки хремички и една херпангина. Не е пила АБ. Това за 2 години и почти 5 месеца. Гласувах с последната опция. Не мисля, че става дума за ген. По-скоро имунна система. Разбира се може и да бъркам. При равни условия детето на приятелката ми е ежемесечно болно.

# 33
  • София
  • Мнения: 39 933
В анкетата гласувах за сина ми, с трета опция.
Щерката беше друго нещо. Караше по два отита годишно в периода 2-7 годишна възраст.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
До преди тръгване на градина -3год. много рядко и то предимно зачервено гърло.Само веднъж повръщане и разстройство и за тези години само веднъж АБ и то май беше на 2 год.
Коренна промяна настъпи с тръгването на ДГ-всяка седмица беше болна.Но това вече не е по темата ти.

# 35
  • Мнения: 15 379
Не. На 3 години и 5 месеца е. Досега не е пил никога АБ (пу-пу!).
Гледан е у дома до 3 години и 2 месеца, през това време е изкарал няколко хреми само.
Откакто тръгна на градина (краят на септември т.г.), вече изкара 3 хреми, 2 от които бактериални - стафилококи, които лекувах с антибиотични капки. Никакви усложнения от тях, само кашлица от стичащият се секрет.
Това е, дай Боже да е все така!

# 36
  • Мнения: 2 447
Гласувах с "рядко" Хремите не ги броя,по-сериозните заболявания наложили по-сериозно лечение се броят на пръсти.

# 37
  • Мнения: 184
Каката боледуваше често в яслата-хреми най-много,кашлици по-малко,афти-2 пъти но беше жестоко гадно за детето и стомашно-чревни разстройства.Вече рядко боледува Praynig,а бебето досега една хрема,но дълга и упорита

# 38
  • Мнения: 11 607
Отговорът ми е рядко. И сега в грипавото време,когато и 4-та бяха болни за 1 седмица, единственото ни лекарство бе парацетамола. С него и с бабини лекове, всичко мина за 1 седмица.

# 39
  • Мнения: 141
Почти не

# 40
  • Мнения: 126
Гласувах с последната опция. Дъщеря ми не е боледувала. Само веднъж имаше хрема,температура и разстройство,но това беше свързано с никненето на зъбките - АБ не сме пили.

# 41
  • Мнения: 2 587
Няма как да отговоря в анкетата - до навършването на три годинки не е боледувала изобщо;след това почти всеки месец.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 120
Слава Богу, много рядко, по 1-2 настинки или някакви вирусни заболявания годишно с повишена температура. Антибиотик не е пил до сега, основно, защото вярвам на инстинктите си, не че не са му изписвали на 3 ден с температура.
Още, обаче не ходи на градина, не знам какво ще се случи, когато започне да общува ежедневно с повече деца.

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Баткото за първи път боледува на 8м. летен вирус повръщане и разтройство.
После чак като тръгна на ясла, но.... нищо сериозно пак.

# 44
  • Мнения: 3 092
Не боледуваше  докато не тръгна на ясла .После много боледуваше .Сега по-рядко като че ли ....( като изключим последния месец )
Брат и покрай нея също боледува . Confused

Общи условия

Активация на акаунт