как кръстихте синчето си

  • 6 416
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят е Александър-на св.Александър Невски.Държим да е на светец да има кой да го пази Wink(не,че за всички имена няма светец де)
Второто сме решили да е на Св.Йоан Кръстител

# 16
  • Мнения: 228
реших първия ми син да баде Николай не е кръстен на никой и Емил на баща ми защото реших че заслужава за всички неща който е направил за мен

# 17
# 18
  • Мнения: 5 391
Страхотна тема,точно по моят болен въпрос....Дайте още идеи!

# 19
  • Мнения: 6 315
Ами моят син е Йоан... Искахме да си има голям светец за покровител а и името ми звучи някак царствено и е хубаво... Та затова.

# 20
  • Мнения: 5 577
Моя син се казва Иван, намирам го за мъжествено, българско, и си има имен ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 057
Искахме името на детето да е българско. После решихме да е царско. Направихме списък с имена и се спряхме на Калоян. Означава "Хубавия Иван".
Ето и от мене един сайт с имена http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/K.html

Последна редакция: пн, 21 ное 2005, 22:32 от maya_nikolova

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам дъщеря-Александра,ако бях родила момче щеше да е Александър. Името много ми харесва. Харесва ми Самуил,Йоан,Габриел и още доста.
Избора е доста голям-УСПЕХ!!!

# 23
  • Мнения: 5 251
Моето момченце се казва Йоан, означава "мил на Бога"  Hug

# 24
  • Мнения: 573
Моето синче се казва Едислав-незнам дали има имен ден(мисля че не),кръстен е на свекърва ми  bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Преди 4 години на плажа на Равда имаше един страхотно палав Виктор, хубаво дете с червени панталони като от спасители на плажа Sunglasses С моя мъж си казахме, че ако имаме момче ще го кръстим така. Е, ясно е защо синчето се казва Виктор Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 555
Синът ми се казва Максимилиян, което значи "най-великият"
Още като разбрах че съм бременна това име ми изникна в съзнанието и така и го нарекохме. Исках името да е дълго и задължително да не е често срещано !
Както и да го кръстите ще е с най-хубавото име, защото е направено с любов и защото си е твоето детенце   Heart Eyes

Леко раждане !

# 27
  • Мнения: 2 755
Синът ми се казва Христо. Ясно е какво означава. Има имен ден на един от най-хубавите християнски празници - Коледа.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Сина ми се казва Християн, от християнин последовател на Христос (с еднакво значение е като Кристиян и Христо). Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 726
Нашето слънчице се казва Георги - на дядо си и на мен (аз съм Галина но съм кръстена на Георги и празнувам на Гергьовден).

Много искахме детето ни да си има хубаво българско име и именден.

Сега Георги празнува имен ден на 6 май, а рожден ден - на 8 юни Laughing

Общи условия

Активация на акаунт