Отговори
# 15
  • Мнения: 1 291
И аз се присъединявам към поздравите за Валари! Simple Smile Божидар да расте спокойно и здраво бебче, а на мама бързо да й минават и последните неприятни усещания след раждането!

# 16
  • Мнения: 413
Еха, ЧЕСТИТО бебче на Valary! Прекрасно име!  Hug
Да е много здрав, много умен и послушен!
И бързо възстановяване на Валя. Peace

# 17
  • Мнения: 1 938
Честита рожба, Валари!  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Валари,Честито бебче и от мен!Да ви е живо и здраво,и много да ви радва!А на теб бързо възстановяване и успешно кърмене!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 5
Да е здрав като гранит,
да е силен, гласовит,
да е весел и щастлив,
да е много работлив.
Да ви радва от сърце –
малкото добро момче!
Честито бебче Валя  bouquet newsm51 smile3525 smile3525

# 20
  • Мнения: 0
Всеки път като видя новина, че се е родило ново бебче и ми става едно хубаво  newsm44
Честита радост   ylinfantи от мен, нека да е много здраво и да радва мама и тате. А на мама бързо възстановяване и успешно кърмене !!! smile3525 smile3525 smile3525

# 21
  • Мнения: 89
Честито момченце на мама Valary! Да е жив и здрав големият юнак и с много радост и обич да дари своите родители!   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 0
Честито бебе Божидар на Валя и от Комплекса за социални услуги, да сте живи и здрави и напролет нови участници в групата за настоящи родители!   bouquet

Сега за новите дати за групата за БЪДЕЩИ мами :

м.ФЕВРУАРИ  2011г.

04.02.2010г.     (ПЕТЪК)          от 17.00 ч.
08.02.2011г.     (ВТОРНИК)      от 17.00 ч.
16.02.2011г.     (СРЯДА)          от 17.00 ч.
24.02.2011г.     (ЧЕТВЪРТЪК)   от 17.00 ч. 

и днес ще ви очакваме на последната сбирка за януари, БЪДЕЩИ МАМИ!

# 23
  • Мнения: 941
а темите знаят ли се предварително?   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 291
Последния път говорихме за раждането. Любимата ми тема! Wink Другия път обещаха да ни дадат упражнения, които се правят в различните триместри.

# 25
  • Мнения: 941
сигурно става въпрос за тази гимнастика

http://pazardjik.snimka.bg/maternity/materiali-ot-kursa-za-mami.335578.10269868

ама не сте ли малко закъсняли за нея  Thinking

# 26
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Хиляди благодарности за прекрасните пожелания на добрите орисници! Ние сме си  вкъщи, мина главоболието и се чувстваме чудесно и двамата.

# 27
  • Мнения: 5
Хиляди благодарности за прекрасните пожелания на добрите орисници! Ние сме си  вкъщи, мина главоболието и се чувстваме чудесно и двамата.
Супер добре дошли у дома,приятно гледане и успешно кърмене!  bouquet breastfeeding breastfeeding breastfeeding

Аз искам да кажа че вчера си купих капки Деавит от аптеката до Книжарница "Дом на книгата",ако все още някой се интересува и не може да намери,там мисля че ще намерите винаги,тъй като присъствах на заявката за тези капки!
  bouquet
И имам един въпрос:Някой може ли да ми каже как да се справя с това Смучане и лапане на ръцете от моето дете!Направо понякога имам чувството че са  по сладки от млякото така звучно ги смуче,а какво ли не правих на този етап,слагах ръкавици,слагам и играчки в ръцете за да не си слага ръцете а играчките,бибероната изобщо няма никакъв ефект.Казват че ще премине,обаче аз се притеснявам да не стане обратното да сме все с ръцете в устата!Моля ви Ако някой е има същия проблем споделете как сте се справили!  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap newsm20

# 28
  • Мнения: 147
Защо си купуваш Диавит, след като вече има Вигантол по аптеките. Аз моя си го купих от Панацеята до Здраве.
За лапането на ръчичките, обикновено го правят така звучно както описваш, когато са гладни. Иначе ако си лапа юмручето, а не палчето, споко, сега сме си намерили ръчичките и изучаваме света. Ще отмине. Но ако си лапа пръсчето по- добре го научи на биберон, че после от него по- лесно се отучва. Пробвай най- различни. Аз сигурно купих 10 докато намерих кой е за нашата устичка Peace

# 29
  • Мнения: 1 291
Моят син също си лапаше юмручетата, не му остана навик. Сега вкарва по някой показалец в устата и се чеше само там, където ще му никне зъбче. Кърмим се на поискване и нито палец смуче, нито от биберон има нужда. Всяка майка е различна и няма рецепта за тези неща. Ти си прецени дали да взимаш мерки, но според мен няма опасност да се превърне в проблем.

За темите в курса.
Вчера говорихме за следродовия период, физиологични и патологични особености на новороденото. Не ми се смейте на псевдо научния стил, не съм си доспала.  Crazy
Следващата тема на 8 февруари във вторник, 17 часа, ще бъде установяване на емоциална връзка с новороденото.

Общи условия

Активация на акаунт