Отговори
# 165
  • Мнения: 115
Здравейте! Някоя от Вас има ли информация дали през Август ще има училище за мами? Гледам, че в началото на птрва страница пише само за юни ... Благодаря предварително

# 166
  • Мнения: 1 291
Акушерка Антонова, която води курса излезе в отпуск. Ще има пак курс от началото на септември. Тъкмо на време за вас. По принцип се препоръчва да започнеш да посещаваш курса в 7-ми месец, но няма да те върнат и по-рано. Wink

# 167
  • Мнения: 206
Аз мислех, че от август ще възобновят  newsm78 тя така последно каза, даже се брояха колко мами ще останат за тогава

# 168
  • Мнения: 1 291
Ще й звънна да я питам. И без друго не сме се чували отдавна.  Peace

# 169
  • Мнения: 1 291
В началото на август ще се възобнови курсът! Очаквайте точни дати!

# 170
  • Мнения: 1 938
Ади, честита рожба! Heart Eyes  bouquet Hug

# 171
  • Мнения: 206
Благодаря  Hug

# 172
  • Мнения: 1 350
Ади,честита рожба и браво за успешния старт с кърменето!!!
Аз искам да питам какво ще има тази година за световната седмица на кърменето?Ще се отбележи по някакъв начин ,нали newsm78

# 173
  • Мнения: 1 938
Аз искам да питам какво ще има тази година за световната седмица на кърменето?Ще се отбележи по някакъв начин ,нали newsm78

Да, разбира се! Hug
Както всяка година, така и сега, в Пазарджик инициативите на НАПК и ЛЛЛ ще се съчетаят така, че да бъдат в различни дни и часове, за да може мамите да присъстват на всички.  Heart Eyes
До края на седмицата с Гери и Мария ще ги оповестим тук.
 Hug Hug Hug

# 174
  • Мнения: 1 350
Мерси за инфото ,Нели Hug Ще се радвам да можем да се включим и ние с нещо Hug
Една моя приятелка кърмачка иска да участва със снимка на информационното табло  в кабинета по кърмене LaughingМного й е харесала идеята  Laughing Ако ще сменяте снимките и нас може пак да ни лепнете ,нали сме още бозайници Rolling Eyes

# 175
  • Мнения: 1 938
Мерси за инфото ,Нели Hug Ще се радвам да можем да се включим и ние с нещо Hug
Една моя приятелка кърмачка иска да участва със снимка на информационното табло  в кабинета по кърмене LaughingМного й е харесала идеята  Laughing Ако ще сменяте снимките и нас може пак да ни лепнете ,нали сме още бозайници Rolling Eyes

Разбира се, че ще има ъпдейт на таблото. То си е традиция. Grinning Heart Eyes
Чакам снимките ви на скайп, на мейл или на хартиен носител. Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 176
  • Мнения: 941
 newsm68

въпросът е, как да хвана малкият-голям бозайник докато суче  Thinking

Ще се пробваме да си спретнем някоя фотосесия, пък дано поне една снимка да става за пред хората  Mr. Green

каквото успях да изровя от нета за Пазарджик го споделям:

от сайта на НКК
Пазарджик
3 август (сряда) – 19.00 часа Кърмаческо парти на Острова, организирано от консултантите по кърмене
4 август (четвъртък) - 17:30 ч. Ден на отворените врати в МБАЛ – Пазарджик, лекция за кърменето, организирана от консултантите по кърмене

Заповядайте в 17:30 часа на 04.08.2011 г. на Ден на отворени врати за Родилна зала, ще бъдат правени безплатни УЗИ прегледи и лекция за кърменето. д-р Стоянов - Началник АГО

7 август (неделя) Посещение и консултации по кърмене за родилките в Родилно отделение на МБАЛ „Здраве“.


от сайта на ЛЛЛ
Пазарджик – август: Световна седмица на кърменето 2011
1 август, понеделник, 18 ч., на Тортата под детската площадка, среща с подкрепата на Ла Лече Лига, тема: “Да поговорим и споделим – кърмачески истории”
3 август, сряда, 11 ч., галерия Плеяда (тунела при Синегогата), Бебешко кафе, тема: “Имате въпроси за кърмене? Задайте ги на Бебешкото кафе!”

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 00:20 от mother-of-pearlS

# 177
# 178
# 179
  • Мнения: 0
Здравейте аз на скоро се преместих в пазарджик на моста на лютата и няма с кои да излизам имам дъщеря на 5 месеца без някои ден ако има желание някои може да пише  newsm46 newsm46 newsm46

Общи условия

Активация на акаунт