Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 39

  • 34 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
hiacint, добре съм те заварила!  Grinning Grinning А за миговете с вас, наистина е приятно, щом днес така яко си оставих работата на заден, много заден план Embarassed
spam2 Аз бях тази, която те попита за името, но много бързо след това се ориентирах как и откъде да копирам. Когато не съм сложила третото и четвърто око ми е малко трудно да забелязвам някои неща на дисплея.  Laughing Laughing Но и много неща още незнам - например с поместване на фотоси и гифчета.

# 61
  • Мнения: 1 863
  Момичета, браво на вас! Голяма активност! Не мога да ви изчета! Аз съм се заровила в едни клип и нямам време да пиша, но след малко ще ви изненадам! Simple Smile Продължавам с арабската серия тази седмица  - така е обявена - Седмица на арабската музика! А относно Goran Karan Stay With Me - приемам предизвикателството, защото и аз отдавна исках, но не смеех и в тази връзка тогава направих тези:

http://vbox7.com/play:e2005efb
http://vbox7.com/play:08c29b24

Ако някой не ги е гледал. Simple Smile

 Зизу, ти ме разби от всякъде! Царица си на сценариите и е време да ти спретнат един граждански догово, че от време на врема да ги вкарваш в правия път, като залитнат. Но това с черджето в антрето - е върха! Joy Joy Joy Joy Joy Ако нагласиш  в някоя пратка и твоето коте, ще внесеш малко мир в душевното ми състояние Praynig Praynig Praynig
 Момичета, отивам да слагам буквичките, че да ви го пусна. Боксчето пак нещо мързелува или се е преуморило hahaha hahaha hahaha

# 62
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Привет дами ,направо ви изпуснах
 Гледам ,че много нови дами са слезли от балкона ,

ДОБРЕ ДОШЛИ МОМИЧЕТА   bouquet  bouquet  bouquet

ДА ПОЗДРАВЯ И ТРЕТАТА ДАМА ОТ ЕКИПА ,КОЙТО ЩЕ ПУСКА ТЕМАТА -ХИАЦИНТ ,ЗА УСПЕШНИЯ СТАРТ


Сега отивам да ви чета ,че мярнах страхотни мнения и постове

# 63
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Добре заварила на всички!   bouquet Отдавна ви обичам и съм щастлива, че се навих и да ви го кажа. Laughing
Тане, това клипче с испанското Остани ми е едно от най-любимите още от момента,  в който го направи! newsm10 Много е добро. Не че другите ти рожби не са прекрасни, но това ме разтапя. Благодаря ти за всички мигове, в които съм се наслаждавала на всяко ново твое произведение и след това отново и отново по нощите. newsm53

# 64
  • Мнения: 31
здравейте  Hug

hiacint   Hug Hug newsm51

добре дошли на новите момичета  Hug

относно притесненията на vanina707  ние тук сме се събрали все умници  newsm03  Grinning
няма как да не е дежавю - Явуз  Twisted Evil си е Еда в гащи  Sick но много по-опасен, защото разполага с неограничен финансов и човешки потенциал  ooooh!
та се метнахме от едната клиника в другата  Crazy - и персонала, и пациентките почти същите  Crazy Laughing

Танче  thumbsup хич да не те притеснява, че има клипчета на тази песен с Аси и Демир, и с Онур и Шех    Heart Eyes  сигурна съм, че ще сътвориш нещо прекрасно  Hug

# 65
  • Мнения: 31
и малко встрани от темата, но не съвсем...

Момичета, представям ви документалния филм за Мевляна, преведен от B l a n k a
За което й изказвам огромните си благодарности    bouquet    Hug   А на вас желая, приятно гледане!  Peace

Руми - Танцът на любовта - Rumi - The dance of love 2008 torrent

директен линк, важи до Четвъртък 10.02.11г.

Бланка, Лакуна  Hug  bouquet

филмчето е много интересно за тези, които ги вълнува темата за Мевляна  Peace

по-голяма част от живота си Мевляна е прекарал в Коня (откъдето е Мурат  Wink), там е гробът му..

а и в ролите на Мевляна и Шамс са двама наши  Grinning

# 66
  • Мнения: 9 795
ТАНЯ    ПРЕКРАСНИ СТЕ - И ТИ , И ТВОИТЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ Hug
Вече се оглеждам за следващите Grinning

# 67
  • Мнения: 1
От известно време в главата ми се е загнездила една мисъл и все чопли ли, чопли.  newsm78 Мисля си, защо и в "1001 нощ",  и тук, в ЛиН, Сабанджъ и неговите сценаристи извайват толкова перфектно образите на злодеите. Сетете се за Еда. Колко престъпления извърши, на колко хора обърка живота, и до последно се измъкваше безнаказано. И дори не получи възмездието, което й се полагаше. Решиха да я самоубият, вместо да я залови полицията и да бъде съдена подобаващо.
Сега и Явуз. Като видяхме този красив мъж да се появява във втори сезон, повечето от нас решиха, че зад пленяващата външност се крие и добро сърце и той ще бъде на страната на добрите.  Само че той се оказа от най-опасните злодеи - убива жестоко и хладнокръвно, без да оставя следи от престъпленията си. Манипулира хитро, внушавайки доверие. В същото време преследва целите си, които за сега не са съвсем изяснени, а само предполагаме, че Ясемин е обекта, целта на неговите домогвания. Много умело я оплита в паяжината си, и очаква удобния момент, за да реализира плана си. Дали го прави, защото е влюбен в нея, дали иска на всяка цена да я отнеме от Саваш, кое е водещото, все още не е ясно. Та, мисълта ми беше, защо Сабанджъ и сценаристите сякаш толерират лошия, Явуз, поставяйки го винаги в изгодни за него ситуации. А Ясемин и Саваш, които са положителните герои на сериала, са принудени да преживяват трагедия след трагедия, да преодоляват невероятни житейски трудности.  newsm78
Моля, ако съм ви досадила с моите разсъждения ( но нали все пак коментираме филма ЛиН в тази тема?)  да ме извините.

# 68
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
.... ooooh!
та се метнахме от едната клиника в другата  Crazy - и персонала, и пациентките почти същите  Crazy Laughing

Ами тук май трябва да следва само това: newsm47

# 69
  • Мнения: 9 795
ПЕНДА newsm51 току що изгледах филма за Мевляна Hug
Много релаксиращо ми подейства Hug Благодаря на Бланка,  smile3525Лакуна smile3525


Филма започва така ....
Цялата вселена един друг ни обвързва с любов.
Учи, да се дава обич.
Сърцето ти да разбере , че за всичко има място....
От необичащите хора... светът се плаши.....

Последна редакция: чт, 27 яну 2011, 21:26 от Lilims

# 70
  • Мнения: 1 863
ТАНЯ    ПРЕКРАСНИ СТЕ - И ТИ , И ТВОИТЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ Hug
Вече се оглеждам за следващите Grinning


  Слушам и изпълнявам!  Blush Blush Blush
Ето следващото от арабската серия! Разбирате, че няма как да не съм минорна, ама тия сценаристи ще ме докарат до водна криза! Sad


http://vbox7.com/play:9ed698ee
http://www.dailymotion.com/video/xgrxyj_ask-ve-ceza-savas-yasemi … -helal_shortfilms


  Заповядайте!

# 71
  • Мнения: 1
siren62, пенда, благодаря, вашите оценки за темата са ми много скъпи.  Hug Hug

Tanya_M, направо си неудържима и вече започваш да се конкурираш със себе си.   smile3532 smile3503    Всеки нов клип засенчва предния.  smile3501 newsm10 newsm51

Дами, дано някой не ми се обиди, но искам да ви помоля да запазим чистотата на изказа в темата, да се въздържаме от груби и не до там цензурни думи. Да коментираме интелигентно, на хубав български език. Нищо лично към никой. Знаете, че в тази тема няма ограничения и правила за "правилни" мнения и всеки е свободен да си изказва мнението по който въпрос си иска от сериала. Да го правим по най-приятния за всички начин, запазвайки добрия и интелигентен тон в темата.

# 72
  • Мнения: 8 476
Пенда веднага свалям филма,за да го го гледам.Преди няколко години видях този танц по телевизията ,като магия е.Знаех ,че Мевляна  е от Коня и после разбрах,че и Мурат е от там.Вече имам две причини да отида на екскурзия там  Simple Smile
hiacint  изобщо не си досадила.Аз си мисля,че е така показано лошото у хората,защото в реалния живот то лошото доста по-често успява да надделее над доброто.Според мен в живота обикновенно се случват повече лоши отколкото хубави неща.Хубавите мигове са кратки ,но и за това са толкова запонящи се.Но това е все пак е сериал и трябва в крайна сметка да надделее доброто,щото иначе все едно сме си пуснали новините и сме видели поредната трагедия която се е случила дали у нас или по света няма значение.
Танче ще чакам с нетърпение клипчето с тази хубава песен,няма нищо,че и други са правили с други герои.

# 73
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Хиацинт, много си права  в пост 67.
  И аз съм си задавала този въпрос. Вероятно е свързано с неписани правила за развитие на сценариите на сериалите на екипите на Сабънджъ. А и на други такива. Добрите така и така ги харесват зрителите, дори колкото повече проблеми имат, толкова повече ги харесват. А лошите трябва да зашеметяват. Там не трябва да има пропуски, които да направят героя смешен или глупав и т.н..
   Аз обаче имам един друг въпрос, на който не мога да намеря категоричен отговор. Защо Сабънджъ и Ко прави винаги образите на жените с повече дефекти отколкото тези на мъжете? Не говоря за физическо съвършенство, а за другите неща, които ръководят поведението им най-вече в критични ситуации. И сега с Ясемин май пак ни се гласи нещо подобно като решението на Шех в третия сезон. Дано не съм права. Ще се радвам ако не съм права.

# 74
  • Мнения: 1 863
  Ванина, този човек, според мен си има проблем с жените! Thinking Thinking Нямам друго обяснение! newsm78 newsm78 май нещо лично! newsm78 newsm78

hiacint, благодаря ти! Значи се усъвършенствам, но има още много да гоня световните светила от съседни нам държави! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт