Отговори
# 45
  • Мнения: 385
Честит рожден ден на Бобсъна! Много веселие и забавни игри!!!
А и на мамка му - също Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 3 249
ДаВинчи, не знам. При положение, че не съм постоянно с нея, не мога да гарантирам какво е яла, дали не са сменили препарата за пране в градината примерно и т.н.

# 47
  • София
  • Мнения: 541
ЧРД на Боби! Викс, желая ви здраве, щастие и радости!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 043
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ!

Нека расте здрав, усмихнат, умен, чаровен, да радва мама и тати, да покорява женските сърца.

Викс, наздраве!




# 49
  • Русе
  • Мнения: 633
Анджи, Мопси, Лили - чакаммм knit

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Анджи, Мопси, Лили - чакаммм knit

То на мен ми се изчака чакалото, а за теб направо не знам!  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 300
Елинка ти още ли плетеш тук Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ Hug
Ним надявам се бързо да се оправяте и двете Hug
Ние с Рая решихме да избягаме от грипната епидемия в София и решихме да погостуваме при мама на Габрово, но уви сестра ми се тръшна болна от грип Sick.
В градината всички групи са събрани в една поради липса на деца и понеже големите са в повече, цяла седмица Рая ме застрелва с какви ли не реплики, но вчера беше върха. Каза ми : "Мамо хайде да се целуваме с език" и докато се усетя ме облиза по лицето като кученце Joy

# 52
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 Joy Нда, каките и батковците явно са напред доста

# 53
  • Русе
  • Мнения: 633
И Йоан се връщаше по едно време от градина винаги с желание да целува. И ближеше и той като Рая  Rolling Eyes

Ним, Барби - дано плетката скоро я завърша  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 861
Момичета много благодаря за хубавите пожелания Grinning Hug Hug Hug.
Да ви се връщат   bouquet. Пийте по едно и за здравето на мъжо.
Давинчи, Селма ще трябва пак да организирам сбирка тогава  Hug, другите ви чакам утре  Drunk.
Ако някой още се колебае - да не се  Crossing Arms. Приемам гости и без предварителна заявка  Joy Party

Ним, Цвета, Селма - да оздравяват дребусите бързо  Praynig Hug

Елина айде вече стига стиска краци  Mr. Green, моята дата е 1 февруари  Whistling. Когато и да е ти пожелавам много леко и прекрасно раждане, както сме чували от разказите на Ноеми и едно здраво и сладко бебе.
Между другото Ноемка, няма ли да наминеш утре  Thinking. Не сме те виждали от както не си 2 в 1 Flutter.

# 55
  • Мнения: 56
Честит рожден ден на Боби!Викс,да ви е здрав и безгрижен!Да е повод за гордост и радост на всички които го обичат!Наздраве и за мъж ти!Весело изкарване на празника!  bouquet  bouquet  bouquet
Ним, Hug
Елина,и аз се присъединявам към пожеланията за леко,бързо и безболезнено раждане,когато й да е!  bouquet
Барби, Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099


Вики на Мимоза е днешната ни рожденичка!
Всички хубави неща да украсят живота им!


ПП. Снощи поляхме обилно внучето!  Sunglasses Да даде Господ и собствени да дочакаме - голяма радост, ей!  Crazy

# 57
  • Мнения: 1 908
Честит рожден ден на Вики!Да бъде жива и здрава и много жизнерадостна newsm59

# 58
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Чесит рожден ден на Вики. Да е жива и здрава Hug

# 59
  • Мнения: 4 111
Честит рожден ден на Вики! Да е жива и здрава!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт