Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 1 868
sweet_maniche, благодаря за хубавата тема  bouquet Danielkka, къде си - липсваш ни, дано наистина не се сърдиш

# 17
  • Мнения: 4
Сияна се обърна за първи път  newsm44 newsm44 newsm44 най накрая ама днеска цял ден я тренирам показвам и какво да прави и то диването се врътна Laughing

Лека вечер момичета аз изчезвам Hug

# 18
  • Мнения: 214
Danielkaaaaaaaaa
къде си  newsm78

честито за хубавата темичка със здраве да си пишем  Laughing

# 19
# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 1 193
Aз като за запис ,да питам нещо: донесоха ми витамин Д от Брюксел. SMB D-CURE 2400 UI.Колко да давам?
Някой ще ме отрази ли  newsm78 .

# 22
  • София
  • Мнения: 308
 Heart Eyes

# 23
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Aз като за запис ,да питам нещо: донесоха ми витамин Д от Брюксел. SMB D-CURE 2400 UI.Колко да давам?
Някой ще ме отрази ли  newsm78 .

най-добре питай този който ти го е дал каква е профилактичната доза там от този препарат. Малко сложно е да се сравнят, защото има различни хим. форми на вит Д (зависи коя е тук) и зависи колко капки има в 1 мл и колко е активното вещество в 1 мл или 1 капка. Не е без значение дали ще даваш малко повече или малко по-малко Peace

съмнява ме Дани да се е разсърдила newsm78

Ваня как си че те мисля Rolling Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 073
...Хора, аз като не ви чета един ден и после сте минали 10 теми, дето като седна да ви пиша после и съм забравила половината, трябва с тефтерче докато чета и да си записвам и така после и аз да се отразя  Tired ...
hahaha hahaha И аз съм така  Joy Joy

Вече съм мома-англичанка с терца минорна. Тази вечер си изпратихме таткото в командировка за 2 седмици. Не беше пътувал така от 2 години и сега ми е кривооо. Ама ще си влезем пак в ритъм.

# 25
  • Мнения: 25
geryaleksandrova - за капките трябва да си питаш педиатъра, и нашите са от чужбина, нашата педи ги погледна и изчисли по колко капки да даваме, в нашият случай в началото по 2, а сега по една че фонтанелата ни е почти затворена ...

beb4o_fb  - страхотно заглавие   bouquet, направи ти се възхищавам на волята и ентусиазма относно упражненията, браво на теб  Hug

Мъниче - благодаря за темичката, старахотна е  Hug

Относно памперсите ние сме пробвали само Памперс - актив бейби и съм  доволна от тях, в момента сме с 4-ката, мноого рядко са ми пропускали и то по-малко, а от миналата седмица започнахме с ЕБХ и се получава много съм щастлива  hahaha newsm44 newsm68 newsm44

Аз току що приспах Дани и сега малко релаксирам, след 30мин. се трупясвам до него че снощи май не ми се събраха и 3часа сън, ама като имам енергично дете какво да се прави, събужда се за игра  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 184
Мъниче, мерси за темичката, само хубави новинки да има в нея Grinning
Гери, за първи път чувам за такова вит. Д и затова не мога да кажа мнение. Можеш да потърсиш листовката му в интернет... Аз давам вигантол 2 капки на ден (ако не забравя) Crazy
бебчо, много близнаци много нещо и при вас:) не си спомням казах ли ти, че освен мен и сестра ми имаме още 4 чифта братовчеди близнаци. Лудница hahaha
talktoher, и на мен не ми се захранва Tired Много лесно свикнах - вадя цицата и цок, цок..

# 27
  • Мнения: 33
И все пак някой,който вече има опит отреди, би ли ми казал след като почна с 2 лъжички картоф и се захранваме така 7 - 10 дни и започне да яде по цяло бурканче картоф, какво следва да правя? След колко време мога да въведа нов зеленчук и колко време трябва да го въвеждам и може ли да е смесено пюрето, примерно картоф с морков? Многооооооо моля,ако някой е по-наясно от предните дечица, да пише.

# 28
  • Мнения: 103
Айде и аз да сваря да се цопна на първите странички  Flutter
Бебчо заглавието пак е супер   bouquet
Мъниче и ти си страшна с оформлението на темичката както винаги   bouquet
Уфффф и на мен не ми се захранва, много ми е лесно с цицата и на мен... ама няма начин... Е аз имам и още време- към края на март когато навършваме 6 месеца  Peace

# 29
  • Мнения: 15
 Честита ни нова темичка!   bouquet

talktoher, това Доооооообре не искам и да го чувам. Мъжа ми само така е започнал да говори. Казвам му нещо и той Дооооообре. Като го познавам ще има да го повтаря цяла година.  ooooh!

Аз пък отивам да я будя да се храним за последно днес.

Общи условия

Активация на акаунт