Нашето малко февруарско човече на една годинка стана вече!(27)

  • 24 692
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 818
Добро утро!

Честит първи рожден ден на Боряна на Руфи,на Влади на Бадем, на Макс на Светла,на Йоан-Владислав на Мепофка и на Лъчо на Мецанка ! Да са живи и здрави !

Далче, а като габарити много ли е голям? Че на мен основно размера ми е проблем, ако обещая тържествено, че ще отслабвам и ще въртя миОто ще ми вземе и по-скъп, ама те мноО големи Rolling Eyes
Честити триколки на Митето и на Яворчо! Да си ги ползват със здраве и много кеф  Mr. Green
Аз май се опитвам да вдигам температура, нещо, което обичайно не ми се случва. Дригорах се с парацетамоли и се надявам да не заразя Калина. Последната пък само се чуди как да висне на цица, добре че намерих едни кроасани дето ги прояде да хапне нещо малко по-смислено, че с тая кърма е като манекен на Освиенцим ooooh!
Честит свети Валентин/ Трифон зарезан! Нека сме всички живи и здрави и вечно опиянени от любов... е понякога може и от хубаво вино  Mr. Green
Лека седмица, момичета   bouquet

# 721
  • Мнения: 210
Добро утро, Майчета!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЧИЦАТА РОДЕНИ ДНЕС, ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛИ ИГРИ ОТ МЕН !
ЧЕСТИТ "ПРАЗНИК НА ВЛЮБЕНИТЕ"   bouquet
Слънчи, дръж фронта  Sad
Аз хубаво се шегувам с пътуването ми до Лондон  Cry ама се оказа,че хич не е шега, като нищо ще го пропусна  Shocked Снощи повдигнах въпроса пред Миото и се оказа,че и двамата живеем в дълбоко заблуждение по въпроса  Cry Ама да не ви занимавам с глупости  Embarassed
Отивам да си събирам лъжиците ,че Мартин ги сее из цялата къща  Confused

# 722
  • Мнения: 307
Благодаря на всички за прекрасните пожелания!Разплакахте ме с милите си думи!Слънчи Hug от твоята уста в божиите уши Praynig
Рожденния ден мина добре,като изключим,че Сиската беше нервна.Довечера пак ще имаме гости,но утре ще се опитам да кача снимки.Прителите ни се бяха обеденили и и подариха златна гривничка.
След малко отиваме на консултация,пишото ни ще е на два часа,дано не пречи.
Днес с мъжо имаме годишнина от годежа-8 години почерпете се!
Честит празник и на всички влюбени!
Честит рожден ден на празнуващите днес дечица!

п.п Забравих да споделя,че на прощъпулника Сиси хвана книгата Grinning Е след като доста време не искаше да остави питката се наложи да я скрия,за да види,че има и други неща Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 10:25 от puhich

# 723
  • София
  • Мнения: 55
ДУ!

Честит първи рожден ден
на Максим на Svetla R, Влади на бадем,
Йоан-Владислав на Mepofka, Боряна на ruphy,
Дара на bkrisi, София на bebe_jeni
и Лъчезар на Mecanka89!
Да растат здрави и щастливи!


Честит празник на влюбените и на виното!

# 724
  • Мнения: 210
Пухи, много е стара урината, аз бих взела нова  Peace може да има растеж и да се притесниш излишно после,,, ама това е мое мнение  Embarassed

# 725
  • Мнения: 71
Честит празник! Който, каквото празнува!  Hug
Аз празнувам Зарезан, че ми се струва по- нашенски празник, довечера ще си пийна винце! Наздраве!!!
За урината, Пухи, наистина трябва бързо да се действа с "пишото", че резултатите после излизат кофти...
Балеринка, Неви, Фръц ... липсвате!  Hug

# 726
  • Мнения: 40
Честито на днешните малки рожденничета!


Честити празници на виното и любовта на тези, които ги празнуват!


Честита годишнина, Пухчолино!


# 727
  • Мнения: 179
 Здравейте, мили дружки!

 Ей ме нА, само да се разпиша, че съм се видяла в 20 минутна почивка Crazy. Пина  Hug

 Искам да прегърна всички ви, защото много ми липсвате Sad

 Много рождени дни пропуснах -да са здрави и щастливи всички дечица! С тези, с които сме приятели във фейса, съм ги почела там.  Тези, които пропускам- да ме извинят.

 Моето дете все така е обсебващо и като че ли все по-зле става Confused. Нон стоп желае да е залепена за полата ми и грам не се занимава самостоятелно Sad. Разхожда ме из апартамента, върви вече стабилно, но не смее да се пусне от пръста ми. Опитахме да я оставим (за час-два) за отглеждане на бабите (нали те ще я гледат като се върна на работа), еми пълен провал- това дзверило реве като заклано ooooh!. След второто дете отричам тотално теорията "така си го свикнала". Кристиян съм го гледала по същия начин, и на случаен минувач да го бях подала нямаше да забележи липсата ми. Това малкото ми изсмуква кръвчицата, буквално е залепено за мен. Известна алтернатива е таткото, но това не ни удовлетворява...трябва да се работи. Как ще я караме, не знам. Confused

 Надявам се да няма болни и да има много празнично настроение в темата Praynig!

 Пак ще ви кажа- липсвате ми....много Hug Hug Hug. Често съм във ФБ и там ви наглеждам Wink.

 Хубави дни ви желая, че Господ знае кога пак ще успея да драсна някой ред! Hug

# 728
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Айде и аз да се разпиша ,че нещо тия дни хич ме няма ,тресът ме нервите яко Rolling Eyes

Поздрави на всички рожденници които пропуснах да поздравя! Нека са  здрви и много щастливи!  bouquet

Малко постно ама не ми се пише ,ще се включа по късно Rolling Eyes

# 729
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Едно бързо ДУ да ви кажа и да запрЯтам ръкави.

Закъснели честитки на всички, които съм пропуснала теЙзи дни! Да са ни живи и здрави годиначетата!!

Специално честито на Сиянка и Алекс, двете фатални красавици. Плюс целувки за тях и наздраве на мамите и татковците им!

Честит празник днес! Да се лее вино и романтика без спир! (С Калина това ми беше термина, култовата дата, както се изрази една акушерка навремето).

Всички болни да се стЕгат!

ХлебопекарнЯ, искам и аз, по принциФ. Чудехме се къв уред да си закупим за НГ с парите от свекърите (около 80-100 лв), па накрая си взехме сешоар за двайс леа (щот нЕмахме) и не поВнА още кво. Изчетох ви аргументите за и против и се оказва, че при мен против-то засега надделява, най-вече поради липсата на място в това миниатюрно кибритено куФнЕ, а и една друга кардинална липса -- на време+нерви. За кг. не се боя, то е все едно дъл ша набивам банички и кифли + бозЪ от Ни-Кай или собственоръчни пиПки.

Никич, явно младите пак си изпращат сигнали. Crazy И Люс, от миналата седмица нейде, не ще да УлазЯ у коритото. В крайна сметка я подмамих с нЕкви игрушки и успях да я заседна колкото да я мина с една вода (една патка имаме и разни кутийчета от шампоани и пр., Калина играе мноо с тях, явно и за Люсондъра се оказаха атракция).

(Бях ви споделила, че двете ги коритим напоследък, почти едновременно).

Иначе периоди на ужас от водата е имала и Калина, но май ги попреодолява -- ми, време си е вече. По едно време ме беше докарала ептен до оЧаяние, като отказваше въобще всякакъв съпорт на усилията ми да я подмия поне. Даже щеше да ме прекатури на няколко пъти. Постепенно успях да го укротя, на мама опърничавчето Heart Eyes.

На морето е първа жичка да плува и да си потапя главата под вода, чак се пУашим, но тук... не знам инат ли е, що ли... newsm78

Любезний ми адашо, завист ме обФана за бъдещото ти подвизаване кае Лондона. Колкото до паласките, точно ти ли, бре, ще ми говориш за таквиз?

Балеринке, добре разписала се! Съчувствам и състрадавам! Аз го имам едно такова, което ме смуче ни повече, ни по-малко -- вече четири години. И за капак, аз не мога на никого да обясня точно какво ми тежи. А майка ми естествено, не спира да ме вини...

Люс е на периоди, ту капризна и обсебваща, ту не толкова...

Хубав ви ден!

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 12:14 от Мяуче

# 730
  • York
  • Мнения: 826
Честити празници на всички! Кой каквото си празнува!   bouquet

У наща къща напоследък нито любовта я има, нито вино се лее......... ooooh!

Ника, върнах се наяколко страници назад да прочета какви са ви перипетиите с къпането и водата, но не успях да намеря пост с подобно съдържание. Анета от една седмица реве като заклава, когато се опитвам да я сложа да седне в коритото да я изкъпя, а от душа става още по зле  Rolling Eyes Целия вход разбира какво правим в банята. А преди постоянно се хилеше и цвилише от кеф само да я сложа във водата  Thinking

Днес въпреки хубавото време съм затворник у дома. Просто да падладее човек!  Tired

# 731
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ника, върнах се наяколко страници назад да прочета какви са ви перипетиите с къпането и водата, но не успях да намеря пост с подобно съдържание. Анета от една седмица реве като заклава, когато се опитвам да я сложа да седне в коритото да я изкъпя, а от душа става още по зле  Rolling Eyes Целия вход разбира какво правим в банята. А преди постоянно се хилеше и цвилише от кеф само да я сложа във водата  Thinking
smile3521 Анджек! Много точно казано!

# 732
  • София
  • Мнения: 209
ДД!

Да ви се оплача, че още треперя от бяс. Преди малко излязохме с Ясен да напазарувам и да свърша разни задачи. Ходя по тротоара маневрирайки между паркираните коли, локви и дупки а срещу мен по улицата се движи камион за събиране на боклук. Гледам аз, че нещо не върви в една линия и кара много бавно...по едно време се засилва, качва се на отсрещния тротоар, помита едно дърво и една кофа за боклук и се спира в една кола паркирана на тротоара. Като си помисля, че ние можеше да сме на отсрещния тротоар Cry Вътре в камиона - мръсен, гаден пиян циганин се спуква от смях #2gunfire Идеше ми да го извлача и да го ритам, ритам, ритам....

Честит празник на днешните рожденици. Да са живи и здрави!

Честит празник на които каквото празнува днес!

# 733
  • York
  • Мнения: 826
Не е проблема в моя телевизор, а? Simple Smile
Дано да мине бързо, че само като си помисля, че е време за баня и се изнервям предварително  Rolling Eyes
Ел, имали сте късмет! Обади ли се в полицията да съобщиш за инцидента? Аз в такива случаи и не само в такива се обаждам, дори и за дреболии веднага се обаждам. Често има ефект.  Peace

# 734
  • Мнения: 1 067
Честит Първи Рожден ден на порастващите днес!!!!
Ел  Shocked добре,че не е имало хора!
По въпроса с къпането и Явкото като му мия главата се дере до посиняване  Peace
Пухи за пиканото и аз знам,че максимално бързо трябва да се предаде с оглед на това,че може да има фалшив кофти резултат.В аптеката ме светнаха,че мога да съхраня за по дълго ,ако я сложа на най-долния рафт в хладилника,но не трябва да замръзва  Peace Ама аз се замислям,че и да бързаме да я дадем,те в лабораторията не я обработват веднага 100%.Например аз водя Явор в Кандиларов,от там събират до 12:30 и ги пращат на куп  Thinking
Аз утре ще я свърша тази работа.
Явор пак  се отпусна да ходи сам,ама сега  мен ме е шубе да го пусна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт