Нашето малко февруарско човече на една годинка стана вече!(27)

  • 24 672
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 55
 el_P, голям късмет сте извадили наистина  Hug

И аз имам проблеми с къпането напоследък, Андреа категорично отказва да седне в коритото и я къпя права във ваната, до тук добре, ама като стигнем до главата и настава ужас.... ooooh!
Дори преди малко гледах пак тия ванички на OKbaby

и се чудя дали ако и взема такава няма да стои малко по-мирно. Thinking

# 736
  • Мнения: 1 067
Танче Явор го къпем в същата кофа,много се забавлява е стигнем ли до главата пак реве Mr. Green

# 737
  • York
  • Мнения: 826
Явно много деца минават през този период за ужас на родителите си  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 1 067
Качих малко снимки от вчерашното мероприатие :
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1838913054736&set=a.1 … 108010.1297827964
Офф а в нас остана храна за още 3 купона  Tired ,ама няма да се дам без бой, запретнах ръкави и започнах да унищожавам съобразявайки срока на годност  Joy  Почнах от еклерите ,унищожих 4 остават още 12-15  Whistling

# 739
  • София
  • Мнения: 209
Хаха, Мики и при нас остана храна за 3 купона. И аз да не остане нещо почти съм приключила с дояждането, че даже и гости каних вчера да помага с остатъците. Гледах ви снимките във ФБ - страхотни сте, няма думи за Яворчо, уникален чаровник е Heart Eyes

С къпането нямаме проблеми. С обличането и събличането имаме. Голямо шило е и за секунда не застава мирен. Някой трябва да го държи за ръцете и краката за да мога да го облека а той се дере естествено ooooh! ако съм сама се гоним по 15 минути. аз докато се обърна за нещо и той вече е слязъл от леглото и е тръгнал на някъде.

Да питам има ли дете което е болезнено привързано към баща си Thinking Само него иска, ако излезе от стаята изпада в истерия. Сутрин ако го види, че излиза - отива до вратата и блъска и реве сърцераздирателно. Ако нещо не е на кеф само баща му може да го успокои. Понякога даже ми блъска ръката и чинията като го храня и иска баща му да го храни  Shocked Почвам да се чудя вече.

# 740
  • Мнения: 163
Честит празник на рождениците!
Честит Свети Валентин!
Честит Трифон Зарезан!

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт