Тема Незабравима (Unutulmaz) 160

  • 24 915
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен

Да кажа първо на Шефката че се радвам че е преборила тая плевмония.  Hug Hug Hug

Да кажа на Бизнес Мама здравей и добре дошла тук. Забвлявай се защото тук това го правим постоянно почти и винаги е страхотно да се чете и да се обсъжда с толкова много приятна компания.

Хайде малко от мен с рима

Из фрагментите на 68 епизод

За ревера хавана го Еда
За да търси сметка как така
Едже довел я с колата
да трови и докрай душата

Харун пък сълзи рони и неверва
любимата му с думи как го замерва
Тя откачи от снимчица една
сполети го поредната беда

Едже с пръстчета потрошени реве
Над рамото братово се чак дере
Бату стиска все бастуна зраво
Ниса коршум ще тегли му и отляво

smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен

Да кажа първо на Шефката че се радвам че е преборила тая плевмония.  Hug Hug Hug

Да кажа на Бизнес Мама здравей и добре дошла тук. Забвлявай се защото тук това го правим постоянно почти и винаги е страхотно да се чете и да се обсъжда с толкова много приятна компания.

Хайде малко от мен с рима

Из фрагментите на 68 епизод

За ревера хавана го Еда
За да търси сметка как така
Едже довел я с колата
да трови и докрай душата

Харун пък сълзи рони и неверва
любимата му с думи как го замерва
Тя откачи от снимчица една
сполети го поредната беда

Едже с пръстчета потрошени реве
Над рамото братово се чак дере
Бату стиска все бастуна зраво
Ниса коршум ще тегли му и отляво

Бравос, бе мила!  smile3501 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 И тебе днес те е нападнала музата! Ама много ти се получава!  Hug

# 722
  • Мнения: 0
Аз така се заплеснах с тези парфюми  smile3555, че забравих да кажа welcome на новите момичета-забавлявайте се Hug Hug Hug

Дежавю,  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 723
  • Мнения: 2
Дежавю smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Точно 24 часа преди серията ни подготвяш. hahaha

# 724
# 725
  • Мнения: 570
Дежавю, поздравления!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 1
Дежавю, бравоо   bouquet  bouquet   bouquet Hug Hug

# 727
  • Мнения: 0
Ради, гледам и ти се включи в рекламата на парфюми, а аз пък се чудя дали да тропам с краче на моичкия да си купи мерджак като на Харунчо!  hahaha hahaha hahaha
smile3532 smile3532 smile3532 Бобо, аз на моя мъж от април месец му го разправям, ама той не та не-ренцето си ни било много хубаво hahaha hahaha hahaha, но на парфюм го докарва от вчера същия, та днес се поопулих Shocked малко като го видях Joy Joy Joy
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 Е, айде честито! Ще взема да се замисля и аз, то до мерджак може и да не го докараме, ама барем некое тоалетче или парфюмче на Едичка да намажа!  hahaha hahaha hahaha
Е аде от теб да мине newsm47 , с нещо по дребничко почни smile3521
То с другото ще се справя, ама голям зор ще видя да му обясня коя е тази Еда newsm78 Рискувам съвсем да загуби вяра в нормалността ми!  hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 3 203
Стефи  newsm51  love001 smile3501 newsm51  love001 smile3501

# 729
  • Мнения: 914
Дами какво да ви кажа въпреки голямото ми желание да напиша нещо малко по смешно и малко по забавно не ми с еполучава.

Май съвсем ми потънаха римите от тая развръзка за момента

Но исках и другите да опиша ама те малко ми бледнеят на фона на това което описах

# 730
  • Мнения: 0

Мамин сладък татко, бе! На човек да му се прииска да е бебе!  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 731
# 732
  • Мнения: 0
Рексиииииииииииии, много бързо ме караш да си преосмислям желанията от бебе да съм поотраснало момиченце в ръцете на Харунчо!  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 914
Ако трябва да гледаме модата ала Харун да взема аз да си харесам къщата на Харун, нищо че е по мъничка от тази на мавзолея и да кажа и аз на моя  Joy

Той винаги е знаел че разбирам от това какво да искам ама не улучвам момента Joy

# 734

Общи условия

Активация на акаунт