Тема Незабравима (Unutulmaz) 160

  • 24 916
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Дежавю, браво бе слънце! Още едно стихче днес   bouquet
Да кажа добре дошла на Бизнес мама !  Hug
Оставям ви да се радвате на таткото и ви казавм лека нощ!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 1
ЕЕх няма такива сладурии, на човек да му се прииски да ги схруска

# 737
# 738
  • Мнения: 914
Аз да питам има ли кой да пуска тема днеска или няма????

# 739
  • Мнения: 914
А Мокси супер извинявай гледах че те няма тебе ама си била тук.    bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря ти много

# 740
  • Мнения: 0
Ако трябва да гледаме модата ала Харун да взема аз да си харесам къщата на Харун, нищо че е по мъничка от тази на мавзолея и да кажа и аз на моя  Joy

Той винаги е знаел че разбирам от това какво да искам ама не улучвам момента Joy
Прав е човека, какво си се разбързала! Те хубавите работи стават Яваш, Яваш... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 741
  • Мнения: 914
Ако трябва да гледаме модата ала Харун да взема аз да си харесам къщата на Харун, нищо че е по мъничка от тази на мавзолея и да кажа и аз на моя  Joy

Той винаги е знаел че разбирам от това какво да искам ама не улучвам момента Joy
Прав е човека, какво си се разбързала! Те хубавите работи стават Яваш, Яваш... hahaha hahaha hahaha hahaha
Е аз предпочитам маняна ама и в случая и Яваш Яваш ще ги приема ако вземат да станат Joy

# 742
# 743
  • Мнения: 914
От тия снимки за Тати Харун все си мисля как ли се чувства малката дъщеря на Серхан истинската. Сигурно много ревнува

Там сигурно с еотчита тройно повече за да компенсира

# 744
  • София
  • Мнения: 833
От тия снимки за Тати Хрун все си мисля как ли се чувствамалката дъщеря на ерхан истинската. Сигурно много ревнува

Там сигурно с еотчита тройно повече за да компенсира
Дъщеря му ревнувала от екранните му партньорки   hahaha hahaha hahaha а сега незнам с тази сладурана Ирмак,може пък и да и харесва

# 745
  • Мнения: 0
От тия снимки за Тати Харун все си мисля как ли се чувства малката дъщеря на Серхан истинската. Сигурно много ревнува

Там сигурно с еотчита тройно повече за да компенсира
И аз много пъти съм си задавала този въпрос newsm78, но явно Серхан е супер татко и е намерил начин да компенсира всичко , та  детенцето му да приема това само като работата на тати Laughing

# 746
  • Мнения: 3 203
От тия снимки за Тати Хрун все си мисля как ли се чувствамалката дъщеря на ерхан истинската. Сигурно много ревнува

Там сигурно с еотчита тройно повече за да компенсира
Дъщеря му ревнувала от екранните му партньорки   hahaha hahaha hahaha а сега незнам с тази сладурана Ирмак,може пък и да и харесва
А пък ако е и толкова талантлива като баща си ще надмине тази сладурана Ирмак  Thinking

# 747
  • Мнения: 914
АЗ обаче не разбрах защо 2-ри февруари е двоен празник.  newsm78 newsm78

# 748
  • София
  • Мнения: 833
АЗ обаче не разбрах защо 2-ри февруари е двоен празник.  newsm78 newsm78
Празник е на всички от Гей дружинка Детелинка  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 749
  • Мнения: 0
Айде, аз се оттеглям, че Серханчо ме чака да анализираме тая книжка, че му е малко неясна!



Общи условия

Активация на акаунт