Тема Незабравима (Unutulmaz) 161

  • 22 485
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Днес дали няма да се смилят и да ни пуснат фрагмент или поне малко снимчици? Thinking
Много е рано, мила! Може би утре... smile3506

# 706
  • Мнения: 0
Днес дали няма да се смилят и да ни пуснат фрагмент или поне малко снимчици? Thinking
Много е рано, мила! Може би утре... smile3506
Да ама нямам търпение.Задето ни оставиха този път ми идва  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 707
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Днес дали няма да се смилят и да ни пуснат фрагмент или поне малко снимчици? Thinking
Много е рано, мила! Може би утре... smile3506
Да ама нямам търпение.Задето ни оставиха този път ми идва  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Прелъстени и изоставени, започнати и недовършени... hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Русе
  • Мнения: 2 326
[


Гаф! Ако Еда си беше счупила врата, защо толкова бързо й свалиха това нещо от врата.
Само да уточня,това не беше гаф,яката я сложиха докато установят дали няма някакво счупване,което е напълно възможно при това падане  ooooh! Оказа се че единствено бебто е загубено,затова и оперираха Еда
Ей, туй е гаф според мен! Каква операция?Еда да не е на 5-6 месеца?!Най-много да е на 1.5-2 месеца, тогава съвсем не е необходима такава интервенция.

# 709
  • Мнения: 0
Днес дали няма да се смилят и да ни пуснат фрагмент или поне малко снимчици? Thinking
Много е рано, мила! Може би утре... smile3506
Да ама нямам търпение.Задето ни оставиха този път ми идва  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Прелъстени и изоставени, започнати и недовършени... hahaha hahaha hahaha
Точно така се чувствам. Crossing Arms

# 710
# 711
# 712
  • Мнения: 570
Привет ,компания Незабравима! Hug Hug Hug
Снощния епизод беше много емоционален и динамичен .На мене определено ми хареса , макар , че действието не се развива според нашите желания. Страхотна актьорска игра , на всички особено на Йозлем, Серхан и малката сладурка! bowuu bowuu bowuu
Да поздравя отново нашите прекрасни преводачки Рекси, Милена , г-жа Броненосец!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дежавю, Тарабас, Ураганче , поздравявам ви за стиховете!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
 welcomeНикидани86 , тук са най-забавние , остроумни, романтични хора, истинско удоволствие е да се общува с тях! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 0
Вени днес ви бях поздравила с една песен от фейса.Не разбрах заглавието и  и сега незнам как да я потърся във Ютубо.Ти знаеш ли как се казва?Много ми хареса.Извинявам се,че ви занимавам с това .

# 714
  • Мнения: 0


Като ще е сериозен, и ние ще сме сериозни...

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте Незабравими  Hug изглежда още чакаме фрагмент или поне някоя снимчица...
Nikidani86 добре дошла сред най незабравимата компания  welcome welcome welcome

# 716
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Вени днес ви бях поздравила с една песен от фейса.Не разбрах заглавието и  и сега незнам как да я потърся във Ютубо.Ти знаеш ли как се казва?Много ми хареса.Извинявам се,че ви занимавам с това .
Знам коя песен имаш в предвид, но не знам как да я намериш.Предполагам е качена на сайта на автора.

# 717
  • Мнения: 0
Вени днес ви бях поздравила с една песен от фейса.Не разбрах заглавието и  и сега незнам как да я потърся във Ютубо.Ти знаеш ли как се казва?Много ми хареса.Извинявам се,че ви занимавам с това .
Знам коя песен имаш в предвид, но не знам как да я намериш.Предполагам е качена на сайта на автора.
Благодаря ти просто се надявах,че може да знаеш как се казва.Аз отидох на профила на този който я е качил но го няма името на песента.

# 718
# 719
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Вени днес ви бях поздравила с една песен от фейса.Не разбрах заглавието и  и сега незнам как да я потърся във Ютубо.Ти знаеш ли как се казва?Много ми хареса.Извинявам се,че ви занимавам с това .
Знам коя песен имаш в предвид, но не знам как да я намериш.Предполагам е качена на сайта на автора.
Благодаря ти просто се надявах,че може да знаеш как се казва.Аз отидох на профила на този който я е качил но го няма името на песента.
http://www.facebook.com/pages/Tek-ASKIMIZSerhan-Yavas/190203737662397
Тук намерих песента, но пак без линк.

Общи условия

Активация на акаунт