Тема Незабравима (Unutulmaz) 161

  • 22 503
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
привет скъпи незабравими благодаря ви че ви има  
без вас не бих имала сили да продължа да гледам филма
благодаря ви
http://www.vbox7.com/play:77916a4f?r=google

# 721
# 722
  • Мнения: 0
Вени днес ви бях поздравила с една песен от фейса.Не разбрах заглавието и  и сега незнам как да я потърся във Ютубо.Ти знаеш ли как се казва?Много ми хареса.Извинявам се,че ви занимавам с това .
Знам коя песен имаш в предвид, но не знам как да я намериш.Предполагам е качена на сайта на автора.
Благодаря ти просто се надявах,че може да знаеш как се казва.Аз отидох на профила на този който я е качил но го няма името на песента.
http://www.facebook.com/pages/Tek-ASKIMIZSerhan-Yavas/190203737662397
Тук намерих песента, но пак без линк.
Това е профила на този който я е качил,аз го намерих но няма име.Аз искам името и да я потърся в Ютуб за да си я изтегля.Ако това Tek Askimiz=Serhan Yavas  е заглавието то я няма в Ютубо.

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 19:44 от dorital

# 723
  • Мнения: 33
Мили Бг мами и момчета,
наистина невероятна серия,  а за преводачките и стихоплетците нямам думи  велики сте.
толкова   ми е добре във ващата  компания и искрено се радвам на бурните емоции, които всеки преживява. Наистина сценаристите и артистите добре си вършат работата. Феновете на филма и при комшиите явно са  готини,  като всички в този форум. И  те  правят предположения и коментари като нас. Магията Незабравима ни е оплела всичките и доста още ще ни държи, според мен и известно време след края на филма. Толкова сме различни и толкова еднакви  в увлечението по филма Laughing Laughing Laughing bowuu bowuu Grinning Grinning Grinning Grinning

# 724
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили дами и господа! bye
Добре дошли на новите членове на нашето отбрано сосиете! Hug
На мен също снощната серия ми хареса- пак си имаше от всичко по много, в някои моменти даже прекалено- драматизъм, сълзи, озлобление, агресия...Поздравления за целия екип на "Незабравима", който създава един невероятен продукт!   bouquet  bouquet  bouquet.......
Казвала съм го и преди, ще го кажа и сега Peace- всичко съм готова да изтърпя, само и само сериала да продължава, защото все още не искам да свършва! Naughty Безумия, абсурди, нелогични решения или действия- ще гледам! Crossing Arms Само дано има хепиенд, че от серия на серия съм все по- притеснена, че ни гласят лош финал ooooh!- реабилитираха напълно образа на Мелда и що ли ми се струва, че я гласят за Харун накрая, Еда я съсипват все повече и повече- не знам как още не е полудяла, като нищо ще я "погубят", за да остане "незабравимата" за Харун и Ямур, убиха кръщелничето ми Дениз ( тяхната верица- не се посвениха! Rage censored) и така се отвори пропаст между Харун и Еда, да не говорим пък колко много страдаха всички заради тази загуба- майката, бащата, каката- горкото! ooooh!! Днес видях и предположението на Карпатия, че мотото "любовта се възражда от пепелта", би могло да се отнася за "любовта" между Харун и Мелда- ужас! #Shocked Явно не само аз го мисля това! ooooh! Ако стане така, това ще е черешката на сладоледа  #Crazy #Crazy #Crazy! Дано неочакваното в "очаквай неочакваното" не е точно това- в последния епизод- татко се жени за леля smile3555 newsm34, а мама... bishop

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 19:48 от danidorina

# 725
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте прекрасни Незабравими.Поздравления и аплодисменти за красотата която създавате тук. newsm10 smile3521 smile3525 newsm51 newsm68 newsm44 smile3501 newsm53
Прекрасни стихове мисли и клипове.Ей този филм как ни събра и няма пускане........
Толкова много мъка как успяха да съберат в една серия newsm78 Cry #Crazy.Каква я мислехме ,а тя каква стана.Но така ще сме пък по дълго с нашата Незабравима.Иначе отдавна да са спретнали ...нашият си финал.Ще го бъде точно така както го искаме.Но до тогава бая емоции и чувства newsm61 smile3511 smile3515 smile3506 smile3508 smile3513 smile3512 smile3514 smile3521 newsm51Тамън ще сме си заедно за още дългоооо време и ще изписваме/те/
тези страници с много преданост и любов






Доста питиета Хубавелко ще гаврътне.......докато Еда се сети "пак" ,че не може без него.
Ох и милото Ямурче в каква игра го вкараха.Ще го побъркат .....егати детството безгрижно и щастливо  smile3555 smile3555 spoko smile3555

# 726
  • Русе
  • Мнения: 2 347
привет скъпи незабравими благодаря ви че ви има  
без вас не бих имала сили да продължа да гледам филма
благодаря ви
http://www.vbox7.com/play:77916a4f?r=google
newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 727
# 728
  • Русе
  • Мнения: 2 347
Мили Бг мами и момчета,
наистина невероятна серия,  а за преводачките и стихоплетците нямам думи  велики сте.
толкова   ми е добре във ващата  компания и искрено се радвам на бурните емоции, които всеки преживява. Наистина сценаристите и артистите добре си вършат работата. Феновете на филма и при комшиите явно са  готини,  като всички в този форум. И  те  правят предположения и коментари като нас. Магията Незабравима ни е оплела всичките и доста още ще ни държи, според мен и известно време след края на филма. Толкова сме различни и толкова еднакви  в увлечението по филма Laughing Laughing Laughing bowuu bowuu Grinning Grinning Grinning Grinning
Дай малко инфо-какви са предположенията на съседите, да направим обмяна на мисли и идеи.

# 729
  • София
  • Мнения: 281


СЪЛЗИ

Защо объркаха.... нещата
Загърбиха и обичта и правилата
Оставиха следа сред мрака
Жадуваща за топлина......
Една звезда ......
Блещукаща едва едва
Обвита с болка и тъга
И вместо златна да блести
Тя плаче..... с най-тъжните очи
Такава истинска любов
Изритаха на кръстопът
По кой ли път ...да хване
Сега се чуди и се мае
Безпомощна отчаяна безсилна
Облечена в дрипи
Жадна....гладна....чужда
Безгласна......никому ненужна
С последни сили нейде ще се скрие
И  просто ....ще заспи
Със самотата си ще се завие
А тишината тихичко ще я приспи
Една любов превърнаха я в скитница
Премазаха душата в младото и тяло
Покой ще дири някъде сама
Далеч от хорска ......тегоба


# 730
# 731
  • Мнения: 0


СЪЛЗИ

Защо объркаха.... нещата
Загърбиха и обичта и правилата
Оставиха следа сред мрака
Жадуваща за топлина......
Една звезда ......
Блещукаща едва едва
Обвита с болка и тъга
И вместо златна да блести
Тя плаче..... с най-тъжните очи
Такава истинска любов
Изритаха на кръстопът
По кой ли път ...да хване
Сега се чуди и се мае
Безпомощна отчаяна безсилна
Облечена в дрипи
Жадна....гладна....чужда
Безгласна......никому ненужна
С последни сили нейде ще се скрие
И  просто ....ще заспи
Със самотата си ще се завие
А тишината тихичко ще я приспи
Една любов превърнаха я в скитница
Премазаха душата в младото и тяло
Покой ще дири някъде сама
Далеч от хорска ......тегоба

Боб,невероятно стихче.Много емоционално. smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

# 732
# 733
  • Русе
  • Мнения: 2 347

СЪЛЗИ

Защо объркаха.... нещата
Загърбиха и обичта и правилата
Оставиха следа сред мрака
Жадуваща за топлина......
Една звезда ......
Блещукаща едва едва
Обвита с болка и тъга
И вместо златна да блести
Тя плаче..... с най-тъжните очи
Такава истинска любов
Изритаха на кръстопът
По кой ли път ...да хване
Сега се чуди и се мае
Безпомощна отчаяна безсилна
Облечена в дрипи
Жадна....гладна....чужда
Безгласна......никому ненужна
С последни сили нейде ще се скрие
И  просто ....ще заспи
Със самотата си ще се завие
А тишината тихичко ще я приспи
Една любов превърнаха я в скитница
Премазаха душата в младото и тяло
Покой ще дири някъде сама
Далеч от хорска ......тегоба

Боб, прекрасен стих! Нямам думи! smile3505 smile3505 smile3505 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001

# 734

Общи условия

Активация на акаунт