Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 2

  • 47 765
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Та в този ред на мисли, смятам че търговеца (не сайта за колективно пазаруване) трябва да слага лимит на бройките ваучери, в зависимост от възможностите си. Иначе ефектът ще е обратен. В момента се получава така, че се реализират бързи печалби (най-вероятно от сайта за колективно пазаруване), но после и търговеца и сайта ще берат ядове...

# 61
  • Мнения: 130
Салонът на Джия на всичкото отгоре ми е и под носа, когато съм в София. Ето, дори без да съм ползвала ваучер, само от мнението на хора, били с ваучер ще си запиша час за следващия път. Доволните водят нови клиенти  Grinning Само не видях в сайта има ли почистване на лице?

# 62
  • Мнения: 377
Погледнете подписа на Джия - там има линк към салона и за красота  Peace

# 63
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, извинявам се, че така нахлувам в темата, но искам да ви питам предлагат ли се бебешки и детски стоки - например играчки?

# 64
  • Мнения: 4
Системата с ваучерите, е популярна в цял свят, както винаги късно идва в България и се нароиха един куп фирми. АЗ лично купувам само от големите на пазара, а това са 3-4 фирми макс. Защото ако се наложи човек да се оплаче, или да си поиска парите обратно, малките фирми се изпокриват.
Смисълът на ваучерите, не е само да купиш нещо евтино, а да те обслужат качествено, да те спечелят като клиент. Мен лично не ме интересува колко е комисионната на фирмата, и какви са печалбите или загубите на салона да речем. След като е пусната оферта за такива пари, значи всеки по веригата си е направил сметката, било реклама, печалба или т.н. Аз искам добро обслужване, и ако ми хареса, оставам клиент и без ваучер.
Та в този ред на мисли, точа че сте купило дадена услуга евтино, съвсем не означава че трябва да получите лошо, или неутрално обслужване.  Peace

zvanche   , най-вероятно ще удължат срока, говорих по телефона, сега написах и мейл, чакам официален отговор.
 


По принцип правилно разсъждаваш, само че.... ето сега виждам една наистина супер оферта от един от големите играчи на този пазар - Грабо. Става въпрос за един солариум, за който до момента са продали около 700 ваучера. Офертата е с валидност два месеца. Ако продължават в същия дух с продажбите, питам се как аджеба ще поместят всичките, закупили ваучери в този период?! Дали това от реклама, няма да се превърне в антиреклама за соларното студио? И дали не означава, че ще получим лошо и неутрално обслужване?  newsm78

Преди половин час бяха 700 продадени ваучера, а сега са 170...... Е, как стават тея работи?  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 3 099
За да не е гол запис  Hug
  И въпрос към ivonska, кой е салона от който си доволна, защото и аз отдавна си търся "моята" козметичка  Peace
 И към Gia, моля те сподели кой е салона, може и на лични  Wink
 Усмихнат ден, момичета   bouquet
Ааааа, защо на лични....
И аз искам да знам!!!  Flutter


Елида. Сега ги има в Промомакс Wink

# 66
  • Мнения: 2 193
Цитат
Салонът на Джия на всичкото отгоре ми е и под носа, когато съм в София. Ето, дори без да съм ползвала ваучер, само от мнението на хора, били с ваучер ще си запиша час за следващия път. Доволните водят нови клиенти   Само не видях в сайта има ли почистване на лице?

Да, даже минах през тази процедура Simple Smile Както писах, докато имах на маска на лицето,
козметичката ми прави масаж на врата и скалпа  Wink

# 67
  • Мнения: 6
Привет отново:) Някой да има отзиви за студио BELIZE. В лапни.бг постоянно има съблазнителни оферти за там.

# 68
  • Мнения: 354
Темата е чудесна, много се радвам, че я намирам.

Извинете, ако сте коментирали, но назад не видях ( дано не съм пропуснала) отзиви или мнения за Масаж върху водно легло : http://grabo.bg/plovdiv/bewellbg-0fzbt в студио BeWell  в Пловдив.
Има ли някой от вас впечатления?

Иначе празничните ваучери за масаж за двама наистина са страхотни, но за съжаление ние в дълбоката провинция не можем да се възползваме  Crazy

# 69
  • Мнения: 958
Системата с ваучерите, е популярна в цял свят, както винаги късно идва в България и се нароиха един куп фирми. АЗ лично купувам само от големите на пазара, а това са 3-4 фирми макс. Защото ако се наложи човек да се оплаче, или да си поиска парите обратно, малките фирми се изпокриват.
Смисълът на ваучерите, не е само да купиш нещо евтино, а да те обслужат качествено, да те спечелят като клиент. Мен лично не ме интересува колко е комисионната на фирмата, и какви са печалбите или загубите на салона да речем. След като е пусната оферта за такива пари, значи всеки по веригата си е направил сметката, било реклама, печалба или т.н. Аз искам добро обслужване, и ако ми хареса, оставам клиент и без ваучер.
Та в този ред на мисли, точа че сте купило дадена услуга евтино, съвсем не означава че трябва да получите лошо, или неутрално обслужване.  Peace

zvanche   , най-вероятно ще удължат срока, говорих по телефона, сега написах и мейл, чакам официален отговор.
 


По принцип правилно разсъждаваш, само че.... ето сега виждам една наистина супер оферта от един от големите играчи на този пазар - Грабо. Става въпрос за един солариум, за който до момента са продали около 700 ваучера. Офертата е с валидност два месеца. Ако продължават в същия дух с продажбите, питам се как аджеба ще поместят всичките, закупили ваучери в този период?! Дали това от реклама, няма да се превърне в антиреклама за соларното студио? И дали не означава, че ще получим лошо и неутрално обслужване?  newsm78

Ами звъниш/пишеш им, ако не Комисията за защита на потребителите. Освен че ти предлагат услуга, трябва да ти осигурят и достъп до услугата, в крайна сметка. Затова според мен, поръчка само от големите, за да може човек да си търси правата. Колкото е по-сериозна фирмата, която предлага ваучерите, толкова е по-малък шанса да те измамят. Ако не успееш да използваш ваучера си, поради тяхна вина (кратък период, описанието не отговаря на полученото, би трябвало да те обезщитят.  Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Да дам отчет за хотел Mountain lake -Смолянски езера. Много сме доволни. Хотелчето е хубаво, апартаментът с 2 спални беше голям и парното на макс. Като пристигнахме моят дребосък- 1.9 месеца се метна в басейна с топките в детския кът и стоя там час и половина. За по-големите деца има и 2 компютъра с игри. Има уай фай и по стаите. Басейнът е 31-32 градуса, не е голям, но достатъчен за неплувци като мен. Има и детско басейнче за децата, както и сауна и парна баня.
Минус е, че трябва да се излезе от хотела, за да се влезе в спа-то, но това е част от тръпката Simple Smile
Менюто в ресторанта не е голямо, но всичко е много вкусно. Персоналът е любезен, малко недостатъчен, но надявам се и това да се оправи. С една дума- препоръчвам, изкарахме си чудесно.

# 71
  • Мнения: 63
Елида. Сега ги има в Промомакс Wink

Кои ги има по-точно? Твоето студио (където ходиш) или салона на Gia?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 456
 Благодаря ви, момичета  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
Елида. Сега ги има в Промомакс Wink

Кои ги има по-точно? Твоето студио (където ходиш) или салона на Gia?

"Моят" салон, бре!  Laughing Елида се казва. Офертата в Промомакс в момента е тяхна.

ПП. Те са в Лозенец и на бул. България, Джиа е в Гео Милев, доколкото разбрах.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте момичета, извинявам се, че така нахлувам в темата, но искам да ви питам предлагат ли се бебешки и детски стоки - например играчки?

 Аз не съм видяла, а и се съмнявам да пуснат стоки, каквито и да било/не че е невъзможно за стоки, на които са сложили голяма печалба/ . Офертите са за  услуги, защото там стойността на труда в повечето случай е  по- скъпата част от цената.  Или  пък хотелите, соларните студия и т. п.  които вече са вложили в сграда, оборудване и т.н. и е по- добре да разботят с по- голям капацитет, отколкото с по- малък на висока цена. така си мисля аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт