Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 2

  • 47 721
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....................обаче така се подбива цената и клиентът веднъж като е платил 15  лв. за масаж после няма да иска да плати реалната цена
интересно ми е дългосрочно дали ще бъде ефективна тази стратегия с ваучерите .

Защо да не е?! В козметичния салон, в който ходя, всичко започна от един подаръчен ваучер. Да не ти казвам след него какво се започна... (фотоепилация 2 зони, терапии за тяло вече 3 месеца, терапии за лице, кремове...) Но козметичката грабна сърцето ми, а салона е приятен и зареден с хубава козметика. Wink
Пък и офертите се повтарят и все ще има отново ваучер за 15 лева... Аз напоследък се възползвах от 5 ваучера на цени между 15 и 20 лева за масажи разни..... Wink

# 46
  • Мнения: 2 184
Цитат
обаче така се подбива цената и клиентът веднъж като е платил 15  лв. за масаж после няма да иска да плати реалната цена
Тук идва и нашата роля на потребители - да поощрим хората,
от чиито услуги сме останали доволни. За езда платих и пълната сума,
за лазерна епилация -  ще си платя и следващите посещения на реална цена.

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
http://www.zadrujno.bg/?refer=167149de-0f67-4bda-9e01-068f61bbe1e9
не съм сигурна правилно ли съм разбрала за тази оферта в задружно...
пише че офертата е валидна на 14-ти февруари!
това според вас какво значи?
че ако не мога да си запиша час за 14-ти ми изгарят паричките??!
Пише "• Важи от 07.02 до 20.03. 2011 г. (не важи за 14.02)."
Т.е. точно за 14.02 НЕ ВАЖИ!  Peace

# 48
  • Мнения: X

Тук идва и нашата роля на потребители - да поощрим хората,
от чиито услуги сме останали доволни. ...
за лазерна епилация -  ще си платя и следващите посещения на реална цена.

Абсолютно.

# 49
  • София
  • Мнения: 749
Някой ако се интересува от ваучерите за кавитация в Магнифико да ми пише на ЛС.
Не съм ходила (т.е. не съм недоволна), ама като гледам няма и да отида - на другия край на София ми е.

# 50
  • Мнения: X
http://www.zadrujno.bg/?refer=167149de-0f67-4bda-9e01-068f61bbe1e9
не съм сигурна правилно ли съм разбрала за тази оферта в задружно...
пише че офертата е валидна на 14-ти февруари!
това според вас какво значи?
че ако не мога да си запиша час за 14-ти ми изгарят паричките??!
Пише "• Важи от 07.02 до 20.03. 2011 г. (не важи за 14.02)."
Т.е. точно за 14.02 НЕ ВАЖИ!  Peace

И аз го виждам, че важи за 14-ти само...

"Важно
• Важи за целия влюбен ден - 14.02.2011 г.
• Ваучерът важи за двама души.
• Можете да закупите до 1 ваучер за себе си."  Но като гледам какво включва ... то час не ти трябва, т.к. реално ползваш басейн, сауна и някакви си душове и топли легла, а всички тези неща са големи помещения за много хора Wink за масажите се доплаща.

# 51
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
http://www.zadrujno.bg/?refer=167149de-0f67-4bda-9e01-068f61bbe1e9
не съм сигурна правилно ли съм разбрала за тази оферта в задружно...
пише че офертата е валидна на 14-ти февруари!
това според вас какво значи?
че ако не мога да си запиша час за 14-ти ми изгарят паричките??!
Пише "• Важи от 07.02 до 20.03. 2011 г. (не важи за 14.02)."
Т.е. точно за 14.02 НЕ ВАЖИ!  Peace


Aз пък виждам Важи за целия влюбен ден - 14.02.2011 г. newsm78 newsm78

# 52
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
http://www.zadrujno.bg/?refer=167149de-0f67-4bda-9e01-068f61bbe1e9
не съм сигурна правилно ли съм разбрала за тази оферта в задружно...
пише че офертата е валидна на 14-ти февруари!
това според вас какво значи?
че ако не мога да си запиша час за 14-ти ми изгарят паричките??!
Пише "• Важи от 07.02 до 20.03. 2011 г. (не важи за 14.02)."
Т.е. точно за 14.02 НЕ ВАЖИ!  Peace

И аз го виждам, че важи за 14-ти само...

"Важно
• Важи за целия влюбен ден - 14.02.2011 г.
• Ваучерът важи за двама души.
• Можете да закупите до 1 ваучер за себе си."  Но като гледам какво включва ... то час не ти трябва, т.к. реално ползваш басейн, сауна и някакви си душове и топли легла, а всички тези неща са големи помещения за много хора Wink за масажите се доплаща.
Чакай малко - гледаме различни неща явно.... на мен на този линк ми се отваря "СДЕЛКА НА ДЕНЯ: Ваучер за 30 вместо за 60 лв. от италианско бистро Foccacia"......

# 53
  • София
  • Мнения: 553
някой да има мнение за тази клиникаhttp://grabo.bg/sofia/ugolemiavane-na-ustni-s-filari-na-osnovata … via-medika-0g9szq  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 1 455
 За да не е гол запис  Hug
  И въпрос към ivonska, кой е салона от който си доволна, защото и аз отдавна си търся "моята" козметичка  Peace
 И към Gia, моля те сподели кой е салона, може и на лични  Wink
 Усмихнат ден, момичета   bouquet

# 55
  • Мнения: 958
Системата с ваучерите, е популярна в цял свят, както винаги късно идва в България и се нароиха един куп фирми. АЗ лично купувам само от големите на пазара, а това са 3-4 фирми макс. Защото ако се наложи човек да се оплаче, или да си поиска парите обратно, малките фирми се изпокриват.
Смисълът на ваучерите, не е само да купиш нещо евтино, а да те обслужат качествено, да те спечелят като клиент. Мен лично не ме интересува колко е комисионната на фирмата, и какви са печалбите или загубите на салона да речем. След като е пусната оферта за такива пари, значи всеки по веригата си е направил сметката, било реклама, печалба или т.н. Аз искам добро обслужване, и ако ми хареса, оставам клиент и без ваучер.
Та в този ред на мисли, точа че сте купило дадена услуга евтино, съвсем не означава че трябва да получите лошо, или неутрално обслужване.  Peace

zvanche   , най-вероятно ще удължат срока, говорих по телефона, сега написах и мейл, чакам официален отговор.
 

# 56
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За да не е гол запис  Hug
  И въпрос към ivonska, кой е салона от който си доволна, защото и аз отдавна си търся "моята" козметичка  Peace
 И към Gia, моля те сподели кой е салона, може и на лични  Wink
 Усмихнат ден, момичета   bouquet
Ааааа, защо на лични....
И аз искам да знам!!!  Flutter

# 57
  • Мнения: 6
В началото на тази седмица използвах офертата за две нощувки в Гранд Хотел Янтра - Велико Търново. Всичко беше ок. Хората бяха много любезни. Доволна съм:)

# 58
  • Мнения: 4
Системата с ваучерите, е популярна в цял свят, както винаги късно идва в България и се нароиха един куп фирми. АЗ лично купувам само от големите на пазара, а това са 3-4 фирми макс. Защото ако се наложи човек да се оплаче, или да си поиска парите обратно, малките фирми се изпокриват.
Смисълът на ваучерите, не е само да купиш нещо евтино, а да те обслужат качествено, да те спечелят като клиент. Мен лично не ме интересува колко е комисионната на фирмата, и какви са печалбите или загубите на салона да речем. След като е пусната оферта за такива пари, значи всеки по веригата си е направил сметката, било реклама, печалба или т.н. Аз искам добро обслужване, и ако ми хареса, оставам клиент и без ваучер.
Та в този ред на мисли, точа че сте купило дадена услуга евтино, съвсем не означава че трябва да получите лошо, или неутрално обслужване.  Peace

zvanche   , най-вероятно ще удължат срока, говорих по телефона, сега написах и мейл, чакам официален отговор.
 


По принцип правилно разсъждаваш, само че.... ето сега виждам една наистина супер оферта от един от големите играчи на този пазар - Грабо. Става въпрос за един солариум, за който до момента са продали около 700 ваучера. Офертата е с валидност два месеца. Ако продължават в същия дух с продажбите, питам се как аджеба ще поместят всичките, закупили ваучери в този период?! Дали това от реклама, няма да се превърне в антиреклама за соларното студио? И дали не означава, че ще получим лошо и неутрално обслужване?  newsm78

# 59
  • Мнения: 2 184
Цитат
И към Gia, моля те сподели кой е салона, може и на лични   
Не съм Gia, а клиенка на салона й - "Долче вита" се казва,
близо е до МОЛ "Сердика".

Общи условия

Активация на акаунт