Отговори
# 705
  • Мнения: 68
Я кажете какво правите с празните бурканчета от пюренца? Не че са много вече, но ми образуват нерви. Те не се затварят добре и май няма да ги пазя. Но пък имам морален проблем с изхвърлянето на разни неща - напр. храна не мога да изхвърля, дори и да е развалена...нещо от вътре не ми дава  Embarassed Rolling Eyes Та все мъжо я върши таз дейност.

Празните бурканчета могат да се хвърлят в контейнера за стъкло, аз никакво приложение не им намирам. Преди с каката ги хвърлях и едната баба, като ме видя....ма как, то това са бурканчета. Е събрах им няколко кашончета и после имаше мърморене...развалили се лютеницата и сладката в тях Simple Smile.
А за хвърлянето на храна ние нямаме проблем, имаме си лабрадор. Това е все едно имаш прасе, само кори от лимон не яде Simple Smile))

# 706
  • Мнения: 68
Някой мами бяха казали че за кухнята щели да трябват нз колко празни бурканчета, ама не смятам да пазя поради тази причина- Като дойде време ще купя плодови пюренца ( все ще има нужда от тях)например Simple Smile
Тези бурканчета от днешните пюренца не ги взимат в детската кухня, искат да са си от старите обикновени бурканчета от едно време. Та може да започнете да си търсите от баби, дето правят зимнина и после само да купите нови капачки Simple Smile

# 707
  • Мнения: 202
Някой мами бяха казали че за кухнята щели да трябват нз колко празни бурканчета, ама не смятам да пазя поради тази причина- Като дойде време ще купя плодови пюренца ( все ще има нужда от тях)например Simple Smile
Тези бурканчета от днешните пюренца не ги взимат в детската кухня, искат да са си от старите обикновени бурканчета от едно време. Та може да започнете да си търсите от баби, дето правят зимнина и после само да купите нови капачки Simple Smile
Hug ще знам

# 708
  • Русе
  • Мнения: 276
agnesana и Norka88, защо не питате в русенската тема? Там ще чуете мнения. Аз в началото на годината смених, но пропуснахме консултация мин. месец и още не мога да кажа. Бях си направила списък с тези, за които бях чувала и чела положителни отзиви - барабар с телефоните, ще го потърся и ако намеря, ще ви пиша на лични.
Ние с мъжа ми процедираме по следния начин, защото си изпатихме вече 2 пъти от недоглеждане на педиатри. Ходим при един за мерки и теглилки и ако не дай си, Боже, се наложи - при неонатолог за подробен преглед. За съжаление е скъпо, но ходим само ако трябва за нещо по-сериозно и сме страшно доволни. Информацията по захранване, кърмене, масажи, гимнастики и др. си я намираме от нет-а и пресяваме. Така се оправяме засега. Да кажат и другите от Русе, ако се сещат някой.  Hug

stassimira, страхотна идея, ще крада!
Либи, браво на вас!

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 11:55 от marrah

# 709
  • София
  • Мнения: 63
Вярно ли не вземат от бурканчетата с новите капачки в детската кухня?
 Аз до сега ги хвърлях и мислех да събера 30 броя-толкова трябвало за дет.кухня. Иначе Малечко и Мандев са със стария тип капачки, моя бебок и без това ги харесва.

# 710
  • Мнения: 1 243

MaPuHa88, определено тази снимка на теб и ивелин, която си избрала и за аватара, е най-страхотна от всички!!  Hug

# 711
  • Мнения: 397
Свекърва ми каза, че може да и влязат в работа за разни неща ,дето не се заварявали.Пример -люти чушлета.Аз не съм наясно кое се заварява и т.н, но ще и ги пазя, пък каквото такова.Иначе от известно време търся в нета какво може да се прави с тези стъкларийки-ей това открих:
http://www.mamazavinagi.com/t5641-topic#3739
http://www.kukuriak.com/jars/
http://www.bebezona.bg/%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%B8/%D1%81%D1%80%D1% … D0%BD%D0%B8/1041/

# 712
  • Мнения: 202

MaPuHa88, определено тази снимка на теб и ивелин, която си избрала и за аватара, е най-страхотна от всички!!  Hug


мерси  Grinning чакам сега и 2рата фотографка да ми прати снимките .  Дано има още готини- че тея където сме цялото семейство въобще не ми харесват - тя едната нещо не можа да ни хване добре.
Либи , въпроса ми е към теб защото каза , че познаваш майката на Вики. Тея фотосесии редовно ли се правят? Или ги правят за 1ви път, ако е така дали ще има и други??

След като си направихме снимки,страшно много приятелки с бебчета изявиха желание да имат и те.Затова питам

# 713
  • Мнения: 11
здравейте! Относно темата за бурканчетат, аз бях много щастлива като казахте,ч е за нищо не стават и сега с голям кеф ги хвърлям, без да ги мия! Много се радвам за което. и МЪЖА МИ ИМА ЕДНИ ТАКИВА МИСЛИ: мОЖЕ ДА ПОТРЯБВА, А ПЪК АЗ ХВЪРЛЯМ ВСИЧКО, ЩО МОЖЕ ДА СЕ ХВЪРЛЯ. дОРИ , СЕГА ДА СЕ ПОСМЕЕТЕ, винаги ме дава за пример с моите чорапи, такива от 0.50 ст. 3/4, които не пера, нося и хвърлям. Ама като ме гледат на криво винаги казвам, че 30 дни по 0.50 ст са 15 лв на месец. тва са 3 кутии цигари,ама тва не се гледа, така че който иска да пере чорапи- аз в кошаааа!

# 714
  • Мнения: 676
Марина, фотосесиите се организират за първи път за този курс на лечение, иначе до колкото и е известно е имало и за предишните курсове. Моят съвет е ако искаш страхотни снимки на бебчо да се свържеш с Биляна Гецова или тук във форума Malena. Тя прави уникални снимки. От Варна е до колкото знам и мисля, че нейните фотосесии за Вики още не са приключили. За всеки случай се свържи с нея, не вярвам да откаже.  Hug
Снимката е страхотна.  Hug

# 715
  • Мнения: 202
Марина, фотосесиите се организират за първи път за този курс на лечение, иначе до колкото и е известно е имало и за предишните курсове. Моят съвет е ако искаш страхотни снимки на бебчо да се свържеш с Биляна Гецова или тук във форума Malena. Тя прави уникални снимки. От Варна е до колкото знам и мисля, че нейните фотосесии за Вики още не са приключили. За всеки случай се свържи с нея, не вярвам да откаже.  Hug
Снимката е страхотна.  Hug
ето и го сайта http://namalena.com/
Аз знам за нея , и съм гледала нейни снимки- уникален талант. Другия път при нея ще отида, а и ще знам като ме питат сега да я препоръчвам Simple Smile))

# 716
  • Мнения: 8
Здравейте мами, днес получих резултатите от изследванията и малко ме притесняват еритроцитите - 5,52 при норми от 3,6 до 5,2 има ли някои идея от какво могат да са завишени, дали само излишно се притеснявам  #Crazy newsm78 Педито ще ги види в понеделник, но до тогава само ще го мисля.
Резултатите от меренето са 8500 и 68 см, качили сме 600гр. Сега имам и друга чуденка с кое да продължа да въвеждам глутена или месото? Хемоглобина ни е 130, и се чудя с кое да започна, някакви идеи?
Благодаря ви и лек ден Hug

# 717
  • Мнения: 10
Маринка,наистина много готина снимката! Heart Eyes
Наде,да нацелуваш седящата кукла!Щях да ти се обаждам да те питам от къде си купи чиста пуйка:) Ама се разколебах,че обедно време.Ако видиш-пиши ми тук!
Нашият хемоглобин малко под нормата се оказа-106 и сега даваме по 6к-ки Малтофер,към пюренцето.Нещо пюренцата с картоф не им се кефим особено,но надявам се да свикнем.Вчера щях точно да питам как сте въвели местните пюренца,но вие сте го обсъждали.
Целувки на мамчета и бебчовци! Heart Eyes

# 718
  • София
  • Мнения: 63
Хвърли ме в размисъл честно-нашият хемоглобин е 104, не ни изписаха нищо. newsm78
Сетих се и друго да обсъдим. Аз къпя всяка вечер все още-от кога се разреждат къпанията и как?
Чувам различни работи и не мога да се ориентирам.

# 719
  • Мнения: 221
Обръщам се към мамите от Враца.Ако имате ми дайде телефона магазин ДМ във Враца.

Общи условия

Активация на акаунт