Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 84

  • 28 169
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 240

Нов колаж на Фунда


Несрин няма да пропусне да агитира Мурат за момичето- парижанка, умна, красива, приятели отдавна, пък и ще живее у тях...
Откъдето и да го погледнеш- гръм и мълнии за Хасрет!

# 61
  • Мнения: 2 195
Привет! Не знам доколко са били и са само приятели Мурат и Джерен, но съм сигурна, че след като я види, Несрин отново ще се хване да сватосва Мурат за поредната жена в живота му. Така че не се учудвам, че Хасрет ще ревнува. Но пък тя сама си е виновна. Кой я кара да ревнува? Да се държи на положение и да се прави, че не забелязва Мурат и новата му приятелка. Мечти, мечти... Това заиграване на Мурат с Джерен може да се окаже нож с две остриета. Може да накара Хасрет да развали по-бързо годежа, но е възможно и обратното, да реши да побърза със сватбата. Как иначе Мурат ще започне да пише новата композиция? Той още не е започнал да я пише.

Даже второто острие ми се вижда по-вероятно. Още повече, че в подсказката на два пъти писаха за игричките на М. : 1я път - "в негов стил"; 2я - игричките почват да му харесват. Значи може би игричките  малко "загрубяват". В такива случаи Х. действа обратно на очакванията... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 62
  • Мнения: 0
Цитат
Несрин няма да пропусне да агитира Мурат за момичето- парижанка, умна, красива, приятели отдавна, пък и ще живее у тях...
Откъдето и да го погледнеш- гръм и мълнии за Хасрет!

За мен появата на това момиче е шанс за Мурат, не да продължава с игричките си на ревност, а да покаже чувства и разум! Ще бъде огромна грешка от негова страна ако се " заиграва" с нея, защото това само ще затвърди мнението на Хасрет, а именно че, на Мурат не може да се вярва в любовта  Hug

# 63
  • Мнения: 0
   Хасрет си е взела поука от опита с Бахар и няма да повтори същата грешка.Може даже да изпитва  вина към Мурат , все пак тя е много чувствителна.Ще се държи мнооого прилично с парижанката.Това ще обърка Мурат.Може да помисли ,че я губи и да започне да действа.

# 64
# 65
  • Мнения: 1 095
Аз не мисля, че ще има заиграване на Мурат с която и да било момиче, а пък и в подсказката пише (поне аз така го разбирам), че самото момиче, с цел да помогне на Мурат, ще направи така, че да "изостри" да "катализира" чувствата на Хасрет...
До сега (поне ние зрителите знаем) през целия филм Мурат не е дал повод за съмнение. Винаги се е държал с жените джентълменски, независимо от коя социална категория са. Никога не се е държал грубо (нямам в предвид категоричните му решения, които е вземал спрямо майка си и Берен)  или вулгарно... и срещайки друга жена в ежедневието си и за момент не се е колебал в любовта и чувствата си към Хасрет...
Не мисля, че ще го направи и сега. Тази му приятелка е може би като приятелят му от Париж. Ще го "усети" много бързо, къде му е болното място и ще иска да му помогне....
 

# 66
  • Мнения: 2 157


Тук виждам друга дама, която си е позволила да покаже също част от краката си. Rolling Eyes Може би Туба не е сгафила с късите панталонки?  newsm78

# 67
  • Мнения: 2 195
А забелязвате ли, че единият "левент" гледа настрани на снимката с късите панталони, на тази с дългата рокля си зяпа спокойно. Какво да се прави нрави  Peace

# 68
  • Мнения: 1 056
Аз все пак си мисля, че да се появиш с къси панталонки на официално мероприятие е доста екстравагантно.

# 69
  • Мнения: 2 157
А забелязвате ли, че единият "левент" гледа настрани на снимката с късите панталони, на тази с дългата рокля си зяпа спокойно. Какво да се прави нрави  Peace
Възпитаните араби, когато видят поразголена жена, си извръщат погледа от гледката, останалите запат по "арабски".
Аз като консервативна жена съм съгласна с това

Цитат
Аз все пак си мисля, че да се появиш с къси панталонки на официално мероприятие е доста екстравагантно

# 70
  • Мнения: 10 240
Сигурно Туба си е дала сметка какво може да облече! Не за първи път е при арабите и познава добре нравите и традициите им. Щом е излязла така значи не е в разрез с добрия тон и облеклото и е съобразено с характера на изявата и.

# 71
  • Мнения: 2 195
Аз все пак си мисля, че да се появиш с къси панталонки на официално мероприятие е доста екстравагантно.
На всичкото отгоре с груби обувки и плетени калци... Но пак си е хубава!

# 72
  • Мнения: 56
Здравейте!
Ринка,благодаря ти за новата темичка,много е красива!


И аз като Вали,мисля,че трябва Хасрет да се прави,че изобщо не я интересува Мурат с коя ще бъде.Така много повече той ще се подразни.А сега ще има Мурат и приятелката му отстрани да и се кефят,че нашата ще прави глупости от ревност. #Cussing out

Кали,как така Мурат не е дал повод на Хасрет за съмнение.Малко ли е това веднъж казва на Хасрет,че няма нищо  с Бахар и след това кани същата в ресторанта.Пуска си леко ръката на стола и.Взима бонбоните от Хасрет пак да ги даде на Бахар,защото много обичала шоколада.Да изброявам ли колко много поводи и даде на Хасрет,че има връзка с Бахар.
Но нали нашата си е ба'алък не-може да прихване неговите игрички и какво ли неправи да се излага.

Баги,то това което е облекла Туба като манто също не е от финна материя,та затова и се връзват обувките и калците също. newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 7 895
http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5C79 … y%5Cnurgul_26.jpg

А за това какво ще кажете? JoyИ то е на официално мероприятие.
Нямам нищо против актрисата .

Единствената ми забележка към Туба , е че облеклото е доста тинейджърско, но на нея и седи добре Hug

# 74
  • Мнения: 2
хора, при вас Нитрото работи ли?

Общи условия

Активация на акаунт