Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 84

  • 28 167
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 197

Gawina, когато отива на острова М. знае за Дж.. Тя му знънна по телефона и той я попита къде е, после се замисли и отново взе телефона (6 част) (вероятно е звънна на Корай). Той и затова не отиде на снимките..

Баги, имам предвид, че идеята за срещата не е на Мурат.

Превод:
Мурат (говори по тел) Разбира се, че можеш да дойдеш да ме видиш. Аз съм в хотел Анкал. Ок. Обади се като дойдеш.

# 691
  • Мнения: 167
Предлагам по чаша шампанско и дано да не гледаме комшийския
 вариант на "Сватбата на най-добрия ми приятел"
Shocked

# 692
  • София
  • Мнения: 7 895
Иф,благодаря за клипчето  bouquet  bouquet  bouquet
Та те са си като истинска двойка в живота.Не знам какви приятели са,но като гледам.........И това все извън снимачната площадка Joy Joy Joy
http://www.youtube.com/watch?v=6lR4A7e7aYo

Такива мисли навява поведението им на всички прояви извън снимачната площадка, а и на разните им приятелски срещи.
Много симпатична двойка са наистина. Joy

# 693
  • Мнения: 10 240
Иф,благодаря за клипчето  bouquet  bouquet  bouquet
Та те са си като истинска двойка в живота.Не знам какви приятели са,но като гледам.........И това все извън снимачната площадка Joy Joy Joy
http://www.youtube.com/watch?v=6lR4A7e7aYo

Такива мисли навява поведението им на всички прояви извън снимачната площадка, а и на разните им приятелски срещи.
Много симпатична двойка са наистина. Joy



# 694
  • София
  • Мнения: 30 253
ББ: LEVENT: значи се срещнахте преди да дойда.  ooooh!
Hasret: да
Murat: Поговорихме по тел. Джерен е на гости в Истанбул. Тя е останала при нейни приятели на острова. Когато чух, че клипът ще се снима тук, реших, че това е добра възможност да ви представя Джерен. Както и да е, ние тръгваме.
Levent: неможе да се върнете в Истанбул заради мъглата.
Аз дойдох, подкупвайки лодкаря..
Murat: Не е необходимо, ще остана при приятелите на Джерен тази нощ.
Лека вечер
Levent: лека
Ceren:радвам се, че се запознахме.

според мен той знае, че там ще срещне Джарен  Peace

# 695
  • Мнения: 2 195

Gawina, когато отива на острова М. знае за Дж.. Тя му знънна по телефона и той я попита къде е, после се замисли и отново взе телефона (6 част) (вероятно е звънна на Корай). Той и затова не отиде на снимките..
Баги, мисля, че и Уси беше коментирала и аз съм съгласна, че той не отиде на снимките, защото искаше да й покаже как трябва да се справя сама и какво я очаква в професионален аспект оттук нататък. Разбира се това си е мое мнение и ти може да имаш друго виждане. Peace
Лийче, аз само уточних последователността, но май се е получило нещо като коментар. Какво му е в главата . сценаристите знаят. Но присъствието на Дж. на острова го накара да се реши да отиде. А съм сигурна, че му се е искало ... Той само като чуе гласа й грейва...

А за уроците, вече го коментирах: ако иска Х. не само като съмишленик в музиката,  а като жена, то уроците не са най-точният подход. Кой иска до себе си човек, който те поучава и ти сочи "правилния" начин. Аблата и майка й имат правото и са длъжни не само да й дадат урок, а и да затвърдят преподаденото.

# 696
  • Мнения: 1 095
ББ: LEVENT: значи се срещнахте преди да дойда.  ooooh!
Hasret: да
Murat: Поговорихме по тел. Джерен е на гости в Истанбул. Тя е останала при нейни приятели на острова. Когато чух, че клипът ще се снима тук, реших, че това е добра възможност да ви представя Джерен. Както и да е, ние тръгваме.
Levent: неможе да се върнете в Истанбул заради мъглата.
Аз дойдох, подкупвайки лодкаря..
Murat: Не е необходимо, ще остана при приятелите на Джерен тази нощ.
Лека вечер
Levent: лека
Ceren:радвам се, че се запознахме.

според мен той знае, че там ще срещне Джарен  Peace
Все пак това което Мурат казва на Левент и Хасрет си е негова интерпретация, за да разберат, че той е там не заради Хасрет и снимките, а заради новата френска приятелка....
Той просто изигра един етюд, с много силен  и "солен" монолог... преди да се намеси и Джерен...

# 697
  • Мнения: 968
Мелина, Честит Рожден Ден! Да си жива, здрава и много, много обичана!

Моят сценарий за част от следващия епизод е от "Както ви харесва" - Шекспир, но в този вариант:

Джерен казва на Мурат: А по-добре би било първо да говорите (ти и Хасрет) и само когато закъсате поради липса на тема, да прибегнете към някоя целувка. Ораторите, щом изтърват нишката си, кашлят; а влюбените, като не намират за какво да се хванат — не дай си боже! — викат целувката на помощ.

Мурат: А ако тя бъде отказана?

Джерен: Тогава имаш за какво да настояваш и ето нова тема за разговор. Хващаш се за нея и готово!

# 698
  • София
  • Мнения: 30 253
Mira07   Joy Joy Joy супер

# 699
  • Мнения: 2
Момичета, гледам сте се захванали със сценарна работа. А филм ше има ли, разбра ли се нещичко? Thinking
Кате, нищо не е сигурно. Поне аз тая надежда, че ще си имаме епизод.


Gawina, когато отива на острова М. знае за Дж.. Тя му знънна по телефона и той я попита къде е, после се замисли и отново взе телефона (6 част) (вероятно е звънна на Корай). Той и затова не отиде на снимките..
Баги, мисля, че и Уси беше коментирала и аз съм съгласна, че той не отиде на снимките, защото искаше да й покаже как трябва да се справя сама и какво я очаква в професионален аспект оттук нататък. Разбира се това си е мое мнение и ти може да имаш друго виждане. Peace

А за уроците, вече го коментирах: ако иска Х. не само като съмишленик в музиката,  а като жена, то уроците не са най-точният подход. Кой иска до себе си човек, който те поучава и ти сочи "правилния" начин. Аблата и майка й имат правото и са длъжни не само да й дадат урок, а и да затвърдят преподаденото.
Имаш право, но като гледам с изключение на скарването на Гюлназ и Саиме, те нищо не правят по въпроса да насочат Хасрет по някакъв начин. Интересно защо Саиме не отиде с Хасрет на снимките? Аз честно казано не им помня диалога.

Мира,  newsm10 newsm51

# 700
  • София
  • Мнения: 7 895
На Мурат много му се искаше да даде урок на Хасрет , като не отиде с нея. Плана се промени след обаждането на Джерен , като разбра къде е тя . С един куршум два заека .
Той би могъл да предположи появата на Левент  познава го, а и да не беше дошъл Хасрет за съжаление щеше да си получи своето. ooooh!

# 701
  • Мнения: 10 240
   Туба на корицата на списание


И окончателните резултати от номинациите за Оскарите:


Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) tarafından verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin sahipleri belirlendi. Buna göre, "2010 Medya Oscar Ödülleri"ne değer görülenler şöyle:

"Yılın Ana Haber Bülteni: Uğur Dündar - Star TV.
Yılın Haber Programı: Ahmet Hakan - "Tarafsız Bölge', CNN
Yılın en iyi çıkış yapan TV Kanalı: Beyaz TV
Yılın Spor Program: Reha Muhtar - "Son Kale', Kanal Türk
Yılın Yarışma Programı: "Yok Böyle Dans' - SHOW TV.
Yılın TV Dizisi: "Ezel'- ATV
Yılın Yerel Televizyonu: Olay TV
Yılın Radyosu: Radyo ODTÜ
Yılın Kadın Oyuncusu: Tuba Büyüküstün - "Gönülçelen', ATV
Yılın Erkek Oyuncusu: Selçuk Yöntem - "Aşkı Memnu', Kanal D
Yılın Belgeseli: Ali Adnan - "Başvekil', TRT
Yılın Show Programı: Durul Bazar, Erkan Köse - "Gecekondu Show', Star TV.
Yılın Sabah Haber programı; İrfan Değirmenci - "Günaydın', Kanal D
Yılın Radyo DJ'i: Nihat Sırdar - Alem Fm
Yılın Müzik Eğlence Programı: Oktay Kaynarca, Zara - "Salı Sefası', Tv8"
2010 RTGD Özel Ödülü'ne ise, "Behzat Ç' Dizi Ekibi, Star Tv'ye, Cengiz Polatkan Özel Ödülü
TRT AVAZ'a, Nursal Tekin Özel Ödülü de "Bir Şarkısın Sen' adlı programla Kanal 24 TV'ye verildi.

# 702
  • Мнения: 1
Богинята ТУБА за мароканско списание
http://s250.photobucket.com/albums/gg262/saradouce/MOROCCO%2025- … urrent=PAGE2.jpg#!oZZ1QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fs250.photobucket.com%2Falbums%2Fgg262%2Fsaradouce%2FMOROCCO%252025-2701%25202011%2FNISSAE%2520MINA%2520ALMAGHRIB%2F%3Faction%3Dview%26current%3DNumriser0010.jpg

# 703
  • София
  • Мнения: 30 253
Цитат
Все пак това което Мурат казва на Левент и Хасрет си е негова интерпретация, за да разберат, че той е там не заради Хасрет и снимките, а заради новата френска приятелка....
Той просто изигра един етюд, с много силен  и "солен" монолог... преди да се намеси и Джерен...

kali_georgieva , не е точно така. Малко след като Мурат отказва по тел. на Х. да я придружи на снимките го дават да говори по тел. в стаята си

ББ: Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти

за мен той замисли плана още от Истанбул и затова си промени после решението за острова  Peace

# 704
  • Мнения: 2
   Туба на корицата на списание


Тук Туба добре са я издокарали като арабкиня. В едно интервю направо я направиха египтянка. hahaha
Много е красива, както винаги! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт