Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 84

  • 28 173
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 197
На мен ми се замота този момент, но след превода ще стане ясно.

Пръво говори с френската приятелка и продължи да си се размотава в стаята. Взе си бавно диска, почна да го разглежда и видя благодарностите. После се появи на кея.

На режисьора каза, че не работи с Хасрет, но е дошъл за подкрепа.

После
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .

После: Разбира се, че можеш да дойдеш да ме видиш. (а не "Ела да се видим")
И накрая това, което каза на Левент.
Според мен той използваше ситуацията в движение, както се случват нещата, но си дойде за подкрепа. Трогна се или се засрами от "благодаря за неговата подкрепа" и тръгна пак да я подкрепя, но частично.

# 706
  • Мнения: 10 240
   Туба на корицата на списание


Тук Туба добре са я издокарали като арабкиня. В едно интервю направо я направиха египтянка. hahaha
Много е красива, както винаги! Flutter

Лийче, само да дойде в България и ние ще я натъкмим като красива българка.
Пък като идва да вземе и Джансел със себе си!  newsm10 newsm10 newsm10

# 707
  • Мнения: 1 095
На мен ми се замота този момент, но след превода ще стане ясно.

Пръво говори с френската приятелка и продължи да си се размотава в стаята. Взе си бавно диска, почна да го разглежда и видя благодарностите. После се появи на кея.

На режисьора каза, че не работи с Хасрет, но е дошъл за подкрепа.

После
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .

После: Разбира се, че можеш да дойдеш да ме видиш. (а не "Ела да се видим")
И накрая това, което каза на Левент.
Според мен той използваше ситуацията в движение, както се случват нещата, но си дойде за подкрепа. Трогна се или се засрами от "благодаря за неговата подкрепа" и тръгна пак да я подкрепя, но частично.
И аз, така си мисля, но може и да грешим...

# 708
  • Мнения: 2
На мен ми се замота този момент, но след превода ще стане ясно.

Пръво говори с френската приятелка и продължи да си се размотава в стаята. Взе си бавно диска, почна да го разглежда и видя благодарностите. После се появи на кея.

На режисьора каза, че не работи с Хасрет, но е дошъл за подкрепа.

После
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .

После: Разбира се, че можеш да дойдеш да ме видиш. (а не "Ела да се видим")
И накрая това, което каза на Левент.
Според мен той използваше ситуацията в движение, както се случват нещата, но си дойде за подкрепа. Трогна се или се засрами от "благодаря за неговата подкрепа" и тръгна пак да я подкрепя, но частично.
И аз, така си мисля, но може и да грешим...
Съгласна съм с вас. Като видя в хотелската стая, че Хасрет проявява интерес към телефонните му разговори, може би му хрумнаха закачките с Джерен. Във всеки случай момичето много ми харесва. Една такава усмихната и с интересен говор.

# 709
  • София
  • Мнения: 7 895
На мен ми се замота този момент, но след превода ще стане ясно.

Пръво говори с френската приятелка и продължи да си се размотава в стаята. Взе си бавно диска, почна да го разглежда и видя благодарностите. После се появи на кея.

На режисьора каза, че не работи с Хасрет, но е дошъл за подкрепа.

После
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .


После: Разбира се, че можеш да дойдеш да ме видиш. (а не "Ела да се видим")
И накрая това, което каза на Левент.
Според мен той използваше ситуацията в движение, както се случват нещата, но си дойде за подкрепа. Трогна се или се засрами от "благодаря за неговата подкрепа" и тръгна пак да я подкрепя, но частично.

Това не беше после ,а още на първия им разговор докато Мурат си беше у тях  Hug

# 710
# 711
  • Мнения: 2
Шатци, понеже кутията ти е пълна, ти благодаря в темата. Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 197
Права си , Щатци. Значи информацията е в онази част от разговора, която не чуваме.

# 713
  • Мнения: 970
Хасрет пред огледалото си втълпява, че е избрала Левент, но мислите й тичат след Мурат:

На разсъмване щом разпозная
потопения в изгрева хребет,
още първата мисъл е тая,
че не трябва да мисля за тебе.
И през целия ден, вероломна,
тя, където отида, ме дебне
и каквото да правя, напомня,
че не трябва да мисля за тебе.
А когато нощта е надвисла
всяка болка в сън да обсеби,
аз не мога да спя и все мисля,
че не трябва да мисля за тебе


Блага Димитрова

# 714
  • Мнения: 3
АТВ са публикували програмата за следващата седмица, но нищо не се разбира. Според написаното в 3:10 в петък повтарят 39 епизод, а н е пишат кога точно го излъчват за първи път. Май нещо са омазали програмата.

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi/2011/02/07

# 715
  • Мнения: 1 095

Дориана, благодаря, тя наистина изглежда една от тях. Затова си я харесват арабите. Аз също харесвам такава красота... - арабска...

# 716
  • София
  • Мнения: 30 271
Gawina, този разговор М. го води още в стаята си в Истанбул  newsm78

Цитат
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .

# 717
  • София
  • Мнения: 7 895
АТВ са публикували програмата за следващата седмица, но нищо не се разбира. Според написаното в 3:10 в петък повтарят 39 епизод, а н е пишат кога точно го излъчват за първи път. Май нещо са омазали програмата.

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi/2011/02/07


Да това го видяхме и ние, ама сигурно е грешка вместо 38 епизод , пише 39 епизод.Да не им е на тях само един сериал на главата Joy  

# 718
  • Мнения: 10 240

  Много говори Мурат по телефона! Много!

# 719
  • Мнения: 56
Здравейте Hug
Днес ми е много трудно да влизам във форума,много трудно ми зарежда.
Ринка,благодаря ти за хубавата новина за Туба.  bouquet
Това доколкото разбрах,този Оскар не е от анкета която да избират фенове.Много съм щастлива. Praynig

Rtgd "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (rtgd) Tarafından Verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği(rtgd) Tarafından Verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi

Yılın Kadın Oyuncusu: Tuba Büyüküstün - "Gönülçelen', ATV

Yılın Erkek Oyuncusu: Selçuk Yöntem - "Aşkı Memnu', Kanal D

Общи условия

Активация на акаунт