Отчаяни съпруги - изненадите продължават (Сезон 7, тема 3)

  • 37 827
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 6 329
ББ: хареса ми, че Бри най-сетне реши да каже истината. А Франк много бързо го разкараха  newsm78; и със Зак и Пол много бързо се разкриха нещата, очаквах да разтягат локуми.

# 78
  • Мнения: 3 181

След развода, винаги ми изглежда много тъжна на снимките, уж се усмихва, но очите и са тъжни

# 79
  • Мнения: 1 120
ББ Историите се изчерпаха, за голяма жалост, героите също. Що за развитие измислят не знам. Зак преди като се появи се справяше много добре, сега пропаднал наркоман... ooooh! Франк и богатството много измислено дойде. Crossing Arms

# 80
  • София
  • Мнения: 6 329
ББ: Зак парите са го развалили, има логика, но много бързо изясниха нещата там. А дядката - вкараха го за 2 серии и толкова беше, можеше да поразвият нещата там около сем. Скаво.
Обаче се посмях с Том и Линет. Laughing

# 81
  • Мнения: 156
Да бе , така ти се струва, на мен Ева ми изглежда супер щастлива. Нали има нова тръпка.

# 82
  • Мнения: 3 181
Да бе , така ти се струва, на мен Ева ми изглежда супер щастлива. Нали има нова тръпка.

Понякога нещата не са такива, каквито изглеждат, т.е. тя иска да я мислят хората за щастлива, но дали наистина е? Според мен, не, тъжни са и очите , и това си е.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 768
кой беше Франк?

# 84
  • Мнения: 5 228

Май беше новият съпруг на майката на Линет.

# 85
  • Мнения: 106
Така даден линка има филм ,но иначе аз не намирам в замунда епизод 14 ooooh!

# 86
  • Мнения: 1 355
Ммм опитай пак- аз ги намирам.... Thinking

# 87
  • Мнения: 106
Ммм опитай пак- аз ги намирам.... Thinking
Може ли линк?Или само към суб.?

# 88
  • Мнения: 1 355
Няма още излезли субтитри, уж казаха тая вечер..... може би по-късно.  Simple Smile И аз ги чакам. Като ги качат веднага ще ти дам линк.  Heart Eyes Simple Smile

# 89
  • Мнения: 106
Няма още излезли субтитри, уж казаха тая вечер..... може би по-късно.  Simple Smile И аз ги чакам. Като ги качат веднага ще ти дам линк.  Heart Eyes Simple Smile
Мерси Hug Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт